×Niet ingelogd
Log je in of Maak een account aan om berichten te kunnen plaatsen op ons forum!
DeLimbo
Ik hoor zojuist dat Almeida besloten heeft toch in Spanje te blijven. Dus wat ik eerst zei klopt uiteindelijk toch niet helemaal.

Roda was hier echter voor vandaag nog niet van op de hoogte en zijn spullen stonden zelfs al klaar voor hem op Kaalheide.
ma 28 juli 2025 om 12:44 - 28 juli 2025 om 12:44 # 385483
DrSjaak
Zaterdag op uitnodiging naar PSV Athletic de Bilbao geweest, zaten 2 De Graafschap supporters naast me. Natuurlijk even de draak naar elkaar kunnen steken, maar gezellig en met respect. Zij geven aan dat De Graafschap helemaal op de schop gegaan is en veelal jongere spelers hebben zonder veel ervaring. Zij zagen het somber in, ook omdat er de laatste jaren veel onrust heerst.
Maar goed, het zijn aannames, maar het viel mij wel op dat deze twee heren heel duidelijk waren in de kans dat De Graafschap hoog zou eindigen, die achten zij zeer zeer klein.
Afwachten dus of zij inderdaad tot het rijtje kanshebbers horen. Roda stond nou twee jaar geleden ook niet vooraf bekend als kanshebber om positie 1 of 2 in de KKD, we hebben gezien waar we uiteindelijk stonden (danwel met lege handen, maar toch).
ma 28 juli 2025 om 12:42 - 28 juli 2025 om 12:42 # 385482
weske
waar is heilust sportpark locatie ?
ma 28 juli 2025 om 12:37 - 28 juli 2025 om 12:37 # 385481
TheBaser87
kirchroa schreef:
Willemll RKC Almere Cambuur de Graafschap Roda gaan uitmaken wie rechtstreeks promoveert. Veel zal afhangen van schorsingen en blessures. Krijg je een waslijst aan blessures, zoals wij vorig jaar, kun je het vergeten.
28 juli 2025 om 09:36
Ik heb echt de indruk dat, behalve Willem II en Almere, niemand echt beter hoeft te zijn dan Roda. Bij RKC is de ene na de andere sterkhouder vertrokken, de Graafschap gooit het volgens de Gelderlander komend seizoen qua speelwijze over een andere boeg en staat wellicht voor een leerjaar/overgangsjaar. Een van de laatste nieuwtjes daar is dat ze Mimoun Mahi en Imad Najah, toch qua naam goede spelers voor de KKD, uit de selectie hebben gezet en dat zij mogen uitkijken naar een andere club. Dan noem je Cambuur, waarvan we afgelopen week wel hebben gezien dat hoewel beide selecties nog niet compleet zijn, Roda op dit moment echt verder is dan zij.

Moet natuurlijk ook worden opgemerkt dat bij Roda ook veel nieuw is. Maar bovenstaande en de chaos bij ADO doet mij toch denken dat er dit seizoen een paar teams gaan verrassen en dat de kaarten er voor Roda om een van die verassingen te zijn er gunstig beginnen uit te zien.

Los van alle voorbarigheid ben ik echter tevreden als we de play-offs halen.
ma 28 juli 2025 om 12:00 - 28 juli 2025 om 12:00 # 385480
StefanRaets
Almere heeft zich in ieder geval heel behoorlijk versterkt:
Burgering voor een half miljoen gekocht, nog wat leuke middenvelders uit de KKD opgepikt.
Die gaan wel de dienst uitmaken hoor.

Cambuur kan ik nog geen peil op trekken.
Die hebben een paar jongens uit gekke competities gehaald, maar ook 2,8 miljoen aan transfergelden geharkt deze zomer. Kan zomaar dat die over een paar maanden keurig de puzzelstukjes aan elkaar lijmen.

Dordrecht doet niet mee. Hadden een tering goede lichting van Feyenoord en daar krijgen ze nu Kuyt voor terug: veel plezier ermee.

De Graafschap heeft zichzelf lelijk in de vingers gesneden: een hoop jonge talentvolle jongens die (sub)top KKD aankunnen dit seizoen zijn transfervrij naar de Eredivisie vertrokken. Brittijn | van Gilst | Willemsen.

RKC heeft met Uneken een leuke spits gehaald, maar verder is het daar vooral leegloop troef geweest.
Margaret en Zawada vervang je niet zomaar en dan gaat er nog een hele rits spelers transfervrij de deur uit die voor de KKD echt top waren geweest.

Willem II ziet pittig sterk uit. Bijna 7 ton voor een 21-jarige spits neertellen: dan heb je centen.

Het is allemaal nog veel te vroeg, maar vooralsnog zijn het Almere en Willem II die de toon zetten en daar achter is alles mogelijk.

ma 28 juli 2025 om 11:53 - 28 juli 2025 om 11:53 # 385479
Sjtubkop90
Johnnie schreef:
Financiën even daargelaten, maakt nog geen enkele selectie(wat betreft namen) indruk op me. Die van Roda evenmin trouwens. Denk dan ook dat er dit jaar, tot nog toe, geen peil op te trekken zal zijn
28 juli 2025 om 10:20


Dan zou ik toch eens naar de inkomende transfers van Almere kijken bijvoorbeeld dat lijkt echt een hele sterke ploeg maar verder eens blijft een vreemde competitie waar iedereen van iedereen kan winnen
ma 28 juli 2025 om 11:32 - 28 juli 2025 om 11:32 # 385478
oost10
Ze trainen vandaag laat zie ik.
Verwacht vandaag iig nieuws of ze door willen met Zwarts
ma 28 juli 2025 om 11:05 - 28 juli 2025 om 11:05 # 385477
Jeweun
Kirchroa1953 schreef:
realistisch mag je altijd zijn,maar ook eens positief zijn als het om rjc gaat. want je gaat een nieuw seizoen beginnen. en hopen nog op extra versterking in de voorhoede.
28 juli 2025 om 10:09


Als Roda toch tussen plek 5 en 8 eindigt is dat vergeleken met afgelopen jaar heel positief en daarnaast een prima prestatie van team en staf.
Play-off is doelstelling en zolang mogelijk mee kunnen doen in die top 5.
Uitgaan van directe promotie is gewoon niet reëel, natuurlijk is alles mogelijk en hopen we dat allemaal.
ma 28 juli 2025 om 10:39 - 28 juli 2025 om 10:39 # 385476
SchaesbergKoempel
Miln 100% eens, voorlopig is het Almere en Willem 2 en dan een heleboel teams die qua selectie en budgetten aan elkaar gewaagd zijn.

