#44
Poule rang
W18

#44

Poule rang

0

Punten

N/A

Huidige streak

N/A

Langste streak
W18
[quote]416108[/quote]

Dat bericht werd gedeeld voordat Khaldi gepresenteerd werd op fb van Roda jc feitjes en geruchten.

โ€œRoda vergevorderd met nieuwe aanvaller. Doel is om deze voor het trainingskamp vastgelegd te hebbenโ€
W18
.
W18
Heel veel sterkte @Vrijdagavond ๐Ÿ™
W18
Roda vergevorderd met nieuwe aanvaller. Doel is om deze voor het trainingskamp vastgelegd te hebben.

Fb roda jc feitjes en geruchten
W18
Nieuwbakken Roda JC-trainer Rob Penders begint op 21 juni met zijn selectie aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. In gesprek met De Nieuwe Ster Parkstad geeft hij โ€“ vanuit zijn functie en perspectief โ€“ een inkijkje in de stand van zaken op dit moment.
Versterking. Anders gezegd: nieuwe spelers. De fans van Roda JC hopen erop. Op de achtergrond is technische baas Rob Servais hier volop mee bezig. Rob Penders ondersteunt hem hierin waar hij maar kan. Voor wat betreft aanvulling van de selectie geeft hij aan:
โ€œVooral aanvallend gezien moet er nog iets bij, vind ik. Daar is immers een aantal spelers vertrokken. Precieze namen en posities die ik ingevuld wil zien, ga ik niet noemen", legt de voormalig verdediger uit.
"Ik werk hierin nauw samen met onze technisch manager en hoofdscout. Soms heb ik een interessante speler die ik ken, een andere keer is dat iemand anders", vervolgt Penders. "Of ik de selectie snel genoeg rond wil hebben? Goed genoeg, dat vind ik veel belangrijker. Dan misschien maar wat langer wachten, maar haasten heeft geen zin.โ€
Penders bevestigt op zijn beurt, zoals deze krant al eerder naar buiten bracht, dat aanvaller Joey Sleegers tijdens de beginfase van de komende voorbereiding inderdaad zal aansluiten bij de Roda-trainingen: โ€œIk ken Joey goed natuurlijk vanuit mijn tijd bij FC Eindhoven. Hij gaat enkele weken bij ons meetrainen in de voorbereiding, zodat we kunnen bekijken hoe dit van beide kanten bevalt.โ€
De Roda JC-trainer geeft ook uitleg over het toekomstplan van de Kerkraadse club met de onlangs aangetrokken Xander van den Berg, een speler die op meerdere posities in een elftal uit de voeten zou kunnen, van amateurkampioen Quick Boys uit Katwijk. โ€œDie is in ieder geval door ons gehaald voor aan de zijkant, op de flanken.โ€
Voor wat betreft de nieuwe samenstelling van de technische staf is Penders terughoudend in zijn uitspraken: โ€œDaar zijn we nog druk mee bezigโ€, legt de oud-prof desgevraagd uit. Op de vraag of hij nog de beschikking krijgt over een assistent uit zijn eigen netwerk, wil hij geen antwoord op geven. โ€œIk kan daar inhoudelijk nu nog niks over zeggen, dat wil ik niet.โ€
Waardoor het vooralsnog ook onduidelijk blijft wie de (extra) rechterhand van Penders wordt en of Wim Dusseldorp, die nog een doorlopend contract heeft in Kerkrade, sowieso ook komend seizoen op de bank zal zitten bij de hoofdmacht van Roda JC.
Qua transferzaken is er in ieder geval ook nog volop werk aan de winkel voor de technische leiding van de Kerkraadse club, die de competitie in de Keuken Kampioen Divisie op vrijdag 7 augustus begint met een uitwedstrijd tegen FC Emmen.
W18
https://x.com/wfcgroningen/status/2061762196288204863?s=46
W18
๐‘๐จ๐๐š ๐‰๐‚ wil weer gaan werken met ๐ž๐ž๐ง c๐จ๐ฆ๐ฆ๐ข๐ฌ๐ฌ๐š๐ซ๐ข๐ฌ v๐จ๐ž๐ญ๐›๐š๐ฅ๐ญ๐ž๐œ๐ก๐ง๐ข๐ฌ๐œ๐ก๐ž z๐š๐ค๐ž๐ง. D๐ข๐ž moet ๐ญ๐จ๐ž๐ณ๐ข๐œ๐ก๐ญ๐ก๐จ๐ฎ๐en ๐จ๐ฉ ๐ก๐ž๐ญ ๐ฌ๐ฉ๐จ๐ซ๐ญ๐ข๐ž๐ฏ๐ž ๐›๐ž๐ฅ๐ž๐ข๐ ๐ž๐ง ๐Ÿ๐ฎ๐ง๐ ๐ž๐ž๐ซ๐ญ ๐š๐ฅ๐ฌ ๐ฌ๐ญ๐ซ๐š๐ญ๐ž๐ ๐ข๐ฌ๐œ๐ก ๐ค๐ฅ๐š๐ง๐ค๐›๐จ๐ซ๐ ๐ฏ๐จ๐จ๐ซ ๐๐ž ๐๐ข๐ซ๐ž๐œ๐ญ๐ข๐ž van de Kerkraadse club.

Binnen de raad van commissarissen (RvC) is de zogeheten commissaris voetbaltechnische zaken belast met het specifieke toezicht op het voetbaltechnisch beleid, binnen de statutaire kaders van de vennootschap en conform de regelgeving van de KNVB.

De commissaris wordt geacht op hoofdlijnen de koers op het gebied van selectieopbouw, talentontwikkeling en scouting te bewaken, met nadrukkelijke aandacht voor de balans tussen sportieve ambities en financiรซle continuรฏteit.
De rol is volgens Roda strikt toezichthoudend en adviserend van aard, zonder operationele verantwoordelijkheden. Het merendeel van de contacten kan op afstand plaatsvinden.
Daarnaast wordt deelname verwacht aan ten minste zes RvC-vergaderingen per jaar. Voor deze positie zoekt Roda JC bij voorkeur een ervaren voetbalprofessional met strategisch inzicht, bestuurlijke sensitiviteit en een sterke langetermijnvisie op voetbaltechnisch beleid, zo schrijft de Kerkraadse club.

In het verleden was onder meer oud-speler Renรฉ Trost enige tijd actief als commissaris voetbaltechnische zaken binnen Roda. Maar hij stapte al vrij snel weer op. De laatste jaren is voormalige trainer Sef Vergoossen adviseur van de RvC op voetbaltechnisch gebied.
W18
[quote]413982[/quote]

Technische baas Rob Servais schept desgevraagd tegenover deze krant verduidelijking: "We hebben met Kevin afgesproken dat hij tot en met aanstaande vrijdag de trainingen doet, dat is de laatste dag."
W18
[quote]413017[/quote]

Liever een jaar later danโ€ฆ als contract van Servais is afgelopen.
W18
[quote]412958[/quote]

Hoevaak ben je in het pls geweest dit seizoen?