×Niet ingelogd
Log je in of Maak een account aan om berichten te kunnen plaatsen op ons forum!
Landgraaf045
Gaan we 15 September weer de herdgang massaal veroveren?
39 min geleden - 25 augustus 2025 om 19:46 # 389681
Heerlen
RJC1978 schreef:
Kr1t1sjeRodatuup schreef:
Ik vind dat de Roda supporter hier snel van slag raakt. We hebben een uitwedstrijd verloren, niets meer en minder. En ga je het analyseren komt het op een paar momenten aan. Een tackle die een kaart verdiende, een zondagsschot die via de rug in het doel beland. Een stroef en stroperig veld. Slap beginnen.Duelkracht die niet voldeed en een hoop gemiste kansen. Echter er zit nog veel rek in dit team. Natuurlijk zijn de nodige pijnpunten blootgesteld. Ik zou daarin zelver niet te rigoureus daarin handelen. Gewoon weer met hetzelfde team en hoogstens 1 mutatie en dan ontkom je niet aan Paulussen, is een niveau beter dan Schwirten. 90% van onze thuiswedstrijden winnen en 30% van onze uitwedstrijden en je bent er. Over een wedstrijd of 5 kan je pas echt zien waar we staan.
25 augustus 2025 om 11:29
Ik vond niet dat roda slap begon. Integendeel, roda begon fel en scherp. Roda verslapte na de 1e tegengoal, die blootlegde dat het organisatorisch niet goed stond (net als bij de 2e tegengoal). Paulissen brengt rust en routine en hij doorziet heel snel de looplijnen. VD Hurk is iemand die veel in de bal komt (en dat doet hij vaak prima) maar dan is het fijn als je middenvelders hebt die eroverheen gaan. Dat is weer de kwaliteit van Schwirten die vaak in de box vd tegenstander komt. Tegen VVV was dat ook de valkuil omdat Saddiki hierdoor veel teveel ruimte kreeg (en uiteindelijk ook scoorde). Duurde lang voor dit werd doorzien. Schwirten had daarentegen toch weer enkele goede doelkansen (en een bijna assist). Tegen EHV zou ik voor meer balans starten met Paulissen. Of eventueel de variant Paulissen-Nisbet-Schwirten waarbij Paulissen een meer controlerende/spelverdelende rol heeft.
25 augustus 2025 om 18:16


Mij viel op dat Nisbet vaak de diepte zocht maar de bal niet over de verdediging werd gelegd. Seedorf speelde met de handrem erop. Lijkt wel alsof die niet helemaal fit is of niet durft na zijn blessure. Dat hij niet fit is werd trouwens ontkracht door onze td en ad.
Schwirten scoort weer bijna…dat had zijn basisplaats weer met een week verlengd. Nu speelde hij verder erg onzichtbaar en zal het niet lang duren voordat Pauli de kans krijgt.
Kan je nu alvast zeggen dat Schwirten de rest van het seizoen niet veel meer presteert aangezien zijn vertrouwen weer weg zal ebben.
1 uur geleden - 25 augustus 2025 om 19:21 # 389680
RJC1978
Kr1t1sjeRodatuup schreef:
Ik vind dat de Roda supporter hier snel van slag raakt. We hebben een uitwedstrijd verloren, niets meer en minder. En ga je het analyseren komt het op een paar momenten aan. Een tackle die een kaart verdiende, een zondagsschot die via de rug in het doel beland. Een stroef en stroperig veld. Slap beginnen.Duelkracht die niet voldeed en een hoop gemiste kansen. Echter er zit nog veel rek in dit team. Natuurlijk zijn de nodige pijnpunten blootgesteld. Ik zou daarin zelver niet te rigoureus daarin handelen. Gewoon weer met hetzelfde team en hoogstens 1 mutatie en dan ontkom je niet aan Paulussen, is een niveau beter dan Schwirten. 90% van onze thuiswedstrijden winnen en 30% van onze uitwedstrijden en je bent er. Over een wedstrijd of 5 kan je pas echt zien waar we staan.
25 augustus 2025 om 11:29


Ik vond niet dat roda slap begon. Integendeel, roda begon fel en scherp. Roda verslapte na de 1e tegengoal, die blootlegde dat het organisatorisch niet goed stond (net als bij de 2e tegengoal).

Paulissen brengt rust en routine en hij doorziet heel snel de looplijnen.

VD Hurk is iemand die veel in de bal komt (en dat doet hij vaak prima) maar dan is het fijn als je middenvelders hebt die eroverheen gaan. Dat is weer de kwaliteit van Schwirten die vaak in de box vd tegenstander komt. Tegen VVV was dat ook de valkuil omdat Saddiki hierdoor veel teveel ruimte kreeg (en uiteindelijk ook scoorde). Duurde lang voor dit werd doorzien.

Schwirten had daarentegen toch weer enkele goede doelkansen (en een bijna assist).

Tegen EHV zou ik voor meer balans starten met Paulissen. Of eventueel de variant Paulissen-Nisbet-Schwirten waarbij Paulissen een meer controlerende/spelverdelende rol heeft.
2 uur geleden - 25 augustus 2025 om 18:16 # 389679
Klopp
Alli schreef:
Klopp schreef:
Bij mij is van paniek geen sprake. Soms zit het mee en nu zat het even tegen. Maar Seedorf straalde niet al te veel zelfvertrouwen uit en dan is onze voorhoede mede ook door Breij niet goed genoeg. Maiorano was een alternatief geweest. Lajud is ook hoopgevend dus genoeg mensen om te wisselen. En niet nerveus worden van stats, die goal was meer van Koglin en de keeper van de Graafschap hielp ook een handje.
25 augustus 2025 om 15:17
Precies dat. Zit genoeg voetbal in deze ploeg. Ook gisteren echt wel met vlagen leuk voetbal gezien met als hoogtepunt (voor mij) de aanval voorafgaand het rollertje van Grifits waar Haanderjong terecht naar verwijst. Wellicht was ik inderdaad wat fel over Seedorf tot nog toe. We hebben allemaal kunnen zien waar Seedorf tot in staat is, maar het verschil met dit seizoen is te groot. Dat betekent niet dat Seedorf opeens een slechte voetballer is. Tegen Helmond stond hij de eerste 20 minuten echt te slapen. Gisteren speelde hij by far zijn slechtste wedstrijd in het Roda shirt. Dat hij die bal voor open goal niet eens tussen de palen krijgt, zegt eigenlijk alles over zijn vorm tot dusver. Staat te vaak te slapen en komt bij mij ongeïnteresseerd over. Verloor gisteren vlak voor zijn wissel de bal, en deed geen enkele moeite om die bal terug te veroveren. Straalde een bepaalde "berusting" uit, alsof hij er niet helemaal bij is met z'n koppie. Zal toch echt uit een ander vaatje moeten gaan tappen met een jonge en gretige Maiorano achter zich. Daarmee zeg ik overigens niet dat Maiorano een betere voetballer is, maar die heeft wel die drive en absolute wil om zich te bewijzen. Misschien dat Seedorf het even nodig heeft om die concurrentie serieus aan te moeten gaan om zijn plek in de basis te behouden. Verder lees ik hier dat je een wijsneus bent als je (opbouwende) kritiek hebt en vooral de ploeg moet aanmoedigen ipv hier op het forum te prikken. In mijn beleving kunnen die 2 zaken prima hand in hand gaan. De ploeg naar voren schreeuwen tijdens thuiswedstrijden? Ja absoluut!! Maar tegelijkertijd mag je ook best kritisch zijn op het vertoonde spel tot dusver, en zeker als na de eerste 3 wedstrijden een patroon zichtbaar begint te worden die de zwakke plekken van het elftal bloot geven. Er zijn sommige hier op dit PB die na een nederlaag roepen dat alles kut is, zonder enige onderbouwing. Daar kunnen we allemaal niks mee, en zorgt voor frustratie. Maar zolang er op een normale, respectvolle manier gediscussieerd kan worden met elkaar, is dit PB toch juist de ultieme uitlaatklep?
25 augustus 2025 om 17:26


Prima verhaal!
2 uur geleden - 25 augustus 2025 om 17:57 # 389678
viro
Probleem van Seedorf is dat het onze enige buitenspeler is waar je iets van verwacht als hij de bal heeft. De rest heeft gewoon de snelheid niet. Zou me ook niks verbazen als wanneer dit door dringt tot KvD hij met 2 spitsen gaat spelen en 4 man op het middenveld.
2 uur geleden - 25 augustus 2025 om 17:44 # 389677
Alli
Klopp schreef:
Bij mij is van paniek geen sprake. Soms zit het mee en nu zat het even tegen. Maar Seedorf straalde niet al te veel zelfvertrouwen uit en dan is onze voorhoede mede ook door Breij niet goed genoeg. Maiorano was een alternatief geweest. Lajud is ook hoopgevend dus genoeg mensen om te wisselen. En niet nerveus worden van stats, die goal was meer van Koglin en de keeper van de Graafschap hielp ook een handje.
25 augustus 2025 om 15:17


Precies dat. Zit genoeg voetbal in deze ploeg. Ook gisteren echt wel met vlagen leuk voetbal gezien met als hoogtepunt (voor mij) de aanval voorafgaand het rollertje van Grifits waar Haanderjong terecht naar verwijst.