Enige uitzondering is ADO, waarvan ik verwacht dat ze door de chaos aan het begin van het seizoen niet mee gaan doen om automatische promotie, maar die wel gewoon top 5 zullen eindigen op basis van het huidige spelers materiaal en de spelers die ze nog kunnen halen met hun budget.
ma 28 juli 2025 om 10:36 - 28 juli 2025 om 10:36 # 385475
KampfenundSiegen
FC Groningen was ook qua budget niet te verslaan. Hebben we ook vrijwel het gehele seizoen boven gestaan. Telstar vorig jaar was leuk maar qua geld totaal niet competitief. Je ziet maar dat het om meer gaat dan alleen de meeste euro's. Ja, het geeft een voorsprong, maar geen garanties. Laten we, zoals de leiding het zelf ook zegt, in ieder geval zo lang mogelijk mee kunnen doen in het spanningsveld. Dat zou al een mooi seizoen opleveren!
ma 28 juli 2025 om 10:31 - 28 juli 2025 om 10:31 # 385474
Johnnie
Financiën even daargelaten, maakt nog geen enkele selectie(wat betreft namen) indruk op me. Die van Roda evenmin trouwens. Denk dan ook dat er dit jaar, tot nog toe, geen peil op te trekken zal zijn
ma 28 juli 2025 om 10:20 - 28 juli 2025 om 10:20 # 385473
045J
Miln schreef:
Jeweun schreef:
kirchroa schreef:
Willemll RKC Almere Cambuur de Graafschap Roda gaan uitmaken wie rechtstreeks promoveert. Veel zal afhangen van schorsingen en blessures. Krijg je een waslijst aan blessures, zoals wij vorig jaar, kun je het vergeten.
28 juli 2025 om 09:36
Wij gaan zeker niet meedoen om rechtstreekse promotie, plaats 6/8.
28 juli 2025 om 09:54
Ik denk dat geen enkele club buiten Almere en Willem II mee gaat doen om rechtstreekse promotie. Die hebben financieel gezien veel meer mogelijkheden. Daaronder kan het alle kanten opgaan.
28 juli 2025 om 09:57


Qua financiën steken ze er bovenuit maar dit zegt niet altijd alles. Zijn genoeg voorbeelden waarbij het niet zo makkelijk ging. Kijk naar ons twee seizoen terug. Groningen en Willem 2 veel meer budget maar tot op de laatste speeldag was het spannend. ADO zelfde verhaal.
ma 28 juli 2025 om 10:18 - 28 juli 2025 om 10:18 # 385472
Kirchroa1953
realistisch mag je altijd zijn,maar ook eens positief zijn als het om rjc gaat.
want je gaat een nieuw seizoen beginnen.
en hopen nog op extra versterking in de voorhoede.
ma 28 juli 2025 om 10:09 - 28 juli 2025 om 10:09 # 385471
Miln
Jeweun schreef:
kirchroa schreef:
Willemll RKC Almere Cambuur de Graafschap Roda gaan uitmaken wie rechtstreeks promoveert. Veel zal afhangen van schorsingen en blessures. Krijg je een waslijst aan blessures, zoals wij vorig jaar, kun je het vergeten.
28 juli 2025 om 09:36
Wij gaan zeker niet meedoen om rechtstreekse promotie, plaats 6/8.
28 juli 2025 om 09:54


Ik denk dat geen enkele club buiten Almere en Willem II mee gaat doen om rechtstreekse promotie. Die hebben financieel gezien veel meer mogelijkheden.

Daaronder kan het alle kanten opgaan.
ma 28 juli 2025 om 09:57 - 28 juli 2025 om 09:57 # 385470
Jeweun
kirchroa schreef:
Willemll RKC Almere Cambuur de Graafschap Roda gaan uitmaken wie rechtstreeks promoveert. Veel zal afhangen van schorsingen en blessures. Krijg je een waslijst aan blessures, zoals wij vorig jaar, kun je het vergeten.
28 juli 2025 om 09:36


Wij gaan zeker niet meedoen om rechtstreekse promotie, plaats 6/8.
ma 28 juli 2025 om 09:54 - 28 juli 2025 om 09:54 # 385469
kirchroa
Willemll RKC Almere Cambuur de Graafschap Roda gaan uitmaken wie rechtstreeks promoveert. Veel zal afhangen van schorsingen en blessures. Krijg je een waslijst aan blessures, zoals wij vorig jaar, kun je het vergeten.

ma 28 juli 2025 om 09:36 - 28 juli 2025 om 09:36 # 385468
Miln
Limburgsepieter schreef:
Mijn voorspelling zonder te hebben gekeken naar transfers van andere clubs. 1. Almere city 2. Willem 2 3. Ado 4.Dordrecht 5. Roda jc 6. RKC 7. Cambuur 8.de graafschap 9. Fc emmen 10. VVV 11.fc den bosch 12.helmond sport 13.fc eindhoven 14. Jong az 15. M*v 16. Jong psv 17. Jong ajax 18.top oss 19.jong utrecht 20. Vitesse(ALS ze het redden) Mee eens of niet?
26 juli 2025 om 17:24


Op basis van de huidige stand van zaken zou ik zeggen: Almere & Willem II promoveren direct en Roda op plek 3. Niet omdat ik ons op dit moment geweldig vind, maar ik vind ons wel al bedrijviger op de transfermarkt dan pak 'm beet Cambuur en De Graafschap. Voorafgaand aan het seizoen dichtte ik Cambuur goede kansen toe, dus is nog even afwachten wat zij gaan doen de komende 2 weken.

Voor ADO sluit ik een seizoen zoals dat van ons vorig jaar niet uit. Paniek in de tent en al met een flinke achterstand aan het nieuwe seizoen begonnen.

Voorlopig zou dit mijn top 5 zijn:

1. Almere
2. Willem II
3. Roda JC
4. Cambuur
5. RKC
ma 28 juli 2025 om 09:11 - 28 juli 2025 om 09:11 # 385467
RodaRambo
NoahP schreef:
oost10 schreef:
weloveyouroda schreef:
Weet iemand toevallig nog welke spelers er vorig jaar in jong az zaten, was dat gewoon een schande of zat er veel talent in die ploeg. Ik heb er geen 1 keer naar teruggekeken in ieder geval
28 juli 2025 om 05:56
Addai --> 14M naar Como Van Bommel --> 16M naar PSV Owusu Oduro --> hele jaar in het eerste gekeept Kees Smit --> interesse van Real Madrid en Barcelona
28 juli 2025 om 07:38
En ook nog Meerdink die hetzelfde seizoen 14x scoort voor het eerste van az en een mw heeft van 8 miljoen
28 juli 2025 om 07:44


Ik blijf het competitievervalsing vinden. Ik zeg niet dat het ons seizoen veranderd had, maar het was wel meteen een deuk in de teamgeest. Absurd met welke spelers AZ kwam opdraven. Van Bommel heeft 1 wedstrijd gespeeld in de KKD dat jaar en dat was tegen ons. En die had zin zich te laten zien die wedstrijd. Niks leuks aan voor een club waar elke punt bij telt.

