×Niet ingelogd
Log je in of Maak een account aan om berichten te kunnen plaatsen op ons forum!
Jos
Door:Geert-Jan Jakobs

Ger Senden (47) en Roda JC leken onlosmakelijk met elkaar verbonden. Vorige maand kreeg de clubman, na ruim dertig jaar trouwe dienst, te horen dat hij weg moet. Senden kan het nog amper geloven. De situatie van Senden doet denken aan die van Mark Luijpers, nog zo’n clubicoon die bij Roda JC op vervelende wijze moest vertrekken.

Als verdediger speelde hij 403 wedstrijden voor de club. Daarna werd Luijpers er kracht- en later assistent-trainer en kreeg hij een 'contract voor het leven' aangeboden. Het bleek weinig waard toen hij vier jaar geleden op de eerste dag van de voorbereiding werd weggestuurd. In de kleedkamer kreeg Luijpers van toenmalig hoofdcoach en oud-ploeggenoot René Trost te horen dat er in de staf voor hem geen plaats meer was.

'René wilde om de een of andere reden niet met mij werken, dat kan', zegt Luijpers, sinds 2016 assistent-trainer van VVV-Venlo. 'Maar de manier waarop alles werd afgehandeld, heeft mij veel pijn gedaan. In dat opzicht herken ik veel in het verhaal van Ger. Collard was al directeur, maar hem heb ik na die mededeling van René nooit meer gesproken. Hij heeft niks van zich laten horen, liet alles door juristen afhandelen. Hij zei in de pers dat ze op zoek waren naar een andere functie voor mij, terwijl ik van de clubadvocate al had gehoord dat daarvan geen sprake was.'

'Na 25 jaar Roda stond ik zomaar op straat', vervolgt Luijpers. 'En nu maakt Ger na dertig jaar hetzelfde mee. Doodzonde. Nog veel meer dan ik is hij het gezicht van Roda, een echte jongen van Kerkrade en een clubicoon. Zo iemand moet je altijd binnenboord houden. Met economische gronden heeft zijn ontslag niks te maken, dat weet ik zeker. Zoveel verdient Ger niet. Als je echt wilt bezuinigen, vind je andere oplossingen. Sowieso kun je niet zonder teammanager, elke profclub heeft er eentje nodig. Dit is puur op persoonlijke gronden gebeurd. Gers kritiek op Collard en co heeft hem de nek gekost. Hij was eerlijk over beleid waarvan iedereen kon zien dat het niet deugde.'

Het vertrek van Senden past volgens zijn vroegere teamgenoot in een patroon. 'Intern is het al jaren heel onrustig, er lopen veel mensen rond die je een mes in de rug willen steken. Vroeger was Roda een familieclub, nu voelt niemand zich meer veilig, omdat er zoveel in achterkamertjes gebeurt. Ik zie Harm van Veldhoven nog als een laatste reddingsboei, hopelijk kan hij zijn plannen doorzetten. Eerst wilde iedereen heel graag naar Roda komen, nu zijn mensen blij als ze er weg zijn. Doodzonde hoe alles kapot wordt gemaakt. De club is alleen nog Roda in naam

do 26 juli 2018 om 08:21 - 26 juli 2018 om 08:21 # 44730
Oudnoord
Het wordt vandaag en morgen heet , ik zou zeggen let op jezelf en elkaar , met name de opa´s en oma´s hebben extra aandacht , net zoals chronisch zieken.
do 26 juli 2018 om 07:39 - 26 juli 2018 om 07:39 # 44729
Kaalheide77
Als maan beweert dat er testspelers komen dan mag je er gerust op vertrouwen dat die dus niet komen.
do 26 juli 2018 om 07:36 - 26 juli 2018 om 07:36 # 44728
Hutch
Over Korotaev hoor je vandaag waarschijnlijk niks. Dat gebeurt namelijk nooit op de dagen die met grote letters in de agenda worden opgeschreven.

