×Niet ingelogd
Log je in of Maak een account aan om berichten te kunnen plaatsen op ons forum!
JuiceyJJ
Roy79 schreef:
Geef van der Heijden het vertrouwen maar ns. Laat m maar ns minuten maken. Die jongen zit nog vol in zijn ontwikkeling. Is ook nog een jonkie he.
02 februari 2024 om 08:01


Als je met v/d heijde gaat spelen kun je beter met 10 man verder spelen. alles wat hij schiet is of ver over het doel of in de handen van de keeper. Tegenwoordig komt hij nog geen doelpaal voorbij.
vr 02 februari 2024 om 09:10 - 02 februari 2024 om 09:10 # 316524
Malki89
Waarom Roda ervoor kiest om Sami Ouaissa nu al te verkopen en niet wacht tot de zomer

Kerkrade - Roda-smaakmaker Sami Ouaissa is op de laatste dag van de transferperiode verkocht aan NEC. De 19-jarige middenvelder maakt het seizoen op huurbasis af in Kerkrade. Aanvankelijk hield Roda de boot af, in de overtuiging dat de groeibriljant in de zomer nog meer zou opleveren, maar uiteindelijk telde de club zijn knopen, ingegeven door één moment tegen Jong Utrecht.
Maikel Suilen
Vandaag om 19:30

De tweede helft tegen Jong Utrecht is iets meer dan een kwartier bezig als Sami Ouaissa een tik op zijn kuit krijgt. De 19-jarige middenvelder speelt al een paar weken met pijn, nadat hij tegen FC Den Bosch noodgedwongen na een kwart wedstrijd gewisseld werd. En ook nu gaat hij vroegtijdig naar de kant. Trekkebenend zoekt hij een plekje in de dug-out op.

Het blijkt, hoewel NEC zich dan nog niet opnieuw gemeld heeft, een bepalend moment in de transfer die een week later zijn beslag krijgt.

Wachten tot de zomer

De Nijmeegse eredivisionist hengelt in een vroeg stadium van de winterse transferperiode al eens naar de diensten van Ouaissa, maar krijgt dan nul op rekest. NEC wil de talentvolle middenvelder per direct overnemen en hem vervolgens tot het einde van het seizoen verhuren aan Roda. Een dergelijke constructie ziet de Kerkraadse clubleiding niet zitten. De noodzaak om de eigen groeibriljant nu al te verkopen is er simpelweg niet, liever wachten ze tot de zomer als de interesse in omvang is toegenomen.

© Pro Shots -Niels Boersema
Roda gaat ervan uit dat de gestage ontwikkeling van Ouaissa ook in de tweede seizoenshelft doorzet. Als 17-jarige debuteerde hij vorig jaar in de hoofdmacht en sindsdien is hij alleen maar beter geworden. Hij onderscheidt zich, afwisselend als middenvelder of rechteraanvaller met zijn loopvermogen en rushes met de bal aan z’n voet. Hij is fysiek sterk gegroeid, waardoor hij zich gemakkelijk staande houdt.

Lees ook: Talent Sami Ouaissa geeft Roda-fans in bar slecht seizoen hoop op betere tijden: ‘Ik dacht: als dit het voetballeven is, is het moeilijk hoor…’

Hij is razendsnel uitgegroeid tot een belangrijke kracht in het elftal van Bas Sibum in de jacht op promotie. Zijn waarde zal alleen nog maar verder toenemen, is de stellige overtuiging in Kerkrade. Hij heeft bovendien nog een doorlopend contract tot medio 2025, met een optie voor nog één extra jaar. Het maakt dat Roda alleen bereid is om in de winter om tafel te gaan als de hoofdprijs wordt geboden, benadrukt manager voetbalzaken Rob Servais meermaals.

Zware blessure

Het is buiten een blessure gerekend, laat staan een langdurige absentie zoals nu. Ouaissa is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld met een kuitblessure. De vanzelfsprekend lijkende verdere ontplooiing, en dus verdere prijsstijging, is plots een stuk minder evident.

© Bas Quaedvlieg.
Als NEC zich op de voorlaatste dag van de transferperiode opnieuw meldt met een verhoogd bod, worden in het Parkstad Limburg Stadion de knopen geteld. Een eerste bod wordt nog afgeslagen, waarna de clubs zich op de slotdag van de window alsnog vinden. Ouaissa wordt, op voorspraak van diens zaakwaarnemer, direct verkocht aan NEC en voor de rest van het seizoen verhuurd aan Roda. Zo kan hij in Kerkrade revalideren, in de laatste weken van de competitie nog van waarde zijn en dan richting Nijmegen verhuizen.

Lees ook: Roda en NEC naderen akkoord over transfer Sami Ouaissa, middenvelder maakt seizoen af in Kerkrade

Roda wil, gelet op de ernst van de blessure, simpelweg geen risico lopen. In tegenstelling tot NEC, dat de concurrentie voor wil zijn en daarom bereid is om een gokje te nemen. „Wij kunnen nu een mooi bedrag krijgen voor Sami. Hij is zelf opgeleid, dus we hoeven daarvan ook bijna niets af te dragen. Al speelt dat niet mee in de hoogte van de transfersom”, aldus Servais. De hoogte van het bedrag is onbekend. Roda heeft een doorverkooppercentage bedongen.

Ouaissa wil bovendien zelf graag naar NEC. Het is voor hem een stap omhoog in zijn nog prille carrière. Hij reist aan het einde van de middag naar Nijmegen voor de medische keuring. In de bekerwedstrijd in november heeft hij de toeschouwers in het Gofferstadion al kennis laten maken met zijn kwaliteiten door tweemaal te scoren.