Ik heb niet zozeer iets tegen Jong teams, maar wel met de regels eromheen. Gewoon selecties vastzetten begin van het seizoen en in de winter. Net als elke alle andere club.
ma 28 juli 2025 om 08:31 - 28 juli 2025 om 08:31 # 385466
NoahP
oost10 schreef:
weloveyouroda schreef:
Weet iemand toevallig nog welke spelers er vorig jaar in jong az zaten, was dat gewoon een schande of zat er veel talent in die ploeg. Ik heb er geen 1 keer naar teruggekeken in ieder geval
28 juli 2025 om 05:56
Addai --> 14M naar Como Van Bommel --> 16M naar PSV Owusu Oduro --> hele jaar in het eerste gekeept Kees Smit --> interesse van Real Madrid en Barcelona
28 juli 2025 om 07:38


En ook nog Meerdink die hetzelfde seizoen 14x scoort voor het eerste van az en een mw heeft van 8 miljoen
ma 28 juli 2025 om 07:44 - 28 juli 2025 om 07:44 # 385465
oost10
weloveyouroda schreef:
Weet iemand toevallig nog welke spelers er vorig jaar in jong az zaten, was dat gewoon een schande of zat er veel talent in die ploeg. Ik heb er geen 1 keer naar teruggekeken in ieder geval
28 juli 2025 om 05:56


Addai --> 14M naar Como
Van Bommel --> 16M naar PSV
Owusu Oduro --> hele jaar in het eerste gekeept
Kees Smit --> interesse van Real Madrid en Barcelona
ma 28 juli 2025 om 07:38 - 28 juli 2025 om 07:38 # 385464
Batistuta
weloveyouroda schreef:
Weet iemand toevallig nog welke spelers er vorig jaar in jong az zaten, was dat gewoon een schande of zat er veel talent in die ploeg. Ik heb er geen 1 keer naar teruggekeken in ieder geval
28 juli 2025 om 05:56


Het spel van Roda en de keuzes van Sibum waren vorig seizoen gewoon een schande.
ma 28 juli 2025 om 07:11 - 28 juli 2025 om 07:11 # 385463
Kevin87
Sejk naar heerenveen
ma 28 juli 2025 om 06:48 - 28 juli 2025 om 06:48 # 385462
weloveyouroda
Weet iemand toevallig nog welke spelers er vorig jaar in jong az zaten, was dat gewoon een schande of zat er veel talent in die ploeg. Ik heb er geen 1 keer naar teruggekeken in ieder geval
ma 28 juli 2025 om 05:56 - 28 juli 2025 om 05:56 # 385461
Hutch
StefanRaets schreef:
Hutch schreef:
RJC0475 schreef:
Als je er ten eerste maar eens voor zorgt dat de wedstrijden bij de jonkies keihard de beuk erin gaat, en je daar gewoon 3 punten pakt. Dat zijn 8 potten, x 3 = 24. Dan ben je al een heel eind. In veel jaren 1/3e van de weg tot directe promotie, wel te verstaan.
27 juli 2025 om 19:04
Dat je met 'de beuk erin gooien' de Jong-teams wel even pakt is wat makkelijk, en natuurlijk leveren die potjes komend seizoen niet de volle winst op. Een paar jaar geleden woonde ik een wedstrijd op de Toekomst tegen Jong Ajax bij. We verloren en ik ging zwaar gefrustreerd naar huis. Tot ik een aantal van die spelers wat later in de Eredivisie zag opduiken en bleek dat Jong Ajax die avond met een middenveld Gravenberch-Eitingh-Ekkelenkamp had gespeeld. En ik sluit niet uit dat Brobbey ook nog even meedeed. Tja... Echt, brengen ze in Amsterdam, Alkmaar, Utrecht en Eindhoven dit soort talent binnen de lijnen ben je als nette KKD-club helemaal klaar en ga je er op een lullige maandagavond voor 300 toeschouwers gewoon kansloos af. Ook al heet je Roda JC, ben je volledig bij de les en poets je tot je een ons weegt.
27 juli 2025 om 20:41
1 van 2 (of allebei) regelwijzigingen invoeren m.b.t. Jong-ploegen, want ze zijn er helaas om te blijven: 1) Vaste selectie. Max 1 dispensatiespeler van 1 die terugkomt van blessures. Wisselingen in de winter zijn toegestaan. Spelers mogen ook van Jong naar '1' toe gedurende het seizoen, maar dan mogen ze niet meer terug; 2) Enkel op vrijdagen tegen KKD-ploegen en alle maandagen enkel tegen Jong-ploegen. 100% eerlijk krijg je het niet, maar dan is het op z'n minst een wat gelijker speelveld.
27 juli 2025 om 20:57


Het onbeperkt kunnen wisselen van samenstelling is inderdaad een schande die je nergens anders tegenkomt. Ik meen me te herinneren dat we ooit een doelpunt tegen Jong AZ incasseerden van een speler die later dat weekend als invaller voor het eerste ook scoorde. Dat is onbestaanbaar. Bij jeugdvoetbal moet je pasjes overleggen om gefoezel te voorkomen en op het hoogste niveau staan we toe dat spelers in verschillende teams uit kunnen komen, tot in hetzelfde weekend toe. Een Jong-Ajacied die het afgelopen seizoen een schorsing pakte werd bij een inhaalwedstrijd van Ajax 1 op woensdag aan de selectie toegevoegd, zat daar zijn schorsing uit, en kon het weekend daarop in de 'eigen' competitie gewoon weer spelen. Dit soort onzin staat alleen de KNVB toe.

Maar zelfs als dat allemaal stopt zullen we er ons erbij moeten neerleggen dat je soms tegen teams aan zult lopen die gewoon over meer talent beschikken. Jong Ajax vertegenwoordigt al jaren de grootste transferwaarde van alle ploegen in de competitie. En ieder nieuw seizoen wordt de kloof met de rest een stukje groter.

