Alli schreef:DnWinkbuul schreef:Weet iemand wat voor type spits Pourie is? Schmid is een prototype van Vente. Kei hard werken, vaak met de rug naar de goal, aanspeelbaar zijn, loopacties maken. Speelt vooral in dienst van het team. Die paar minuten wat Gucklu heeft gespeeld, kun je nog weinig uit opmaken. Lijkt een beetje zelfde type als Schmid te zijn, al denk ik dat Gucklu zijn vizier meer naar voren heeft gericht en wat vaker de bal diep wilt hebben. Pourie zal met zijn 32 jaar niet die meters gaan maken als een Schmid doet. Maar wat voor type is hij dan wel? Wat een luxe zeg, 4 opties voor 1 positie. Is wel eens anders geweest, waar onze Nick Vossebelt noodgedwongen in de spits werd gezet. Bankura lijkt me nu toch wel gedaald in de pikorde nu Gucklu en Pourie wedstrijdfit zijn. Kan als stormram zeker nog van toegevoegde waarde zijn, maar dit seizoen moet hij vooral leren en "afkijken" bij de ervaren Gucklu en Pourie.
Wanneer gaan we die geweldenaar van een Pourie in actie zien? Komende Vrijdag?19 september 2023 om 20:2120 september 2023 om 03:43
Ik had tegen Telstar een Duitse vriend meegenomen, zelf BMG-fan. Die was verbaasd toen ik ‘m vertelde dat Pourié nu bij Roda speelde. Volgens hem een echte sluwe vos. Een spits die niet meer heel veel loopt, maar wel altijd goed staat opgesteld.