Geen vervanger

Voor Roda is het te kort dag om nog een vervanger voor Ouaissa aan te trekken. Het zou, zo beschrijft Servais, een overhaaste transfer zijn. „Ik hou niet van paniekvoetbal.”
vr 02 februari 2024 om 08:36 - 02 februari 2024 om 08:36 # 316523
Landgraaf045
Heb toch een raar gevoel over gehouden aan deze transfer. In eerste instantie dacht ik: goede deal, mooie stap voor Sami en wij kunnen hem de komende maanden gewoon bij ons houden. Maar ik vind het wel heel toevallig, dat net na dat alles beklonken is, blijkt dat Sami er opeens zolang uit ligt…ik heb zo’n gevoel dat dit allemaal wat uit zijn verband gerukt is, en NEC tijdens de onderhandelingen heeft geeist dat Roda Sami alleen nog mag gebruiken tijdens de play-offs als her zover komt..( tuurlijk twijfel ik er niet aan dat hij geblesseerd is) maar zo lang??? Het zal me zelfs niks verbazen als roda straks in April communiceert dat Sami een terugslag heeft gekregen in zijn blessure, en helemaal niet meer in actie komt. Dan heeft NEC straks na de zomer een topfitte speler, en wij hebben een speler gehuurd waar we niks aan gehad hebben.
NEC bepaald in deze..hun zijn uiteraard nu de eigenaar over Ouaissa..
vr 02 februari 2024 om 08:08 - 02 februari 2024 om 08:08 # 316522
Roy79
Geef van der Heijden het vertrouwen maar ns. Laat m maar ns minuten maken. Die jongen zit nog vol in zijn ontwikkeling. Is ook nog een jonkie he.
vr 02 februari 2024 om 08:01 - 02 februari 2024 om 08:01 # 316521
Malki89
JP schreef:
viro schreef:
Eigenlijk huren we nu gewoon een geblesseerde speler die er 2,5 maand uit ligt voor 3 maanden.
02 februari 2024 om 07:12
Idd Viro . Hij had ook gewoon kunnen gaan ipv van deze soap. En een vervanger huren die fit is voor die maanden. Nu moet je met beperkte middelen je gaan weren tegen Groningen Den Haag en Willem II die zeker boven je gaan eindigen. Die hebben zich zo versterkt dat een directe promotie wel heel ver weg is ! En de nacompetitie kun je schriftelijk afdoen ...daar ga je het niet redden realistisch gezien. Dom om niet naar een vervanger te kijken en maandag kun je de punten al in Alkmaar laten.
02 februari 2024 om 07:46

Blij dat jij geen td bent met je risico’s nemen, Roda moet structureel opgebouwd worden.
Het is ook allemaal verschrikkelijk wat er gebeurt, misschien moeten we maar gaan korfballen. We kunnen Sami nog heel goed nodig gaan hebben in de slotfase/playoffs, dus zeker een goede zet geweest om hem te huren. Maar ik ga mijn verdriet maar verdrinken.
vr 02 februari 2024 om 08:01 - 02 februari 2024 om 08:01 # 316520
Bulles
Dus…
vr 02 februari 2024 om 07:58 - 02 februari 2024 om 07:58 # 316519
Bulles
Als je naar de statistieken kijkt, dan heeft Arjen van der Heide 2 doelpunten en 6 assists achter zijn naam staan en Sammi 2 doelpunten en 4 assists in veel meer speelminuten.
vr 02 februari 2024 om 07:57 - 02 februari 2024 om 07:57 # 316518
Cheick18
Vrijdagavond schreef:
Niemand zegt ook maar een woord erover dat het elftal in elkaar zou storten als Sami er niet meer is. De enigen die het daarover hebben zijn degenen die anderen ervan beschuldigen dat ze het zeggen. Hij is niet onmisbaar, maar zijn we voor de grap vergeten hoe goed het voorin liep zonder hem? Er wordt gedaan alsof we blij moeten zijn met een klein miljoen voor HET talent van de kkd met een 2 jarig contract. Met hetzelfde profiel in de eredivisie zit je zo op het dubbele, waarom hebben we dus niet gewacht? Vanuit Roda is het een transfer die ik absoluut niet kan begrijpen, zeker met de grootspraak van Servais over hoeveel hij voor Didden en Ouaissa samen wilde hebben. Zie je maar dat dit soort uitspraken puur voor de bühne is. Vanuit Sami kan ik het wel begrijpen, van top kkd naar subtop eredivisie met een contract wat wss een meervoud waard is. Zou het nu wel leuk vinden als spelers als been en Nsingi vaker de kans zouden krijgen.
02 februari 2024 om 06:36


Hét talent van de kkd zijn jouw woorden, ik zie al maanden geen progressie meer bij Sami en vraag me ten zeerste af hoever deze jongen het zal schoppen. Het zal me niks verbazen als NEC zijn plafond is.
Daarnaast is het niet hoeven verkopen natuurlijk grootspraak, Roda leeft van dit soort transfers dus bij ieder serieus bod zal er ook serieus over nagedacht worden.
Tot slot ben ik helemaal niet vergeten hoe Roda speelde zonder hem in de basis, sterker nog… Ik vind dat Roda de beste wedstrijden met Arjen op rechts heeft gespeeld, helemaal aan het begin van het seizoen. Hopelijk krijgt die jongen nu eens een reeks wedstrijden het vertrouwen. Zie nog steeds meer potentie bij hem dan Sami. Heeft een betere actie, voorzet en ook meer rendement. Ontbreekt gewoon echt aan wedstrijdritme bij die jongen. Heeft in de helft van het aantal minuten wat Sami heeft gemaakt net zoveel weten te scoren en 2 assist meer gegeven. Dat is voor mij best veel zeggend.
Enige wat ik niet begrijp is de huur van Sami als je weet dat je hem eigenlijk niet of nauwelijks meer kan gebruiken dit seizoen. Kan me goed voorstellen dat NEC daar graag akkoord mee ging aangezien het hen weer salaris en fysio manuren scheelt…
vr 02 februari 2024 om 07:48 - 02 februari 2024 om 07:48 # 316517
JP
viro schreef:
Eigenlijk huren we nu gewoon een geblesseerde speler die er 2,5 maand uit ligt voor 3 maanden.
02 februari 2024 om 07:12


