Sieg schreef:
Ook opvallend dat bepaalde personen maar steeds dezelfde argumenten blijven gebruiken die nergens op gebaseerd zijn als het om Bouchouari gaat.
“Dat Bouchouari niet eerder al werd gecontracteerd heeft alles te maken met het hobbelige parcours dat hij aflegde vóór zijn komst naar Roda JC. De middenvelder speelde in de jeugd achtereenvolgens voor Beveren, Anderlecht, Racing Genk, opnieuw Anderlecht, KV Mechelen, Willem II en Fortuna Sittard. Omdat in zijn thuisland de nadruk toch meer op fysiek ligt, koos hij bewust voor een overstap naar Nederland, maar bij Willem II kregen ze hem niet speelgerechtigd. Via jeugdtrainer Tini Ruijs kwam hij in Sittard terecht. Toen de papieren daar eindelijk in orde waren, werd na een handvol wedstrijden de beloftencompetitie vanwege corona stilgelegd. Hij stond op het punt terug te keren naar België toen hij getipt werd bij Roda, waar voor jeugdspelers een kans gloorde met het eerste mee te doen.“
07 september 2022 om 12:50
Sieg je kletst onzin.
Er is ieder half jaar een transferperiode. Als willem2 te laat was in 1 periode hadden ze dat makkelijk een half jaar later kunnen doen. Maar dat vonden ze blijkbaar niet nodig.
Net als Fortuna ,ondanks corona hadden ze hem gewoon een contract kunnen geven. maar dat vonden ze ook niet nodig in Sittard. In Sittard waren ze dus blijkbaar niet overtuigd en vonden ze hem ook al een moeilijke jongen.
Een jonge speler die al zo veel clubs versleten heeft is al verdacht. grote kans dat dit toch een mentaliteits probleem is.
Bouchi is een goede voetballer maar heeft een waardeloze mentaliteit.
Hij verloor zijn plaats door een vorm dip ,wel of niet door Ramadan. Dat hij dat niet leuk vond ,prima . Maar dan nog mag je verwachten dat hij zich terug knokt op de training ,zeker van een tiener die pas komt kijken. Maar bouchi deed het tegenovergestelde :dwars gaan liggen!