Ik vaar al maanden niet op het kompas van alle kenners die zeggen meer te weten, maar volg gewoon de sereieuze berichtgeving in de pers. En daar was gisteren weer een signaaltje. In het voor de club werkelijk beschamende artikel over het ontslag van Gerrie in VI liet Hessel Meijer zich ontvallen dat Korotaev in september wel eens de club in handen zou kunnen krijgen. Waar hij die info op baseerde werd niet niet duidelijk, maar hij is een van de G7 en zal ongetwijfeld over informatie beschikken die wij niet hebben. Althans een hoop van ons niet.
Ik heb de passage een aantal keer herlezen omdat ik vond dat het een belangwekkend nieuwtje betrof en mij afgevraagd of Meijer zelf alleen twijfelde over de haalbaarheid van die datum (want DAT deed 'ie) of ook over de vraag OF Korotaev uberhaupt wel instapt. Er zijn mensen hier die met vrij grote stelligheid beweren dat een overname helemaal niet meer aan de orde is, maar het stukje leek te suggeren dat daar - bij Meijer in ieder geval - geen twijfel over bestaat. En dan kan het natuurlijk nog zijn dat Jakobs het beroerd heeft opgeschreven, maar dan gaan we wel erg ver zoeken

Er is dus wel AK-nieuws, maar eigenlijk ook weer niet: voor de club en voor ons blijft het rustig afwachten op ontwikkelingen in Dubai waar niemand het fijne van weet. En ons in de tussentijd niet gek laten maken door paniekzaaiers en onheilsprofeten. Want daarvan lopen er een boel rond in Kerkrade (en omstreken). En allemaal met een eigen agenda.



do 26 juli 2018 om 07:20 - 26 juli 2018 om 07:20 # 44727
Couto76
Die Okita weigert gewoon nog voor MVV te spelen. Vroeger zou Roda zo'n speler dan gewoon even oppikken. Het zou wel lachen zijn ....
do 26 juli 2018 om 07:16 - 26 juli 2018 om 07:16 # 44726
Eml
Benieuwd of we wat horen over de testspelers waar gisteren hier iemand over had . En natuurlijk over korotaev ?
do 26 juli 2018 om 06:09 - 26 juli 2018 om 06:09 # 44725
thebeast4000
nee, heb er de puf niet meer voor.
do 26 juli 2018 om 03:07 - 26 juli 2018 om 03:07 # 44724
Sonsane
100% eens met Berglund. Als je je zo erg stoort aan een bepaald persoon is het goed om niet met die persoon in discussie te gaan. Maar vervolgens gaan sommigen, zelfs als deze persoon niets van zich laat horen, reacties uitlokken door hem maar te blijven noemen. Vervolgens wordt er weer geklaagd dat hij overal op reageert. Pure kinderachtigheid gewoon. Als je je er echt zo aan stoort, negeer hem dan volkomen en ga ook niets meer uitlokken, anders ben je er gewoon op uit.

Realiseer jullie ook goed dat er ook genoeg mensen zijn die zich storen aan het postgedrag van dezelfde kliek die er op het oude prikbord een bende van hebben gemaakt. Zolang het over voetbal gaat vind ik het leuk om mee te lezen, maar helaas glijdt het hier meer en meer af naar het oude niveau. Jammer.
do 26 juli 2018 om 02:08 - 26 juli 2018 om 02:08 # 44723
RodaJoep
Hopelijk vandaag wat nieuws over korotaev. Kan het daar tenminste over gaan en niet dit infantiele gezeik.
do 26 juli 2018 om 01:54 - 26 juli 2018 om 01:54 # 44722
thebeast4000
Harrieverm

ik heb die van gisteren ook nog ff gezocht, en onthou, geen woord tegen jou gezegd hé. maar dit zijn normale omgangsvormen hé beste har? en dan gaan huilen bij de admin of je weer verstoppen achter je bassman poule? je moet je schamen.

HARRIEVERM
Ja dan gaat hij donderdag weer op allerlei site's los... "bij Roda is nu een heleboel mogelijk" en nu probeert hij al een jaar lang de realist uit te hangen. Wat een misselijk mannetje is dat toch.
gister om 17:58 • [25-07-2018 om 17:58]
do 26 juli 2018 om 01:47 - 26 juli 2018 om 01:47 # 44720
boris9
Niet te geloven ik dacht dat we hier toch allemaal een geel-zwart hart hebben maar iedere keer ontspoort het hier door hanengedrag.
Stop hier aub mee en geef elkaar de ruimte om iets te vinden en communiceer op een normale wijze ; de volgende tekst is niet van mij maar spreekt mij wel aan :

Respect is gebaseerd op het besef dat iedereen van waarde is. Iedereen is BELANGRIJK! Dus behandel iedereen hier met waarde en respect. Laat vervelende opmerkingen en schandalige reacties achterwege. Laten we het gezellig houden op WIJ ZIJN RODAJC .
do 26 juli 2018 om 01:44 - 26 juli 2018 om 01:44 # 44719
thebeast4000
Harrieverm

ik zag dat je weer last hebt van verstandsverbijstering. ik heb de 24ste geen woord tegen jou gezegd beste har, 1 hele prikker geplaatst, tot deze prikker van jou, komt je die bekend voor? of was dat niet bedoeld om me weer uit de tent te lokken?