Ik til er niet zo zwaar meer aan. Een nederlaag op Zoudenbalch of De Herdgang voor anderhalve man en een paardenkop zal er altijd lullig uit blijven zien, maar het is oneigenlijke competitie. Die teams hebben in de KKD gewoon niks te zoeken.
zo 27 juli 2025 om 22:59 - 27 juli 2025 om 22:59 # 385460
DrFritsSjnoef
Zou zelf liever Razak zien dan Griffith. Let wel, die Razak wilde zich hier in korte tijd enorm bewijzen. Maar ga überhaupt er niet vanuit dat hij zou komen. Dat er een gedegen rechtsbuiten noodzakelijk is, is wel duidelijk. Anders vraag je je na de eerste paar potjes, net voor sluiten markt, af hoe we überhaupt doelpunten moeten gaan maken. Nogmaals, Griffith prima voor erbij in de breedte maar nooit genoeg (nog) voor de basis. Denk dat ze wachten wie er nog afvalt bij andere (top)clubs die in de voorbereiding wel bij de selectie hebben gezeten. Die vlogs zijn trouwens super mooi, hulde daarvoor!
zo 27 juli 2025 om 22:52 - 27 juli 2025 om 22:52 # 385459
joolisjool
RZP schreef:
RJC0475 schreef:
Als je er ten eerste maar eens voor zorgt dat de wedstrijden bij de jonkies keihard de beuk erin gaat, en je daar gewoon 3 punten pakt. Dat zijn 8 potten, x 3 = 24. Dan ben je al een heel eind. In veel jaren 1/3e van de weg tot directe promotie, wel te verstaan.
27 juli 2025 om 19:04
Iedereen naar de Herdgang!!! Tijd voor een derde keer met veel fans!
27 juli 2025 om 20:58


Die heeft lverigens een flinke upgrade gehad. Ziet er beter uit dan menig ander KKD stadion. Zou weer mooi zijn als we met veel daar zijn ja.
zo 27 juli 2025 om 22:41 - 27 juli 2025 om 22:41 # 385458
RodaWeert
Kr1t1sjeRodatuup schreef:
Kaalheide77 schreef:
Razak is voortijdig bij Roda vertrokken onder meer vanwege een slechte mentaliteit en om die reden moet hij ook weg bij Willem II. Die gaat Roda dus niet halen lijkt me.
27 juli 2025 om 16:48
pfft kunnen niet omgaan met ambitieuze talentvolle spelers.
27 juli 2025 om 16:53


Ambitie en talent zijn niet genoeg. Als het tussen de oortjes qua discipline niet goed zit dan zul je de top nooit bereiken!

Lekker weg blijven die Razak. We zijn net van alle onruststokers af. Heeft vorig jaar ook geen potten kunnen breken hier. Er is echt wel wat beters te vinden!

zo 27 juli 2025 om 22:20 - 27 juli 2025 om 22:20 # 385457
RZP
RJC0475 schreef:
Als je er ten eerste maar eens voor zorgt dat de wedstrijden bij de jonkies keihard de beuk erin gaat, en je daar gewoon 3 punten pakt. Dat zijn 8 potten, x 3 = 24. Dan ben je al een heel eind. In veel jaren 1/3e van de weg tot directe promotie, wel te verstaan.
27 juli 2025 om 19:04


Iedereen naar de Herdgang!!! Tijd voor een derde keer met veel fans!
zo 27 juli 2025 om 20:58 - 27 juli 2025 om 20:58 # 385456
StefanRaets
Hutch schreef:
RJC0475 schreef:
Als je er ten eerste maar eens voor zorgt dat de wedstrijden bij de jonkies keihard de beuk erin gaat, en je daar gewoon 3 punten pakt. Dat zijn 8 potten, x 3 = 24. Dan ben je al een heel eind. In veel jaren 1/3e van de weg tot directe promotie, wel te verstaan.
27 juli 2025 om 19:04
Dat je met 'de beuk erin gooien' de Jong-teams wel even pakt is wat makkelijk, en natuurlijk leveren die potjes komend seizoen niet de volle winst op. Een paar jaar geleden woonde ik een wedstrijd op de Toekomst tegen Jong Ajax bij. We verloren en ik ging zwaar gefrustreerd naar huis. Tot ik een aantal van die spelers wat later in de Eredivisie zag opduiken en bleek dat Jong Ajax die avond met een middenveld Gravenberch-Eitingh-Ekkelenkamp had gespeeld. En ik sluit niet uit dat Brobbey ook nog even meedeed. Tja... Echt, brengen ze in Amsterdam, Alkmaar, Utrecht en Eindhoven dit soort talent binnen de lijnen ben je als nette KKD-club helemaal klaar en ga je er op een lullige maandagavond voor 300 toeschouwers gewoon kansloos af. Ook al heet je Roda JC, ben je volledig bij de les en poets je tot je een ons weegt.
27 juli 2025 om 20:41


1 van 2 (of allebei) regelwijzigingen invoeren m.b.t. Jong-ploegen, want ze zijn er helaas om te blijven:
1) Vaste selectie. Max 1 dispensatiespeler van 1 die terugkomt van blessures. Wisselingen in de winter zijn toegestaan.
Spelers mogen ook van Jong naar '1' toe gedurende het seizoen, maar dan mogen ze niet meer terug;
2) Enkel op vrijdagen tegen KKD-ploegen en alle maandagen enkel tegen Jong-ploegen.

100% eerlijk krijg je het niet, maar dan is het op z'n minst een wat gelijker speelveld.
zo 27 juli 2025 om 20:57 - 27 juli 2025 om 20:57 # 385455
Hutch
RJC0475 schreef:
Als je er ten eerste maar eens voor zorgt dat de wedstrijden bij de jonkies keihard de beuk erin gaat, en je daar gewoon 3 punten pakt. Dat zijn 8 potten, x 3 = 24. Dan ben je al een heel eind. In veel jaren 1/3e van de weg tot directe promotie, wel te verstaan.
27 juli 2025 om 19:04


Dat je met 'de beuk erin gooien' de Jong-teams wel even pakt is wat makkelijk, en natuurlijk leveren die potjes komend seizoen niet de volle winst op.

Een paar jaar geleden woonde ik een wedstrijd op de Toekomst tegen Jong Ajax bij. We verloren en ik ging zwaar gefrustreerd naar huis. Tot ik een aantal van die spelers wat later in de Eredivisie zag opduiken en bleek dat Jong Ajax die avond met een middenveld Gravenberch-Eitingh-Ekkelenkamp had gespeeld. En ik sluit niet uit dat Brobbey ook nog even meedeed. Tja...

Echt, brengen ze in Amsterdam, Alkmaar, Utrecht en Eindhoven dit soort talent binnen de lijnen ben je als nette KKD-club helemaal klaar en ga je er op een lullige maandagavond voor 300 toeschouwers gewoon kansloos af. Ook al heet je Roda JC, ben je volledig bij de les en poets je tot je een ons weegt.
zo 27 juli 2025 om 20:41 - 27 juli 2025 om 20:41 # 385454
RJC0475
Als je er ten eerste maar eens voor zorgt dat de wedstrijden bij de jonkies keihard de beuk erin gaat, en je daar gewoon 3 punten pakt.

Dat zijn 8 potten, x 3 = 24. Dan ben je al een heel eind. In veel jaren 1/3e van de weg tot directe promotie, wel te verstaan.
zo 27 juli 2025 om 19:04 - 27 juli 2025 om 19:04 # 385453
Alli
Johnnie schreef:
Die razak kan er geen zak van. Dus lekker daar laten
27 juli 2025 om 17:34


Kan prima voetballen, moet alleen leren dat voetbal een teamsport is. Daar had onze gehele voorhoede vorig jaar moeite mee.

