×Niet ingelogd
Log je in of Maak een account aan om berichten te kunnen plaatsen op ons forum!
Roda7United
Begroting 12/13 (inclusief jong teams) zegt Sibum? Waar zijn al die centen heen dan? Transferinkomsten, tienduizenden losse wedstrijdtickets meer dan begroot, extreem goede merchandise verkoop ten opzichte van jaren hiervoor.

Wat hadden we dan voor een begroting gehad als we 10e waren geworden? Dit kan toch niet kloppen. Hoor ook vaak het 9e budget voorbij komen (zonder jong teams), terwijl ik Sem Caelen 7e hoorde zeggen vorige week.
vr 24 mei 2024 om 08:58 - 24 mei 2024 om 08:58 # 336120
Johnnie
Niet te onderschatten is de zaakwaarnemer achter Jansen. Dat is SEG, dat is een enorm grote vis. En als je dan kijkt wie daar nog meer onder contract staan en vrij zijn deze zomer, dan is een goede band met elkaar niet verkeerd. Even 4 uitgelicht.

Hervé Matthys
Tom van Weerdt
Joep van der Sluijs
Dennis Vos
vr 24 mei 2024 om 08:34 - 24 mei 2024 om 08:34 # 336119
Roda7United
Ook de podcast gehoord met Sibum. Volledig eens met zijn uitspraken over de support (of het gebrek ervan), het gemor, dat eeuwige gezeik als het even minder loopt en tegenvallende toeschouwersaantallen na een tegenslag. Vind wel dat hij hierbij onze regio te kort doet, in die zin dat dit bij alle clubs in Nederland zo is. Bij winnen is alles geweldig en als het even minder gaat begint men te fluiten. Dat is helaas bij elke Nederlandse club zo. Nederlandse ‘supporters’ zijn in het algemeen gewoon kut. Als je 10 wedstrijden wint en de 11e verliest schaam je je kapot voor de reacties op bijvoorbeeld een Facebook. Er zijn volgens mij lui die verwachten dat je alle 38 wedstrijden wint zonder tegengoals, bizar.
vr 24 mei 2024 om 08:23 - 24 mei 2024 om 08:23 # 336118
Koempel046
Ben bang dat heel veel supporters er moeite mee gaan hebben als we 7e of 8e staan. Terwijl dit gewoon conform het budget gaat zijn dat we hebben.

Aan de andere kant, in tegenstelling tot afgelopen seizoen staat er nu meer een geraamte en is het met een paar goede transfers wellicht weer van goed niveau
vr 24 mei 2024 om 07:51 - 24 mei 2024 om 07:51 # 336117
Vrijdagavond
Er zijn behoorlijk wat doden en gewonden gevallen in Mallorca, laat daar net de halve spelersgroep naartoe zijn. Laten we hopen dat er geen vervelend nieuws binnenkomt en iedereen van ons in orde is.
vr 24 mei 2024 om 07:45 - 24 mei 2024 om 07:45 # 336116
Martus
Bas had het in de podcast van de Limburger over komend jaar ongeveer de 12-13e begroting (hij telt de jong-teams mee als team met hogere begroting volgens mij). Iets hoger had ik toch wel verwacht cq gehoopt. Hopelijk kunnen we weer boven onszelf uitstijgen en zegt hij dit nu om de verwachtingen wat te temperen.
vr 24 mei 2024 om 00:45 - 24 mei 2024 om 00:45 # 336115
cameleon
Ik speelde toen Roda degradeerde Eredivisie in mijn sport op de vrijdag avond en kon daarom niet meer naar de wedstrijden van Roda wel 20 jaar vrienden home gedaan meerdere kaarten , door mijn zoon nu 9 jaar oud afgelopen zomer en een blessure van mijn arm afgelopen jaar weer naar vrienden home gegaan eerst met 2 uiteindelijk met 3 kaarten , vorig jaar wel wedstrijden gekeken en na 5 minuten andere zender . MAAR dit jaar door dit team en mijn zoon weer 100% terug RODA MAN en trots op dit team , heb genoten van het seizoen en echt meegeleefd en ben trots hoe dit team het heeft gedaan , ja jammer over over het eind resultaat maar ik heb een top Roda seizoen gehad , hoop volgend jaar weer zelfde basis maar dan wel promotie wat deze regio wel verdiend !
Roda los mer joa
do 23 mei 2024 om 23:10 - 23 mei 2024 om 23:10 # 336114
Bies
Vrijdagavond schreef:
Maar hoe zit het nu eigenlijk met Koen Jansen? Heb nog geen bericht van Roda gezien. Lijkt me wel een goede speler, zijn statistieken zijn constant en heel productief.
23 mei 2024 om 22:45


Roda JC kan dus een nieuwe linksback gaan verwelkomen: Koen Jansen stapt - ijs en weder dienende - over van Jong PSV naar Kerkrade. Mondeling is dat akkoord.

Club watcher psv op twitter
do 23 mei 2024 om 23:06 - 23 mei 2024 om 23:06 # 336113
MaartenF
Welkom Koen Janssen!
do 23 mei 2024 om 23:05 - 23 mei 2024 om 23:05 # 336112
Vrijdagavond
Maar hoe zit het nu eigenlijk met Koen Jansen? Heb nog geen bericht van Roda gezien.

Lijkt me wel een goede speler, zijn statistieken zijn constant en heel productief.
do 23 mei 2024 om 22:45 - 23 mei 2024 om 22:45 # 336111
Weltmeister
harigejoop

Als er gezeik is bij Aachen geven ze ook die van ons de schuld. Bij die ongeregeldheden in de PO tegen MVV in 2017 waren het ook supporters van andere clubs volgens het bestuur van MVV. Dat is lekker makkelijk. Gewoon ervoor zorgen dat het tuig niet meer het stadion in komt. Voorbeeld nemen aan Engeland.
do 23 mei 2024 om 21:49 - 23 mei 2024 om 21:49 # 336110
Uulke045
Wat zal er met de uitwedstrijden gaan gebeuren? Uit seizoenskaart? Voorrang voor vaste reizigers? Of gaat het nu via de site en aan de hand daarvan busindeling? Ben benieuwd! Voor mij hoeft wat dat betreft de minste verbetering in te komen, vind het voor nu ook prima gaan (weet tevens niet hoe dat voor de supportersvereniging is)
do 23 mei 2024 om 21:31 - 23 mei 2024 om 21:31 # 336109
harigejoop
NEC net als Roda een heel goed seizoen,maar uiteindeljk met lege handen staan.
do 23 mei 2024 om 20:43 - 23 mei 2024 om 20:43 # 336108
harigejoop
Weltmeister schreef:
Jeweun schreef:
Weltmeister schreef:
Geklaut van Sjevemet uit de Kantine :-) 𝟮̵𝟬̵𝟮̵𝟯̵-𝟮̵𝟬̵𝟮̵𝟰̵ 🔜 𝟮𝟬𝟮𝟰-𝟮𝟬𝟮𝟱 💛 🖤 ⚒️ Hoewel het mislopen van promotie bij mij nog een tijdje zal blijven nadreunen, kijk ik ook terug op een heel mooi seizoen. Dit mooie seizoen begon al voor de start van de competitie met de realisatie van de nieuwe spelerstunnel en het verfraaien van Ingang 7 door onze eigen fans. Ook mooi om te zien was dat steeds meer Rodafans de weg naar het PLS weer wisten te vinden met als hoogtepunt de thuiswedstrijd tegen Cambuur. Ruim 16000 Rodafans op de tribune zonder enige vorm van ticketacties. Daarnaast was de support bij onze uitwedstrijden fan-tas-tisch! Veel uitverkochte uitvakken met als hoogtepunt de 1100 Rodafans mee naar FC Groningen en de ‘invasie’ van Rodafans op PSV Campus De Herdgang. Meer dan eens zorgden de Rodafans voor een ‘thuissfeer’ in de uitvakken en ging ik regelmatig met een hese stem naar huis na een uitwedstrijd. De uiteindelijke 3de plek op de ranglijst is natuurlijk een puike prestatie maar niet alles was pais en vree het afgelopen seizoen. Zo zijn er helaas bij de nodige uitwedstrijden vernielingen aangebracht in de uitvakken wat de club al tienduizendenden Euro’s heeft gekost en dan is op het moment van schrijven de factuur van FC Groningen nog niet eens binnen. Ook zijn er een paar pyro acties geweest en zijn enkele wedstrijden door toedoen van Rodafans tijdelijk gestaakt met de nodige boetes vanuit de KNVB als gevolg. Ook dit loopt al in de tienduizenden Euro’s. Met onze strafkaart bij de KNVB acht ik de kans groot dat bij een volgende sanctie een gedeelte van het PLS dicht moet blijven bij een thuiswedstrijd… Als SLO ben ik ook onderdeel van de afdeling Wedstrijdorganisatie en met deze afdeling hebben we het afgelopen seizoen ook flinke stappen vooruit gemaakt. Daarnaast is het ook zeer prettig samenwerken met Bart (VC), Errol (medewerker Veiligheid), Luc C. (medewerker IT) en Matchday SLO Alessio (op vrijwillige basis). We zijn meer dan alleen collega’s en het is voor ons vanzelfsprekend dat we die extra stap willen maken voor elkaar, voor Roda en de Rodafans. Doen we alles goed? Nee, zie de recente situatie rondom de communicatie over NAC uit bijvoorbeeld. Maar we hebben daar wel van geleerd en worden hier alleen maar beter van. Als Wedstrijdorganisatie leggen we de lat steeds hoger en gaan we verder professionaliseren. Een voorbeeld hiervan is de organisatie van uitwedstrijden, meer informatie hierover volgt al op korte termijn. Nog een weekje werken en dan ga ik genieten van een paar weken vakantie. Erna gaat de focus op het nieuwe seizoen. Forza Roda! 💛 🖤 ⚒️ Grtz. Cyril Supporter Liaison Officer
23 mei 2024 om 19:31
Ik hoorde deze week dat men rekening houdt met in totaal 60k aan boetes en onkosten voor vernielingen. Dan is het prijzengeld van periodetitel toch op fantastische wijze uitgegeven… Of deze bedragen kloppen weet ik niet maar al is het de helft dan is het nog totaal achterlijk en niet te begrijpen waarom je je eigen club op die manier in diskrediet brengt.
23 mei 2024 om 20:02
En degenen die ervoor verantwoordelijk zijn zullen, zoals altijd, zeggen dat de tegenstander/politie het heeft uitgelokt of dat het die van Aachen waren.
23 mei 2024 om 20:30


