
Ben wel blij met Marsman. Drie aanwinsten nu en alle drie jonge knullen waar nog rek in zit.
Gaan niet allemaal voltreffers zijn, maar je vergroot de kans voor jezelf dat je in de toekomst transfersommen gaat binnenkrijgen en dat is waar het (ook) aan ontbrak voorafgaand aan vorig seizoen.
Het lijkt er dus ook echt op dat we afscheid gaan nemen van 4-3-3 en een 5-3-2 met wingbacks gaan spelen en dan is het ontzettend goed om dubbele bezetting daar te hebben. Concurrentie/druk, maar ook een vangnet voor blessures. Als je 5-3-2 gaat spelen en je enige basiswaardige back ligt eruit sta je te kijken. Als we daar op gaan inzetten, verwacht ik het volgende:
* een spits die kan zwerven rondom v.d. Hurk - type Zirkzee;
* Schwirten en Paulissen gaan strijden om de #10 positie;
* Nisbet & Dorenbosch gaan centraal op het middenveld spelen met Muller en Deom als wissels;
* Beerten schuift naar de defensie, samen met Tol & v.d. Buijs en er komt nog minimaal 1, mogelijk 2 CV's bij;
* Lajud, Seedorf & Leijten zul je moeten zien kwijt te raken - om zo ook salaris vrij te krijgen.
Al het andere is koffiedik kijken, maar met een 5-3-2 systeem hoop ik vooral op een goede behendige zwervende spits en eventueel een voltreffer op 10 als het geen combi Schwirten/Pauli wordt