Wellicht was ik inderdaad wat fel over Seedorf tot nog toe. We hebben allemaal kunnen zien waar Seedorf tot in staat is, maar het verschil met dit seizoen is te groot. Dat betekent niet dat Seedorf opeens een slechte voetballer is. Tegen Helmond stond hij de eerste 20 minuten echt te slapen. Gisteren speelde hij by far zijn slechtste wedstrijd in het Roda shirt. Dat hij die bal voor open goal niet eens tussen de palen krijgt, zegt eigenlijk alles over zijn vorm tot dusver.
Staat te vaak te slapen en komt bij mij ongeïnteresseerd over. Verloor gisteren vlak voor zijn wissel de bal, en deed geen enkele moeite om die bal terug te veroveren. Straalde een bepaalde "berusting" uit, alsof hij er niet helemaal bij is met z'n koppie.

Zal toch echt uit een ander vaatje moeten gaan tappen met een jonge en gretige Maiorano achter zich. Daarmee zeg ik overigens niet dat Maiorano een betere voetballer is, maar die heeft wel die drive en absolute wil om zich te bewijzen. Misschien dat Seedorf het even nodig heeft om die concurrentie serieus aan te moeten gaan om zijn plek in de basis te behouden.

Verder lees ik hier dat je een wijsneus bent als je (opbouwende) kritiek hebt en vooral de ploeg moet aanmoedigen ipv hier op het forum te prikken.
In mijn beleving kunnen die 2 zaken prima hand in hand gaan. De ploeg naar voren schreeuwen tijdens thuiswedstrijden? Ja absoluut!! Maar tegelijkertijd mag je ook best kritisch zijn op het vertoonde spel tot dusver, en zeker als na de eerste 3 wedstrijden een patroon zichtbaar begint te worden die de zwakke plekken van het elftal bloot geven.
Er zijn sommige hier op dit PB die na een nederlaag roepen dat alles kut is, zonder enige onderbouwing. Daar kunnen we allemaal niks mee, en zorgt voor frustratie. Maar zolang er op een normale, respectvolle manier gediscussieerd kan worden met elkaar, is dit PB toch juist de ultieme uitlaatklep?
2 uur geleden - 25 augustus 2025 om 17:26 # 389676
Klopp
Bij mij is van paniek geen sprake. Soms zit het mee en nu zat het even tegen. Maar Seedorf straalde niet al te veel zelfvertrouwen uit en dan is onze voorhoede mede ook door Breij niet goed genoeg. Maiorano was een alternatief geweest. Lajud is ook hoopgevend dus genoeg mensen om te wisselen.
En niet nerveus worden van stats, die goal was meer van Koglin en de keeper van de Graafschap hielp ook een handje.
5 uur geleden - 25 augustus 2025 om 15:17 # 389675
rodafan123
de limburger meldt dat vermaling psv talent keert terug bij roda jc met plan na het eerste het gaat over houben
6 uur geleden - 25 augustus 2025 om 14:04 # 389674
045J
Frank123 schreef:
Gisteren is pijnlijk blootgelegd dat we niet zonder de fussbalgotten cukur en leijten kunnen!
25 augustus 2025 om 12:41


Uiteraard. Vergeet El Maach niet. Word zeer gemist
6 uur geleden - 25 augustus 2025 om 13:40 # 389673
Frank123
Gisteren is pijnlijk blootgelegd dat we niet zonder de fussbalgotten cukur en leijten kunnen!
7 uur geleden - 25 augustus 2025 om 12:41 # 389672
AllesKumpWeerGood
Een verliespartij en iedereen is hier weer in paniek.

Doorgaan op de ingezette weg.
8 uur geleden - 25 augustus 2025 om 12:06 # 389671
TheBaser87
SchaesbergKoempel schreef:
Klopp schreef:
Hard optreden willen de meesten hier niet maar ik zou al in de eerste helft Seedorf gewisseld hebben en tijdens de rust Schwirten en Breij. Nog een keer beginnen met Seedorf in de basis kan echt niet, net als starten zonder Paulissen.
25 augustus 2025 om 10:17
Seedorf al betrokken bij 3 doelpunten, maar we gaan hem meteen uit de basis halen omdat hij gisteren minder goed speelde. Wat een onzin lees je hier.
25 augustus 2025 om 11:55
Laten we Aad de Mos dan maar aanstellen als trainer, die vernedert zijn spelers graag met wissels in de 15e minuut...
8 uur geleden - 25 augustus 2025 om 11:59 # 389670
SchaesbergKoempel
Klopp schreef:
Hard optreden willen de meesten hier niet maar ik zou al in de eerste helft Seedorf gewisseld hebben en tijdens de rust Schwirten en Breij. Nog een keer beginnen met Seedorf in de basis kan echt niet, net als starten zonder Paulissen.
25 augustus 2025 om 10:17


Seedorf al betrokken bij 3 doelpunten, maar we gaan hem meteen uit de basis halen omdat hij gisteren minder goed speelde. Wat een onzin lees je hier.
8 uur geleden - 25 augustus 2025 om 11:55 # 389669
Kr1t1sjeRodatuup
oost10 schreef:
https://www.limburger.nl/regio/kerkrade/voormalig-psv-talent-keert-terug-bij-roda-met-plan-dat-naar-eerste-elftal-moet-leiden/85672455.html
25 augustus 2025 om 11:14
Kan je zo'n jongen niet omscholen tot linksback. Backs hoor je zelf op te leiden.

8 uur geleden - 25 augustus 2025 om 11:34 # 389668
Klopp
Miln schreef:
Klopp schreef:
Hard optreden willen de meesten hier niet maar ik zou al in de eerste helft Seedorf gewisseld hebben en tijdens de rust Schwirten en Breij. Nog een keer beginnen met Seedorf in de basis kan echt niet, net als starten zonder Paulissen.
25 augustus 2025 om 10:17
Heb het idee dat Paulissen nog geen 90 minuten aan kan.
25 augustus 2025 om 10:28


Dat kan maar dan zou je ook met hem kunnen beginnen totdat hij op is.
8 uur geleden - 25 augustus 2025 om 11:30 # 389667
Kr1t1sjeRodatuup
Ik vind dat de Roda supporter hier snel van slag raakt. We hebben een uitwedstrijd verloren, niets meer en minder. En ga je het analyseren komt het op een paar momenten aan. Een tackle die een kaart verdiende, een zondagsschot die via de rug in het doel beland. Een stroef en stroperig veld. Slap beginnen.Duelkracht die niet voldeed en een hoop gemiste kansen. Echter er zit nog veel rek in dit team.

Natuurlijk zijn de nodige pijnpunten blootgesteld. Ik zou daarin zelver niet te rigoureus daarin handelen. Gewoon weer met hetzelfde team en hoogstens 1 mutatie en dan ontkom je niet aan Paulussen, is een niveau beter dan Schwirten.

90% van onze thuiswedstrijden winnen en 30% van onze uitwedstrijden en je bent er.

Over een wedstrijd of 5 kan je pas echt zien waar we staan.
8 uur geleden - 25 augustus 2025 om 11:29 # 389666
Cheick18
Wat een geneuzel hier over opstellingen, spelers etc. Genoeg Louis van Gaaltjes die het beter denken te weten, en dat na 3 speelrondes… We hebben een aardige selectie, een trainer die logische keuzes maakt, we staan 3e, en nog valt er genoeg te klagen voor velen. Als we dit seizoen de neuzen allemaal dezelfde richting opkrijgen, en elke thuiswedstrijd vol erachter gaan staan, dan kunnen er zeker mooi dingen gebeuren! Dus stop aub met de wijsneus uit te hangen, drink n pilsje op de tribune, en schreeuw roda naar die overwinning. Ipv hier op een forum doen alsof je voetbal hebt uitgevonden.

