LBz
Dat is jouw mening, dat mag.
Ik zeg ook niet dat we een top selectie hebben, maar jij ziet het wel heel donker in zeg, jeetje.
Deelname aan de PO's is voor mij de doelstelling. Hoop dat Roda dit ook gauw uitspreekt, want bij de eerste 5 eindigen, lijkt me iets teveel gevraagd.
Als je de basis bekijkt, zijn we er echt wel op vooruit gegaan;
Hoekstra - de Boer
Luickx - Joppen
Falkenburg - Jubitana
Vente - Serrarens is lood om oud ijzer. Doelpunten maken kunnen ze allebei niet echt. Al moet ik wel zeggen dat Vente het zweet voor ogen rent. Maar goed, kijk je naar de cijfers, heb je daar weinig aan.
Enige echte aderlating is Goppel. Dat was ons wapen afgelopen seizoen. Hopelijk komt hier snel een fatsoenlijke vervanger voor.
Daarbij hebben we van een groot deel, niets toevoegende spelers, eindelijk eens afscheid genomen.
Zo'n slecht elftal als menigeen hier laat overkomen, hebben we echt niet. Een fysiek sterke spits en een vervanger voor Goppel. Daarmee zou ik willen starten, en dan evt in de winterstop, indien nodig, hopen op een afvaller elders die we kunnen huren.