Ik heb gisteravond zo precies als mogelijk bouckarts verhaal gevolgd en vond met name het beeld dat hij schetste over pakweg de laatste 4 jaar toch onthutsend: Roda was en is te dik cq heeft te veel mensen op de loonlijst waarvan niet altijd duidelijk is wat ze doen voor hun geld. Aan de inkomsten kant onduidelijke geldstromen plus een wurg contract met lagardere. Geld vloeide gewoon weg. Veel mensen met 'vermeende privileges' die de club geld kostten.
De club is op de been gehouden met de geparkeerde 2 miljoen van AK en het aanstellen van de G7. Anders was het over en uit geweest.
mbt tot de huur heeft hij volgens mij bewust een bommetje gelegd. Exacte verhaal was volgens mij dat roda gedurende 'dunne jaren' minder wil betalen dan gedurende 'vette jaren'. Dit is toch een nuance volgens mij.
De G7 gaat de komende 12 maanden ook over de goedkeuring van het tweede traject dwz 'korotaev'. Zij kunnen AK dus feitelijk buiten de deur houden indien zijn verhaal niet past.
De G7 staat garant voor de -1.7 miljoen. Zij moeten dus ieder pakweg 240k per neus bijleggen mocht dit nodig zijn volgend jaar.
Harm is enkel en alleen statutair dus 'acting' voorzitter (tegen wil en dank). Hij zelf wil en wilde het niet en wil er zo snel mogelijk van af. Harm noemde enkele maanden als termijn maar bouckart zei volgens mij letterlijk tot AK komt en dat kan best langer duren. Dit is opmerkelijk.
Er worden op dit moment boven-normaal veel losse kaarten verkocht.
Vraag van mijn kant: Weet iemand toevallig wie in het verleden voor de lagardere constructie verantwoordelijk was?
Inloggen
Wachtwoord vergeten
Nieuw account maken
Word gratis lid