Vrijdag gelijk een alles of niets potje als het gaat om die 1e periode!
9 uur geleden - 25 augustus 2025 om 11:25 # 389665
Meumon
Traint Lajud vandaag mee of weet iemand meer over zijn situatie?
9 uur geleden - 25 augustus 2025 om 10:48 # 389663
Johnnie
TheBaser87 Nisbet heeft zelden balverlies en speelt vrijwel altijd vooruit. Müller, tol, kruiver en van den Buijs zijn de spelers die de duels moeten winnen. Dan heb je in principe 5 spelers die controlerend kunnen zijn.

miln 70 goeie minuten en Beerten als wissel om de 10 van de tegenstander dood te maken is ook prima
9 uur geleden - 25 augustus 2025 om 10:40 # 389662
Miln
Klopp schreef:
Hard optreden willen de meesten hier niet maar ik zou al in de eerste helft Seedorf gewisseld hebben en tijdens de rust Schwirten en Breij. Nog een keer beginnen met Seedorf in de basis kan echt niet, net als starten zonder Paulissen.
25 augustus 2025 om 10:17


Heb het idee dat Paulissen nog geen 90 minuten aan kan.
9 uur geleden - 25 augustus 2025 om 10:28 # 389661
Vrijdagavond
Het is me opgevallen dat ik het wel grappig vind om mee te lezen hier,na de wedstrijd van gisteren.

Seedorf speelt 1 slechte wedstrijd en hem in de basis zetten zou betekenen dat je het niet meer serieus kunt nemen.

Hij heeft in 3 wedstrijden dan ook maar bijgedragen aan 3 goals. Zijn echt niet de cijfers die je wilt zien van een speler op de flank. Hahaha.
10 uur geleden - 25 augustus 2025 om 10:24 # 389660
Klopp
Hard optreden willen de meesten hier niet maar ik zou al in de eerste helft Seedorf gewisseld hebben en tijdens de rust Schwirten en Breij.
Nog een keer beginnen met Seedorf in de basis kan echt niet, net als starten zonder Paulissen.
10 uur geleden - 25 augustus 2025 om 10:17 # 389659
TheBaser87
Johnnie schreef:
Blijft voor mij wel onverlet, zoals Haanderjong ook zegt, dat je middenveld ten alle tijden uit zoveel mogelijk voetbal moet bestaan. Schwirten, Müller en Nisbet is samen te min wbt voetbal. Daar moet er een van vervangen worden door een veel begaafdere speler(bijvoorbeeld Paulissen). Het is een beetje als het Nederlandse elftal. Met onze centrale verdedigers en Nisbet heb je controle genoeg om niet NOG een controleur op te stellen. Met het centrum van Nederland speelde men eerst ook met Wieffer, de Roon. Maar met Gravenberch ipv dat extra slot op de deur spelen ze gewoon veel sterker. En dat kan makkelijk tegen de “kleine jongens”. Waarvan we in de kkd er toch al genoeg hebben. Komen we dus toch bij hetgeen ik vooraf dacht. Paulissen, Nisbet Lajud, Breij, Seedorf. Met tol en van den Buijs erachter moet dat zeker kunnen. En al helemaal als je Müller op zijn eigen plek, linksback, zet.
25 augustus 2025 om 08:53
Daar zit wel wat in, hoewel dit middenveld defensief niet heel sterk oogt, is het natuurlijk zo dat je de controle in de eerste plaats naar je toe trekt door weinig balverlies te leiden en kansen te creeeren.

Hoe meer ballen je verliest, hoe meer 'brekers' je nodig hebt om de bal weer terug te veroveren. Maar als de breker hem dan gelijk weer inlevert kom je natuurlijk geen steek verder.

10 uur geleden - 25 augustus 2025 om 10:02 # 389658
Rodahatz
Het is logisch dat Van Dessel met dezelfde basis startte als de vorige wedstrijden. Als we op 0-1 zouden zijn gekomen, ziet het er wellicht anders uit. Winst en verlies ligt in de KKD heel dicht bij elkaar. Maar het is zeker zo dat er nog gezocht moet worden naar de best samenspelende formatie. Thuis zou je met Foss, Beerten of Timmermans ook eens met 3 centralen achterin kunnen proberen te spelen. Het NEC van Schreuder speelt zo bijvoorbeeld. Dan kan je met een versterkt middenveld best wat forceren en hoog druk zetten. Met Van den Buijs als leider van die 3-koppige defensie zou dat wellicht gewoon kunnen.
10 uur geleden - 25 augustus 2025 om 09:39 # 389657
Miln
Eml schreef:
Nieuwe scc stand 5174 Het was gisteren gewoon slecht . Er zat totaal geen beleving in het elftal . Nu moeten we winnen van Eindhoven , om beetje in de buurt te blijven van de top .
25 augustus 2025 om 09:19


Dat is geen slecht aantal na vorig seizoen.
10 uur geleden - 25 augustus 2025 om 09:34 # 389656
Johnnie
hutch als tegenpartij weet je dat net zo goed en zorg je dan ook dat Seedorf wat te diep op het veld in balbezit komt en hoop je dat hij met de bal begint te lopen rond de middellijn. Dan dek je hem een meter aan de binnenkant en zorg je als cv voor rugdekkinb en dan is een groot deel van het gevaar er wel uit. Je moet als Roda van zijn dreiging profiteren door andere spelers in stelling te brengen.
11 uur geleden - 25 augustus 2025 om 09:24 # 389655
Hutch
Seedorf is vooral de enige speler waarnaar gekeken kan worden voor een individuele actie. In het team waarmee Van Dessel begon was daartoe verder he-le-maal niemand in staat. Ook de geprezen Nisbet niet.

Kevin heeft er net als Bas voor doorgeleerd en zal zijn reden hebben het zo te proberen maar ik vind dat echt veel en veel te weinig.

En als er nou geen alternatieven zouden zijn kon je je er mischien bij neerleggen. Maar deze selectie biedt voldoende mogelijkheden het eens over een creatievere boeg te gooien. Doe dat dan verdorie.
11 uur geleden - 25 augustus 2025 om 09:20 # 389654
Eml
Nieuwe scc stand 5174
Het was gisteren gewoon slecht . Er zat totaal geen beleving in het elftal . Nu moeten we winnen van Eindhoven , om beetje in de buurt te blijven van de top .
11 uur geleden - 25 augustus 2025 om 09:19 # 389653
Miln
Tja, gisteren was niet best, maar tegelijkertijd wist je van tevoren al dat je ooit wel eens tegen een nederlaag zou aanlopen. Dat het dan uit bij VVV is (voor hen is het de wedstrijd van het jaar), is niet zo verrassend.

Ik heb de eerste twee wedstrijden genoeg positieve dingen gezien. We lopen nog steeds op schema (je hebt gemiddeld ongeveer 2 punten per wedstrijd nodig om bovenin mee te doen). Hopelijk tapt Roda vrijdag uit een ander vaatje en doet het een gooi naar de koppositie.

Over Seedorf: Ik ben het eens met de mensen die aangeven dat hij (vooralsnog) geen schim van de speler is die hij voor zijn blessure was. Ik hoop nog steeds dat het een gebrek aan wedstrijdritme is en dat hij er beter in gaat komen de komende weken, want een fitte en gretige Seedorf is onze beste speler.

