PLS2705 schreef:
Logische keuze om niet met van Dessel te verlengen. Ontzettend sympathieke man die een waardig afscheid verdient, maar echt onvoldoende uit deze selectie heeft weten te halen. Daar komt bij dat het niet lijkt te boteren tussen hem en de selectie, wat blijkt uit uitlatingen en lichaamstaal van spelers na wissels (na vaak onnavolgbare keuzes). Hoewel ik de gemengde gevoelens begrijp, heb ik het gevoel dat het feit dat hij een clubheld is meeweegt bij de beoordeling van velen. Immers had Sibum na evenveel speelrondes afgelopen seizoen maar 3 punten minder gehaald dan Van Dessel nu, terwijl er dit seizoen toch een beduidend betere selectie staat. En Sibum lag hier zwaar onder vuur. Tel daar de beschamende prestaties in thuiswedstrijden bij op en dan is dit gewoon een logische beslissing, hoe treurig die constatering ook is.
30 maart 2026 om 17:40
Eens. Het spel blijft te wisselvallig, te conservatief en te weinig grinta en opportunisme. Dat Muller de eerste of tweede naam is die je opschrijft is veelzeggend.
Met dit spelersmaterieel moet je top 5 kunnen spelen al gaat de TD ook niet vrijuit.
De droevige thuisbalans kun je niet langer verkopen.
Seedorf uit vorm, Griffith uit vorm, Kruiver uit vorm, Hurk uit vorm, Paulussen uit vorm.
Voor de uitbalans verdient VD alle credits. Dat bewijst mijns inziens dat er meer potentieel in de ploeg zit dan eruit komt. Maar thuis vraagt om een andere benadering.
Er moet tegen Dordt en Willem II resultaat gepakt worden (lees: minimaal 4 punten).