Roda7United schreef:
Als je toch ziet wie die Eredivisieclubs allemaal halen. Ajax, PSV en Feyenoord ook, daardoor werden wij uitgemaakt voor vreemdelingenlegioen (wat ook zo was). Maar bij die clubs mag dat blijkbaar allemaal.
Ook Ajax levert weer een Nederlander (Schuurs) in. Een belachelijk transferbedrag trouwens voor zo’n 13 in het dozijn verdediger. In ruil daarvoor ene Kaplan die door Turkse voetbalkenners als niet goed genoeg wordt bestempeld.
19 augustus 2022 om 15:41
Het heeft er met name mee te maken dat er 10-15 jaar geleden veelal uitgerangeerde buitenlanders gehaald werden.
De afgelopen paar jaar is het niveau van de Erevisie flink in de lift (met name het linkerrijtje), door de sterke en brede Europese prestaties.
Zelfs Feyenoord kan verdedigers van ca. 8 miljoen betalen, wat onderaan de streep ook gewoon goed nieuws is voor ons: een Hartjes was bij het Feyenoord van 2009-2010 al bijna aanvoerder geweest doordat er geen enkele cent meer was. Die is nu gewoon in de KKD te vinden en zal hopelijk een enorme aanwinst voor ons zijn.
We moeten hopen dat er een aantal spelers bij ons zitten die ploegen als AZ of Feyenoord willen oppikken de komende seizoenen, want dan groeien wij ook weer lekker door. Als ze dan janken dat we in Kerkrade weer zoveel buitenlanders hebben (wat vaak veelal Duitsers of Belgen zijn) vind ik dat prima. Lekker in de Eredivisie ballen met een bak goeie Duitsers, Belgen en Limburgers!