joost schreef:
RodaWeert schreef:
joost schreef:
[quote]397368[/quote]
En laat het daar (de afronding) bij ons nou net aan schorten.
7 november 2025 om 22:43
Het probleem ligt veel dieper. We creëren amper iets, waardoor we niet eens aan afronden toekomen. We missen gewoon echt creativiteit en moeten het hebben van een bevlieging van Breij, anders komen we niet eens voor de goal. Breij was onzichtbaar vandaag, waardoor we eigenlijk geen enkele 100 procent kans hebben gecreëerd.
Griffith en Seedorf doen het niet onaardig, maar creëren gewoon veel te weinig voor zichzelf en daardoor liggen onze vleugels lam. Hierdoor wordt onze spits ook amper in stelling gebracht. Vooral bij Seedorf gaat al maandenlang alles mis, die komt amper nog een tegenstander voorbij. Onze rechtsback rent vaker naar de achterlijn om een voorzet te geven dan onze buitenspelers, dat zegt toch genoeg?
Er moet een serieuze creativiteitsimpuls volgen wil je nog meedoen bovenin en iets kunnen bereiken in de playoffs. Met Treichel, Breij, VDB en Nisbet heb je gewoon topspelers en staat er een sterke as. Als je nog een creatieve 10 en een rechtsvoor aan weet te trekken die wel een actie kan maken, dan speel je echt wel mee om de bovenste plekken in deze zwakke competitie.
7 november 2025 om 23:00
Dat ben ik helemaal met je eens. Met afronding bedoelde ik niet alleen het op goal schieten of koppen (dat is, ook met Van den Hurk erbij, nog steeds niet geweldig), maar ook de voorzetten, vooral die van de vleugels. Die vliegen alle kanten op, hoog in de tribune of ze komen helemaal aan de andere kant van het veld terecht, maar leiden zelden tot een echt grote kans.
En ook passes door het midden komen niet aan of ze worden verkeerd aangenomen. Ik droom nog wel eens van de fantastische steekbal van Van Geel op Hofman tegen Feyenoord (4-1 voor ons en totaal niet geflatteerd). Maar ja, dat waren andere tijden, ergens in de jaren tachtig van de vorige eeuw.
8 november 2025 om 00:18
Ik vind het onzin. In de eerste helft lag het voetballend dichtbij elkaar, je krijgt in de eerste 20 minuten de kansen op 0-1, maakt 'm niet en door een moment onoplettendheid/slechte organisatie ligt hij er een paar minuten later voor ADO wel in.
Dan geef je daarna alsnog weinig weg, maar het laatste moment voor rust krijg je de 2-0 tegen. Een geweldige mentale tik.
Dan weet je, dit gaat tegen dit ADO niet meer goedkomen. Het wordt 4-0, maar het wordt een andere wedstrijd wanneer je die 0-1 wel maakt en/of die 2de tegengoal net voor rust niet tegenkrijgt.
ADO is verreweg de beste ploeg van de competitie en zoals van Dessel aangaf, moesten wij een perfecte wedstrijd spelen. Qua idee was het goed en qua uitvoering aanvankelijk ook, maar uiteindelijk bepalen een bal wel of niet erin op momenten het verloop van de wedstrijd.
4-0 ziet er gewoon hard uit.