Vervolgens nemen we wel Takedine al een maand op proef. Iets in mij zegt dat Servais wacht op een betere optie. Mocht dit uitblijven, zal Takedine een contract krijgen. Andere reden kan ik niet bedenken waarom een speler die nergens nog wat heeft laten zien, zo lang een voorbereiding mee mag draaien om zich te bewijzen.
zo 27 juli 2025 om 18:12 - 27 juli 2025 om 18:12 # 385452
SchaesbergKoempel
Kr1t1sjeRodatuup schreef:
Kaalheide77 schreef:
Razak is voortijdig bij Roda vertrokken onder meer vanwege een slechte mentaliteit en om die reden moet hij ook weg bij Willem II. Die gaat Roda dus niet halen lijkt me.
27 juli 2025 om 16:48
pfft kunnen niet omgaan met ambitieuze talentvolle spelers.
27 juli 2025 om 16:53


Lijkt me juist verstandig om niet dezelfde fout te maken als vorig jaar met Sejdiu. Iemand met een slechte mentaliteit halen met het idee dat je hem wel even gaat veranderen. Als het even niet tegenzit gaan dat soort jongens alleen maar rotzooi trappen.
zo 27 juli 2025 om 18:05 - 27 juli 2025 om 18:05 # 385451
Johnnie
Die razak kan er geen zak van. Dus lekker daar laten
zo 27 juli 2025 om 17:34 - 27 juli 2025 om 17:34 # 385450
Kr1t1sjeRodatuup
1 voordeel heeft die Sjeng van ons wel. Hij kan wachten op die echte buitenkans. Er is geen druk en urgentie op dit moment met deze selectie.
zo 27 juli 2025 om 17:13 - 27 juli 2025 om 17:13 # 385449
Kr1t1sjeRodatuup
Weet je wat het is. Deze competitie het ontloopt elkaar niet zo veel. De wil en teamgeest kom je al heel ver.

De eerste competitiehelft moet met deze selectie minimaal 28 punten kunnen pakken en met een beetje goede start pak je er meer. Weet dat met 35 punten de winterstop ingaan, je de tweede helft ook nog mee kan doen.
zo 27 juli 2025 om 17:06 - 27 juli 2025 om 17:06 # 385448
Kr1t1sjeRodatuup
045J schreef:
Kr1t1sjeRodatuup schreef:
joost schreef:
Laat die maar in Tilburg blijven, of waar die zich ook bevindt.
27 juli 2025 om 16:40
Vind je? Ik vind het een talentvolle zeer snelle speler, die iets kan toevoegen aan het team.
27 juli 2025 om 16:44
Nee dankje. Laten we nou maar kijken naar betere opties. En hoezo hand op de knip houden? Heb liever een sterk begin dan nog te laat handelen in de winterstop.
27 juli 2025 om 16:48
Begrijp mij niet verkeerd. Ik ook, maar dan moet je ook het echte werk halen. 20 doelpunten. Type muhren, Veerman noem maar op.

Maar jij en ik weten dat dit niet gaat gebeuren. En als ik kijk naar de huidige selectie ben ik aangenaam verrast. Dan zeg ik ga op zoek naar echte snelheid die op de vleugels uit de voeten kan. Vandaar Razak Dan heb je 4 jonge speler die daar kunnen spelen en veel speel minuten kunnen maken. Seedorf, Maiorano, Griffith. Met van den Hurk en Swarts ben je voorin dan wel klaar. Dan heb je nog mogelijkheden voor in de winter mocht dat nodig zijn.

zo 27 juli 2025 om 16:58 - 27 juli 2025 om 16:58 # 385447
Kr1t1sjeRodatuup
Kaalheide77 schreef:
Razak is voortijdig bij Roda vertrokken onder meer vanwege een slechte mentaliteit en om die reden moet hij ook weg bij Willem II. Die gaat Roda dus niet halen lijkt me.
27 juli 2025 om 16:48
pfft kunnen niet omgaan met ambitieuze talentvolle spelers.

zo 27 juli 2025 om 16:53 - 27 juli 2025 om 16:53 # 385446
045J
Kr1t1sjeRodatuup schreef:
joost schreef:
Laat die maar in Tilburg blijven, of waar die zich ook bevindt.
27 juli 2025 om 16:40
Vind je? Ik vind het een talentvolle zeer snelle speler, die iets kan toevoegen aan het team.
27 juli 2025 om 16:44


Nee dankje. Laten we nou maar kijken naar betere opties. En hoezo hand op de knip houden? Heb liever een sterk begin dan nog te laat handelen in de winterstop.
zo 27 juli 2025 om 16:48 - 27 juli 2025 om 16:48 # 385445
Kaalheide77
Razak is voortijdig bij Roda vertrokken onder meer vanwege een slechte mentaliteit en om die reden moet hij ook weg bij Willem II. Die gaat Roda dus niet halen lijkt me.
zo 27 juli 2025 om 16:48 - 27 juli 2025 om 16:48 # 385444
Kr1t1sjeRodatuup
joost schreef:
Laat die maar in Tilburg blijven, of waar die zich ook bevindt.
27 juli 2025 om 16:40
Vind je? Ik vind het een talentvolle zeer snelle speler, die iets kan toevoegen aan het team.

zo 27 juli 2025 om 16:44 - 27 juli 2025 om 16:44 # 385443
joost
Laat die maar in Tilburg blijven, of waar die zich ook bevindt.
zo 27 juli 2025 om 16:40 - 27 juli 2025 om 16:40 # 385442
Kr1t1sjeRodatuup
De selectie zoals die nu is, daarin maken

Voorhoede minimaal 29

Middenveld minimaal 15

Verdediging minimaal 7

(Dit is inclusief roulerende wisselspelers en ik ga er vanuit dat Schwarts blijft)

We hebben nog een snelle vleugel flitser nodig, ga die Razak ophalen. Die past hier. verder zou ik dan mijn hand op de knip houden en van de winter kijken. Met deze selectie en zo'n Razak kan je de competitie wel starten. Geen twijfel.
zo 27 juli 2025 om 16:32 - 27 juli 2025 om 16:32 # 385441
Schneuzel045
Net Derk Boerrigter bij de Hornbach gespot
zo 27 juli 2025 om 15:47 - 27 juli 2025 om 15:47 # 385440
RJC0475
RodaRambo schreef:
Wel leuk die vlogs, maar je ziet ook duidelijk welke groepjes er zijn. Hoop dat het samen ook een team is.
27 juli 2025 om 12:55