Idd Viro . Hij had ook gewoon kunnen gaan ipv van deze soap. En een vervanger huren die fit is voor die maanden. Nu moet je met beperkte middelen je gaan weren tegen Groningen Den Haag en Willem II die zeker boven je gaan eindigen. Die hebben zich zo versterkt dat een directe promotie wel heel ver weg is ! En de nacompetitie kun je schriftelijk afdoen ...daar ga je het niet redden realistisch gezien. Dom om niet naar een vervanger te kijken en maandag kun je de punten al in Alkmaar laten.
vr 02 februari 2024 om 07:46 - 02 februari 2024 om 07:46 # 316516
Haanderjong
Ik stel bij deze voor dat "Roda Mijn Streek" behalve aan de lichamelijke gezondheid van de mensen in onze streek ook iets aan de geestelijke gezondheid gaat doen. Als je de berichten op dit prikbord doorneemt zijn er toch behoorlijk wat mensen die depressief zijn of in ieder geval tegen een depressie aanzitten.
En het mooiste is nog dat wijzende vingertje ("let op mijn woorden ...." enz.) tegen medeprikborders die er ook niks aan kunnen veranderen. Ik wacht nu al op de "had ik het niet gezegd" als een van de vele (negatieve) voorspellingen toevallig een keer uitkomen. Alleen al voor die mensen hoop ik dat Sami ons in de nacompetitie naar de eredivisie schiet ..... maar ook dan zal het wel niet goed zijn.

Ons technisch hart heeft bewezen dat ze weten waar ze mee bezig zijn .... Sami gaat weg, dat is k*t, maar het betekent wel dat onze club weer op de kaart staat. En de centen zullen ook welkom zijn.
Ik heb er in ieder geval vertrouwen in. FORZA RODA

vr 02 februari 2024 om 07:44 - 02 februari 2024 om 07:44 # 316515
JP
045 schreef:
Dit forum is net de AEX index, we gaan met ons commentaar van hoge pieken naar diepe dalen. Ik vertrouw op onze technische staf.
02 februari 2024 om 07:37


We hebben investeerders die geen gulden omleggen voor een euro ! Het moet uit transfer gelden komen of uit de stoffige beurs van de burger. Daardoor kreeg je ook de soap Korotaev en de Charlatan De la Vega. Als je wilt promoveren zul je een risico moeten nemen .....die neemt Roda niet. Dus is promoveren niet belangrijk genoeg !
vr 02 februari 2024 om 07:41 - 02 februari 2024 om 07:41 # 316514
045
Dit forum is net de AEX index, we gaan met ons commentaar van hoge pieken naar diepe dalen.
Ik vertrouw op onze technische staf.
vr 02 februari 2024 om 07:37 - 02 februari 2024 om 07:37 # 316513
viro
Eigenlijk huren we nu gewoon een geblesseerde speler die er 2,5 maand uit ligt voor 3 maanden.
vr 02 februari 2024 om 07:12 - 02 februari 2024 om 07:12 # 316512
Malki89
Vrijdagavond schreef:
Malki89 schreef:
Wat zijn er toch een hoop zeveraars hier. Sami had er sowieso uitgelegen, ook zonder de verkoop. Maar we laten meteen de koppie’s hangen en het is allemaal voorbij, kom op zeg. Servais weet ineens niet meer wat hij doet volgens de experts hier, terwijl hij eergisteren nog bejubeld werd, maar de deskundigen hier zullen het wel beter weten.
02 februari 2024 om 06:45
Er is niks voorbij. We leveren wel een portie kwaliteit in en de deal is simpelweg dom. Had een half jaartje gewacht, bij promotie was hij meer dan het dubbele waard of zelfs meer. Vergeet niet dat we nu nog maar 1 speler hebben die een echte transfersom binnen kan laten komen. Als ze een vervanger hadden gehaald die ons ook weer wat kan opleveren had ik mijn mond gehouden.
02 februari 2024 om 06:55


Dus jij ben expert en weet het beter dan iemand die hier eerder een standbeeld zou krijgen. We leveren niks in, hij is geblesseerd! En vanwege die blessure speelt Roda op safe en verkoopt hem nu al, voor een goed bedrag. Speel liever nog een jaar gezond kkd dan ongezond in de eredivisie. En ado kan zoveel kopen wat het wil, dat is ook niet altijd een succes gebleken, wij hebben een hecht team, moet bij hun maar blijken.
vr 02 februari 2024 om 07:06 - 02 februari 2024 om 07:06 # 316511
weske
brahim darri dan maar die is transfervrij op het moment en dan is die positie weer ingevuld
vr 02 februari 2024 om 07:03 - 02 februari 2024 om 07:03 # 316510
Vrijdagavond
Malki89 schreef:
Wat zijn er toch een hoop zeveraars hier. Sami had er sowieso uitgelegen, ook zonder de verkoop. Maar we laten meteen de koppie’s hangen en het is allemaal voorbij, kom op zeg. Servais weet ineens niet meer wat hij doet volgens de experts hier, terwijl hij eergisteren nog bejubeld werd, maar de deskundigen hier zullen het wel beter weten.
02 februari 2024 om 06:45


Er is niks voorbij.
We leveren wel een portie kwaliteit in en de deal is simpelweg dom. Had een half jaartje gewacht, bij promotie was hij meer dan het dubbele waard of zelfs meer.
Vergeet niet dat we nu nog maar 1 speler hebben die een echte transfersom binnen kan laten komen.

