Kr1t1sjeRodatuup
Excuses niet nodig, maar toch bedankt. Ik snap je ergernis totaal, sterker nog: die deel ik volledig met je.
Wat ik probeer te bereiken met posten is het kweken van bewustzijn. De kracht van supporters en personeel is overduidelijk bewezen de laatste tijd en het probleem bij Roda ligt veel dieper dan GDLV. Weliswaar handig uitgespeeld in de media, maar GDLV is niet meer of minder dan een extra nagel in de bekende kist. En laten we wel wezen, de belangenverstrengeling Meijer/Wyckerveste (gebouwen rond stadion) en de connectie Nieuwenhuizen zijn op zijn minst twijfelachtig te noemen.
Nog even over de huidige financiële situatie:
De resterende 4 ton is uitgestelde huur, is dus een schuld. Het is de vraag hoe de KNVB daarmee omgaat met beoordeling van de begroting.
Begroot bedrag stadionnaam is niet bekend, zal een paar ton zijn. GDLV schermde met 1 miljoen voor 3 jaar. Uitgaande van 2 ton (voorzichtig) heb je dus al een tekort van 1,1 miljoen. Plus tegenvallende recettes dus ook cateringomzet in het stadion.
Ik vrees een tekort van minimaal 1,5 miljoen (richting 2?) richting eind seizoen.
Duidelijk is daarmee dat 1 miljoen Cubanitas niet genoeg is. Als het al doorgaat. Ik ben benieuwd wat inzage in de boeken op gaat leveren.
Dat Koster alleen met 'schoon schip' wil instappen moge duidelijk zijn. Maar dat is tegelijkertijd ook het probleem. Want ik heb sterk het idee dat juist dat schone schip niet in het belang is van de mensen die de afgelopen jaren aan de touwtjes hebben getrokken.