Het is aanlokkelijk om een Lajud te laten starten, maar ik verwacht niet dat Van Dessel nu de boel al gaat omgooien. En dat is misschien maar goed ook, want wat doet het met de kleedkamer en het vertrouwen van bepaalde jongens als ze nu al geslachtofferd worden?
11 uur geleden - 25 augustus 2025 om 09:17 # 389652
harigejoop
Seedorf is na z’n blessure geen schim meer van wat ie ervoor was.
Zonde.
11 uur geleden - 25 augustus 2025 om 09:08 # 389651
Hutch
Alli schreef:
Hutch schreef:
Zonder Seedorf zijn we vorig jaar van plek 6 naar plek 12 gekelderd. En dan toch weer mensen die zijn waarde en inbreng voor dit elftal in twijfel trekken. Het is wel erg hoor.
25 augustus 2025 om 02:04
Is toch totaal niet te vergelijken? Vorig seizoen hadden we zowat een compleet ander team en tikte Seedorf een veel hoger niveau aan dan hij dit seizoen tot dusver heeft laten zien. Hadden we vorig seizoen maar moeten blijven vasthouden aan Zauner op links omdat hij het seizoen daarvoor behoorlijke statistieken kon afleggen? Het is een nieuw seizoen, nieuw team, nieuwe trainer, nieuwe manier van spelen wellicht. Seedorf komt terug van een zware blessure. Is appels met peren vergelijken. Feit is dat hij absoluut onze beste voetballer is in de voorhoede, en als hij het op zijn heupen heeft, is hij haast niet te stoppen. Maar die Seedorf heb ik nog geen 1x gezien dit seizoen. Wel een Seedorf die vaker de bal kwijt raakt dan dat hij er iets goeds mee doet. Ook zie ik een Seedorf die wat nonchalant en ongeïnteresseerd over het veld loopt. Vandaag lukte werkelijk helemaal niks. Stond te slapen in het centrum waardoor VVV een schotkans kreeg. Amper zijn man voorbij gekomen. Voor open doel missen. Nieuw seizoen, nieuwe kansen. Ook voor Seedorf. Presteert hij niet, mag een ander het laten zien en mag Seedorf zich terug vechten om aan KVD te laten zien dat hij de onbetwiste basisspeler is. Dat is hij op dit moment gewoon niet. Prestaties uit het verleden zijn totaal irrelevant in deze "discussie".
25 augustus 2025 om 03:11


Het is het mantra van Rene van der Gijp: voor een buitenspeler is het moment van aanspelen en de kwaliteit van die bal allesbepalend. Gisteren verliep de opbouw weer zo hemeltergend traag en voorspelbaar dat fatsoenlijk aanvallen onmogelijk was. Cain speelde niet goed maar werd ook geen enkele keer op tempo en goed weggestoken. Heb je twee verdedigers in je nek, krijg je zo'n 'zoek-jij-het-verder-uit-bal' van Kother. Nee lekker dan.
Heb je je trouwens ook al eens afgevraagd WAAROM Pena Zauner er vorig jaar opeens niks meer van bakte? Zou die het voetballen opeens echt zijn verleerd? Of had dat toch te maken met wat anders?

Natuurlijk is een nieuw seizoen precies dat, zijn er geen garanties en verdient iedereen een nieuwe kans, maar misschien is het verstandig een beetje voorzichtig te zijn met die paar jongens die hebben laten zien ECHT te kunnen voetballen en eerst eens te kijken naar hen die daar nog nooit enige blijk van hebben gegeven.
11 uur geleden - 25 augustus 2025 om 08:58 # 389650
Johnnie
Blijft voor mij wel onverlet, zoals Haanderjong ook zegt, dat je middenveld ten alle tijden uit zoveel mogelijk voetbal moet bestaan. Schwirten, Müller en Nisbet is samen te min wbt voetbal. Daar moet er een van vervangen worden door een veel begaafdere speler(bijvoorbeeld Paulissen).

Het is een beetje als het Nederlandse elftal. Met onze centrale verdedigers en Nisbet heb je controle genoeg om niet NOG een controleur op te stellen. Met het centrum van Nederland speelde men eerst ook met Wieffer, de Roon. Maar met Gravenberch ipv dat extra slot op de deur spelen ze gewoon veel sterker. En dat kan makkelijk tegen de “kleine jongens”. Waarvan we in de kkd er toch al genoeg hebben. Komen we dus toch bij hetgeen ik vooraf dacht.

Paulissen, Nisbet
Lajud, Breij, Seedorf.

Met tol en van den Buijs erachter moet dat zeker kunnen. En al helemaal als je Müller op zijn eigen plek, linksback, zet.

11 uur geleden - 25 augustus 2025 om 08:53 # 389649
Roda1979
Beetje ongelukkige verliespartij… kan gebeuren - er zit genoeg in deze ploeg.
Aanstaande vrijdag is meteen een heel belangrijke wedstrijd. Win je die die je gewoon mee in de top…

Koop die kaartjes mensen en laat PLS kolken
11 uur geleden - 25 augustus 2025 om 08:36 # 389648
Haanderjong
Alli schreef:
Dat Venlo uit geen gemakkelijke wedstrijd zou gaan worden, had ik al meermaals aangegeven hier. Maar dat we met een nederlaag huiswaarts zouden keren, had ik niet verwacht. Op voorhand had ik een gelijkspel ingevuld, en gezien het wedstrijdverloop was dat misschien wel terecht geweest. Zelf hebben we in de sterke beginfase nagelaten om de openingstreffer te maken. En bij de stand van 2-1 hebben we ook echt wel kansen gehad om die gelijkmaker erin te knallen. Aan de andere kant had VVV in de slotfase ook enkele kansen om die 3-1 te vergroten. Teveel spelers haalde hun niveau niet vandaag, en dat zeg je terug in het spel. Voorin speelde Seedorf echt een waardeloze eerste helft. Op rechts kon Breij net als de voorgaande 2 wedstrijden niets forceren. Onze nr 10 kwam totaal niet in het spel voor. Gevolg; veel te snel de lange bal op VDH die in de lucht kansloos was tegen die Franse verdediger. Dat ziet men in het veld toch ook? Waarom dan elke keer opnieuw die lange bal als de eerste 3 pogingen al tot balverlies hebben geleden? De keren dat wij gevaarlijk werden, en waar VDH echt in zijn kracht werd gezet, waren de momenten waarop we er voetballend doorheen wilde komen. Geen lange ballen, gewoon tik tak, VDH in de 16 in de voeten aanspelen, en bam. In de 1e helft zag het er met fases echt wel goed uit. Maar zodra we die lange bal gaan hanteren, is het over en sluiten. Daar hebben we de spelers niet voor. Seedorf wilt de bal in de voeten en moet het vooral hebben van zijn techniek en snelheid om zijn tegenstander na een passeerbeweging achter zich te laten. Breij heeft totaal geen snelheid, en VDH is ijzersterk in de 16 en vooral als hij de bal in de voeten aangespeeld krijgt. Komen ongelukkig en onverdiend op 1-0 door een kanonskogel die dan ook nog eens via Treichel over de lijn gaat. Dat Sadikie daar zo vrij mag afdrukken, mag Muller zich aanrekenen. Spelen met 2 CVM's, Muller was juist de vrije man om die opkomende CM op te vangen, maar weigert om in te stappen. Viel mij tegen De Graafschap ook al op dat Muller teveel achteruit loopt bij een opstomende CM van de tegenstander. De 2-0 was het een gatenkaas aan onze rechterkant waar 2 spelers van VVV echt helemaal vrij stonden. Die speler schiet die bal kiezelhard binnen waar Treichel die bal eerder in de lang hoek verwachtte. Na de wissels begonnen we weer leuk te voetballen en scoorde we de verdiende aansluitingstreffer. Laten het vervolgens na om de gelijkmaker te maken, met als hoogtepunt Grifits die een rollertje produceerde ipv die bal dwars door het net heen te knallen. Door de aanvallende intenties kreeg VVV logischerwijs ook mogelijkheden. Laat Köther die bal vervolgens eenvoudig lopen, waardoor VVV een voorzet kon geven. Kopt diezelfde Köther de bal vervolgens door het midden in de voeten van een VVV speler waar Treichel nog knap antwoord op had. Wordt helaas kinderlijk eenvoudig ingetikt en na de 3-1 was het over en sluiten. Positief: Invalbeurten Paulissen en Lajud Negatief: Seedorf Schwirten Breij Kother (al wisselde hij goede momenten af met slechte keuzes en eenvoudig balverlies) Invalbeurt Grifits En eerlijk; na die knap op het hoofd van Lajud, had die jongen direct gewisseld moeten worden. Duidelijk zichtbaar aangeslagen daarna. Zelfs Manschot had dat in de gaten en ging even informeren. Daar had KVD gelijk moeten wisselen, en Maiorano moeten brengen. Dat er wat moet veranderen in het basiselftal, lijkt me duidelijk na 3 wedstrijden. Zou persoonlijk eens beginnen met Breij weg te halen op die rechterflank. Die jongen is daar doodongelukkig en dat zie je ook terug in zijn spel. Komt daar totaal niet in zijn kracht. Invalbeurt van Paulissen was prima, maar leek alsof hij al 120 minuten in de benen had. Lijkt mij inderdaad nog niet klaar voor de basis. Het hele elftal overhoop gooien zal meer kapot maken dan goed doen. De wijzigingen die ik graag zie volgende week vwb het basiselftal; Breij voor Schwirten op CAM Lajud voor Breij op RB Verder het team intact laten, waarbij opgemerkt dat Muller en Seedorf wat mij betreft echt hun laatste kans moeten grijpen tegen Eindhoven om niet op de bank te komen. Vooral laatstgenoemde laat het tot nu toe flink afweten. Niet heel gek na zo'n zware blessure, maar oogt wat ongeïnteresseerd. Bij balverlies niet meer die absolute wil om die bal terug te veroveren. Moet echt uit een ander vaatje gaan tappen!
25 augustus 2025 om 00:58


Prima analyse, waar ik het grotendeels mee eens ben.