Als ze een vervanger hadden gehaald die ons ook weer wat kan opleveren had ik mijn mond gehouden.
vr 02 februari 2024 om 06:55 - 02 februari 2024 om 06:55 # 316509
Malki89
Wat zijn er toch een hoop zeveraars hier. Sami had er sowieso uitgelegen, ook zonder de verkoop. Maar we laten meteen de koppie’s hangen en het is allemaal voorbij, kom op zeg. Servais weet ineens niet meer wat hij doet volgens de experts hier, terwijl hij eergisteren nog bejubeld werd, maar de deskundigen hier zullen het wel beter weten.
vr 02 februari 2024 om 06:45 - 02 februari 2024 om 06:45 # 316508
harigejoop
Vrijdagavond schreef:
Niemand zegt ook maar een woord erover dat het elftal in elkaar zou storten als Sami er niet meer is. De enigen die het daarover hebben zijn degenen die anderen ervan beschuldigen dat ze het zeggen. Hij is niet onmisbaar, maar zijn we voor de grap vergeten hoe goed het voorin liep zonder hem? Er wordt gedaan alsof we blij moeten zijn met een klein miljoen voor HET talent van de kkd met een 2 jarig contract. Met hetzelfde profiel in de eredivisie zit je zo op het dubbele, waarom hebben we dus niet gewacht? Vanuit Roda is het een transfer die ik absoluut niet kan begrijpen, zeker met de grootspraak van Servais over hoeveel hij voor Didden en Ouaissa samen wilde hebben. Zie je maar dat dit soort uitspraken puur voor de bühne is. Vanuit Sami kan ik het wel begrijpen, van top kkd naar subtop eredivisie met een contract wat wss een meervoud waard is. Zou het nu wel leuk vinden als spelers als been en Nsingi vaker de kans zouden krijgen.
02 februari 2024 om 06:36


Heb toch meermaals gezegd dat ze een vervanger moeten aantrekken,onbegrijpelijk dat dat tot op heden niet is gebeurt.
vr 02 februari 2024 om 06:41 - 02 februari 2024 om 06:41 # 316507
Vrijdagavond
Niemand zegt ook maar een woord erover dat het elftal in elkaar zou storten als Sami er niet meer is. De enigen die het daarover hebben zijn degenen die anderen ervan beschuldigen dat ze het zeggen.
Hij is niet onmisbaar, maar zijn we voor de grap vergeten hoe goed het voorin liep zonder hem?
Er wordt gedaan alsof we blij moeten zijn met een klein miljoen voor HET talent van de kkd met een 2 jarig contract. Met hetzelfde profiel in de eredivisie zit je zo op het dubbele, waarom hebben we dus niet gewacht?
Vanuit Roda is het een transfer die ik absoluut niet kan begrijpen, zeker met de grootspraak van Servais over hoeveel hij voor Didden en Ouaissa samen wilde hebben. Zie je maar dat dit soort uitspraken puur voor de bühne is.
Vanuit Sami kan ik het wel begrijpen, van top kkd naar subtop eredivisie met een contract wat wss een meervoud waard is.

Zou het nu wel leuk vinden als spelers als been en Nsingi vaker de kans zouden krijgen.
vr 02 februari 2024 om 06:36 - 02 februari 2024 om 06:36 # 316506
harigejoop
Mssn Daneels maar op de plek van Sami zetten.
Vd Heide heeft het gewoonweg niet.
vr 02 februari 2024 om 06:33 - 02 februari 2024 om 06:33 # 316505
Eml
Blessure sammi gaat ongeveer 2 maanden duren . Hopelijk blijven we verder gespaard van blessures , de rest van de competitie . Maandag moet er gewonnen worden tegen jong az . En vanavond rustig kijken wat de andere clubs gaan maken .
vr 02 februari 2024 om 06:16 - 02 februari 2024 om 06:16 # 316504
thebeast4000
zolang didden, kongolo, en raatsie maar fit blijven. en laten we sejk eens langer dan 1 training de tijd geven.
vr 02 februari 2024 om 01:37 - 02 februari 2024 om 01:37 # 316503
Thei
Sammi verloor ook vaak de bal of voerde de actie te lang door. Met schmid op rechts en sjek zijn we niet zwakker. Met de inkomsten kun je nu alvast jongens gaan benaderen voor de zomer net zoals bij muller.
do 01 februari 2024 om 23:47 - 01 februari 2024 om 23:47 # 316502
Tommeke045
De transfer vind ik niet kut het bedrag niet. Maar dat hij er 8 tot 10 weken uit ligt vind ik zwaar klote
do 01 februari 2024 om 23:36 - 01 februari 2024 om 23:36 # 316501
harigejoop
De markt kan alvast gereserveerd worden in Mei🤓😜
do 01 februari 2024 om 23:27 - 01 februari 2024 om 23:27 # 316500
W18
Juist
do 01 februari 2024 om 23:08 - 01 februari 2024 om 23:08 # 316499
Bassman
Als Sami per direct naar nec was gegaan moet dit ook opgevangen worden...