Waren die van Aken ook vaker,maar uiteindelijk kost het Roda centen.

Daar zit sws meer tuig op de tribune dan bij Roda.
Ja stadion is ook groter en stad bla bla bla.
Maar die kunnen zich vaak genoeg niet gedragen.
do 23 mei 2024 om 20:35 - 23 mei 2024 om 20:35 # 336107
Weltmeister
Jeweun schreef:
Weltmeister schreef:
Geklaut van Sjevemet uit de Kantine :-) 𝟮̵𝟬̵𝟮̵𝟯̵-𝟮̵𝟬̵𝟮̵𝟰̵ 🔜 𝟮𝟬𝟮𝟰-𝟮𝟬𝟮𝟱 💛 🖤 ⚒️ Hoewel het mislopen van promotie bij mij nog een tijdje zal blijven nadreunen, kijk ik ook terug op een heel mooi seizoen. Dit mooie seizoen begon al voor de start van de competitie met de realisatie van de nieuwe spelerstunnel en het verfraaien van Ingang 7 door onze eigen fans. Ook mooi om te zien was dat steeds meer Rodafans de weg naar het PLS weer wisten te vinden met als hoogtepunt de thuiswedstrijd tegen Cambuur. Ruim 16000 Rodafans op de tribune zonder enige vorm van ticketacties. Daarnaast was de support bij onze uitwedstrijden fan-tas-tisch! Veel uitverkochte uitvakken met als hoogtepunt de 1100 Rodafans mee naar FC Groningen en de ‘invasie’ van Rodafans op PSV Campus De Herdgang. Meer dan eens zorgden de Rodafans voor een ‘thuissfeer’ in de uitvakken en ging ik regelmatig met een hese stem naar huis na een uitwedstrijd. De uiteindelijke 3de plek op de ranglijst is natuurlijk een puike prestatie maar niet alles was pais en vree het afgelopen seizoen. Zo zijn er helaas bij de nodige uitwedstrijden vernielingen aangebracht in de uitvakken wat de club al tienduizendenden Euro’s heeft gekost en dan is op het moment van schrijven de factuur van FC Groningen nog niet eens binnen. Ook zijn er een paar pyro acties geweest en zijn enkele wedstrijden door toedoen van Rodafans tijdelijk gestaakt met de nodige boetes vanuit de KNVB als gevolg. Ook dit loopt al in de tienduizenden Euro’s. Met onze strafkaart bij de KNVB acht ik de kans groot dat bij een volgende sanctie een gedeelte van het PLS dicht moet blijven bij een thuiswedstrijd… Als SLO ben ik ook onderdeel van de afdeling Wedstrijdorganisatie en met deze afdeling hebben we het afgelopen seizoen ook flinke stappen vooruit gemaakt. Daarnaast is het ook zeer prettig samenwerken met Bart (VC), Errol (medewerker Veiligheid), Luc C. (medewerker IT) en Matchday SLO Alessio (op vrijwillige basis). We zijn meer dan alleen collega’s en het is voor ons vanzelfsprekend dat we die extra stap willen maken voor elkaar, voor Roda en de Rodafans. Doen we alles goed? Nee, zie de recente situatie rondom de communicatie over NAC uit bijvoorbeeld. Maar we hebben daar wel van geleerd en worden hier alleen maar beter van. Als Wedstrijdorganisatie leggen we de lat steeds hoger en gaan we verder professionaliseren. Een voorbeeld hiervan is de organisatie van uitwedstrijden, meer informatie hierover volgt al op korte termijn. Nog een weekje werken en dan ga ik genieten van een paar weken vakantie. Erna gaat de focus op het nieuwe seizoen. Forza Roda! 💛 🖤 ⚒️ Grtz. Cyril Supporter Liaison Officer
23 mei 2024 om 19:31
Ik hoorde deze week dat men rekening houdt met in totaal 60k aan boetes en onkosten voor vernielingen. Dan is het prijzengeld van periodetitel toch op fantastische wijze uitgegeven… Of deze bedragen kloppen weet ik niet maar al is het de helft dan is het nog totaal achterlijk en niet te begrijpen waarom je je eigen club op die manier in diskrediet brengt.
23 mei 2024 om 20:02


En degenen die ervoor verantwoordelijk zijn zullen, zoals altijd, zeggen dat de tegenstander/politie het heeft uitgelokt of dat het die van Aachen waren.
do 23 mei 2024 om 20:30 - 23 mei 2024 om 20:30 # 336106
KampfenundSiegen
Als ik dan NEC - GAE zie heb ik toch even een beetje heimwee naar de Eredivisie. We waren zo dichtbij... hopelijk zijn wij komend jaar of een van de komende jaren aan de beurt.
do 23 mei 2024 om 20:21 - 23 mei 2024 om 20:21 # 336105
Tomzinho
Is trouwens een mooie lange documentaire op youtube van energie cottbus, die het vorig seizoen ook net niet redden zoals roda, maar dit jaar wel
do 23 mei 2024 om 20:15 - 23 mei 2024 om 20:15 # 336104
Tomzinho
Ik vind die Maximilian Pronichev aanvaller van Energie Cottbus wel een goeie voor bij ons.
Bij het behalen van de promotie naar 3de Liga, wilde hij zijn eigen supporters vermijden op het veld, een glimlachje, afwimpelen en direct richting kleedkamer.
Zouden die te betalen zijn voor Roda, spelers die midden tabel 3de bundesliga spelen?
do 23 mei 2024 om 20:12 - 23 mei 2024 om 20:12 # 336103
Bokkenrijder
StefanRaets schreef:
Het kan in ieder geval zo ontzettend snel gaan. Go Ahead Eagles speelt nu met NEC voor een plek in de Conference League. 2020/21, 4 seizoenen geleden: GAE eindigt onverwachts als 2e en promoveert. NEC eindigt 7e (!) en promoveert door o.a. ons uit de Play-Offs te knikkeren. GAE haalt achtereenvolgens een 13e, 11e en 9e plek en is Play-Off Europa deelnemer. NEC eindigt respectievelijk 11e, 12e en nu 6e en is ook kanshebber voor een plek in Europa. Het kan met goed beleid en een gelukkige promotie zo snel gaan joh.
23 mei 2024 om 19:31


Ik denk dat alleen ajax, psv, feijenoord, az, twente, utrecht en ook wel heerenveen de ploegen zijn die degradatieveilig zijn alle andere ploegen in de eredivisie kunnen binnen nu en 5 jaar degraderen. Wie had verwacht 3 jaar geleden dat Groningen zou degraderen en dat dit jaar Vitesse laatste zou worden. Als wij promoveren moeten we ook rekening houden met degradatie. Ploegen als rkc, almere, fsc, heracles, zwolle, gae, nec, sparta, excelsior en de gepromoveerde clubs komen echt weer aan de beurt de komende jaren om KkD te spelen.