HARRIEVERM
Beast schijnt vandaag de hele dag samen met Caanen naar het Steiner Bos te zijn geweest. Zijn nu samen barbecueën maar die zal dalijk wel komen.
24-07-2018 om 19:27 • [24-07-2018 om 19:27]

do 26 juli 2018 om 01:35 - 26 juli 2018 om 01:35 # 44718
Dieter
Mahispe

Hoeveel mensen gebruiken het woord ‘alhier’...?
Maar goed ik laat het hierbij, laat anderen die conclusies maar trekken. Of de admin een IP-check laten doen.

Ga mijn vingers er in ieder geval niet meer aan branden, zelfs al ben ik lijdend voorwerp.

Nogmaals, mocht ik er faliekant naast zitten dan mijn excuses. Dat vermoeden heb ik echter niet.
do 26 juli 2018 om 01:17 - 26 juli 2018 om 01:17 # 44715
Berglund
thebeast4000

Ik ben ook geen fan van je maar je hebt 100% gelijk in je prikker van 00:50
do 26 juli 2018 om 01:09 - 26 juli 2018 om 01:09 # 44713
Berglund
Man man man....

De admin vraagt alleen om niet meer "Bassmanpoule" te roepen verder ben je vrij om te reageren op wie je wilt. Hier wordt dan meteen weer "censuur" geroepen. Lees wat je wilt lezen. Reageer op wie je wilt reageren. Daarnaast wordt de "bassmanpoule" de laatste dagen niet meer alleen gebruikt als er een zinloze discussie gaande is maar ook al op voorhand om te provoceren. Fijn kliekje zijn jullie. Misschien samen in een vak in het stadion gaan zitten?

Zeer zonde dit allemaal van deze mooie site waar heel veel tijd en werk in zit volgens mij.
do 26 juli 2018 om 01:08 - 26 juli 2018 om 01:08 # 44712
thebeast4000
Harrieverm

har, dan vertel de gebruikers hier dan eens waarom je me altijd aan het roepen bent zoals gisteren en vandaag? ik was doodstil qua prikkers.
do 26 juli 2018 om 00:50 - 26 juli 2018 om 00:50 # 44711
Bassman
BASSMANPOULE

Ik ben weg. Van mij hebben jullie geen last meer.

Complimenten voor alle waardeloze eikels die hier de boel verzieken met hun gezever!!

Jullie hebben gewonnen!

Bassman out!
do 26 juli 2018 om 00:37 - 26 juli 2018 om 00:37 # 44708
thebeast4000
Harrieverm

harrie,misschien moet je je die vraag eens zelf stellen. ik kan dagen niet prikken en toch is hier het vaste groepje dat dan een ander slachtoffer vindt. als ik al die 2e zin van jou lees, dan kun jij onmogelijk in de spiegel kijken zonder dat je aan jezelf zit. en tig man valt reuze mee, wie was gisteren weer aan het roepen op me beste har? of vanmiddag? wie was dat har? werken je tabletten niet goed? kun je het niet hebben dat ik jouw idolen voor schut zet? dat doe doe je toch ook bij de favorieten van anderen? " nol heeft toen gezegd dat ik er best wel kijk op had " serieus? wat had die dan moeten zeggen? jij hebt een pan af?
do 26 juli 2018 om 00:35 - 26 juli 2018 om 00:35 # 44706
Bassman
Als admin lijkt me dit toch de essentie van je werk hier.

Nogmaals complimenten voor de site maar je graaft je eigen graf.

Bij dezen admin:
do 26 juli 2018 om 00:35 - 26 juli 2018 om 00:35 # 44705
Bassman
Even voor de duidelijkheid:


De Bassmanpoule is begonnen als een grap met een serieus kantje.

