viro schreef:
Wim schreef:
Het is vanaf Almere-thuis compleet ingestort. Dat was de laatste wedstrijd die we wonnen na eindelijk een goede serie. Daarna dachten we in Arnhem wel “even” te winnen, want Vitesse had van MVV verloren en maakte geen indruk. Vervolgens kregen we een programma dat op papier bijna niet mis kon gaan, behalve ADO dan.
Maar wat gebeurt er? Geen enkele overwinning meer. Het spel wordt met de week armoediger en elke vorm van vertrouwen lijkt volledig weg. Hoe kan het dat een ploeg die gewoon voor plek twee had kunnen gaan, zo dramatisch door het ijs zakt? Blessures? Trainer? Spelers? Inzet? De wil om te winnen?
Eén ding is duidelijk: met deze technische staf en deze selectie ga je nergens komen. Alweer een compleet verloren jaar. En dus mogen we ons opmaken voor nóg een seizoen in de KKD — het negende.
30 november 2025 om 16:00
Omdat we op alle fronten kwaliteit missen die nodig zijn om echt mee te doen om direkte promotie.
30 november 2025 om 16:22
Nee hoor, verdedigend is het goed, we hebben een uitstekende spits, maar de verbinding van verdediging naar aanval is matig. Voor het tweede jaar op rij.
En het is niet eens dat daar slechte spelers rondlopen - het is gewoon wat veel van hetzelfde: Müller, Nisbet, Deom - allemaal prima, maar voor het evenwicht was het beter als één van deze drie een Walid of Pflücke was geweest.
We hebben nu pech met Pauli, maar die was ook toen ie fit was gewoon niet onomstreden. Zelfs in deze selectie moest ie veel en vaak plaatsmaken voor een draver.
Moet er bij onze club gekozen worden tussen voetbal en loopvermogen, gaat de voorkeur altijd uit naar het laatste. Dat kan, maar daar ga je niet geweldig van voetballen.