Bijna alsof alle mensen verschillende SQ, EQ, IQ, interesses, hobbies, e.d. hebben!
zo 27 juli 2025 om 14:26 - 27 juli 2025 om 14:26 # 385439
045J
RodaRambo schreef:
Wel leuk die vlogs, maar je ziet ook duidelijk welke groepjes er zijn. Hoop dat het samen ook een team is.
27 juli 2025 om 12:55


Ja maar dat heb je echt in elk team. Je zult altijd groepjes hebben. En zo te zien klikt het allemaal gewoon met elkaar.
zo 27 juli 2025 om 14:17 - 27 juli 2025 om 14:17 # 385438
joost
Alli schreef:
Sneeuwwitje Schijnbaar interpreteert ChatGPT "verassend sterk" anders dan wij Roda supporters dat interpreteren. Kijkend naar de waarde van de selecties van de KKD clubs op dit moment, staan wij op een 5e plek (jong teams tel ik niet mee); https://www.transfermarkt.nl/eerste-divisie/startseite/wettbewerb/NL2 Zegt natuurlijk lang niet alles, maar laat wel zien dat we een selectie hebben wat mee zou moeten kunnen strijden voor de top 5. Verwacht bij de Graafschap en Cambuur nog wel de nodige aanwinsten. Gezien hun budget is de kans groot dat zij ons nog zullen inhalen op deze lijst. Dit is het 1e seizoen van Van Dessel bij ons. Het toeval wil dat we in het 1e seizoen onder Streppel (5e) en Sibum (3e) uitstekend gepresteerd hebben. Met de huidige selectie en uitgesproken wens om aanvallend nog wat versterkingen toe te voegen, kan het haast niet anders dat ook Van Dessel in zijn 1e seizoen Roda naar een PO plek leidt😉 Niets is zo onvoorspelbaar als de KKD. Wat dat betreft dus ook haast onmogelijk om een voorspelling te doen. Toch ga ik gokje wagen, altijd leuk! 1. Almere 2. Willem 2 3. Cambuur 4. Emmen 5. ADO 6. De Graafschap 7. Roda 8. RKC 9. Dordrecht Admin Is het mogelijk om een poule aan te maken waar een voorspelling ingevuld kan worden mbt de eindstand? Desnoods alleen een voorspelling voor plek 1 tm 10. Altijd leuk en interessant om dit aan het einde van het seizoen te vergelijken met de werkelijkheid! Zo ben ik ook benieuwd naar de gedane voorspellingen die hier gedaan zijn voorafgaande afgelopen seizoen. Maar om op zoek te gaan naar deze prikkers kost veel tijd.
27 juli 2025 om 01:52


Mijn voorspelling kan ik je vast geven, alli: als je iedereen tot en met plaats tien gaat laten voorspellen is er geen een die ze alle tien goed heeft.

zo 27 juli 2025 om 14:14 - 27 juli 2025 om 14:14 # 385437
AllesKumpWeerGood
Ik zou voor twee versterkingen gaan aanvallend. Dus 1 spits en een rechtsbuiten.

Verder bekijken of je eventueel een splinter en maiorona indien zij zich doorontwikkelen ook nog een contract kunt geven.

En heb het idee dat Schwirten zich dit seizoen gaat herpakken.
zo 27 juli 2025 om 13:38 - 27 juli 2025 om 13:38 # 385436
RodaRambo
Wel leuk die vlogs, maar je ziet ook duidelijk welke groepjes er zijn. Hoop dat het samen ook een team is.
zo 27 juli 2025 om 12:55 - 27 juli 2025 om 12:55 # 385435
Rodafan1996
Johnnie schreef:
Rodafan1996 denk dat dit best wel een oké schatting kan zijn. Maar ik reageerder op: “ruim op meer als 50 goals”. Dan moeten er bij jouw schatting nog een doelpunt of 10 bij. En die vind ik niet
27 juli 2025 om 11:14
nee ik ook niet

zo 27 juli 2025 om 12:34 - 27 juli 2025 om 12:34 # 385434
Rodafan1996
Alli schreef:
Rodafan1996 schreef:
Johnnie schreef:
Ik kom nog niet tot heel veel doelpunten als ik ze zou moeten schatten hoor…
27 juli 2025 om 10:05
Ben je het hiermee eens? VDH - 12 goals Seedorf - 8 goals Breij - 6 goals Rechtsbuiten/ Zwarts - 6 goals Paulissen - 4 goals Corners - 4 goals Maiarano - 3 goals Reserve spits - 3 goals Kom ik op 46 goals uit
27 juli 2025 om 10:41
Afgelopen 7 seizoenen hebben we 5 seizoenen meer dan 50 doelpunten gemaakt. De 2 seizoenen (waar we 15e en 12e zijn geëindigd) scoorde we 49 doelpunten. Meer als 50 doelpunten moet met deze selectie toch geen probleem moeten zijn. Maar ook meer doelpunten is geen garantie op promotie. Zo scoorde we onder Streppel in het 1e seizoen 69 keer en zijn we 5e geworden. In het 1e seizoen onder Sibum scoorde we maar liefst 77 keer.
27 juli 2025 om 11:13
Het team die de meeste goals maakt eindigt sowieso bij de eerste 2
zo 27 juli 2025 om 12:33 - 27 juli 2025 om 12:33 # 385433
Hutch
RodaRambo schreef:
Hutch schreef:
Lijstjes, ChatGPT, goals turven voordat ze gemaakt zijn - het zal allemaal. Afgaand op het voetbal tot dusver lijkt het erop dat we iets beter zijn dan afgelopen seizoen, maar lang nog niet op het niveau van 2023/24. De club wil meespelen in het 'spaningsveld' rond de play-offs en dat is op dit moment een realistische doelstelling. Op meer hoeft echt niet gerekend te worden.
27 juli 2025 om 10:08
Dan moet er nog het kaliber Ouaissa, Ould-Chikh bijkomen die zelf uit het niets kunnen scoren. Het scheelt nog maar een paar toppers. Het geraamte wat er nu staat is echt niet slecht.
27 juli 2025 om 10:41


Klopt. We zien allemaal dat we nog twee aanvallers van de (voor KKD-begrippen) buitencategorie nodig hebben. Of Zwarts dat is en/of die jongen van Kaiserslautern die ze nog schijnen te volgen is niet zo belangrijk. Belangrijk is alleen dat het om jongens gaat die er staan en echt over het vermogen beschikken verdedigingen uit elkaar te spelen.