De eredivisie is niet zo stabiel meer. In de jaren 80 tm 10 zag de eredivisie er vaak hetzelfde eruit. Wij waren een subtopper/middenmoter samen met Utrecht, twente, heerenveen,willem II, vitesse, nac,Groningen en ado. Je kon vantevoren onderhand 4 ploegen opschrijven, die om de degradatie gingen spelen en dat had je altijd gelijk. Nu veel moeilijker. Hetzelfde geldt voor de KKD. Wie promoveert er. Groningen zou met 2 vingers in de neus kampioen worden. Uiteindelijk 2e met geluk aan hun zijde. Plek 2 zou gaan tussen Emmen, Ado en Cambuur. Outsiders waren nac, willem II en de graafschap. Wij werden niet eens genoemd. Geen pijl meer op te trekken zoals in de jaren 80 tm 10. Maakt de competitie wel leuker, maar ook beleidsmatig erg moeilijk. Clubs die hoog inzetten en doel niet halen kunnen financieel onder uit gaan. Ik hoop echt dat we komend jaar wel de stap kunnen zetten met goed en degelijk beleid, maar wel realistisch dat we ook zo weer kunnen degraderen.
do 23 mei 2024 om 20:09 - 23 mei 2024 om 20:09 # 336102
Jeweun
Weltmeister schreef:
Geklaut van Sjevemet uit de Kantine :-) 𝟮̵𝟬̵𝟮̵𝟯̵-𝟮̵𝟬̵𝟮̵𝟰̵ 🔜 𝟮𝟬𝟮𝟰-𝟮𝟬𝟮𝟱 💛 🖤 ⚒️ Hoewel het mislopen van promotie bij mij nog een tijdje zal blijven nadreunen, kijk ik ook terug op een heel mooi seizoen. Dit mooie seizoen begon al voor de start van de competitie met de realisatie van de nieuwe spelerstunnel en het verfraaien van Ingang 7 door onze eigen fans. Ook mooi om te zien was dat steeds meer Rodafans de weg naar het PLS weer wisten te vinden met als hoogtepunt de thuiswedstrijd tegen Cambuur. Ruim 16000 Rodafans op de tribune zonder enige vorm van ticketacties. Daarnaast was de support bij onze uitwedstrijden fan-tas-tisch! Veel uitverkochte uitvakken met als hoogtepunt de 1100 Rodafans mee naar FC Groningen en de ‘invasie’ van Rodafans op PSV Campus De Herdgang. Meer dan eens zorgden de Rodafans voor een ‘thuissfeer’ in de uitvakken en ging ik regelmatig met een hese stem naar huis na een uitwedstrijd. De uiteindelijke 3de plek op de ranglijst is natuurlijk een puike prestatie maar niet alles was pais en vree het afgelopen seizoen. Zo zijn er helaas bij de nodige uitwedstrijden vernielingen aangebracht in de uitvakken wat de club al tienduizendenden Euro’s heeft gekost en dan is op het moment van schrijven de factuur van FC Groningen nog niet eens binnen. Ook zijn er een paar pyro acties geweest en zijn enkele wedstrijden door toedoen van Rodafans tijdelijk gestaakt met de nodige boetes vanuit de KNVB als gevolg. Ook dit loopt al in de tienduizenden Euro’s. Met onze strafkaart bij de KNVB acht ik de kans groot dat bij een volgende sanctie een gedeelte van het PLS dicht moet blijven bij een thuiswedstrijd… Als SLO ben ik ook onderdeel van de afdeling Wedstrijdorganisatie en met deze afdeling hebben we het afgelopen seizoen ook flinke stappen vooruit gemaakt. Daarnaast is het ook zeer prettig samenwerken met Bart (VC), Errol (medewerker Veiligheid), Luc C. (medewerker IT) en Matchday SLO Alessio (op vrijwillige basis). We zijn meer dan alleen collega’s en het is voor ons vanzelfsprekend dat we die extra stap willen maken voor elkaar, voor Roda en de Rodafans. Doen we alles goed? Nee, zie de recente situatie rondom de communicatie over NAC uit bijvoorbeeld. Maar we hebben daar wel van geleerd en worden hier alleen maar beter van. Als Wedstrijdorganisatie leggen we de lat steeds hoger en gaan we verder professionaliseren. Een voorbeeld hiervan is de organisatie van uitwedstrijden, meer informatie hierover volgt al op korte termijn. Nog een weekje werken en dan ga ik genieten van een paar weken vakantie. Erna gaat de focus op het nieuwe seizoen. Forza Roda! 💛 🖤 ⚒️ Grtz. Cyril Supporter Liaison Officer
23 mei 2024 om 19:31


Ik hoorde deze week dat men rekening houdt met in totaal 60k aan boetes en onkosten voor vernielingen. Dan is het prijzengeld van periodetitel toch op fantastische wijze uitgegeven…

Of deze bedragen kloppen weet ik niet maar al is het de helft dan is het nog totaal achterlijk en niet te begrijpen waarom je je eigen club op die manier in diskrediet brengt.
do 23 mei 2024 om 20:02 - 23 mei 2024 om 20:02 # 336101
Celleke
Weltmeister mooie analyse. Conclusie: top sfeer behouden, incidenten voorkomen en er weer volle bak achter. 100% mee eens!
do 23 mei 2024 om 19:34 - 23 mei 2024 om 19:34 # 336100
StefanRaets
Het kan in ieder geval zo ontzettend snel gaan. Go Ahead Eagles speelt nu met NEC voor een plek in de Conference League.
2020/21, 4 seizoenen geleden: GAE eindigt onverwachts als 2e en promoveert. NEC eindigt 7e (!) en promoveert door o.a. ons uit de Play-Offs te knikkeren.

GAE haalt achtereenvolgens een 13e, 11e en 9e plek en is Play-Off Europa deelnemer.
NEC eindigt respectievelijk 11e, 12e en nu 6e en is ook kanshebber voor een plek in Europa.

Het kan met goed beleid en een gelukkige promotie zo snel gaan joh.
do 23 mei 2024 om 19:31 - 23 mei 2024 om 19:31 # 336099
Weltmeister
Geklaut van Sjevemet uit de Kantine :-)

𝟮̵𝟬̵𝟮̵𝟯̵-𝟮̵𝟬̵𝟮̵𝟰̵ 🔜 𝟮𝟬𝟮𝟰-𝟮𝟬𝟮𝟱 💛 🖤 ⚒️

Hoewel het mislopen van promotie bij mij nog een tijdje zal blijven nadreunen, kijk ik ook terug op een heel mooi seizoen.
Dit mooie seizoen begon al voor de start van de competitie met de realisatie van de nieuwe spelerstunnel en het verfraaien van Ingang 7 door onze eigen fans.
Ook mooi om te zien was dat steeds meer Rodafans de weg naar het PLS weer wisten te vinden met als hoogtepunt de thuiswedstrijd tegen Cambuur. Ruim 16000 Rodafans op de tribune zonder enige vorm van ticketacties.
Daarnaast was de support bij onze uitwedstrijden fan-tas-tisch! Veel uitverkochte uitvakken met als hoogtepunt de 1100 Rodafans mee naar FC Groningen en de ‘invasie’ van Rodafans op PSV Campus De Herdgang. Meer dan eens zorgden de Rodafans voor een ‘thuissfeer’ in de uitvakken en ging ik regelmatig met een hese stem naar huis na een uitwedstrijd.

De uiteindelijke 3de plek op de ranglijst is natuurlijk een puike prestatie maar niet alles was pais en vree het afgelopen seizoen.
Zo zijn er helaas bij de nodige uitwedstrijden vernielingen aangebracht in de uitvakken wat de club al tienduizendenden Euro’s heeft gekost en dan is op het moment van schrijven de factuur van FC Groningen nog niet eens binnen.
Ook zijn er een paar pyro acties geweest en zijn enkele wedstrijden door toedoen van Rodafans tijdelijk gestaakt met de nodige boetes vanuit de KNVB als gevolg. Ook dit loopt al in de tienduizenden Euro’s. Met onze strafkaart bij de KNVB acht ik de kans groot dat bij een volgende sanctie een gedeelte van het PLS dicht moet blijven bij een thuiswedstrijd…

Als SLO ben ik ook onderdeel van de afdeling Wedstrijdorganisatie en met deze afdeling hebben we het afgelopen seizoen ook flinke stappen vooruit gemaakt.
Daarnaast is het ook zeer prettig samenwerken met Bart (VC), Errol (medewerker Veiligheid), Luc C. (medewerker IT) en Matchday SLO Alessio (op vrijwillige basis). We zijn meer dan alleen collega’s en het is voor ons vanzelfsprekend dat we die extra stap willen maken voor elkaar, voor Roda en de Rodafans.
Doen we alles goed? Nee, zie de recente situatie rondom de communicatie over NAC uit bijvoorbeeld. Maar we hebben daar wel van geleerd en worden hier alleen maar beter van.
Als Wedstrijdorganisatie leggen we de lat steeds hoger en gaan we verder professionaliseren. Een voorbeeld hiervan is de organisatie van uitwedstrijden, meer informatie hierover volgt al op korte termijn.

Nog een weekje werken en dan ga ik genieten van een paar weken vakantie. Erna gaat de focus op het nieuwe seizoen.

Forza Roda! 💛 🖤 ⚒️

Grtz. Cyril
Supporter Liaison Officer
do 23 mei 2024 om 19:31 - 23 mei 2024 om 19:31 # 336098
Bokkenrijder
045J schreef:
HensFischer schreef:
045J schreef:
[quote]336069[/quote] Teleurgesteld mag toch, maar je kunt toch wel na zo’n seizoen een paar minuten blijven zitten en de spandoeken laten hangen? Daar gaat het om. Bas zegt niks over dat je niet negatief mag zijn. Hij zegt wel dat in deze regio de mensen van zichzelf al negatief zijn ingesteld. Jouw prikker en meerdere op dit prikbord geven hem nog gelijk ook.
23 mei 2024 om 17:20
Dan gaat hij toch lekker als m dat niet bevalt. Dat gezeik over de regio komt me ook de keel uit. Wat zegt bas dan wel? Als verwacht wordt dat men de spelers na zon afgang bedankt, dan lijkt het me niet dat er ruimte is voor onvrede?. Mijn prikker bewijst dat punt helemaal niet. Ik heb sinds mijn eerste seizoenkaart nooit een jaar overgeslagen. Ik steun mijn club ieder jaar en ik durf te beweren meer dan de gemiddelde supporter. Ik voel er echter niks voor om spelers te bedanken die het zo hebben laten afweten en er volgend jaar toch niet meer zijn. Spelers als Didden en ould chikh mogen blij zijn dat ze hun carrière bij een mooie grote club als Roda nieuwe leven in hebben kunnen blazen, niet andersom.
23 mei 2024 om 17:27
Heb het niet specifiek over jou maar je kunt niet ontkennen dat het vaak negatief is hier. Ook voor de dramatische laatste wedstrijden. Daar heeft Bas gewoon gelijk in. Waarom kan het bij een NAC of Groningen wel maar hier niet?
23 mei 2024 om 17:33


Volgens mij vergeten dat in Groningen en Breda wedstrijden gestaakt zijn toen het daar minder ging.

