Wat een gelul allemaal. Het is toch duidelijk dat het dit jaar geen echt team is en dat er op cruciale posities helemaal geen spelers voorhanden zijn. Of kan mij iemand een spits bij Roda opnoemen? Of een creatieve aanvallende CM?
Daarnaast is het vaak te verdedigend. Met een scorende spits of een creatieve aanvallende middenvelder en iets aanvallendere tactiek, en met wat meer geluk stond je gewoon in de top 4 nu.
Doe toch niet zo dramatisch man, dat wij geen talenten halen. Vorige seizoenen nog genoeg leuke spelers zien komen en gaan. Oké dit jaar is het misschien wat minder, maar Breij, Seedorf, Kruiver bv of Oude Kotte, waren ook gewoon goede aankopen. (wat mij meer stoort is dat men in de winter zo n Zauner en Oude Kotte laat gaan voor een tonnetje. Dat gaat nergens over en is ook slecht beleid vind ik. Dat beïnvloedt sportieve prestaties als je in de winterstop goede spelers voor een appel en ei gaat verkopen. Dat stoort mij het meeste. En kom niet aan van we hebben dat geld nodig. Die eigenaren hebben honderden miljoenen man wat is dan een tonnetje voor hun? En sorry maar als je een grote waffel hebt van we spelen binnen 3 jaar eredivisie en de jeugd zal flink in worden geïnvesteerd blabla en je hebt 600 miljoen op de bank kom dan niet liggen te zeuren over een tonnetje)
Ja het is dit jaar wat minder, maar dat kan zonder veel grote wijzigingen volgende jaar ook weer anders zijn.
Zet je toch lekker in het zonnetje man en drink je ene. ;)