Toch zou ik starten met Pauli. Die brengt zo veel meer voetbal op het middenveld, daar zou ik altijd mee starten. En als hij het maar een helft of 60 minuten vol kan houden, dan staan er prima vervangers klaar.
En aan Lajud gaan we inderdaad nog veel plezier beleven, wat een rasvoetballer is dat.

Jij hebt het over het rollertje van Griffths (helemaal mee eens overigens; bijzonder slechte afronding), maar ik heb wel genoten van de aanval die eraan vooraf ging .... echt een geweldige aanval .... er zit echt veel voetbal in deze ploeg.

Tegen Helmond (eerste 20 minuten) en tegen De Graafschap (2e helft) komen we af en toe goed weg .... gisteren - naast 2 mindere fases - ook wel wat pech .... voor VVV geldt precies het omgekeerde .... hoe de doelpunten vielen was toch wat gelukkig voor VVV, de ballen tegen de paal weer wat ongelukkig voor ons, de scheidsrechter was ook hier en daar dubieus .... maar zelfs dan, er zit genoeg voetbal in deze ploeg om hoog te eindigen.

Forza RODA
11 uur geleden - 25 augustus 2025 om 08:26 # 389647
Johnnie
Eerst wordt hij gehaald en hij speelt basis binnen no time. Nu kan hij er alweer geen klote van en is het een dertien in een dozijn. En dat met een minuut of 40 in de benen maximaal.

We`ve got a thing that`s called:
Cooper-love
We`ve got a wave in the air
Cooper-love
12 uur geleden - 25 augustus 2025 om 08:16 # 389646
IM1999
Er wordt te snel van alles gevonden hier na een verliespartij. Typische reactie van mensen die moeilijk met tegenslag om kunnen gaan en dan meteen alles op de schop denken te moeten nemen. Zo raak je nooit ingespeeld en de staf zal wel weten waarom ze op enig moment een bepaalde keuze maken.

Vrijdag is er kans op revanche.
12 uur geleden - 25 augustus 2025 om 08:03 # 389645
viro
BRANKO schreef:
Ik vind een middenveld met Nisbet, Müller en Schwirten veel te zwak. Nisbet is een goede voetballer maar ik zie liever een middenveld met Beerten, Paulissen en Breij op 10! Daar zit veel meer voetbal in!
25 augustus 2025 om 03:36


Dat zou ook mijn middenveld zjn. Eigenlijk hebben we best aardige spelers maar te veel van hetzefde (middenvelders ) en te veel niet ( buitenspelers ). Vooral missen we echt snelheid over het hele veld.
12 uur geleden - 25 augustus 2025 om 07:27 # 389644
Herman
Hutch schreef:
Zonder Seedorf zijn we vorig jaar van plek 6 naar plek 12 gekelderd. En dan toch weer mensen die zijn waarde en inbreng voor dit elftal in twijfel trekken. Het is wel erg hoor.
25 augustus 2025 om 02:04


Je moet eens oordelen over wat je ziet en niet over wat je had kunnen zien!
13 uur geleden - 25 augustus 2025 om 07:12 # 389643
Herman
BRANKO schreef:
Ik vind een middenveld met Nisbet, Müller en Schwirten veel te zwak. Nisbet is een goede voetballer maar ik zie liever een middenveld met Beerten, Paulissen en Breij op 10! Daar zit veel meer voetbal in!
25 augustus 2025 om 03:36


dan heb je er 2 van dat "fantastische" middenveld van vorig seizoen!
Doe mij maar Nisbet - Müller - Paulissen...
13 uur geleden - 25 augustus 2025 om 06:36 # 389642
BRANKO
Ik vind een middenveld met Nisbet, Müller en Schwirten veel te zwak. Nisbet is een goede voetballer maar ik zie liever een middenveld met Beerten, Paulissen en Breij op 10! Daar zit veel meer voetbal in!
16 uur geleden - 25 augustus 2025 om 03:36 # 389641
Alli
Hutch schreef:
Zonder Seedorf zijn we vorig jaar van plek 6 naar plek 12 gekelderd. En dan toch weer mensen die zijn waarde en inbreng voor dit elftal in twijfel trekken. Het is wel erg hoor.
25 augustus 2025 om 02:04


Is toch totaal niet te vergelijken?

Vorig seizoen hadden we zowat een compleet ander team en tikte Seedorf een veel hoger niveau aan dan hij dit seizoen tot dusver heeft laten zien.

Hadden we vorig seizoen maar moeten blijven vasthouden aan Zauner op links omdat hij het seizoen daarvoor behoorlijke statistieken kon afleggen?

Het is een nieuw seizoen, nieuw team, nieuwe trainer, nieuwe manier van spelen wellicht. Seedorf komt terug van een zware blessure. Is appels met peren vergelijken. Feit is dat hij absoluut onze beste voetballer is in de voorhoede, en als hij het op zijn heupen heeft, is hij haast niet te stoppen. Maar die Seedorf heb ik nog geen 1x gezien dit seizoen. Wel een Seedorf die vaker de bal kwijt raakt dan dat hij er iets goeds mee doet. Ook zie ik een Seedorf die wat nonchalant en ongeïnteresseerd over het veld loopt. Vandaag lukte werkelijk helemaal niks. Stond te slapen in het centrum waardoor VVV een schotkans kreeg. Amper zijn man voorbij gekomen. Voor open doel missen.

Nieuw seizoen, nieuwe kansen. Ook voor Seedorf. Presteert hij niet, mag een ander het laten zien en mag Seedorf zich terug vechten om aan KVD te laten zien dat hij de onbetwiste basisspeler is. Dat is hij op dit moment gewoon niet. Prestaties uit het verleden zijn totaal irrelevant in deze "discussie".
17 uur geleden - 25 augustus 2025 om 03:11 # 389640
Hutch
Zonder Seedorf zijn we vorig jaar van plek 6 naar plek 12 gekelderd.

En dan toch weer mensen die zijn waarde en inbreng voor dit elftal in twijfel trekken.

Het is wel erg hoor.
18 uur geleden - 25 augustus 2025 om 02:04 # 389639
Alli
Dat Venlo uit geen gemakkelijke wedstrijd zou gaan worden, had ik al meermaals aangegeven hier. Maar dat we met een nederlaag huiswaarts zouden keren, had ik niet verwacht. Op voorhand had ik een gelijkspel ingevuld, en gezien het wedstrijdverloop was dat misschien wel terecht geweest. Zelf hebben we in de sterke beginfase nagelaten om de openingstreffer te maken. En bij de stand van 2-1 hebben we ook echt wel kansen gehad om die gelijkmaker erin te knallen. Aan de andere kant had VVV in de slotfase ook enkele kansen om die 3-1 te vergroten.

Teveel spelers haalde hun niveau niet vandaag, en dat zeg je terug in het spel. Voorin speelde Seedorf echt een waardeloze eerste helft. Op rechts kon Breij net als de voorgaande 2 wedstrijden niets forceren. Onze nr 10 kwam totaal niet in het spel voor.
Gevolg; veel te snel de lange bal op VDH die in de lucht kansloos was tegen die Franse verdediger. Dat ziet men in het veld toch ook? Waarom dan elke keer opnieuw die lange bal als de eerste 3 pogingen al tot balverlies hebben geleden?

De keren dat wij gevaarlijk werden, en waar VDH echt in zijn kracht werd gezet, waren de momenten waarop we er voetballend doorheen wilde komen. Geen lange ballen, gewoon tik tak, VDH in de 16 in de voeten aanspelen, en bam.
In de 1e helft zag het er met fases echt wel goed uit. Maar zodra we die lange bal gaan hanteren, is het over en sluiten. Daar hebben we de spelers niet voor. Seedorf wilt de bal in de voeten en moet het vooral hebben van zijn techniek en snelheid om zijn tegenstander na een passeerbeweging achter zich te laten. Breij heeft totaal geen snelheid, en VDH is ijzersterk in de 16 en vooral als hij de bal in de voeten aangespeeld krijgt.