In Breda klagen ze heel het jaar over de trainer, over leiding, over van Hooijdonk, over Lokhoff etc. Nu het even meezit is het hosanna. Een club met grote verwachtingen, die het tot nu toe niet waar maakt.

Wij zijn de laatste jaren niet verwend, maar wij zijn zeker niet negatief hoogstens teleurgesteld. Bas weet dat zelf ook. Soms kun je beter niets zeggen tegen de media.
do 23 mei 2024 om 19:14 - 23 mei 2024 om 19:14 # 336097
Zuid19
Johnnie schreef:
Wat u niet wilt dat u geschied, doe dat ook een ander niet We kunnen wel roepen dat ze nooit op mogen geven. En die roep is ook terecht. Maar zo’n roep blijft anderszijds wel enkel en alleen overeind als je zelf doet wat je van ze vraagt. Ik vraag altijd de 100% van de ploeg. Maar dat betekent voor mij eveneens, dat ik niet wegloop en het van mijn part maar “uitzit” zoals tegen nac thuis het geval was. 045j het is zoals jij beschrijft. Zelf eisen stellen, maar als eerste gaan lopen zaniken. Dat is typisch hier. “T is neet good of t dooch neet”
23 mei 2024 om 17:22
👍👍👍
Bij die weglopers en grieniezers wordt dan ook nog geklaagd over ‘successupporters’. Enige zelfreflectie bij de fans is op zijn plaats.

do 23 mei 2024 om 19:03 - 23 mei 2024 om 19:03 # 336096
Celleke
Malki89 schreef:
Celleke schreef:
De reactie van Bas is volkomen terecht! Wil Mr Sibum dan ook zichzelf even 'evalueren'. Zijn omgooien van het plan in Groningen (ECHT 0.0 KANS) en zijn commentaar na NAC uit sloeg ook nergens op. Want als je anderen wijst op de 'fouten' mag je ook kritisch naar jezelf kijken. Maar misschien heeft hij dat ook wel gedaan (heb ik alleen nog niet echt gehoord). Bekers op veld slaat sowieso nergens op. Het verlengde het lijden alleen maar 🙈
23 mei 2024 om 18:27
Sibum zegt dat het plan in Groningen niet goed genoeg werd uitgevoerd doordat een aantal spelers hun niveau niet haalden. Lukkien zou tegen Sibum gezegd hebben dat het plan veel pijn bij Groningen zou hebben gedaan, wanneer het geslaagd was. Hij zag de wedstrijd tegen NAC uit ook heel anders, vandaar zijn uitspraak. Hoor je allemaal in de podcast.
23 mei 2024 om 18:45


Oke, thanks. Dus ook een vorm van zelfreflectie, gelukkig.
do 23 mei 2024 om 18:54 - 23 mei 2024 om 18:54 # 336095
Malki89
Celleke schreef:
De reactie van Bas is volkomen terecht! Wil Mr Sibum dan ook zichzelf even 'evalueren'. Zijn omgooien van het plan in Groningen (ECHT 0.0 KANS) en zijn commentaar na NAC uit sloeg ook nergens op. Want als je anderen wijst op de 'fouten' mag je ook kritisch naar jezelf kijken. Maar misschien heeft hij dat ook wel gedaan (heb ik alleen nog niet echt gehoord). Bekers op veld slaat sowieso nergens op. Het verlengde het lijden alleen maar 🙈
23 mei 2024 om 18:27


Sibum zegt dat het plan in Groningen niet goed genoeg werd uitgevoerd doordat een aantal spelers hun niveau niet haalden. Lukkien zou tegen Sibum gezegd hebben dat het plan veel pijn bij Groningen zou hebben gedaan, wanneer het geslaagd was. Hij zag de wedstrijd tegen NAC uit ook heel anders, vandaar zijn uitspraak. Hoor je allemaal in de podcast.
do 23 mei 2024 om 18:45 - 23 mei 2024 om 18:45 # 336094
Celleke
De reactie van Bas is volkomen terecht! Wil Mr Sibum dan ook zichzelf even 'evalueren'. Zijn omgooien van het plan in Groningen (ECHT 0.0 KANS) en zijn commentaar na NAC uit sloeg ook nergens op. Want als je anderen wijst op de 'fouten' mag je ook kritisch naar jezelf kijken. Maar misschien heeft hij dat ook wel gedaan (heb ik alleen nog niet echt gehoord).

Bekers op veld slaat sowieso nergens op. Het verlengde het lijden alleen maar 🙈


do 23 mei 2024 om 18:27 - 23 mei 2024 om 18:27 # 336093
HensFischer
Klopp schreef:
De sfeertribune liet zich weer van zijn beste kant zien. Na iedere goal van NAC werd het stiller, bij de laatste 2 werd er zelfs met bekers bier gegooid dus staken en tot slot stonden zich er nog een paar op hun muil te slaan. Bij de 0-4 of de 0-5 spontaan gezang van de mensen op midden zuid. Kippenvel! Top.
23 mei 2024 om 18:18


Fantastisch dat gezang als er toch niks meer te halen valt. Produceerde die mensen maar eens wat volume tijdens een wedstrijd.
do 23 mei 2024 om 18:20 - 23 mei 2024 om 18:20 # 336092
kirchroa
Overgang van Jansen is 99% zeker. ÷)
do 23 mei 2024 om 18:19 - 23 mei 2024 om 18:19 # 336091
Klopp
De sfeertribune liet zich weer van zijn beste kant zien. Na iedere goal van NAC werd het stiller, bij de laatste 2 werd er zelfs met bekers bier gegooid dus staken en tot slot stonden zich er nog een paar op hun muil te slaan.

Bij de 0-4 of de 0-5 spontaan gezang van de mensen op midden zuid. Kippenvel! Top.
do 23 mei 2024 om 18:18 - 23 mei 2024 om 18:18 # 336090
Vaalsenaar
Is het definitief rond met Koen Jansen? Waar kan ik dit terugvinden? 🖤💛⚒️🍻
do 23 mei 2024 om 18:10 - 23 mei 2024 om 18:10 # 336089
Eml
Eerste mooie aanwinst voor roda jc .
do 23 mei 2024 om 18:01 - 23 mei 2024 om 18:01 # 336088
Soewi
Exact! En dat gaan wij merken aan de kwaliteit van spelers die aangetrokken worden en er komt geld binnen. Het zal moeilijk zijn om dit jaar te evenaren laat staan te overtreffen maar de club leeft en word gezonder en gezonder op deze manier.

Bassman schreef:
Soewi schreef:
Vooral het bewijs dat talentvolle spelers weer voor roda willen kiezen. Roda heeft de uitstraling gecreëerd een club te zijn die jonge spelers durft op te stellen. 045J schreef:
[quote]336079[/quote] Ik vind dat al een mooie aankoop voor komend seizoen. Tegen ons viel hij mij echt positief op.
23 mei 2024 om 17:38
23 mei 2024 om 17:45
En een springplank kan zijn naar een grotere/andere club!
23 mei 2024 om 17:54


do 23 mei 2024 om 17:58 - 23 mei 2024 om 17:58 # 336087
Bassman
Soewi schreef:
Vooral het bewijs dat talentvolle spelers weer voor roda willen kiezen. Roda heeft de uitstraling gecreëerd een club te zijn die jonge spelers durft op te stellen. 045J schreef:
Soewi schreef:
Koen Jansen, 2 jaar plus optie voor nog een jaar.
23 mei 2024 om 17:35
Ik vind dat al een mooie aankoop voor komend seizoen. Tegen ons viel hij mij echt positief op.
23 mei 2024 om 17:38
23 mei 2024 om 17:45