Het is een belangrijke speler maar niet onmisbaar...
do 01 februari 2024 om 23:06 - 01 februari 2024 om 23:06 # 316498
Roy79
Precies dat. Het enige verschil met gisteren is dat je een miljoen minimaal kan bijschrijven. Rest van seizoen is ie er nog. En dan nog wel geblesseerd.
do 01 februari 2024 om 23:04 - 01 februari 2024 om 23:04 # 316497
[verwijderd]
Wat een gezever weer de hele dag. Roda stort echt niet in zonder sami. Man man man
do 01 februari 2024 om 22:57 - 01 februari 2024 om 22:57 # 316496
Sonsane
Klote dat Ouaissa er ook gelijk twee maanden uitligt, maar dit is het moment voor andere spelers om op te staan en hun kans te grijpen. We moeten nu ook niet gaan doen alsof het hele team instort zonder Ouaissa. We hebben vanaf augustus laten zien dat we in het hele elftal voldoende kwaliteit hebben voor een hoge notering.

Voor Daneels/van der Heide zal het ook fijner zijn om meerdere wedstrijden op rij het vertrouwen te krijgen i.p.v. korte invalbeurten. Met name voor van der Heide vind ik dit wel een do-or-die moment.
do 01 februari 2024 om 22:42 - 01 februari 2024 om 22:42 # 316495
W18
Kwatsj schreef:
Natuurlijk kut dat Ouaissa geblesseerd is... Maar wat ik dan wel weer grappig vind, is dat misschien wel een van de meest succesvolle trollen hier - Maan - toch nog altijd wel door menigeen wordt geloofd 😂
01 februari 2024 om 22:37


🤣🤣🤣
do 01 februari 2024 om 22:38 - 01 februari 2024 om 22:38 # 316494
Kwatsj
Natuurlijk kut dat Ouaissa geblesseerd is...

Maar wat ik dan wel weer grappig vind, is dat misschien wel een van de meest succesvolle trollen hier - Maan - toch nog altijd wel door menigeen wordt geloofd 😂
do 01 februari 2024 om 22:37 - 01 februari 2024 om 22:37 # 316493
RJCFreddy
Jasper schreef:
Als trouwe RODA fan vraag ik mij af wat je als RODA speler überhaupt in Nijmegen gaat doen. Deze grijze muis haalt geen europees meer en balt gewoon mee. Ik zou hiervoor passen en nec afzeggen. Dit is geen vooruitgang. Maar goed......ik zie de wereld ook door een geel zwarte bril met RJC Logo erin.
01 februari 2024 om 21:47


Nec is echt 3 niveaus hoger.
do 01 februari 2024 om 22:36 - 01 februari 2024 om 22:36 # 316492
harigejoop
DnWinkbuul schreef:
harigejoop schreef:
@verwijderd account schreef:
[quote]316472[/quote] Het waren 5 fantastische maanden
01 februari 2024 om 22:29
Op naar volgend seizoen 😜 Maar uh zonder gekkigheid dit jaar is de kans.. Gaat niet snel nog eens voorkomen dat iedereen zoveel punten morst ben ik bang. Groningen en Willem 2 zie ik uiteindelijk direct promoveren. Vooral Groningen lijkt niet meer te stoppen na eerst een belabberde reeks te hebben neergezet.
01 februari 2024 om 22:33
Ouwhoer stel je voor. Vitesse volgend jaar, als die een Cambuur seizoen uit 20-21 hebben met 90+ punten dan kun je het vergeten inderdaad.
01 februari 2024 om 22:34


Vitesse failliet als die eruit vliegen,die hebben al zo’n dikke schuld.
do 01 februari 2024 om 22:35 - 01 februari 2024 om 22:35 # 316491
DnWinkbuul
harigejoop schreef:
@verwijderd account schreef:
harigejoop schreef:
[quote]316471[/quote] Ene die bijna 2 keer zo oud is 😩 Nee ben bang dat die over datum is,en daarbij wil Servais geen vervanger aantrekken.
01 februari 2024 om 22:08
Het waren 5 fantastische maanden
01 februari 2024 om 22:29
Op naar volgend seizoen 😜 Maar uh zonder gekkigheid dit jaar is de kans.. Gaat niet snel nog eens voorkomen dat iedereen zoveel punten morst ben ik bang. Groningen en Willem 2 zie ik uiteindelijk direct promoveren. Vooral Groningen lijkt niet meer te stoppen na eerst een belabberde reeks te hebben neergezet.
01 februari 2024 om 22:33


Ouwhoer stel je voor. Vitesse volgend jaar, als die een Cambuur seizoen uit 20-21 hebben met 90+ punten dan kun je het vergeten inderdaad.
do 01 februari 2024 om 22:34 - 01 februari 2024 om 22:34 # 316490
W18
Seizoen is voorbij!
do 01 februari 2024 om 22:33 - 01 februari 2024 om 22:33 # 316489
harigejoop
@verwijderd account schreef:
harigejoop schreef:
Maan schreef:
harigejoop el khayati bood zichzelf aan ..is transfervrij
01 februari 2024 om 22:07
Ene die bijna 2 keer zo oud is 😩 Nee ben bang dat die over datum is,en daarbij wil Servais geen vervanger aantrekken.
01 februari 2024 om 22:08
Het waren 5 fantastische maanden
01 februari 2024 om 22:29


Op naar volgend seizoen 😜
Maar uh zonder gekkigheid dit jaar is de kans..
Gaat niet snel nog eens voorkomen dat iedereen zoveel punten morst ben ik bang.

