Vandaag oefenpotje gekeken op Kaalheide. 2 gemixte teams tegen elkaar.
Team 1: El Maach, Kother, Veendorp, Koglin, Kruiver,
Kongolo, Spieringhs, Leijten, Bangura, Cukur, Seedorf.
Team 2: Steijns, Markelo, Roseler, Timmermans, Muller, Beerten, Dzepar, Griffith, El Meliani, Baeten, Zauner.
Team 1 wint met 4-1
Goals team 1: Kruiver, Seedorf (2x) en Koglin.
Goal team 2: Grifftih
Opvallend:
- Kother speelde een hele sterke pot.
- Veendorp speelde goed en brengt heel veel rust aan de bal en ervaring mee. Doet vaak slimme kleine dingetjes die hem het voordeel geven in de duels.
- Een middenveld van Kongolo en Spieringhs is toch echt dominanter dan Beerten en Dzepar.
- El Maach erg vocaal vanuit achteren. Extreem lange pegel in z’n poten.
- kruiver is en blijft verdedigend gewoon niks voorstellen maar scoort wel een mooie goal.
- Het leek alsof Cukur herboren is, heel veel sterke duels en 2 assists afgeleverd vanuit de bal aangespeeld krijgen met z’n rug naar de goal en doordraaien.
- Hoewel Griffith nog steeds lijkt op een 014 speler had hij vandaag wel een aantal acties die laten zien dat hij toch best wel goed kan ballen.
- Leijten heeft goed gevoel voor de gevaarlijke ruimtes vinden en aardig aan de bal. Wordt alleen te weinig aangespeeld wanneer hij in deze ruimte komt.
- Afsluitend onze Saydou, die valt helaas steeds meer buiten de boot. Wordt zelfs door zijn eigen teamgenoten vrij gelaten uit balbezit en in balbezit overgeslagen.
Al met al geloof ik dat we nog best hoge ogen kunnen gaan gooien als iedereen zijn ding gaat doen en er net dat beetje creativiteit bij komt.
Inloggen
Wachtwoord vergeten
Nieuw account maken
Word gratis lid






















