Roda7United schreef:
Er worden weer allerlei aannames gedaan. Één iemand zegt dat er ruzie is en iedereen begint af te geven op Streppel. Kwalijke zaak. Ten eerste weet je niet eens of het zo is. Ten tweede als het zo is, weet je niet wat er gebeurd is. Hoe kan je dan een kant kiezen? Misschien staat Streppel wel volledig in zijn recht en werd Emmers een lastige jongen omdat hij meer geld wilde verdienen? Iedereen weet er helemaal niks van, maar hebben wel overal een mening over klaar. Slechte zaak om zo over mensen te gaan praten dan. Is de ‘ruzie’ met Bouchouari überhaupt ooit bevestigd door interne bronnen? Volgens mij niet. Ook daar wordt van alles over gezegd en geschreven. Misschien wilde die ook gewoon een stap maken (meer geld verdienen). Het niet spelen in de play-offs zat hem zeker nog dwars, maar of er ruzie was? Stel er was een clausule van 200.000 dan doet Roda er goed aan om dit te communiceren. Dat geeft veel duidelijkheid en levert begrip op. Als je het zo bekijkt hebben we er een jaar lang plezier van gehad en levert hij ons toch nog een leuk zakcentje op.02 september 2022 om 13:24
helemaal mee eens . belachelijk om meteen naar Streppel te wijzen zonder te weten wat er speelt.
Bouchouari verloor zijn basisplaats dankzij een vorm dip ,al dan niet door de ramadan .
Bouchi had daar blijkbaar moeite mee . Dat kan maar dan nog mag je verwachten dat hij zich terug knokt op de training, zeker van een tiener die pas komt kijken. Volgens de media deed hij het tegenovergestelde : ongeinteresseerd, te laat komen en ruziemaken met medespeler(s). Mocht dit kloppen dan ligt het toch echt aan de mentaliteit van Bouchouari.
Een tijdje terug las ik hier de reactie uit het Fortunakamp op de interesse uit Frankrijk voor bouchi . Ook daar werd gemeld dat ze Bouchouari een moeilijke jongen vonden.