Groningen en Willem 2 zie ik uiteindelijk direct promoveren.
Vooral Groningen lijkt niet meer te stoppen na eerst een belabberde reeks te hebben neergezet.
do 01 februari 2024 om 22:33 - 01 februari 2024 om 22:33 # 316488
verwijderd account
harigejoop schreef:
Maan schreef:
harigejoop el khayati bood zichzelf aan ..is transfervrij
01 februari 2024 om 22:07
Ene die bijna 2 keer zo oud is 😩 Nee ben bang dat die over datum is,en daarbij wil Servais geen vervanger aantrekken.
01 februari 2024 om 22:08
Het waren 5 fantastische maanden

do 01 februari 2024 om 22:29 - 01 februari 2024 om 22:29 # 316487
harigejoop
NLV043 schreef:
Persoonlijk vind ik dat de medische staf hier toch wel een behoorlijke fout heeft gemaakt door Sammi door te laten voetballen de laatste weken met een beschadigd kuitbeen? Had hem meteen rust gegeven na Den Bosch uit. Nu ben je hem kwijt tot begin april.. Snap ook niet dat er geen vervanger wordt binnen gehaald. Van der Heide is en wordt niks. Enigste wat ik me kan bedenken is dat sibum 442 gaat spelen, en daarom geen vervanger haalt.
01 februari 2024 om 22:18


Idd helemaal mee eens!
do 01 februari 2024 om 22:20 - 01 februari 2024 om 22:20 # 316486
Mijnstreek
Ik zou nog graag de clubloze Maarten Pouwels of Brahim Darri zien komen
do 01 februari 2024 om 22:20 - 01 februari 2024 om 22:20 # 316485
Mijnstreek
Ik zou nog graag de clubloze Maarten Pouwels of Brahim Darri zien komen
do 01 februari 2024 om 22:20 - 01 februari 2024 om 22:20 # 316484
045tuup
Over een aantal weken op de markt staan hoor je niemand meer over vandaag. Morgen is het vrijdag lekker weekend... Betere gedachte dan je nu druk maken over een transfer van Sammi
do 01 februari 2024 om 22:20 - 01 februari 2024 om 22:20 # 316483
NLV043
Persoonlijk vind ik dat de medische staf hier toch wel een behoorlijke fout heeft gemaakt door Sammi door te laten voetballen de laatste weken met een beschadigd kuitbeen? Had hem meteen rust gegeven na Den Bosch uit. Nu ben je hem kwijt tot begin april..

Snap ook niet dat er geen vervanger wordt binnen gehaald. Van der Heide is en wordt niks. Enigste wat ik me kan bedenken is dat sibum 442 gaat spelen, en daarom geen vervanger haalt.
do 01 februari 2024 om 22:18 - 01 februari 2024 om 22:18 # 316482
harigejoop
Kirchroaaa045 schreef:
Maan schreef:
harigejoop el khayati bood zichzelf aan ..is transfervrij
01 februari 2024 om 22:07
Wie zegt dat El Khayati zichzelf heeft aangeboden?
01 februari 2024 om 22:14


Ook nergens gelezen,wel dat ie transfervrij is.
Maar zou het niet doen mocht ie zichzelf hebben aangeboden.
do 01 februari 2024 om 22:15 - 01 februari 2024 om 22:15 # 316481
DnWinkbuul
Kirchroaaa045 schreef:
Maan schreef:
harigejoop el khayati bood zichzelf aan ..is transfervrij
01 februari 2024 om 22:07
Wie zegt dat El Khayati zichzelf heeft aangeboden?
01 februari 2024 om 22:14


Die roepte op ESPN tussen neus en lippen door dat 'iedere club' hem mag bellen. Naja, dat kun je ook 'jezelf aanbieden' noemen.
do 01 februari 2024 om 22:15 - 01 februari 2024 om 22:15 # 316480
FussballGott
Als rechtsbuiten hebben we ook nog leroy been op de bank zitten, laat die jongen anders minuten maken als invaller
do 01 februari 2024 om 22:14 - 01 februari 2024 om 22:14 # 316479
Kirchroaaa045
Maan schreef:
harigejoop el khayati bood zichzelf aan ..is transfervrij
01 februari 2024 om 22:07


Wie zegt dat El Khayati zichzelf heeft aangeboden?
do 01 februari 2024 om 22:14 - 01 februari 2024 om 22:14 # 316478
Wereldwonder
Veel succes Sami, het is je gegund kerel.
do 01 februari 2024 om 22:13 - 01 februari 2024 om 22:13 # 316477
verwijderd account
W18 tuurlijk gaan we dat wel vasthouden. De onderhandelaars hebben namelijk geregeld (dat was namelijk een kei harde eis, niet over te onderhandelen) dat Sammi het seizoen hier mag afmaken. Super gedaan!

Komt goed. Met onze Sammi erbij, geblesseerd of niet, moet het helemaal goed komen.
do 01 februari 2024 om 22:12 - 01 februari 2024 om 22:12 # 316476
harigejoop
W18 schreef:
Ja dat roep je al maanden joopie dat roda deze positie niet vast gaat houden. We weten het nu wel.
01 februari 2024 om 22:08


Dat roepen wel meer mensen nu..
do 01 februari 2024 om 22:12 - 01 februari 2024 om 22:12 # 316475
DnWinkbuul
W18 schreef:
Flink zakken op de ranglijst omdat je je rechtsbuiten voorlopig mist met 2 goals en 4 assists hmm oke
01 februari 2024 om 22:05


We hebben hier gisteren de op het oog niet zo imponerende statistieken van Bouchouari uitgeligt in de 2e divisie van Frankrijk. Daar zitten statistieken bij die niet op de voorpagina van Transfermarkt.nl staan. Dat zal bij Sami ook het geval zijn.
do 01 februari 2024 om 22:10 - 01 februari 2024 om 22:10 # 316474
W18
Ja dat roep je al maanden joopie dat roda deze positie niet vast gaat houden. We weten het nu wel.
do 01 februari 2024 om 22:08 - 01 februari 2024 om 22:08 # 316473
harigejoop
Maan schreef:
harigejoop el khayati bood zichzelf aan ..is transfervrij
01 februari 2024 om 22:07


