LBz schreef:West14 schreef:Dat denk ik ook. Toch ook duidelijk dat er nu teveel spelers bijgekomen zijn die geen genoegen nemen met de bank.
Leg je er maar bij neer. Het is al lang bekend dat dit de werkwijze gaat worden. Contracteren en weer verkopen. Dat is de wijze waarop we jaar voor jaar sterker gaan worden en financieel gezonder. Ik schat zo in dat er met aantrekken van de spelers in dit window rekening is gehouden met het vertrek van Emmers en ook Limbombe.02 september 2022 om 11:1602 september 2022 om 11:25
Maar wat bedoel je daar nou mee? ‘Te veel spelers bijgekomen en nemen geen genoegen met de bank’ haha. Laat ze lekker vechten voor een plekje in de basis, wordt iedereen sterker van. Zonder brede bank zijn play-offs echt het maximale, en dacht dat we nu juist daarin vooruit waren gegaan tov vorig seizoen. Te vroeg gejuicht.