Roda7United schreef:Couto76 schreef:Vraag me toch altijd af, waar die clubs waar regelmatig financieel ellendige verhalen van naar buiten komen, in de winter nog een stapel geld vandaan toveren. Blijft toch merkwaardig. Die nemen in ieder geval een grote gok. Sowieso triest hoe het voetbal tegenwoordig om geld draait. De financieel krachtigere clubs hebben al een enorm voordeel, en wanneer het dan nog niet naar wens is kopen ze er in de winter nog een half elftal bij. En dat zeg ik niet alleen nu het in ons ‘nadeel’ is, wij hebben dat voorheen ook gedaan. Al pakte dat niet goed uit. Ik dacht dat de winterstop meer bedoeld was voor langdurige blessures op te vangen, zoals wij doen met het halen van een nieuwe keeper. Voor de kapitaal krachtigere clubs wordt op allerlei manieren de rode loper uitgerold, jammer.
ADO wil zich gaan versterken met Nick Marsman, Jordy Buijs en Jens Toornstra. Die gaan voor de ouwe garde.08 januari 2024 om 10:0908 januari 2024 om 12:02
Laat ADO maar lekker dure spelers halen. Wanneer zie je nou echt dat dit een positief effect heeft op het elftal. Buijs en Marsman vind ik echt geen toppers hoor. En Toornstra was een goede speler voor de eredivisie, maar begint nu ook al aan zijn aftakeling. Wat ADO nu gaat doen vind ik gewoon een domme zet. Veel betalen voor spelers die aan het einde van hun carrière zitten. Straks promoveren ze niet en dan is het probleem alleen maar groter. Kijk naar FC Groningen, NAC, FC Emmen en ADO. Veel geld betalen maar geen team creëren.
Met goed beleid behaal je meer dan dure spelers halen.