Al sinds jaar en dag is er een persoon op zowat alle fora de mensen het leven zuur te maken door gewoonweg constant overal tegaan te trappen, te provoceren, uit te lokken en zaken te verdraaien.

Indien er commentaar gegeven wordt, komt er binnen 30 seconden een weerwoord waarin alle feiten zo verdraaid worden zodat het lijkt alsof @#$&+ altijd aangevallen wordt en dus het slachtoffer is.

Om deze nutteloze discussies in te perken heb ik de Beastpoule, later de Bassmanpoule in het leven geroepen.

Dit geldt niet alleen voor @#$&+ maar voor alle leden van dit prikbord om het overzichtelijk en vooral leuk hier te houden.

Ik waardeer het dan ook zeer dat dit door velen gesteund wordt.

Door Bassmanpoule te roepen wordt enkel en alleen aangegeven dat er een nutteloze discussie aan de gang is.

Ik kan me niet voorstellen dat iemand hierop tegen is.
do 26 juli 2018 om 00:34 - 26 juli 2018 om 00:34 # 44704
Bassman
admin nu sla je echt de plank mis. Ik heb duidelijk aangegeven wat de bedoeling achter de poule was.
do 26 juli 2018 om 00:32 - 26 juli 2018 om 00:32 # 44703
Beckenbauer
Dieter

Denk dat hij Anske bedoelt
do 26 juli 2018 om 00:27 - 26 juli 2018 om 00:27 # 44701
Dieter
Rodajc10
Is Beest een zij?
do 26 juli 2018 om 00:24 - 26 juli 2018 om 00:24 # 44699
Beckenbauer
Auf nie wiedersehen beast.
do 26 juli 2018 om 00:22 - 26 juli 2018 om 00:22 # 44698
Rodajc10
Goed geschrevenTuppetei,ik vind wel waardeloze prikbord wat ze allemaal schrijft!
do 26 juli 2018 om 00:22 - 26 juli 2018 om 00:22 # 44697
thebeast4000
Beckenbauer

nee dat begrijp ik, daar heb je ook kloten voor nodig. dag beckenbauer.
do 26 juli 2018 om 00:19 - 26 juli 2018 om 00:19 # 44696
Tuppetei
Het begin hier op deze site was veel belovend.

Maar dezelfde debielen van het andere prikbord verneuken het weer voor de "normale" supporters.

Ja debielen , dwazen , zieke personen!

Get a life. Ga iets nuttigs doen met je leven.

Thebeast wat jij schrijft boeit me in zo verre niks.
Maar het einige wat jij doet is zuigen en etteren. Ga iets zinvols doen met je leven. Het andere prikbord heb je ook helemaal verziekt.

Wat een treurige mensen. Vreselijk. En admin jij mag doen wat je wilt. Echter als jij niet wil dat jou prikbord helemaal verkracht wordt door dezelfde debielen van die andere site. Dan zul je toch een oplossing moeten vinden.

Ik zou niet weten welke. Maar het prikbord voor onbepaalde tijd sluiten zou zeker een optie zijn. Doe ermee wat je wilt. Maar deze site is binnen no time naar de klote als het zo doorgaat en dat zou zonde zijn aangezien je er veel tijd in hebt gestoken om het voor de "echte" supporters nieuw leven in te blazen.

do 26 juli 2018 om 00:19 - 26 juli 2018 om 00:19 # 44694
Beckenbauer
Uit onderzoek is gebleken dat ik nooit iets doe dat me opgelegd wordt
do 26 juli 2018 om 00:18 - 26 juli 2018 om 00:18 # 44693
thebeast4000
Beckenbauer

kijk beste beckenbauer, als je nu een vent zou zijn zou je eens even de prikkers erbij pakken van een paar maten van je. maar dat doe je niet. of durf je niet, kan ook. actie-reactie beste beckenbauer, anders vraag maar eens aan de pep, die heeft er ook een handje aan. laat me met rust, heb je van mij geen last. ga je mensen binnen roda door de stront trekken en voor van alles uitmaken die ik wel hoog heb zitten, dan reageer ik ook trouwens. ik ga me niet alleen die stront van jullie elke keer aanhoren.
do 26 juli 2018 om 00:16 - 26 juli 2018 om 00:16 # 44691
Beckenbauer
Nee beast, jij hebt maar een account hier. En van jou geen last hebben?
Daar krijgt een mank paard nog de hik van

