LBz schreef:
witsenogkoempel schreef:
LBz uiteindelijk kun je aan alles een negatieve draai geven, maar het lijkt mij goed dat de club een positieve bijdrage aan de meest ongezonde regio van Nederland probeert te geven. Ik wil Roda ook graag zien verbeteren op sportief vlak, maar het ene sluit het andere niet uit.
Daar kunnen we dan heel cynisch over doen, maar als de ergste misdaad van de feniks groep is dat ze naast hun belangeloze miljoenen aan de club ook wat voor de regio willen doen, mogen ze van mij de komende 50 jaar aan de club verbonden blijven.
De maatschappelijke plannen van Feniks spreken me in ieder geval meer aan dan het fantasievol verbeuzel van een Zwitserse Rus die met een shady Belg in Dubai weet ik wat voor rotzooi met geld uithaalde.
16 juni 2022 om 15:00
Ik heb daar verder geen moeite mee maar wel met een bepaalde agenda van een van onze funders die Roda als vehikel gebruikt voor zijn eigen prioriteiten. En als onze directeur zich daar dan mee bezig houdt ipv met het zoeken naar sponsoren die de club naar een hoger plan kunnen tillen ben ik heel snel minder blij. Zo kun je je ook afvragen of Flow Traders met zijn maatschappelijke doelen als shirtsponsor wel optimaal is als we het hebben over ander geld binnen halen. Misschien betaalt hij hier wel markt conform extra voor of kunnen we gewoon niemand anders vinden. Ik weet het niet maar heb mijn vraagtekens.
16 juni 2022 om 17:12
Roda als vehikel gebruiken voor zijn eigen prioriteiten? Ze hebben de club van faillissement gered en hebben na 2 jaar gratis geld, nu voor vooralsnog onbeperkte termijn meer gratis geld beloofd aan de club. Als een bijdrage leveren aan de maatschappij en de regio hun "agenda" is, kan je daar volgens mij weinig problemen mee hebben.
Ik neem aan dat onze directeur zich gewoon met zijn gebruikelijke werkzaamheden kan bezighouden, nu Ard van Peppen is binnengehaald.
Je kan je het afvragen, maar het lijkt mij sterk dat Roda een shirtsponsor ter waarde van 1,5 miljoen euro zou kunnen binnenhalen.
In algemene zin vind ik dat de feniks groep wel wat meer krediet zou mogen krijgen in plaats van continue opportunistische kritiek. Feit is dat het zonder hen einde oefening zou zijn geweest en dat ze zich recentelijke weer voor meerdere jaren aan de club hebben gecommitteerd.
Een groep lokale investeerders stopt miljoenen in de club zonder aandelen in bezit te nemen én wil Roda maatschappelijk meer betrekken in de regio en dan nog zijn mensen niet tevreden, sorry maar ik begrijp daar helemaal niks van.