Komen ongelukkig en onverdiend op 1-0 door een kanonskogel die dan ook nog eens via Treichel over de lijn gaat. Dat Sadikie daar zo vrij mag afdrukken, mag Muller zich aanrekenen. Spelen met 2 CVM's, Muller was juist de vrije man om die opkomende CM op te vangen, maar weigert om in te stappen. Viel mij tegen De Graafschap ook al op dat Muller teveel achteruit loopt bij een opstomende CM van de tegenstander.

De 2-0 was het een gatenkaas aan onze rechterkant waar 2 spelers van VVV echt helemaal vrij stonden. Die speler schiet die bal kiezelhard binnen waar Treichel die bal eerder in de lang hoek verwachtte.

Na de wissels begonnen we weer leuk te voetballen en scoorde we de verdiende aansluitingstreffer. Laten het vervolgens na om de gelijkmaker te maken, met als hoogtepunt Grifits die een rollertje produceerde ipv die bal dwars door het net heen te knallen.

Door de aanvallende intenties kreeg VVV logischerwijs ook mogelijkheden. Laat Köther die bal vervolgens eenvoudig lopen, waardoor VVV een voorzet kon geven. Kopt diezelfde Köther de bal vervolgens door het midden in de voeten van een VVV speler waar Treichel nog knap antwoord op had. Wordt helaas kinderlijk eenvoudig ingetikt en na de 3-1 was het over en sluiten.

Positief:

Invalbeurten Paulissen en Lajud

Negatief:

Seedorf
Schwirten
Breij
Kother (al wisselde hij goede momenten af met slechte keuzes en eenvoudig balverlies)
Invalbeurt Grifits

En eerlijk; na die knap op het hoofd van Lajud, had die jongen direct gewisseld moeten worden. Duidelijk zichtbaar aangeslagen daarna. Zelfs Manschot had dat in de gaten en ging even informeren. Daar had KVD gelijk moeten wisselen, en Maiorano moeten brengen.

Dat er wat moet veranderen in het basiselftal, lijkt me duidelijk na 3 wedstrijden. Zou persoonlijk eens beginnen met Breij weg te halen op die rechterflank. Die jongen is daar doodongelukkig en dat zie je ook terug in zijn spel. Komt daar totaal niet in zijn kracht.

Invalbeurt van Paulissen was prima, maar leek alsof hij al 120 minuten in de benen had. Lijkt mij inderdaad nog niet klaar voor de basis. Het hele elftal overhoop gooien zal meer kapot maken dan goed doen. De wijzigingen die ik graag zie volgende week vwb het basiselftal;

Breij voor Schwirten op CAM
Lajud voor Breij op RB

Verder het team intact laten, waarbij opgemerkt dat Muller en Seedorf wat mij betreft echt hun laatste kans moeten grijpen tegen Eindhoven om niet op de bank te komen.

Vooral laatstgenoemde laat het tot nu toe flink afweten. Niet heel gek na zo'n zware blessure, maar oogt wat ongeïnteresseerd. Bij balverlies niet meer die absolute wil om die bal terug te veroveren. Moet echt uit een ander vaatje gaan tappen!
19 uur geleden - 25 augustus 2025 om 00:58 # 389638
harigejoop
We worden gewoon 8e.

Groetjes Harry Vermeulen
gisteren om 23:16 - 24 augustus 2025 om 23:16 # 389637
DerMister
Die Splinter en Maiorano worden hier zo gehyped dat het alleen maar tegen kan vallen. Die jongens moet je heel rustig brengen ipv meteen voor de leeuwen te gooien en ze meteen kapot te maken. Als ze echt zo goed zijn dan komen ze wel boven drijven
gisteren om 22:55 - 24 augustus 2025 om 22:55 # 389636
Rodahats
NLV043 schreef:
Rodahats schreef:
Gelukkig verloren, stel je voor dat de bekende negatievelingen hier, nog langer hadden moeten wachten. Lees allemaal even de berichten: - van Dessel niet geschikt - Servais heeft alweer verkeerde spelers opgehaald - Backs kunnen er niets van - Middenveld bagger - Spits CL eersterangs prutser - Vleugels waardeloos en vooral - Heb ik al veel eerder aangegeven Sorry, ik vergeet geen inzet, geen karakter en geen mentaliteit. Ihr seid zum Kotsen!!! Wie de schoen past, trekke hem aan!!
24 augustus 2025 om 22:35
Met alle respect, maar van dit VVV had je gewoon moeten winnen.. zeker als je wil meedoen om promotie.
24 augustus 2025 om 22:40


Wedstrijd 3 van 36!!!!!

En ja, ook ik hoopte op 1-2!!!!
gisteren om 22:54 - 24 augustus 2025 om 22:54 # 389635
schrouffbelgie
BRANKO schreef:
NLV043 schreef:
BRANKO schreef:
Beerten sowieso voor Müller! Müller naast die kleine Nisbet kan echt niet, we hebben met Lajud Martinez een goede rechtsbuiten erbij. Schwirten mag van mij ingeruild worden tegen Paulissen.
24 augustus 2025 om 21:05
Snap de keuze voor Müller als 6, de man die ballen moet verdelen, NIET. Hij is meer iemand voor de plek van Nisbet of als linksback. Ballen vragen en rondspelen is niet zijn ding. Maar Roda heeft niet echt een speler voor deze positie, op wellicht Beerten na. Waarom probeert hij Beerten niet eens als rechtsback? Hopelijk vertrekt Leijten nog en is er nog wat geld voor een echte 6..
24 augustus 2025 om 21:23
Splinter zou dit goed kunnen.
24 augustus 2025 om 21:55

Breng SPLINTER als 6 en het evenwicht in de ploeg zal verbeterd worden.
Muller als LB en Pauli op 10...
Na 60 min Splinter uit voor Beerten ...
Breij voor Pauli en Maoriano voor Seedorf....
Dan moet het beter dan vandaag

gisteren om 22:48 - 24 augustus 2025 om 22:48 # 389634
NLV043
Rodahats schreef:
Gelukkig verloren, stel je voor dat de bekende negatievelingen hier, nog langer hadden moeten wachten. Lees allemaal even de berichten: - van Dessel niet geschikt - Servais heeft alweer verkeerde spelers opgehaald - Backs kunnen er niets van - Middenveld bagger - Spits CL eersterangs prutser - Vleugels waardeloos en vooral - Heb ik al veel eerder aangegeven Sorry, ik vergeet geen inzet, geen karakter en geen mentaliteit. Ihr seid zum Kotsen!!! Wie de schoen past, trekke hem aan!!
24 augustus 2025 om 22:35
Met alle respect, maar van dit VVV had je gewoon moeten winnen.. zeker als je wil meedoen om promotie.

gisteren om 22:40 - 24 augustus 2025 om 22:40 # 389633
NLV043
BRANKO schreef:
NLV043 schreef:
BRANKO schreef:
Beerten sowieso voor Müller! Müller naast die kleine Nisbet kan echt niet, we hebben met Lajud Martinez een goede rechtsbuiten erbij. Schwirten mag van mij ingeruild worden tegen Paulissen.
24 augustus 2025 om 21:05
Snap de keuze voor Müller als 6, de man die ballen moet verdelen, NIET. Hij is meer iemand voor de plek van Nisbet of als linksback. Ballen vragen en rondspelen is niet zijn ding. Maar Roda heeft niet echt een speler voor deze positie, op wellicht Beerten na. Waarom probeert hij Beerten niet eens als rechtsback? Hopelijk vertrekt Leijten nog en is er nog wat geld voor een echte 6..
24 augustus 2025 om 21:23
Splinter zou dit goed kunnen.
24 augustus 2025 om 21:55
Heb Splinter alleen tegen Aken zien spelen, toen was hij nog niet overtuigend. Wellicht moet hij Seedorf ook nog eens van rechts laten komen.. krijgt van den hurk ook weer eens wat meer ballen..zeker hoe Seedorf nu speelt. 0 dreiging vanaf links. Maar goed, enigste wat tot nu toe goed staat is Tol en van der Buijs. Rest van het elftal vind ik nog te wisselvallig.


gisteren om 22:39 - 24 augustus 2025 om 22:39 # 389632
Rodahats
Gelukkig verloren, stel je voor dat de bekende negatievelingen hier, nog langer hadden moeten wachten.

Lees allemaal even de berichten:
- van Dessel niet geschikt
- Servais heeft alweer verkeerde spelers opgehaald
- Backs kunnen er niets van
- Middenveld bagger
- Spits CL eersterangs prutser
- Vleugels waardeloos
en vooral
- Heb ik al veel eerder aangegeven

Sorry, ik vergeet geen inzet, geen karakter en geen mentaliteit.