Ene die bijna 2 keer zo oud is 😩
Nee ben bang dat die over datum is,en daarbij wil Servais geen vervanger aantrekken.
do 01 februari 2024 om 22:08 - 01 februari 2024 om 22:08 # 316472
Maan
harigejoop el khayati bood zichzelf aan
..is transfervrij
do 01 februari 2024 om 22:07 - 01 februari 2024 om 22:07 # 316471
harigejoop
W18 schreef:
Flink zakken op de ranglijst omdat je je rechtsbuiten voorlopig mist met 2 goals en 4 assists hmm oke
01 februari 2024 om 22:05


Gaat gebeuren let maar op.
Goede vervangers heeft Roda niet.
do 01 februari 2024 om 22:06 - 01 februari 2024 om 22:06 # 316470
W18
Flink zakken op de ranglijst omdat je je rechtsbuiten voorlopig mist met 2 goals en 4 assists hmm oke
do 01 februari 2024 om 22:05 - 01 februari 2024 om 22:05 # 316469
harigejoop
Nike01 schreef:
harigejoop , precies daarom is het goed dat hij nu verkocht wordt. Als de revalidatie niet loopt zoals verwacht dan zou je nooit meer zo n transferbedrag krijgen.
01 februari 2024 om 22:01


Maar dan moet er wel een vervanger gehaald worden!
Anders ga je flink zakken op de ranglijst.
do 01 februari 2024 om 22:02 - 01 februari 2024 om 22:02 # 316468
mliw101
Jasper schreef:
Als trouwe RODA fan vraag ik mij af wat je als RODA speler überhaupt in Nijmegen gaat doen. Deze grijze muis haalt geen europees meer en balt gewoon mee. Ik zou hiervoor passen en nec afzeggen. Dit is geen vooruitgang. Maar goed......ik zie de wereld ook door een geel zwarte bril met RJC Logo erin.
01 februari 2024 om 21:47


Zo trouw ben je niet anders had de je wel gezien dat we inmiddels al een tijdje in de kkd zitten en dan is NEC wel degelijk vooruitgang
do 01 februari 2024 om 22:02 - 01 februari 2024 om 22:02 # 316467
Nike01
harigejoop , precies daarom is het goed dat hij nu verkocht wordt. Als de revalidatie niet loopt zoals verwacht dan zou je nooit meer zo n transferbedrag krijgen.
do 01 februari 2024 om 22:01 - 01 februari 2024 om 22:01 # 316466
DnWinkbuul
harigejoop schreef:
Is gewoon een mis peer van Servais.. Hij weet toch zelf ook wel dat we gaan inleveren aan kwaliteit de komende 2 maanden??! Of heeft die Vd Heide nooit zien spelen.. Geen risico willen nemen nu vind ik nergens op slaan. Daarbij is het de vraag of Sami dit seizoen nog wel fit wordt en z’n oude vorm terug vindt straks.
01 februari 2024 om 21:58


Ach joh. Neem het niet te nauw met die revalidatietijden. Die staat er gewoon weer tegen Helmond (in Seizoen 2024-2025).
do 01 februari 2024 om 22:00 - 01 februari 2024 om 22:00 # 316465
harigejoop
Is gewoon een mis peer van Servais..
Hij weet toch zelf ook wel dat we gaan inleveren aan kwaliteit de komende 2 maanden??!
Of heeft die Vd Heide nooit zien spelen..
Geen risico willen nemen nu vind ik nergens op slaan.
Daarbij is het de vraag of Sami dit seizoen nog wel fit wordt en z’n oude vorm terug vindt straks.
do 01 februari 2024 om 21:58 - 01 februari 2024 om 21:58 # 316464
Maan
Hahaha wat een kut dag ..
do 01 februari 2024 om 21:57 - 01 februari 2024 om 21:57 # 316463
JP
Komt er nu niks bij ipv Sami dan kun je fluiten naar plaats 2 die is dan realistisch onhaalbaar. De vervangers nu kunnen die rol helaas niet waarmaken of je moet super veel geluk hebben. Maar met wat geluk win je van Jong Utrecht ....dit lukte ook niet.
do 01 februari 2024 om 21:47 - 01 februari 2024 om 21:47 # 316462
Jasper
Als trouwe RODA fan vraag ik mij af wat je als RODA speler überhaupt in Nijmegen gaat doen. Deze grijze muis haalt geen europees meer en balt gewoon mee. Ik zou hiervoor passen en nec afzeggen. Dit is geen vooruitgang.
Maar goed......ik zie de wereld ook door een geel zwarte bril met RJC Logo erin.
do 01 februari 2024 om 21:47 - 01 februari 2024 om 21:47 # 316461
MitchellR
Heb het paar weken terug al geroepen, 5-3-2 moet toch te doen zijn met dit elftal. Drie centraal en backs die er continu overheen vliegen. Dan speel je in de aanval 3-3-4 en verdedigend 5-3-2. Met die Tsjech en Schmid in de punt. Reith en Bijleveld houden dat wel vol, zijn ze moe gooi je beerten of müller erop.

Achterin Koglin, Didden en Roseler. Kongolo en Ould chickh als centrale middenvelders waarvan walid de meest aanvallende en spieringhs gewoon als stofzuiger behouden als nummer 6. Zo vang je het gemis van Sami ook direct op, want je hebt geen buitenspeler meer nodig.

