Na overleg met Franzl’s huisjurist volgt hier de officiële reactie op de diverse directe én indirecte verwijzingen deze morgen naar de persoon
Beckenbauer
De Kracht van het Woord
We leven gelukkig in een democratie waarin eenieder vrij is te doen, laten én zeggen waar hij op dat moment zin in heeft. Mits hij/zij zich aan de regels houdt die als het goed is voor eenieder hetzelfde zouden moeten zijn.
Of de regels al dan niet overtreden zijn is aan de regelhandhavers.
Onnodig te vermelden dat een regelhandhaver objectief en onafhankelijk dient te zijn.
Een rechter is dat bv, een
Moderator is dat bij voorbaat niet.
Waarom niet lijkt me duidelijk. Daar hij zelf ook pb’er is met zijn eigen voorkeur én mening. En daar is niets mis mee.
Sterker nog, het kan niet anders. En dat er dan zo af en toe een prikker terecht/onterecht verdwijnt so be it.
Het nieuwe systeem van plussen en minnen zou prima kunnen werken als je de “vervuiling” eruit zou filteren.
beckenbauer bv krijgt standaard tussen de 2 a 5 minnen op ELK bericht.
Wanneer de teller boven de 5 komt is er blijkbaar iets aan de hand. Het aantal keren boven de 5 minnen is op een hand te tellen.
Een simpel rekensommetje levert de volgende uitkomst. Bij 25 prikkers per dag heb je als Prommie al snel tussen de 125 en 200 minnen in the pocket. Tel daarbij nog de minnen op van de uberminners die tot ver in oktober terug gaan om
beckenbauer ‘s prikkers te voorzien van een minnetje, dan zit je al heel snel aan de huidige +300
Blijkbaar is het makkelijker om op een anoniem pb ook nog eens extra anoniem te minnen of te plussen.
Wanneer je het niet of wel eens bent met iemand kun je ook kiezen voor de discussie aan te gaan. Dat dit niet altijd even lekker loopt is uiteraard bekend, echter je hoort wel de mening van een ander waarom hij prikt of reageert. Communicatie is én blijft de oplossing om meningsverschillen uit de wereld te krijgen.
Wanneer de kracht van het woord echter op een dictatoriale wijze ontnomen wordt, krijg je bij mondige pb’ers wrevel endaar uit voortvloeiende reacties.
De “ideale” oplossing bestaat niet, al is het streven ernaar uiteraard niet verkeerd.
Daarbij wens ik uitdrukkelijk mijn respect uit te spreken voor
admin,
Moderator ‘s en allen die betrokken zijn met dit pb.
Het brengt de “leden” toch maar dagelijks vertier, in welke vorm dan ook.
PB forever, forever PB