Roborob.
Jullie ontwijken allebei vragen en beantwoorden ze niet. Ben ook kritisch jegens het platform, heb je kunnen zien in een eerder bericht van me.
Het platform geeft een legitieme reden (dat ze het niet mogen), jij niet.
En dan bedoel ik hetgeen wat over Korotaev gaat. Dat is op dit moment hoofdzaak. Geen rapportje van Berger.
Maaarrr...en nu zeg ik het nog maar eens... je bent onbetrouwbaar gebleken in het verleden.
Daarnaast is het platform niet anoniem en wanneer ze zouden liegen of iets dergelijks, zou hen dat schaden in hun integriteit en betrouwbaarheid. Een mens met verstand zal dat dus niet doen.
Daarnaast kan ik de redenering ook volgen dat Korotaev zich allang teruggetrokken zou hebben als hij echt met andermans vermogen aan het spelen was.
Ook al komen ze niet met "keiharde" feiten, dat maakt hen iets betrouwbaarder dan jij voor mij.
Hoe je dat kunt veranderen, kom wel eens met keiharde feiten. Doe je ook niet.
Ofja je zegt dat je dat wel doet onder het mom van cryptische berichten en ik die maar eens terug moet gaan lezen.
Voorbeeld, je zegt dat Korotaev niet gescreend is? Geef dan het bewijs.
Of de stukken die iedereen kan krijgen... stuur een linkje met een kopietje... zo moeilijk is het niet.
Evenals het geven van een datum.