peppie

Er is zoveel creativiteit onder de pb’ers, daar wordt wel een alternatief voor gevonden. admin denkt misschien dat beast dan minder zal reageren.
Die hoop had ik paar maanden geleden ook.
Maar de realiteit heeft die hoop doen vervliegen
do 26 juli 2018 om 00:13 - 26 juli 2018 om 00:13 # 44690
thebeast4000
Beckenbauer

nee beckenbauer, van zulke zaakjes bedien ik me niet. jullie krijgen me met 7 of 8 man nog niet weggejaagd, waarom zou ik dan me de moeite dan nemen om extra een nieuw account aan te maken? laat me met rust, heb je van mij geen last.
do 26 juli 2018 om 00:09 - 26 juli 2018 om 00:09 # 44688
Dieter

Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /var/www/vhosts/wijzijnrodajc.nl/httpdocs/forum/view/thread/index.php on line 428
@Retail
Je bent toch niet toevallig een fake account van mahispe he..? Meen dezelfde schrijfstijl en taalfouten te herkennen.
Dat zou het wel verklaren gezien ons prikbordverleden en dat van Harrie en jou. Zit ongetwijfeld nog wat oud zeer.
En je hebt het al eens een keer eerder gedaan met zo'n nepaccount, precies op dezelfde manier.

mahispe
Excuus wanneer ik er compleet naast zit.
do 26 juli 2018 om 00:07 - 26 juli 2018 om 00:07 # 44687
Beckenbauer
peppie

Zoals al aangegeven, het zoveelste nep account van de niet op reageren pb’er.
Toch heeel toevallig dat hij ook ineens weer reageert.
Zo doorzichtig dit
do 26 juli 2018 om 00:06 - 26 juli 2018 om 00:06 # 44686
admin
Dit is een geverifieerd account
Mocht je op iemand niet willen reageren, dan kan dat, maar ik wil jullie wel verzoeken te stoppen met het verwijzen naar "De Bassman poule". Wil je niet reageren? Prima, maar laat de verwijzing naar de "poule" dan ook achterwegen
do 26 juli 2018 om 00:02 - 26 juli 2018 om 00:02 # 44683
thebeast4000
jullie prikbord bedoel je beckenbauer, jullie prikbord,
wo 25 juli 2018 om 23:59 - 25 juli 2018 om 23:59 # 44682
Beckenbauer

Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /var/www/vhosts/wijzijnrodajc.nl/httpdocs/forum/view/thread/index.php on line 428
@Retail

Je hebt echt een geheel verkeerd beeld hoe het eraan toegaat op het pb met name het contact naar en met de admin
Blijf vrolijk meeprikken en lees je voortaan beter in als je met het Schahin vingertje komt
wo 25 juli 2018 om 23:56 - 25 juli 2018 om 23:56 # 44681
Dieter

Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /var/www/vhosts/wijzijnrodajc.nl/httpdocs/forum/view/thread/index.php on line 428
@Retail

En waarom zou het niet 'net' zijn om dat hier in het openbaar te doen? In mijn beleving is dat juist de meest nette optie maar oke.

Kijk, ondanks dat jij mij hier in je eerste prikker ten onrechte uitmaakt voor iemand die intimideert en bedreigt sta ik jou op een nette manier te woord. Wel vraag ik je nog even of je je wel helemaal goed voelt enzo, maar dat is pure bezorgdheid om de gesteldheid van mijn medemens ;)

Het zou fijn zijn als dat fatsoen (alsnog) wederzijds opgebracht zou kunnen worden, ondanks onze valse start.
wo 25 juli 2018 om 23:53 - 25 juli 2018 om 23:53 # 44680
Retail
Beckenbauer

Ik behoefte geen nep account.
En ja inderdaad is het dat ik voor de eerste keer hier wat schrijf.
Ik heb tegen niemand persoonlijk iets.
Alleen het intimiderende en daarbij "dreigende"en dwingende gedrag naar de admin toe ligt mij niet lekker.
Maar als deze mijnheer of mevrouw op een nette manier vraagt om hem via Whatsapp een pb te sturen werken deze personen niet mee.
Oh zo bang om ontdekt te worden als zijnde zgn weldoeners alhier.