Iedereen kent ons huidige systeem, je zal wat nieuws moeten verzinnenn.
do 01 februari 2024 om 21:45 - 01 februari 2024 om 21:45 # 316460
FussballGott
Is het geen optie om bijleveld door te schuiven, en die van schalke op de linksback te zetten, met krasniqi achter de hand
do 01 februari 2024 om 21:43 - 01 februari 2024 om 21:43 # 316459
harigejoop
Dorpsgek schreef:
Laten we Van der Heide wel een eerlijke kans geven, misschien gaat bij hem nu de knop om. Is ook nog pas 22 jaar en heeft contract tot 2025. Nu moet hij het gaan laten zien…
01 februari 2024 om 21:39


Die heeft ie al genoeg gehad,brengt niks.
do 01 februari 2024 om 21:40 - 01 februari 2024 om 21:40 # 316458
Dorpsgek
Laten we Van der Heide wel een eerlijke kans geven, misschien gaat bij hem nu de knop om. Is ook nog pas 22 jaar en heeft contract tot 2025. Nu moet hij het gaan laten zien…
do 01 februari 2024 om 21:39 - 01 februari 2024 om 21:39 # 316457
Diddenhetgeitje
Kan die nieuwe van Schalke Niet op het middenveld? En dan 4-4-2 spelen
do 01 februari 2024 om 21:38 - 01 februari 2024 om 21:38 # 316456
JooL
Dag plek 2....jammer dat er niet wordt doorgeschakeld.
do 01 februari 2024 om 21:38 - 01 februari 2024 om 21:38 # 316455
weske
die zijn als wissel ok maar geen vaste basis speler niveau
do 01 februari 2024 om 21:38 - 01 februari 2024 om 21:38 # 316454
harigejoop
Daneels..
Of nog erger Vd Heide daar heb je geen hol aan.
Vooral die laatste..

Servais had gelijk moeten kijken voor een waardige vervanger.
do 01 februari 2024 om 21:34 - 01 februari 2024 om 21:34 # 316453
StefanRaets
Gumpun schreef:
Roda7United schreef:
Gumpun schreef:
Mag ik nu zeggen dat Roda definitief afhaakt voor directe promotie, door het langdurig wegvallen van Sami en het niet halen van een vervanger?
01 februari 2024 om 20:50
Het is echt onzin om dat nu te zeggen, wanneer je al het hele seizoen op plek 2 staat. Echter schat ik de kans groter in dat we niet direct promoveren dan wel. Maar nu al de handdoek in de ring gooien is waanzin. Iets strijdlustiger mag wel. We gaan er gewoon alles aan doen en dan zien we wel waar het schip strandt. Feit blijft dat financiële meevallers als deze helpen bij de groei van de club. Iemand waarbij het glas halfleeg is zal zeggen dat je je beste spelers verliest en weer opnieuw moet beginnen. Iemand waarbij het glas halfvol is zal zeggen dat iedere club zijn beste spelers verliest, dat het technisch hart heeft aangetoond goede nieuwe spelers te kunnen halen en dat door deze transfersommen we nog lang mogen genieten van onze mooie club, financieel steeds gezonder worden en zelfs groei doormaken. Ik ben van de laatste soort.
01 februari 2024 om 21:03
Ik begrijp je reactie, maar mijn gevoel zegt dat Roda nu zijn tanden had moet laten zien en een aan de hele kkd laten zien dat we serieus mee gaan doen door een serieuze versterking te halen. Onze selectie is niet breed genoeg om mee te blijven doen op plek 2.
01 februari 2024 om 21:11


Ik volg je gevoel hier helemaal Gumpun, maar eerlijk: denk je dat we (met of zonder het blijven van Sami) opkunnen tegen het transfergeweld van ADO deze winter?
Die halen Schalk | Marsman en Jari Vlak voor een half miljoen deze winter.
Dan komt Mirani OF Jordi Buijs daar nog bij. En dat is bovenop de spelers die ze na hun 0-3 oorwassing tegen ons gehaald hadden.

Zelfs als Sami gebleven was had ik het onrealistisch gevonden om je hier tegenop te boksen, of we moeten verwachten dat Willem II nog in elkaar gaat donderen.
do 01 februari 2024 om 21:30 - 01 februari 2024 om 21:30 # 316452
harigejoop
Rodahatz schreef:
Waarom meteen in de paniek schieten? Een goed team vangt een tegenslag op. Nu overhaast nog iemand vastleggen is geen garantie voor succes. Uitgaan van je eigen kracht wellicht wel.
01 februari 2024 om 21:28


Welke waardige vervanger heb je dan op de bank zitten??!
Volgens mij zijn die 3 klasse minder..
do 01 februari 2024 om 21:29 - 01 februari 2024 om 21:29 # 316451
Rodahatz
Waarom meteen in de paniek schieten? Een goed team vangt een tegenslag op. Nu overhaast nog iemand vastleggen is geen garantie voor succes. Uitgaan van je eigen kracht wellicht wel.
do 01 februari 2024 om 21:28 - 01 februari 2024 om 21:28 # 316450

Voorspel de wedstrijd
Niet ingelogd
Log in of word lid om een voorspelling te kunnen plaatsen
vrijdag 15 augustus 2025 om 20:00
Parkstad Limburg Stadion


Roda JC Kerkrade

De Graafschap

Ik geef wijzijnrodajc.nl toestemming mijn emailadres te delen met Roda J.C. B.V. zodat Roda J.C. B.V. mij kan benaderen inzake de seizoenkaart campagne 2025/2026.

Ik wil een reminder ontvangen voorafgaan aan de wedstrijddag indien ik mijn voorspelling nog niet heb doorgegeven.

WZRJC Poule klassement