Ihr seid zum Kotsen!!!

Wie de schoen past, trekke hem aan!!

gisteren om 22:35 - 24 augustus 2025 om 22:35 # 389631
045J
RJC1978 schreef:
NLV043 schreef:
BRANKO schreef:
Beerten sowieso voor Müller! Müller naast die kleine Nisbet kan echt niet, we hebben met Lajud Martinez een goede rechtsbuiten erbij. Schwirten mag van mij ingeruild worden tegen Paulissen.
24 augustus 2025 om 21:05
Snap de keuze voor Müller als 6, de man die ballen moet verdelen, NIET. Hij is meer iemand voor de plek van Nisbet of als linksback. Ballen vragen en rondspelen is niet zijn ding. Maar Roda heeft niet echt een speler voor deze positie, op wellicht Beerten na. Waarom probeert hij Beerten niet eens als rechtsback? Hopelijk vertrekt Leijten nog en is er nog wat geld voor een echte 6..
24 augustus 2025 om 21:23
Hij speelt wss met Müller omdat dat een linkspoot is. Beerten en Nisbet zijn allebei rechtspoten. In een 4-2-3-1 perspectief heb je dan een rechtspoot aan de linkerkant. Maar wat mij betreft is het ook tijd voor Beerten. En eens met branko dat Splinter misschien nog wel de beste spelverdeler is.
24 augustus 2025 om 21:56


Wel grappig dat tegen De Graafschap Müller voornamelijk rechts gepositioneerd stond.
gisteren om 22:13 - 24 augustus 2025 om 22:13 # 389630
RJC1978
NLV043 schreef:
BRANKO schreef:
Beerten sowieso voor Müller! Müller naast die kleine Nisbet kan echt niet, we hebben met Lajud Martinez een goede rechtsbuiten erbij. Schwirten mag van mij ingeruild worden tegen Paulissen.
24 augustus 2025 om 21:05
Snap de keuze voor Müller als 6, de man die ballen moet verdelen, NIET. Hij is meer iemand voor de plek van Nisbet of als linksback. Ballen vragen en rondspelen is niet zijn ding. Maar Roda heeft niet echt een speler voor deze positie, op wellicht Beerten na. Waarom probeert hij Beerten niet eens als rechtsback? Hopelijk vertrekt Leijten nog en is er nog wat geld voor een echte 6..
24 augustus 2025 om 21:23


Hij speelt wss met Müller omdat dat een linkspoot is. Beerten en Nisbet zijn allebei rechtspoten. In een 4-2-3-1 perspectief heb je dan een rechtspoot aan de linkerkant. Maar wat mij betreft is het ook tijd voor Beerten. En eens met branko dat Splinter misschien nog wel de beste spelverdeler is.
gisteren om 21:56 - 24 augustus 2025 om 21:56 # 389629
BRANKO
NLV043 schreef:
BRANKO schreef:
Beerten sowieso voor Müller! Müller naast die kleine Nisbet kan echt niet, we hebben met Lajud Martinez een goede rechtsbuiten erbij. Schwirten mag van mij ingeruild worden tegen Paulissen.
24 augustus 2025 om 21:05
Snap de keuze voor Müller als 6, de man die ballen moet verdelen, NIET. Hij is meer iemand voor de plek van Nisbet of als linksback. Ballen vragen en rondspelen is niet zijn ding. Maar Roda heeft niet echt een speler voor deze positie, op wellicht Beerten na. Waarom probeert hij Beerten niet eens als rechtsback? Hopelijk vertrekt Leijten nog en is er nog wat geld voor een echte 6..
24 augustus 2025 om 21:23


Splinter zou dit goed kunnen.
gisteren om 21:55 - 24 augustus 2025 om 21:55 # 389628
NLV043
BRANKO schreef:
Beerten sowieso voor Müller! Müller naast die kleine Nisbet kan echt niet, we hebben met Lajud Martinez een goede rechtsbuiten erbij. Schwirten mag van mij ingeruild worden tegen Paulissen.
24 augustus 2025 om 21:05
Snap de keuze voor Müller als 6, de man die ballen moet verdelen, NIET. Hij is meer iemand voor de plek van Nisbet of als linksback. Ballen vragen en rondspelen is niet zijn ding.
Maar Roda heeft niet echt een speler voor deze positie, op wellicht Beerten na. Waarom probeert hij Beerten niet eens als rechtsback? Hopelijk vertrekt Leijten nog en is er nog wat geld voor een echte 6..
gisteren om 21:23 - 24 augustus 2025 om 21:23 # 389627
Hutch
West14 schreef:
Ik zei het al hutch, lees mijn berichtjes maar terug. VVV had de andere wedstrijden te weinig gekregen. Sommigen hier stonden met de Kerst al op de Markt.
24 augustus 2025 om 21:05


Ik had VVV ook hoog op mijn lijstje van mogelijke verrassingen dit seizoen. Maar ze vielen me tegen. Het was vooral beuken en schoppen.

En daar doe je dan helemaal niks mee. Sjongejonge.


gisteren om 21:10 - 24 augustus 2025 om 21:10 # 389626
rodafanWeert
Hutch schreef:
De zoveelste 'doorpakken of afhaken'-wedstrijd die we in relatief korte tijd verliezen. Je kan er inmiddels de klok op zetten. En ik heb het niet over Groningen en NAC in mei '24, maar wel over Dordrecht thuis medio december, waarbij aansluiting met de top gerealiseerd kon worden. Of VVV in de eigen hut waar winst noodzakelijk was om zicht te houden op de play-offs. Iedere keer laat het team het afweten. Ook nu. Niet van doorslaggevend belang voor een eindklassering maar wel een belangrijke met het oog op waar we staan. Win 'm en je doet goede zaken m.b.t. de eerste periode. En iedereen leeft ook met n ander gevoel naar vrijdag. Maar nee, ze doen het WEER niet. En als het nou tegen een geweldige ploeg was. Pfff, ergerlijk.
24 augustus 2025 om 21:01


Helemaal mee eens.

gisteren om 21:06 - 24 augustus 2025 om 21:06 # 389625
viro
Lajud is hetzelfde als Breij. Niet geschikt als rechtsbuiten. Zou wel naast of net achter v/ d Hurk kunnen spelen.


Beerten is beter als Müller. Persoonlijk zou ik met Beerten naast nisbet en Breij op 10 spelen.

Omdat we maar 1 echte vleugelspeler hebben ( Seedorf ) kun je dat 4-3-3 overboord gooien.

Maar hoe moet je dan gaan spelen ?
gisteren om 21:05 - 24 augustus 2025 om 21:05 # 389624
BRANKO
Beerten sowieso voor Müller! Müller naast die kleine Nisbet kan echt niet, we hebben met Lajud Martinez een goede rechtsbuiten erbij. Schwirten mag van mij ingeruild worden tegen Paulissen.
gisteren om 21:05 - 24 augustus 2025 om 21:05 # 389623
West14
Ik zei het al hutch, lees mijn berichtjes maar terug. VVV had de andere wedstrijden te weinig gekregen.
Sommigen hier stonden met de Kerst al op de Markt.
gisteren om 21:05 - 24 augustus 2025 om 21:05 # 389622
Hutch
De zoveelste 'doorpakken of afhaken'-wedstrijd die we in relatief korte tijd verliezen. Je kan er inmiddels de klok op zetten.

En ik heb het niet over Groningen en NAC in mei '24, maar wel over Dordrecht thuis medio december, waarbij aansluiting met de top gerealiseerd kon worden. Of VVV in de eigen hut waar winst noodzakelijk was om zicht te houden op de play-offs.
Iedere keer laat het team het afweten.

Ook nu. Niet van doorslaggevend belang voor een eindklassering maar wel een belangrijke met het oog op waar we staan. Win 'm en je doet goede zaken m.b.t. de eerste periode. En iedereen leeft ook met n ander gevoel naar vrijdag.

Maar nee, ze doen het WEER niet. En als het nou tegen een geweldige ploeg was.

Pfff, ergerlijk.
gisteren om 21:01 - 24 augustus 2025 om 21:01 # 389621
045J
Er zal gewoon echt een middenvelder bij moeten. Nisbet ben ik tevreden over maar je mist gewoon fysieke kracht daar en iemand die erin vliegt. Je gaat vaker overlopen worden daar.