Mvg JvK
wo 25 juli 2018 om 23:51 - 25 juli 2018 om 23:51 # 44679
Beckenbauer
-
wo 25 juli 2018 om 23:48 - 25 juli 2018 om 23:48 # 44678
Beckenbauer

Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /var/www/vhosts/wijzijnrodajc.nl/httpdocs/forum/view/thread/index.php on line 428
@Retail

Welkom op het pb.
Knap om met je 1e prikker meteen al de plank compleet mis te slaan. Dat geeft hoop voor de nabije toekomst.
Toch niet het zoveelste nep-account van onze geliefde topper?
wo 25 juli 2018 om 23:40 - 25 juli 2018 om 23:40 # 44677
Dieter

Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /var/www/vhosts/wijzijnrodajc.nl/httpdocs/forum/view/thread/index.php on line 428
@Retail
Intimideren?!? Bedreigen?!? Man man ben jij wel helemaal goed bij je hoofd? Weet je zeker dat je niet bevangen bent door de hitte ofzo..?
Of je maakt gewoon een grap hier, dat zou ook nog kunnen, maar dan zou het een hele slechte zijn.

hutch
Prima. Waar het mij om ging is dat jij zegt dat je hier niet geband kunt worden wanneer je je niet als een hufter gedraagt. Feitelijk gezien blijkt dat dus gewoon niet waar, immers ben ik 7 dagen geband zonder aantoonbare reden (zie uitleg van admin op andere forum). Dan vind ik dat je ook zo eerlijk moet zijn om het even toe te geven als je daarin dus (al dan niet achteraf) ongelijk blijkt te hebben.
wo 25 juli 2018 om 23:38 - 25 juli 2018 om 23:38 # 44676
Materazzi
Ali In ieder geval in de beginopstelling stonden geen bekende namen. Weet niet of de A-keus nog ingevallen is.
wo 25 juli 2018 om 23:34 - 25 juli 2018 om 23:34 # 44675
Retail
admin

Laat ik voorop stellen dat deze site goed is opgezet.
Alleen zet ik mijn kanttekening bij jou handelswijze mbt dit prikbord.
Eerst met de onzichtbare moderators die hun gang kunnen gaan.
Dan kom je met banbeleid.

Je geeft daarbij een onduidelijke uitleg naar deze personen.
Vervolgens laat jij je intimideren door bv een Dieter en D'R Harrie dat je hier maar openlijk je verklaring moet afleggen wat niemand eigenlijk niets aangaat.

En vervolgens ga je ook nog excuus aanbieden aan deze "site-oopvullers"?
In mijn ogen ben jij admin de zwakste schakel in deze.
Een angstig persoon die bang is om het voor niemand goed te doen en je ook nog indirect laat "bedreigen" daardoor.
Heel zwak.
Geen sitebeheerder waardig.

Ik zou zeggen laat je goed begeleiden in deze die wat harder en consequenter zijn om deze "troep" volledig te wegcijferen.

Mvg JvK
wo 25 juli 2018 om 23:32 - 25 juli 2018 om 23:32 # 44674
Hutch
Dieter

Wat denk jij nou: dat ik me ga verdiepen in jouw posthistorie?

Als jij en admin tot de conclusie zijn gekomen dat een ban voor jou niet aan de orde is is fijn voor jou en dapper van admin, maar dat verandert echt helemaal niets aan mijn mening. Ik vrees dat je het ermee zult moeten doen.
wo 25 juli 2018 om 23:21 - 25 juli 2018 om 23:21 # 44673
Ali
Materazzi

Nutteloze oefenpot dus...
wo 25 juli 2018 om 23:03 - 25 juli 2018 om 23:03 # 44672
Beckenbauer
De rattenvanger van Hamelen kende ik al, de poppenblazer uit de aardbeienkuil nog niet.
Hij schijnt trouwens ook goed te kunnen zuigen.
Nee, nee, niet wat jullie denken. Niet met zo’n sprekende pop maar hier op het pb.
Lezen we mee moderatoren?
wo 25 juli 2018 om 22:59 - 25 juli 2018 om 22:59 # 44671
thebeast4000

Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /var/www/vhosts/wijzijnrodajc.nl/httpdocs/forum/view/thread/index.php on line 428
@pepperdepep

heb jij trouwens al nieuws betreffende korotaev? daar was jij toch dik mee of niet? iets met 2 miljoen waar je zeer goed van op de hoogte was? moet jij toch weten?
wo 25 juli 2018 om 22:58 - 25 juli 2018 om 22:58 # 44669
thebeast4000
peppie

vraag ik me toch af, liggen jullie nu elke avond ook lepeltje lepeltje met zijn zevenen of achten? is geen zuivere koffie in ieder geval.
wo 25 juli 2018 om 22:56 - 25 juli 2018 om 22:56 # 44667
Materazzi
Ali Hoef je weinig waarde aan te hechten. Zag de beginopstelling van Twente. Volgens mij louter spelers van Jong FC Twente.
wo 25 juli 2018 om 22:51 - 25 juli 2018 om 22:51 # 44664
thebeast4000
rjc-90

nee inderdaad niet. als ik naast jou zou zitten dan had ik binnen 5 minuten een stadionverbod.
wo 25 juli 2018 om 22:50 - 25 juli 2018 om 22:50 # 44663
thebeast4000
Harrieverm

moet je dadelijk weer eens aan denken als je weer aan het zuigen bent, aan je bassman poule.
wo 25 juli 2018 om 22:49 - 25 juli 2018 om 22:49 # 44661
thebeast4000
volgens harrie waren we toen ook schuldenvrij. maar wat wou har? ohja, de kaarten gratis gaan weggeven, dat was de manier. of de kaarten nog eens de helft goedkoper maken. of niet har?
wo 25 juli 2018 om 22:46 - 25 juli 2018 om 22:46 # 44659
Dieter
Hutch

Geef jij dan meteen even een onderbouwing voor het ‘feit’ dat je hier alleen een ban kunt krijgen als je je als een hufter gedraagt?
wo 25 juli 2018 om 22:46 - 25 juli 2018 om 22:46 # 44658
Hutch
Harrieverm

Dat Collard na de promotie goud in zijn handen had roep jij wel vaker maar heb jij daar een onderbouwing/cijfers bij?
wo 25 juli 2018 om 22:44 - 25 juli 2018 om 22:44 # 44657
Ali
Voor wat het waard is... Twente heeft met 1-5 verloren van FC Emmen
wo 25 juli 2018 om 22:40 - 25 juli 2018 om 22:40 # 44655
Dieter
Hutch

Leg mij even uit waar ik me precies als een hufter heb gedragen dan..? Als dat echt zo zou zijn wat je zegt dan had de admin zojuist niet zijn excuses aangeboden voor mijn ban op het andere forum.

Waar blijven jouw excuses? Zo’n kerel ben je niet he..
wo 25 juli 2018 om 22:38 - 25 juli 2018 om 22:38 # 44652
baas
Dieter reeg je af auwhoer :)

Kijk lekker net als ik het pikvogelen op tv .
wo 25 juli 2018 om 22:38 - 25 juli 2018 om 22:38 # 44651
Beckenbauer
baas

Geen probleem.
Het genoegen is geheel wederzijds.
Adieje
wo 25 juli 2018 om 22:37 - 25 juli 2018 om 22:37 # 44650
Hutch
Wat een geouwehoer over die bans. Als je je niet als een hufter gedraagt word je hier echt niet geband.
wo 25 juli 2018 om 22:36 - 25 juli 2018 om 22:36 # 44649
baas
Danke BB verder no hard feelings wah tuup .
wo 25 juli 2018 om 22:34 - 25 juli 2018 om 22:34 # 44648
Eureka
Van Leer dus nu 3de keeper. Heeft de concurrentiestrijd met Lamprou verloren volgens fcupdate.nl. Die had zich de stap naar ajakkes ook anders voorgesteld
wo 25 juli 2018 om 22:34 - 25 juli 2018 om 22:34 # 44647

Voorspel de wedstrijd
Niet ingelogd
Log in of word lid om een voorspelling te kunnen plaatsen
vrijdag 10 juli 2026 om 00:00
Cambuurstadion


SC Cambuur

Roda JC Kerkrade

Ik geef wijzijnrodajc.nl toestemming mijn emailadres te delen met Roda J.C. B.V. zodat Roda J.C. B.V. mij kan benaderen inzake de seizoenkaart campagne 2026/2027.

Ik wil een reminder ontvangen voorafgaan aan de wedstrijddag indien ik mijn voorspelling nog niet heb doorgegeven.

WZRJC Poule klassement