En een springplank kan zijn naar een grotere/andere club!
do 23 mei 2024 om 17:54 - 23 mei 2024 om 17:54 # 336086
HensFischer
Jeweun schreef:
HensFischer schreef:
Johnnie schreef:
HensFischer bedanken is, wat mij betreft, dan ook iets heel anders dan er staan. Ze liepen na nac een rondje. Ik stond er ook. Maar een applaus kwam er van mij niet. Ook al bereik je er enkel en alleen helemaal niets mee. Ik heb dan toch het gevoel van. Ik blijf hier staan, hoe kut ook, aan mij gaat dit niet liggen. De spandoeken wegnemen, bier gooien, fluiten, schelden en voortijdig vertrekken. Dat is een ander verhaal. Dan geef je het signaal af dat ze het voor jou niet hoeven te doen. Jij(niet naar jou gericht, is beeldspraak) vertrekt toch als het je even niet zint
23 mei 2024 om 17:30
Dat beeld dat jij schetst, klopt wanneer je midden in een seizoen zit en er zouden dan mensen staan te schelden en moedwillig wedstrijden staken vanwege een paar slechte wedstrijden. Nu is het seizoen echter voorbij en meer dan de helft zie je volgend jaar niet meer terug. Ik heb me ook geërgerd aan de lege tribunes tegen Eindhoven en Emmen. Dat zijn de momenten dat je er vol achter moet staan. Maar wat voor gevoel jongens overhouden na hun laatste pot, die de dag erna bezig zijn met hun volgende werkgever, kan me weinig interesseren.
23 mei 2024 om 17:35
Denk wel dat je de druk van laatste maanden zwaar onderschat, de tik na het onterecht promotie vieren na Cambuur is waanzinnig hard aangekomen. Natuurlijk werd er gecommuniceerd dat er geen sprake was van teleurstelling etc maar dat zat echt we in die koppies, zijn allemaal jonge gasten. Het is echt niet zo dat men niet meer wilde of al met volgende club bezig is, maar Roda was gewoon KO geslagen. Je hebt bij wijze van spreken een marathon gelopen en op het moment dat je denkt dat je de finish hebt gehaald moet je nog 10 km, dan is gewoon afzien.
23 mei 2024 om 17:45


Ik vraag me af, of die dreun wel zo hard is aangekomen. Spelers kwamen totaal niet aangeslagen over. Ik denk dat het kansloos verliezen bij groningen veel harders is aangekomen. Zeker als je die beelden ziet hoe sommige spelers verdwijnen in de mensenmassa op het veld bij Groningen. Toch weet ik zeker dat bij spelers die al elders getekend hebben of weten dat ze volgend jaar hoe dan ook niet meer bij Roda spelen, even in het hoofd speelt " klote dit, maar als we t niet redden, is dat voor mij persoonlijk geen ramp" dat is echt anders dan spelers die nog nergens zeker van zijn of weten dat Roda ook volgend jaar hun werkgever is. Zeker als ik kijk welke jongens wel thuisgaven. Bijvoorbeeld een koglin en qua zichtbare inzet Sami, bij sami straalde er vanaf dat hij perse met een promotie weg wilde gaan bij zijn club.
do 23 mei 2024 om 17:51 - 23 mei 2024 om 17:51 # 336085
Soewi
Vooral het bewijs dat talentvolle spelers weer voor roda willen kiezen. Roda heeft de uitstraling gecreëerd een club te zijn die jonge spelers durft op te stellen.
045J schreef:
Soewi schreef:
Koen Jansen, 2 jaar plus optie voor nog een jaar.
23 mei 2024 om 17:35
Ik vind dat al een mooie aankoop voor komend seizoen. Tegen ons viel hij mij echt positief op.
23 mei 2024 om 17:38


do 23 mei 2024 om 17:45 - 23 mei 2024 om 17:45 # 336084
Jeweun
HensFischer schreef:
Johnnie schreef:
HensFischer bedanken is, wat mij betreft, dan ook iets heel anders dan er staan. Ze liepen na nac een rondje. Ik stond er ook. Maar een applaus kwam er van mij niet. Ook al bereik je er enkel en alleen helemaal niets mee. Ik heb dan toch het gevoel van. Ik blijf hier staan, hoe kut ook, aan mij gaat dit niet liggen. De spandoeken wegnemen, bier gooien, fluiten, schelden en voortijdig vertrekken. Dat is een ander verhaal. Dan geef je het signaal af dat ze het voor jou niet hoeven te doen. Jij(niet naar jou gericht, is beeldspraak) vertrekt toch als het je even niet zint
23 mei 2024 om 17:30
Dat beeld dat jij schetst, klopt wanneer je midden in een seizoen zit en er zouden dan mensen staan te schelden en moedwillig wedstrijden staken vanwege een paar slechte wedstrijden. Nu is het seizoen echter voorbij en meer dan de helft zie je volgend jaar niet meer terug. Ik heb me ook geërgerd aan de lege tribunes tegen Eindhoven en Emmen. Dat zijn de momenten dat je er vol achter moet staan. Maar wat voor gevoel jongens overhouden na hun laatste pot, die de dag erna bezig zijn met hun volgende werkgever, kan me weinig interesseren.
23 mei 2024 om 17:35


Denk wel dat je de druk van laatste maanden zwaar onderschat, de tik na het onterecht promotie vieren na Cambuur is waanzinnig hard aangekomen.
Natuurlijk werd er gecommuniceerd dat er geen sprake was van teleurstelling etc maar dat zat echt we in die koppies, zijn allemaal jonge gasten.
Het is echt niet zo dat men niet meer wilde of al met volgende club bezig is, maar Roda was gewoon KO geslagen.
Je hebt bij wijze van spreken een marathon gelopen en op het moment dat je denkt dat je de finish hebt gehaald moet je nog 10 km, dan is gewoon afzien.

do 23 mei 2024 om 17:45 - 23 mei 2024 om 17:45 # 336083
HensFischer
045J schreef:
HensFischer schreef:
045J schreef:
[quote]336069[/quote] Teleurgesteld mag toch, maar je kunt toch wel na zo’n seizoen een paar minuten blijven zitten en de spandoeken laten hangen? Daar gaat het om. Bas zegt niks over dat je niet negatief mag zijn. Hij zegt wel dat in deze regio de mensen van zichzelf al negatief zijn ingesteld. Jouw prikker en meerdere op dit prikbord geven hem nog gelijk ook.
23 mei 2024 om 17:20
Dan gaat hij toch lekker als m dat niet bevalt. Dat gezeik over de regio komt me ook de keel uit. Wat zegt bas dan wel? Als verwacht wordt dat men de spelers na zon afgang bedankt, dan lijkt het me niet dat er ruimte is voor onvrede?. Mijn prikker bewijst dat punt helemaal niet. Ik heb sinds mijn eerste seizoenkaart nooit een jaar overgeslagen. Ik steun mijn club ieder jaar en ik durf te beweren meer dan de gemiddelde supporter. Ik voel er echter niks voor om spelers te bedanken die het zo hebben laten afweten en er volgend jaar toch niet meer zijn. Spelers als Didden en ould chikh mogen blij zijn dat ze hun carrière bij een mooie grote club als Roda nieuwe leven in hebben kunnen blazen, niet andersom.
23 mei 2024 om 17:27
Heb het niet specifiek over jou maar je kunt niet ontkennen dat het vaak negatief is hier. Ook voor de dramatische laatste wedstrijden. Daar heeft Bas gewoon gelijk in. Waarom kan het bij een NAC of Groningen wel maar hier niet?
23 mei 2024 om 17:33


Wat kan bij nac of groningen? Begon hij weer over andere clubs, of haal jij dat persoonlijk aan? Groningen was net het eerste jaar gedegradeerd. En NAC speelt ieder jaar mee om promotie, dus ook dat is appels met peren vergelijken. We zijn het misschien vergeten maar van de 6 kkd seizoenen eindige we er 3 op plek, 17,13 en 15. Waarvan 13 en 17 gelijk de eerste 2 seizoenen na de degradatie. Daarbij heeft NAC ook gewoon een grotere achterban. Als wij het scenario van NAC hadden doorlopen zaten er vorig gemiddeld 10.000 en dit jaar 12/13, nogsteeds een stuk minder dan bij NAC.
do 23 mei 2024 om 17:39 - 23 mei 2024 om 17:39 # 336082
045J
Soewi schreef:
Koen Jansen, 2 jaar plus optie voor nog een jaar.
23 mei 2024 om 17:35


Ik vind dat al een mooie aankoop voor komend seizoen. Tegen ons viel hij mij echt positief op.
do 23 mei 2024 om 17:38 - 23 mei 2024 om 17:38 # 336081
HensFischer
Johnnie schreef:
HensFischer bedanken is, wat mij betreft, dan ook iets heel anders dan er staan. Ze liepen na nac een rondje. Ik stond er ook. Maar een applaus kwam er van mij niet. Ook al bereik je er enkel en alleen helemaal niets mee. Ik heb dan toch het gevoel van. Ik blijf hier staan, hoe kut ook, aan mij gaat dit niet liggen. De spandoeken wegnemen, bier gooien, fluiten, schelden en voortijdig vertrekken. Dat is een ander verhaal. Dan geef je het signaal af dat ze het voor jou niet hoeven te doen. Jij(niet naar jou gericht, is beeldspraak) vertrekt toch als het je even niet zint
23 mei 2024 om 17:30


