derharrie
Why not.
Heb er nu ook minder geloof in dan in 14/15 toen ik er na de thuisnederlaag tegen NAC ook gewoon in bleef geloven.
Kans is nu wel kleiner natuurlijk, maar we hebben zoals Matje zegt ook goede matchen gespeeld dit seizoen. Haal je dat niveau dan kun je echt van Emmen en Go Ahead winnen.
Denk wel dat het zaak is om dan weer in een flow te komen. Je moet de PO wel goed in gaan. Niet met 4 nederlagen op rij bij wijze van spreken op het eind van competitie.
Wat dat betreft is vrijdag een mooie test tegen RKC. Een ploeg met toch best wel veel spelers met een leuk cv.
Ik kijk de laatste 10 jaar bijna altijd naar de PO voor promotie. Maar er zijn toch best vaak verrassingen zelfs al in de eerste ronde en halve finale.