Servais zal dat - zeker na vorig seizoen waarin creativiteit het pijnpunt was - ook wel zien, en geeft zelf aan aan een oplossing te werken. Hopelijk verrast hij ons met een paar knallers.

zo 27 juli 2025 om 12:25 - 27 juli 2025 om 12:25 # 385432
SchaesbergKoempel
oost10 Als het sportief niks wordt, kunnen we reality tv maken met Seedorf en Zwarts
zo 27 juli 2025 om 12:10 - 27 juli 2025 om 12:10 # 385431
oost10
Met de sfeer zit het gelukkig goed. Mooie vlog op YouTube
zo 27 juli 2025 om 11:47 - 27 juli 2025 om 11:47 # 385430
Johnnie
Rodafan1996 denk dat dit best wel een oké schatting kan zijn. Maar ik reageerder op: “ruim op meer als 50 goals”. Dan moeten er bij jouw schatting nog een doelpunt of 10 bij. En die vind ik niet
zo 27 juli 2025 om 11:14 - 27 juli 2025 om 11:14 # 385429
Alli
Rodafan1996 schreef:
Johnnie schreef:
Ik kom nog niet tot heel veel doelpunten als ik ze zou moeten schatten hoor…
27 juli 2025 om 10:05
Ben je het hiermee eens? VDH - 12 goals Seedorf - 8 goals Breij - 6 goals Rechtsbuiten/ Zwarts - 6 goals Paulissen - 4 goals Corners - 4 goals Maiarano - 3 goals Reserve spits - 3 goals Kom ik op 46 goals uit
27 juli 2025 om 10:41


Afgelopen 7 seizoenen hebben we 5 seizoenen meer dan 50 doelpunten gemaakt. De 2 seizoenen (waar we 15e en 12e zijn geëindigd) scoorde we 49 doelpunten.

Meer als 50 doelpunten moet met deze selectie toch geen probleem moeten zijn. Maar ook meer doelpunten is geen garantie op promotie. Zo scoorde we onder Streppel in het 1e seizoen 69 keer en zijn we 5e geworden.
In het 1e seizoen onder Sibum scoorde we maar liefst 77 keer.

zo 27 juli 2025 om 11:13 - 27 juli 2025 om 11:13 # 385428
045J
Kr1t1sjeRodatuup schreef:
We zitten met deze selectie al ruim op meer als 50 goals. Als je er nog een 20 aan toe weet te voegen doe je mee om de eerste 3.
27 juli 2025 om 02:07


Dit vind ik altijd zo’n slecht argument. Die statistieken zeggen niks voor komend jaar. Alleen dat ze het al eens hebben laten zien. Ould-Chickh, Vente, Van der Heide en ga maar door hadden bijna nooit gescoord de jaren daarvoor. Uitgegroeid tot de beste spelers afgelopen jaren.
zo 27 juli 2025 om 11:02 - 27 juli 2025 om 11:02 # 385427
Rodafan1996
West14 schreef:
Wie is Corners? dragonmasternl had die toen een rood wit shirt aan?
27 juli 2025 om 10:47

Verdedigers die uit corners kopgoals maken bedoel ik daarmee
zo 27 juli 2025 om 10:52 - 27 juli 2025 om 10:52 # 385426
West14
Wie is Corners?

dragonmasternl had die toen een rood wit shirt aan?
zo 27 juli 2025 om 10:47 - 27 juli 2025 om 10:47 # 385425
Rodafan1996
Johnnie schreef:
Ik kom nog niet tot heel veel doelpunten als ik ze zou moeten schatten hoor…
27 juli 2025 om 10:05

Ben je het hiermee eens?
VDH - 12 goals
Seedorf - 8 goals
Breij - 6 goals
Rechtsbuiten/ Zwarts - 6 goals
Paulissen - 4 goals
Corners - 4 goals
Maiarano - 3 goals
Reserve spits - 3 goals

Kom ik op 46 goals uit

zo 27 juli 2025 om 10:41 - 27 juli 2025 om 10:41 # 385424
RodaRambo
Hutch schreef:
Lijstjes, ChatGPT, goals turven voordat ze gemaakt zijn - het zal allemaal. Afgaand op het voetbal tot dusver lijkt het erop dat we iets beter zijn dan afgelopen seizoen, maar lang nog niet op het niveau van 2023/24. De club wil meespelen in het 'spaningsveld' rond de play-offs en dat is op dit moment een realistische doelstelling. Op meer hoeft echt niet gerekend te worden.
27 juli 2025 om 10:08


Dan moet er nog het kaliber Ouaissa, Ould-Chikh bijkomen die zelf uit het niets kunnen scoren. Het scheelt nog maar een paar toppers. Het geraamte wat er nu staat is echt niet slecht.
zo 27 juli 2025 om 10:41 - 27 juli 2025 om 10:41 # 385423
RodaRambo
Hutch schreef:
Lijstjes, ChatGPT, goals turven voordat ze gemaakt zijn - het zal allemaal. Afgaand op het voetbal tot dusver lijkt het erop dat we iets beter zijn dan afgelopen seizoen, maar lang nog niet op het niveau van 2023/24. De club wil meespelen in het 'spaningsveld' rond de play-offs en dat is op dit moment een realistische doelstelling. Op meer hoeft echt niet gerekend te worden.
27 juli 2025 om 10:08


ChatGTP kan best veel, maar geen voorspelling doen van de eindstand van de KKD. Vraag ChatGTP maar eens wat de huidige selectie van Roda is, dan krijgt hij error. Zover is dat systeem niet. Dus als hij die gegevens al niet weet, hoe wil het dan wel een accurate voorspelling doen.
zo 27 juli 2025 om 10:37 - 27 juli 2025 om 10:37 # 385422
SchaesbergKoempel
Johnnie schreef:
Roda? https://www.voetbalprimeur.nl/nieuws/1314770/nigel-thomas-kan-na-psv-en-viborg-tekenen-in-griekenland.html
27 juli 2025 om 00:09


Rechtspoot en ze zijn op zoek naar een linkspoot.
zo 27 juli 2025 om 10:10 - 27 juli 2025 om 10:10 # 385421
Hutch
Lijstjes, ChatGPT, goals turven voordat ze gemaakt zijn - het zal allemaal.

Afgaand op het voetbal tot dusver lijkt het erop dat we iets beter zijn dan afgelopen seizoen, maar lang nog niet op het niveau van 2023/24.