Dat beeld dat jij schetst, klopt wanneer je midden in een seizoen zit en er zouden dan mensen staan te schelden en moedwillig wedstrijden staken vanwege een paar slechte wedstrijden. Nu is het seizoen echter voorbij en meer dan de helft zie je volgend jaar niet meer terug. Ik heb me ook geërgerd aan de lege tribunes tegen Eindhoven en Emmen. Dat zijn de momenten dat je er vol achter moet staan. Maar wat voor gevoel jongens overhouden na hun laatste pot, die de dag erna bezig zijn met hun volgende werkgever, kan me weinig interesseren.
do 23 mei 2024 om 17:35 - 23 mei 2024 om 17:35 # 336080
Soewi
Koen Jansen, 2 jaar plus optie voor nog een jaar.
do 23 mei 2024 om 17:35 - 23 mei 2024 om 17:35 # 336079
045J
HensFischer schreef:
045J schreef:
HensFischer schreef:
Bas moet niet zo huilen. Waarom moeten supporters ten alle tijden positief blijven? Meerdere spelers laten het in de drie belangrijkste wedstrijden totaal afweten. Maar de suppporters mogen hun teleurstelling niet uiten? Wat zijn wij als supporters überhaupt nog verschuldigd aan jongens als Didden en ould chikh? Meer met het seizoen erna bezig dan met het huidige en het in de die weken ook nog totaal af laten weten. Ik zal altijd blijven komen en er altijd achter blijven staan al is er ook maar een kleine kans op promotie. Maar spelers bedanken die toch de pietewei op zijn en het zo laten afweten in de beslissende fase, met als toppunt de grootste thuisnederlaag tegen een ploeg als nac,in de play offs,hoeft niet verwacht te worden
23 mei 2024 om 17:17
Teleurgesteld mag toch, maar je kunt toch wel na zo’n seizoen een paar minuten blijven zitten en de spandoeken laten hangen? Daar gaat het om. Bas zegt niks over dat je niet negatief mag zijn. Hij zegt wel dat in deze regio de mensen van zichzelf al negatief zijn ingesteld. Jouw prikker en meerdere op dit prikbord geven hem nog gelijk ook.
23 mei 2024 om 17:20
Dan gaat hij toch lekker als m dat niet bevalt. Dat gezeik over de regio komt me ook de keel uit. Wat zegt bas dan wel? Als verwacht wordt dat men de spelers na zon afgang bedankt, dan lijkt het me niet dat er ruimte is voor onvrede?. Mijn prikker bewijst dat punt helemaal niet. Ik heb sinds mijn eerste seizoenkaart nooit een jaar overgeslagen. Ik steun mijn club ieder jaar en ik durf te beweren meer dan de gemiddelde supporter. Ik voel er echter niks voor om spelers te bedanken die het zo hebben laten afweten en er volgend jaar toch niet meer zijn. Spelers als Didden en ould chikh mogen blij zijn dat ze hun carrière bij een mooie grote club als Roda nieuwe leven in hebben kunnen blazen, niet andersom.
23 mei 2024 om 17:27


Heb het niet specifiek over jou maar je kunt niet ontkennen dat het vaak negatief is hier. Ook voor de dramatische laatste wedstrijden. Daar heeft Bas gewoon gelijk in. Waarom kan het bij een NAC of Groningen wel maar hier niet?
do 23 mei 2024 om 17:33 - 23 mei 2024 om 17:33 # 336078
Sonsane
HensFischer schreef:
Bas moet niet zo huilen. Waarom moeten supporters ten alle tijden positief blijven? Meerdere spelers laten het in de drie belangrijkste wedstrijden totaal afweten. Maar de suppporters mogen hun teleurstelling niet uiten? Wat zijn wij als supporters überhaupt nog verschuldigd aan jongens als Didden en ould chikh? Meer met het seizoen erna bezig dan met het huidige en het in de die weken ook nog totaal af laten weten. Ik zal altijd blijven komen en er altijd achter blijven staan al is er ook maar een kleine kans op promotie. Maar spelers bedanken die toch de pietewei op zijn en het zo laten afweten in de beslissende fase, met als toppunt de grootste thuisnederlaag tegen een ploeg als nac,in de play offs,hoeft niet verwacht te worden
23 mei 2024 om 17:17


Kom op zeg, alsof de spelers expres met de pet ernaar gooien. Wat we ook soms vergeten is dat spelers als Didden, Ouaissa en Ould-Chick naast hun voetballende kwaliteiten allemaal nog jonge gasten zijn die aan het begin van hun carrière en vaak nog niet de consistentie hebben van een oudere speler. Die jongens hebben 80-90% van het seizoen top gespeeld en op het einde kwam de klad erin, mede door de enorm grote druk die deze spelers voor het eerst in hun carrière ervaarden.

Naar mijn mening moeten we juist eens afkomen van dat calimero-complex dat we altijd moedwillig door iemand worden tegengewerkt. En je kunt ook eens andersom denken. Zou het voor de spelers fijn zijn om te weten dat ze voor een publiek spelen dat ze de rug toekeert als het niet loopt? En dat is niet alleen dit seizoen het geval, maar het is al jaren zo. De afgelopen 15 jaar zijn wij, mede door alles wat er rondom de club gebeurd is, een enorm zeur- en zeikpubliek geworden.

Dit is overigens geen aanval specifiek op de sfeermakers in het stadion, maar meer over de mentaliteit van de mensen in het algemeen. Ik denk dat we dit seizoen goede stappen hebben gezet om deze cultuur om te slaan, maar we hebben nog een lange weg te gaan vrees ik.
do 23 mei 2024 om 17:32 - 23 mei 2024 om 17:32 # 336077
Johnnie
HensFischer bedanken is, wat mij betreft, dan ook iets heel anders dan er staan. Ze liepen na nac een rondje. Ik stond er ook. Maar een applaus kwam er van mij niet. Ook al bereik je er enkel en alleen helemaal niets mee. Ik heb dan toch het gevoel van. Ik blijf hier staan, hoe kut ook, aan mij gaat dit niet liggen.

De spandoeken wegnemen, bier gooien, fluiten, schelden en voortijdig vertrekken. Dat is een ander verhaal. Dan geef je het signaal af dat ze het voor jou niet hoeven te doen. Jij(niet naar jou gericht, is beeldspraak) vertrekt toch als het je even niet zint
do 23 mei 2024 om 17:30 - 23 mei 2024 om 17:30 # 336076
HensFischer
045J schreef:
HensFischer schreef:
Bas moet niet zo huilen. Waarom moeten supporters ten alle tijden positief blijven? Meerdere spelers laten het in de drie belangrijkste wedstrijden totaal afweten. Maar de suppporters mogen hun teleurstelling niet uiten? Wat zijn wij als supporters überhaupt nog verschuldigd aan jongens als Didden en ould chikh? Meer met het seizoen erna bezig dan met het huidige en het in de die weken ook nog totaal af laten weten. Ik zal altijd blijven komen en er altijd achter blijven staan al is er ook maar een kleine kans op promotie. Maar spelers bedanken die toch de pietewei op zijn en het zo laten afweten in de beslissende fase, met als toppunt de grootste thuisnederlaag tegen een ploeg als nac,in de play offs,hoeft niet verwacht te worden
23 mei 2024 om 17:17
Teleurgesteld mag toch, maar je kunt toch wel na zo’n seizoen een paar minuten blijven zitten en de spandoeken laten hangen? Daar gaat het om. Bas zegt niks over dat je niet negatief mag zijn. Hij zegt wel dat in deze regio de mensen van zichzelf al negatief zijn ingesteld. Jouw prikker en meerdere op dit prikbord geven hem nog gelijk ook.
23 mei 2024 om 17:20


Dan gaat hij toch lekker als m dat niet bevalt. Dat gezeik over de regio komt me ook de keel uit. Wat zegt bas dan wel? Als verwacht wordt dat men de spelers na zon afgang bedankt, dan lijkt het me niet dat er ruimte is voor onvrede?. Mijn prikker bewijst dat punt helemaal niet. Ik heb sinds mijn eerste seizoenkaart nooit een jaar overgeslagen. Ik steun mijn club ieder jaar en ik durf te beweren meer dan de gemiddelde supporter. Ik voel er echter niks voor om spelers te bedanken die het zo hebben laten afweten en er volgend jaar toch niet meer zijn. Spelers als Didden en ould chikh mogen blij zijn dat ze hun carrière bij een mooie grote club als Roda nieuwe leven in hebben kunnen blazen, niet andersom.
do 23 mei 2024 om 17:27 - 23 mei 2024 om 17:27 # 336075
Johnnie
“IJs en wederdienende”?