Zag je tegen Graafschap maar ook tegen Helmond. Het is te danken aan ons centrale duo dat wij niet meer goals tegengekregen hebben.
gisteren om 20:59 - 24 augustus 2025 om 20:59 # 389620
MaartenF
Je verliest wel eens wat.

Shit happens

En door
gisteren om 20:47 - 24 augustus 2025 om 20:47 # 389619
RJC1978
rodafanWeert schreef:
Maan schreef:
Ik roep al weken dat er nog wat bij moet .....ben voor gek verklaard. Maar goed . Heb hierover zelfs een beetje ruzie met maurice.
24 augustus 2025 om 18:15
Als er eentje bij komt mag je in je handjes klappen, laat staan twee spelers. Zelf denk ik dat het hier bij blijft. We zijn vandaag afgetroefd op felheid, en dat was maar op momenten. Het lijkt wel of een aantal spelers niet fit zijn. Dit was een collectieve off-day.
24 augustus 2025 om 19:05


Met Müller als diepste defensieve middenvelder kom je in dit soort wedstrijden fysiek te kort. Dat was vorig seizoen al zichtbaar.

Die DM van VVV Saddiki was veel dominanter en agressiever en bracht ook voorwaartse dreiging.

Muller naar linksback en een fysiek sterke DM erbij (of evt. Beerten) zou 2 vliegen in 1 klap zijn. Tegen dit euvel ga je anders nog vaker aanlopen. Vooral als je speelt met een heel diepe 10 die niet meeverdedigt of als je tegenstander met 2 AM's speelt.

Overigens vond ik dat Paulissen wel rust, routine en scherpe passing bracht.
gisteren om 20:44 - 24 augustus 2025 om 20:44 # 389618
RJC1978
Sonsane schreef:
Bankzitter schreef:
Ben ik nu blind of KvD? Waarom brengt hij Griffith in, ofschoon hij een veel dynamischere speler als Maiorano achter de hand heeft. Die jongen brengt schwung, inzet, durf en ook nog eens scorend vermogen. Ja, toen Jalud aan het eind uit moest vallen, mocht Maiorano nog even. Griffith heeft enkel een voorzetje op Paulissen in de eerste wedstrijd op zijn naam staan. Verder helaas niks, helemaal niks!
24 augustus 2025 om 16:25
We hebben Maiorano tot nu toe eigenlijk alleen maar in actie gezien in wedstrijden waar de tegenstander een doelpunt moest forceren en enorm veel ruimte liet. Dan kan hij met zijn druistigheid lekker diep rennen en counteren. Tegen een VVV dat een voorsprong verdedigt moet ik nog zien of hij dat kan. Griffith zal nooit iets doen waar je verstelt van staat, maar hij kan wel heel simpel een mannetje langsgaan en de bal voor de goal krijgen. Ik snap wel waarom van Dessel daarvoor vandaag daarvoor koos ipv. Maiorano inbrengen.
24 augustus 2025 om 20:07


Ik begrijp wat je zegt maar had zelf ook voor Maiorano gekozen. Heeft meer gretigheid in zijn spel. Dat heb je juist nodig als je 1-2 achterstaat.
gisteren om 20:39 - 24 augustus 2025 om 20:39 # 389617
Maan
Lichtpuntjes waren lajud en paulissen
gisteren om 20:27 - 24 augustus 2025 om 20:27 # 389616
JuiceyJJ
Wat een negatief gelul hier na 1 verliespot. We zijn niet weggespeeld maar puur op mentaal stukje verloren. VVV toonde meer inzet etc . Op naar vrijdag en eens zien hoe het dan gaat. Hopelijk gaat Seedorf zijn vorm weer vinden want dat is echt een wapen in je ploeg.
gisteren om 20:17 - 24 augustus 2025 om 20:17 # 389615
Sonsane
DerMister schreef:
Maan schreef:
In de breedte zijn we juist kwetsbaar
24 augustus 2025 om 19:17
Onzin kameraad, het gaat om kwaliteit, niet om kwantiteit
24 augustus 2025 om 19:49


Beiden zijn belangrijk. Drie jaar terug, toen we met pflucke, emmers, vente & co in de playoffs verloren van Excelsior waren dit de wissels:

Bouchouari voor van den Berg
Vossebelt voor Klaasen
Amissi voor Limbombe
Mpie voor Emmers
Jensen voor Joppen
Muhringen voor Pflucke

Deze wedstrijd was wel een schoolvoorbeeld waarom je de breedte van de selectie zeker niet moet vergeten.
gisteren om 20:12 - 24 augustus 2025 om 20:12 # 389614
Sonsane
Bankzitter schreef:
Ben ik nu blind of KvD? Waarom brengt hij Griffith in, ofschoon hij een veel dynamischere speler als Maiorano achter de hand heeft. Die jongen brengt schwung, inzet, durf en ook nog eens scorend vermogen. Ja, toen Jalud aan het eind uit moest vallen, mocht Maiorano nog even. Griffith heeft enkel een voorzetje op Paulissen in de eerste wedstrijd op zijn naam staan. Verder helaas niks, helemaal niks!
24 augustus 2025 om 16:25


We hebben Maiorano tot nu toe eigenlijk alleen maar in actie gezien in wedstrijden waar de tegenstander een doelpunt moest forceren en enorm veel ruimte liet. Dan kan hij met zijn druistigheid lekker diep rennen en counteren.

Tegen een VVV dat een voorsprong verdedigt moet ik nog zien of hij dat kan. Griffith zal nooit iets doen waar je verstelt van staat, maar hij kan wel heel simpel een mannetje langsgaan en de bal voor de goal krijgen. Ik snap wel waarom van Dessel daarvoor vandaag daarvoor koos ipv. Maiorano inbrengen.
gisteren om 20:07 - 24 augustus 2025 om 20:07 # 389613
DerMister
Maan schreef:
In de breedte zijn we juist kwetsbaar
24 augustus 2025 om 19:17


Onzin kameraad, het gaat om kwaliteit, niet om kwantiteit
gisteren om 19:49 - 24 augustus 2025 om 19:49 # 389612
Maan
In de breedte zijn we juist kwetsbaar
gisteren om 19:17 - 24 augustus 2025 om 19:17 # 389611
Maan
DerMister schreef:
Het belangrijkste is dat we na deze mokerslag onze kop erbij houden en geen gekke dingen doen. Dus ook niet nu halsoverkop een speler gaan halen. Alleen als die echt wat toevoegt aan de ploeg, anders niet
24 augustus 2025 om 19:07
onzin maat

gisteren om 19:16 - 24 augustus 2025 om 19:16 # 389610
DelaVega
Er moet een linksback komen. Kother is veel te licht en op Janssen kan je niet op aan. Of muller moet al LB en Beerten CVM. Nog wedstrijden lang aanmodderen met Kother heeft niemand zin in.
gisteren om 19:12 - 24 augustus 2025 om 19:12 # 389609
DerMister
Bankzitter schreef:
Ben ik nu blind of KvD? Waarom brengt hij Griffith in, ofschoon hij een veel dynamischere speler als Maiorano achter de hand heeft. Die jongen brengt schwung, inzet, durf en ook nog eens scorend vermogen. Ja, toen Jalud aan het eind uit moest vallen, mocht Maiorano nog even. Griffith heeft enkel een voorzetje op Paulissen in de eerste wedstrijd op zijn naam staan. Verder helaas niks, helemaal niks!
24 augustus 2025 om 16:25


Zag je wel al het loopje van Van Dessel terug bij de spelers?
gisteren om 19:09 - 24 augustus 2025 om 19:09 # 389608
DerMister
Het belangrijkste is dat we na deze mokerslag onze kop erbij houden en geen gekke dingen doen. Dus ook niet nu halsoverkop een speler gaan halen. Alleen als die echt wat toevoegt aan de ploeg, anders niet
gisteren om 19:07 - 24 augustus 2025 om 19:07 # 389607

Voorspel de wedstrijd
Niet ingelogd
Log in of word lid om een voorspelling te kunnen plaatsen
vrijdag 29 augustus 2025 om 20:00
Parkstad Limburg Stadion


Roda JC Kerkrade

FC Eindhoven

Ik geef wijzijnrodajc.nl toestemming mijn emailadres te delen met Roda J.C. B.V. zodat Roda J.C. B.V. mij kan benaderen inzake de seizoenkaart campagne 2025/2026.

Ik wil een reminder ontvangen voorafgaan aan de wedstrijddag indien ik mijn voorspelling nog niet heb doorgegeven.

WZRJC Poule klassement