De club wil meespelen in het 'spaningsveld' rond de play-offs en dat is op dit moment een realistische doelstelling. Op meer hoeft echt niet gerekend te worden.
zo 27 juli 2025 om 10:08 - 27 juli 2025 om 10:08 # 385420
Johnnie
Ik kom nog niet tot heel veel doelpunten als ik ze zou moeten schatten hoor…
zo 27 juli 2025 om 10:05 - 27 juli 2025 om 10:05 # 385419
Johnnie
Zaian zat afgelopen seizoen ook al bij mvv
zo 27 juli 2025 om 10:03 - 27 juli 2025 om 10:03 # 385418
dragonmasternl
Rodafan1996 schreef:
Die Adam Zaian is dus van Roda O21 naar MVV slectie gegaan. Wist ik helemaal niet. Is die linkercentrale verdediger wat vorig jaar in voorbereiding volgens mij nog minuten heeft gemaakt of het jaar daarvoor
27 juli 2025 om 08:36


Oh dat is wel jammer stond nog met m op de foto bij n oefenpot dit jaar.
zo 27 juli 2025 om 08:42 - 27 juli 2025 om 08:42 # 385417
Rodafan1996
Die Adam Zaian is dus van Roda O21 naar MVV slectie gegaan. Wist ik helemaal niet.
Is die linkercentrale verdediger wat vorig jaar in voorbereiding volgens mij nog minuten heeft gemaakt of het jaar daarvoor
zo 27 juli 2025 om 08:36 - 27 juli 2025 om 08:36 # 385416
Rodafan1996
Kr1t1sjeRodatuup schreef:
We zitten met deze selectie al ruim op meer als 50 goals. Als je er nog een 20 aan toe weet te voegen doe je mee om de eerste 3.
27 juli 2025 om 02:07

Noem ze dan eens op aub wie dat gaat doen.
Ben ik wel benieuwd naar
zo 27 juli 2025 om 08:33 - 27 juli 2025 om 08:33 # 385415
Kr1t1sjeRodatuup
We zitten met deze selectie al ruim op meer als 50 goals. Als je er nog een 20 aan toe weet te voegen doe je mee om de eerste 3.
zo 27 juli 2025 om 02:07 - 27 juli 2025 om 02:07 # 385414
Alli
Verassend en interessant om te zien dat van de 8 voorspellingen (tot op heden) Roda maar liefst 6x in de top 5 staat.
zo 27 juli 2025 om 02:03 - 27 juli 2025 om 02:03 # 385413
Alli
Sneeuwwitje

Schijnbaar interpreteert ChatGPT "verassend sterk" anders dan wij Roda supporters dat interpreteren.

Kijkend naar de waarde van de selecties van de KKD clubs op dit moment, staan wij op een 5e plek (jong teams tel ik niet mee);

https://www.transfermarkt.nl/eerste-divisie/startseite/wettbewerb/NL2

Zegt natuurlijk lang niet alles, maar laat wel zien dat we een selectie hebben wat mee zou moeten kunnen strijden voor de top 5.

Verwacht bij de Graafschap en Cambuur nog wel de nodige aanwinsten. Gezien hun budget is de kans groot dat zij ons nog zullen inhalen op deze lijst.

Dit is het 1e seizoen van Van Dessel bij ons. Het toeval wil dat we in het 1e seizoen onder Streppel (5e) en Sibum (3e) uitstekend gepresteerd hebben. Met de huidige selectie en uitgesproken wens om aanvallend nog wat versterkingen toe te voegen, kan het haast niet anders dat ook Van Dessel in zijn 1e seizoen Roda naar een PO plek leidt😉

Niets is zo onvoorspelbaar als de KKD. Wat dat betreft dus ook haast onmogelijk om een voorspelling te doen. Toch ga ik gokje wagen, altijd leuk!

1. Almere
2. Willem 2
3. Cambuur
4. Emmen
5. ADO
6. De Graafschap
7. Roda
8. RKC
9. Dordrecht

Admin

Is het mogelijk om een poule aan te maken waar een voorspelling ingevuld kan worden mbt de eindstand? Desnoods alleen een voorspelling voor plek 1 tm 10.

Altijd leuk en interessant om dit aan het einde van het seizoen te vergelijken met de werkelijkheid!

Zo ben ik ook benieuwd naar de gedane voorspellingen die hier gedaan zijn voorafgaande afgelopen seizoen. Maar om op zoek te gaan naar deze prikkers kost veel tijd.
zo 27 juli 2025 om 01:52 - 27 juli 2025 om 01:52 # 385412
Alli
Johnnie schreef:
Roda? https://www.voetbalprimeur.nl/nieuws/1314770/nigel-thomas-kan-na-psv-en-viborg-tekenen-in-griekenland.html
27 juli 2025 om 00:09


Niet haalbaar voor Roda als Thomas interesse geniet van een club uitkomend op het hoogste niveau in Griekenland of clubs uit de 2e Bundesliga.

Verwacht toch wel dat Maiorano een contract gaat tekenen bij Roda. Heeft het de hele voorbereiding uitstekend gedaan en zijn statistieken in de voorbereiding laten dat duidelijk zien. Ga er dan ook vanuit dat we op linksvoor klaar zijn met Seedorf en Maiorano.

Op rechts hebben we Grifits. Mocht men besluiten om Zwarts een contract aan te bieden, zou Zwarts ook nog als optie voor rechts gezien kunnen worden.
Toch vind ik het noodzakelijk om nog een nieuwe rechtsvoor aan te trekken. Ondanks zijn redelijke voorbereiding zie ik in Grifits niet de beoogde basisspeler en Zwarts zal ook als backup voor VDH dienen.
Kan me echt niet voorstellen dat Takedine daadwerkelijk een contract krijgt aangeboden.

Wat mij betreft nog aan versterkingen vastleggen;

- Linksvoor (Maiorano)
- Rechtsvoor (basisspeler/Zwarts?)
- 2e spits (buiten Zwarts)
- CM (Splinter)

Vertrekken;

- Leijten

Waarom geen Schwirten? Kan op meerdere posities op het middenveld spelen i.t.t. Leijten die alleen op 10 kan spelen. Echter is de 10 al bezet en hebben we betere spelers achter de hand die ook op 10 kunnen spelen. Daarnaast heeft Leijten niets laten zien wat ook maar een enig hoop geeft op verbetering.
Ondanks dat Schwirten ook weinig heeft laten zien, zie je wel met momenten dat hij wel degelijk kan voetballen. Dus die hoop op verbetering heb ik bij Schwirten nog wel en wil hem het voordeel van de twijfel geven.
zo 27 juli 2025 om 01:28 - 27 juli 2025 om 01:28 # 385411
Rodafan1996
Er is niemand die de gekste competitie van de wereld kan voorspellen zelfs ChatGPT niet
za 26 juli 2025 om 22:54 - 26 juli 2025 om 22:54 # 385409

Voorspel de wedstrijd
Niet ingelogd
Log in of word lid om een voorspelling te kunnen plaatsen
zondag 10 augustus 2025 om 12:15
Lavans Stadion


Helmond Sport

Roda JC Kerkrade

Ik geef wijzijnrodajc.nl toestemming mijn emailadres te delen met Roda J.C. B.V. zodat Roda J.C. B.V. mij kan benaderen inzake de seizoenkaart campagne 2025/2026.

Ik wil een reminder ontvangen voorafgaan aan de wedstrijddag indien ik mijn voorspelling nog niet heb doorgegeven.

WZRJC Poule klassement