Roda trekt dit jaar- ijs en weder dienende- een speler of 10 aan
do 23 mei 2024 om 17:27 - 23 mei 2024 om 17:27 # 336074
BasKoempel
https://x.com/RikElfrink/status/1793662768727597231
Roda JC kan dus een nieuwe linksback gaan verwelkomen: Koen Jansen stapt - ijs en weder dienende - over van Jong PSV naar Kerkrade. Mondeling is dat akkoord.
do 23 mei 2024 om 17:25 - 23 mei 2024 om 17:25 # 336073
Malki89
045J schreef:
HensFischer schreef:
Bas moet niet zo huilen. Waarom moeten supporters ten alle tijden positief blijven? Meerdere spelers laten het in de drie belangrijkste wedstrijden totaal afweten. Maar de suppporters mogen hun teleurstelling niet uiten? Wat zijn wij als supporters überhaupt nog verschuldigd aan jongens als Didden en ould chikh? Meer met het seizoen erna bezig dan met het huidige en het in de die weken ook nog totaal af laten weten. Ik zal altijd blijven komen en er altijd achter blijven staan al is er ook maar een kleine kans op promotie. Maar spelers bedanken die toch de pietewei op zijn en het zo laten afweten in de beslissende fase, met als toppunt de grootste thuisnederlaag tegen een ploeg als nac,in de play offs,hoeft niet verwacht te worden
23 mei 2024 om 17:17
Teleurgesteld mag toch, maar je kunt toch wel na zo’n seizoen een paar minuten blijven zitten en de spandoeken laten hangen? Daar gaat het om. Bas zegt niks over dat je niet negatief mag zijn. Hij zegt wel dat in deze regio de mensen van zichzelf al negatief zijn ingesteld. Jouw prikker en meerdere op dit prikbord geven hem nog gelijk ook.
23 mei 2024 om 17:20


Heeft met denkvermogen te maken. Is het zelfde dat hier alles geweldig is wanneer we winnen, maar als we verliezen dan kunnen ze er geen zak van en moet Sibum ( beste trainer kkd) “Raus”. Wanneer de emotie de overhand neemt boven het normale denken dan krijg je deze dingen. Raakt mij wel als ik Sibum erover hoor ( was zelf helaas niet bij de wedstrijd).
do 23 mei 2024 om 17:24 - 23 mei 2024 om 17:24 # 336072
Johnnie
Wat u niet wilt dat u geschied, doe dat ook een ander niet

We kunnen wel roepen dat ze nooit op mogen geven. En die roep is ook terecht. Maar zo’n roep blijft anderszijds wel enkel en alleen overeind als je zelf doet wat je van ze vraagt.

Ik vraag altijd de 100% van de ploeg. Maar dat betekent voor mij eveneens, dat ik niet wegloop en het van mijn part maar “uitzit” zoals tegen nac thuis het geval was.

045j het is zoals jij beschrijft. Zelf eisen stellen, maar als eerste gaan lopen zaniken. Dat is typisch hier. “T is neet good of t dooch neet”
do 23 mei 2024 om 17:22 - 23 mei 2024 om 17:22 # 336071
045J
HensFischer schreef:
Bas moet niet zo huilen. Waarom moeten supporters ten alle tijden positief blijven? Meerdere spelers laten het in de drie belangrijkste wedstrijden totaal afweten. Maar de suppporters mogen hun teleurstelling niet uiten? Wat zijn wij als supporters überhaupt nog verschuldigd aan jongens als Didden en ould chikh? Meer met het seizoen erna bezig dan met het huidige en het in de die weken ook nog totaal af laten weten. Ik zal altijd blijven komen en er altijd achter blijven staan al is er ook maar een kleine kans op promotie. Maar spelers bedanken die toch de pietewei op zijn en het zo laten afweten in de beslissende fase, met als toppunt de grootste thuisnederlaag tegen een ploeg als nac,in de play offs,hoeft niet verwacht te worden
23 mei 2024 om 17:17


Teleurgesteld mag toch, maar je kunt toch wel na zo’n seizoen een paar minuten blijven zitten en de spandoeken laten hangen? Daar gaat het om. Bas zegt niks over dat je niet negatief mag zijn. Hij zegt wel dat in deze regio de mensen van zichzelf al negatief zijn ingesteld. Jouw prikker en meerdere op dit prikbord geven hem nog gelijk ook.
do 23 mei 2024 om 17:20 - 23 mei 2024 om 17:20 # 336070
HensFischer
Bas moet niet zo huilen. Waarom moeten supporters ten alle tijden positief blijven? Meerdere spelers laten het in de drie belangrijkste wedstrijden totaal afweten. Maar de suppporters mogen hun teleurstelling niet uiten? Wat zijn wij als supporters überhaupt nog verschuldigd aan jongens als Didden en ould chikh? Meer met het seizoen erna bezig dan met het huidige en het in de die weken ook nog totaal af laten weten. Ik zal altijd blijven komen en er altijd achter blijven staan al is er ook maar een kleine kans op promotie. Maar spelers bedanken die toch de pietewei op zijn en het zo laten afweten in de beslissende fase, met als toppunt de grootste thuisnederlaag tegen een ploeg als nac,in de play offs,hoeft niet verwacht te worden
do 23 mei 2024 om 17:17 - 23 mei 2024 om 17:17 # 336069
045J
@verwijderd account schreef:
Interessante podcast met Bas Sibum van de Limburger. Hoor je ook hoe slecht die laatste wedstrijd bij Bas gevallen is. De vroegtijdige vertrekkende supporters. Het afhangen van de spandoeken en de bekertjes. Hij heeft helemaal gelijk (hij benoemt trouwens ook de uit support bij Helmond, Oss, etc, neemt niet weg dat hij met die laatste wedstrijd een terecht punt aanhaalt)
23 mei 2024 om 16:15


En gelijk heeft die.

Mensen die eerder vertrokken of spandoeken weghaalden mogen zich echt schamen. Hoop dat dit een leermoment is voor volgend jaar..
do 23 mei 2024 om 17:11 - 23 mei 2024 om 17:11 # 336068
Weltmeister
@verwijderd account schreef:
Interessante podcast met Bas Sibum van de Limburger. Hoor je ook hoe slecht die laatste wedstrijd bij Bas gevallen is. De vroegtijdige vertrekkende supporters. Het afhangen van de spandoeken en de bekertjes. Hij heeft helemaal gelijk (hij benoemt trouwens ook de uit support bij Helmond, Oss, etc, neemt niet weg dat hij met die laatste wedstrijd een terecht punt aanhaalt)
23 mei 2024 om 16:15


Haha ja die spandoeken afhalen was wel echt debiel.
do 23 mei 2024 om 16:20 - 23 mei 2024 om 16:20 # 336067
verwijderd account
Interessante podcast met Bas Sibum van de Limburger.

Hoor je ook hoe slecht die laatste wedstrijd bij Bas gevallen is. De vroegtijdige vertrekkende supporters. Het afhangen van de spandoeken en de bekertjes.

Hij heeft helemaal gelijk (hij benoemt trouwens ook de uit support bij Helmond, Oss, etc, neemt niet weg dat hij met die laatste wedstrijd een terecht punt aanhaalt)
do 23 mei 2024 om 16:15 - 23 mei 2024 om 16:15 # 336066
Roda7United
Àls Roda al een transfersom zou gaan betalen, dan is dat zeker niet voor een 27-jarige (bijna 28 als het seizoen start) speler die al heeft aangetoond moeite te hebben mee te kunnen op een niveautje hoger. De terugverdien kans is vrijwel nihil en als je promoveert zit je met een speler die het gewenste niveau niet heeft.

Sowieso een beetje vermoeiend dat eeuwige droppen van ex-spelers. Gelukkig is Guus Hupperts inmiddels gestopt, want die is geloof ik ook iedere transferperiode sinds zijn vertrek voorbij gekomen op het prikbord.
do 23 mei 2024 om 15:20 - 23 mei 2024 om 15:20 # 336065
NLV043
Paulissen moet roda niet aan beginnen..kan alleen maar tegenvallen, voor zowel hem zelf als voor roda.
Als het goed is heeft Toine de lijstjes klaar liggen, heb goede hoop op spelers uit de duitse markt. Daarnaast heeft roda die scout van heracles toegevoegd voor de nederlandse markt, hopelijk komt daar ook wat leuks uit. Verder neem ik aan dat Servais zijn connecties bij Genk aanspoort, en Sibum wellicht een leuke speler van Emmen kan strikken.
Stiekem hoop ik op Pflucke, ondanks dat er een transfersom voor betaald moet worden. Wellicht wil Mechelen hem ruilen tegen Zauner? Of het geld van Zauner van Union Berlin gebruiken om hem te halen. Hopelijk kan roda iets creatiefs bedenken.
do 23 mei 2024 om 15:02 - 23 mei 2024 om 15:02 # 336064
1962KFL
Zuid19 schreef:
Ik ben, naast nieuwe spelers, ook benieuwd naar de nieuwe wedstrijdshirts. Het ontwerp van afgelopen seizoen is naar mijn smaak nauwelijks te overtreffen.
23 mei 2024 om 13:32


Helemaal eens! Ook benieuwd naar de nieuwe keeperstrainer en teammanager. Zullen ongetwijfeld uit de koker van Sibum komen. Senden woont in Mallorca dus die zal het niet meer willen. Vossebelt gaat elders wonen dus wie zou het kunnen en willen?
do 23 mei 2024 om 14:58 - 23 mei 2024 om 14:58 # 336063
FCKip
045J schreef:
Zuid19 schreef:
Ik ben, naast nieuwe spelers, ook benieuwd naar de nieuwe wedstrijdshirts. Het ontwerp van afgelopen seizoen is naar mijn smaak nauwelijks te overtreffen.
23 mei 2024 om 13:32
Daar ben ik ook benieuwd naar. Ik hoop wel op eens een andere uit shirt qua kleur. Het is elk jaar zwart geweest bijna.
23 mei 2024 om 13:41


