De voorbeschouwing van KvD geeft weinig vertrouwen. Zelfde opstelling... "eerst maar een rondje verder komen om te beseffen dat we kunnen promoveren".... Veel te voorzichtig. Hopelijk zit er in de spelers meer pit en grinta!
Qua opstelling (en tactisch) herzelfde beginnen lijkt me onverstandig. Zult toch iets anders moeten verzinnen t.o.v. dinsdag. Ik zou meteen met 2 spitsen beginnen. Als de backs weer lamgelegd worden, kun je in ieder geval wat opportunistischer spelen met CL en vdH. En komt er vanzelf weer ruimte voor de backs. Zul je wel een middenvelder moeten opofferen (of Griffith of Breij)...
Gelukkig hebben we een geweldig uitvak, dat motiveert meer dan onze trainer!!
Hier de voorbeschouwing:
‘Met onze reputatie wordt verwacht dat we wel eventjes winnen’
Met een gelijkspel (1-1) op zak reist Roda JC met vertrouwen naar RKC voor het beslissingsduel in de eerste ronde van de play-offs, vrijdag om 20.00 uur. „Ik denk dat we één ronde moeten doorkomen om echt te gaan beseffen dat promotie zomaar kan gebeuren.”
Maikel Suilen
De laatste dagen stonden voor Roda JC vooral in het teken van zo fris mogelijk worden en scenario’s doornemen richting het beslissende play-offduel tegen RKC. Veel meer is er ook niet mogelijk in de korte tijd die tussen de twee wedstrijden inzit, aldus coach Kevin van Dessel. Hij zal in Waalwijk met dezelfde elf spelers beginnen als afgelopen dinsdag.
„Tactisch zal er niet veel veranderen, misschien een paar details, we hebben vooral een aantal scenario’s doorgesproken – ook al zijn er 1001 mogelijkheden. Het is in grote lijnen: wat doen we op achterstand? Of hoe gaan we verdedigen als zij juist iets moeten forceren?”
Door het gelijk spel in de eerste wedstrijd, merkt Van Dessel dat er van buitenaf iets meer druk wordt gelegd op zijn ploeg. „We hebben een sterke reputatie in uitwedstrijden, dus nu wordt verwacht dat wij wel even gaan winnen daar. Maar dat is natuurlijk niet zomaar gedaan, RKC is gewoon een goede ploeg.”
Het zal, zo denkt hij, beslist worden op details. „Wie maakt de eerste goal bijvoorbeeld? Maar vooral ook in de koppies: welke ploeg wil het liefste winnen? Die zal uiteindelijk doorgaan, denk ik.” En dus, de logische vraag: hoe graag wil zijn elftal? „Het leeft wel, merk ik. Maar ik denk dat we één ronde moeten doorkomen om echt te gaan beseffen dat promotie zomaar kan gebeuren. Dat voelt nu nog heel ver weg, maar daar komen we hopelijk vrijdag een stukje dichterbij.”
Inloggen
Wachtwoord vergeten
Nieuw account maken
Word gratis lid