Nieuwe hoofdsponsor heeft wel een mooi logo. Dus ik verwacht wel wat moois komend jaar. Kipsta is toch naar mijn mening qua uiterlijk het mooiste shirt in jaren. Ook gewoon qua materiaal heel degelijk allemaal.
do 23 mei 2024 om 14:48 - 23 mei 2024 om 14:48 # 336062
045J
Zuid19 schreef:
Ik ben, naast nieuwe spelers, ook benieuwd naar de nieuwe wedstrijdshirts. Het ontwerp van afgelopen seizoen is naar mijn smaak nauwelijks te overtreffen.
23 mei 2024 om 13:32


Daar ben ik ook benieuwd naar. Ik hoop wel op eens een andere uit shirt qua kleur. Het is elk jaar zwart geweest bijna.
do 23 mei 2024 om 13:41 - 23 mei 2024 om 13:41 # 336061
Frank123
In een podcast pas geleden ging het over de vermeende terug keer van Pauli, hij stond er voor open maar dat is ( meen ik door Rick Plum) afgeraden. En terecht want jongen van de streek en een misser en het is een kut speler! Nu heeft hij tegen inter Miami gespeeld met alle bijbehorende toppers, kampioen van loempialand, vast een beter salaris en champions league gespeeld! Bij Roda had hij verloren op een koud weiland in Alkmaar! We moeten meer koesteren wat we hadden en meer richten op jongen talenten die geld op gaan brengen!
do 23 mei 2024 om 13:33 - 23 mei 2024 om 13:33 # 336060
Zuid19
Ik ben, naast nieuwe spelers, ook benieuwd naar de nieuwe wedstrijdshirts. Het ontwerp van afgelopen seizoen is naar mijn smaak nauwelijks te overtreffen.
do 23 mei 2024 om 13:32 - 23 mei 2024 om 13:32 # 336059
Maan
Het is paulissen of van de perre......kies maar
do 23 mei 2024 om 13:07 - 23 mei 2024 om 13:07 # 336058
Maan
Paulissen kan je er goed bij hebben.....ik ben ook pro Paulissen
do 23 mei 2024 om 13:06 - 23 mei 2024 om 13:06 # 336057
Roda7United
Boogie schreef:
Roda7United schreef:
oost10 schreef:
Ik lees net dat Paulissen een kleine verwacht in september. 1+1=2 lijkt me. Zie hem graag terugkomen
23 mei 2024 om 11:38
Het wordt een meisje, dus helaas.
23 mei 2024 om 12:11
🤣🤣🤣😅
23 mei 2024 om 12:41


Je leest hier soms namen dat je begint te twijfelen…
do 23 mei 2024 om 13:04 - 23 mei 2024 om 13:04 # 336056
045J
1962KFL schreef:
oost10 schreef:
Ik lees net dat Paulissen een kleine verwacht in september. 1+1=2 lijkt me. Zie hem graag terugkomen
23 mei 2024 om 11:38
Hou op. Nog steeds een lik mijn reet mentaliteit. Speelt daar in een league vergelijkbaar met Alfa Sport. Wilde voor het avontuur gaan na zijn cambuur periode terwijl roda hem toen al een aanbieding had gegaan. Dan blijf ook maar daar.
23 mei 2024 om 12:42


Ik geef hem geen ongelijk. Op zijn leeftijd en met zijn kwaliteiten zou ik het eerder dom vinden om niet zo’n kans aan te grijpen. Daarnaast had Plum hem destijds hierin geadviseerd om daarheen te gaan want Paulissen stond op het punt om voor Roda te tekenen. Daarnaast deed hij het in de Eredivisie prima bij Cambuur en zie ik hem graag bij ons. Ook omdat hij weet hoe het is om te promoveren met Roda.
do 23 mei 2024 om 12:54 - 23 mei 2024 om 12:54 # 336055
Boogie
kirchroa schreef:
Depay zou mooi zijn. Salaris lijkt me geen probleem. Maar alleen ons dialect. Dat kan een struikelblok vormen.
22 mei 2024 om 19:28


Denk dat ie geen probleem heeft met ons dialect. Het zal er aan liggen wie we naast hem kunnen binnenhalen.
do 23 mei 2024 om 12:52 - 23 mei 2024 om 12:52 # 336054
1962KFL
oost10 schreef:
Ik lees net dat Paulissen een kleine verwacht in september. 1+1=2 lijkt me. Zie hem graag terugkomen
23 mei 2024 om 11:38


Hou op. Nog steeds een lik mijn reet mentaliteit. Speelt daar in een league vergelijkbaar met Alfa Sport. Wilde voor het avontuur gaan na zijn cambuur periode terwijl roda hem toen al een aanbieding had gegaan. Dan blijf ook maar daar.
do 23 mei 2024 om 12:42 - 23 mei 2024 om 12:42 # 336053
Boogie
Roda7United schreef:
oost10 schreef:
Ik lees net dat Paulissen een kleine verwacht in september. 1+1=2 lijkt me. Zie hem graag terugkomen
23 mei 2024 om 11:38
Het wordt een meisje, dus helaas.
23 mei 2024 om 12:11


🤣🤣🤣😅
do 23 mei 2024 om 12:41 - 23 mei 2024 om 12:41 # 336052
Gastweetikwie
Zou Paulissen dan eindelijk mijn ongelijk bewijzen?
do 23 mei 2024 om 12:14 - 23 mei 2024 om 12:14 # 336051
Roda7United
oost10 schreef:
Ik lees net dat Paulissen een kleine verwacht in september. 1+1=2 lijkt me. Zie hem graag terugkomen
23 mei 2024 om 11:38


Het wordt een meisje, dus helaas.
do 23 mei 2024 om 12:11 - 23 mei 2024 om 12:11 # 336050
MaartenF
oost10 schreef:
Ik lees net dat Paulissen een kleine verwacht in september. 1+1=2 lijkt me. Zie hem graag terugkomen
23 mei 2024 om 11:38


Lijkt mij ook
do 23 mei 2024 om 11:53 - 23 mei 2024 om 11:53 # 336049
oost10
Ik lees net dat Paulissen een kleine verwacht in september. 1+1=2 lijkt me.

Zie hem graag terugkomen
do 23 mei 2024 om 11:38 - 23 mei 2024 om 11:38 # 336048
harigejoop
Bertje schreef:
Jeweun schreef:
Bertje schreef:
[quote]336043[/quote] Vond het vooral ook onnodig. Je speelt weer bij de club waar je wilt, hebt succes en laat het verder dan rusten. Maar ook onder voetballers zitten een paar die niet vooraan stonden toen het verstand werd uitgedeeld.
23 mei 2024 om 10:37
Wat een gezeik over Postema, speler met prima instelling op het veld, had hier alleen Vente voor zich dus ja hij was een beetje teleurgesteld. Dat mag en hoort er ook bij, wat maakt het nou uit dat hij zich een beetje laat gaan in interview etc…als het andersom zou zijn zou men het hier geweldig vinden.
23 mei 2024 om 10:40
Op het veld niets mis mee, qua instelling voetballer naar mijn hart. En beetje sarren is prima, maar je kunt het ook overdrijven. je weet nooit waar je in je carriere nog terecht komt.
23 mei 2024 om 10:52


Wijze woorden Bertus!

do 23 mei 2024 om 10:59 - 23 mei 2024 om 10:59 # 336047
Bertje
Jeweun schreef:
Bertje schreef:
HuusGupperts schreef:
[quote]336042[/quote] Postema is een sociaal buitenbeentje dat hier niet kon aarde zonder sociale ondersteuning van de club, daarnaast had hij ene Vente voor zich in de selectie en voelde zich zo dubbel genegeerd. Mijn vermoeden is dat Postema zijn eigen tekortkoming botviert op onze mooie club, klassiek gebrek aan zelfreflectie. Hij kan prima voetballen trouwens, maar sociaal heeft hij wat terkortkommingen.
23 mei 2024 om 10:23
Vond het vooral ook onnodig. Je speelt weer bij de club waar je wilt, hebt succes en laat het verder dan rusten. Maar ook onder voetballers zitten een paar die niet vooraan stonden toen het verstand werd uitgedeeld.
23 mei 2024 om 10:37
Wat een gezeik over Postema, speler met prima instelling op het veld, had hier alleen Vente voor zich dus ja hij was een beetje teleurgesteld. Dat mag en hoort er ook bij, wat maakt het nou uit dat hij zich een beetje laat gaan in interview etc…als het andersom zou zijn zou men het hier geweldig vinden.
23 mei 2024 om 10:40
Op het veld niets mis mee, qua instelling voetballer naar mijn hart.
En beetje sarren is prima, maar je kunt het ook overdrijven. je weet nooit waar je in je carriere nog terecht komt.

do 23 mei 2024 om 10:52 - 23 mei 2024 om 10:52 # 336046

Voorspel de wedstrijd
Niet ingelogd
Log in of word lid om een voorspelling te kunnen plaatsen
vrijdag 09 mei 2025 om 20:00
Parkstad Limburg Stadion



Roda JC Kerkrade


FC Eindhoven

Ik geef wijzijnrodajc.nl toestemming mijn emailadres te delen met Roda J.C. B.V. zodat Roda J.C. B.V. mij kan benaderen inzake de seizoenkaart campagne 2024/2025.

Ik wil een reminder ontvangen voorafgaan aan de wedstrijddag indien ik mijn voorspelling nog niet heb doorgegeven.

WZRJC Poule klassement