☰
☰
#14
Poule rang
viro

#14

Poule rang

7

Punten

N/A

Huidige streak

N/A

Langste streak
viro
Ben blij met de 3 punten maar vond het voetbal toch vaak niet om aan te zien. Ben ook erg verbaasd dat er backs ingebracht worden die als linksbuiten moeten gaan spelen.

Verdedigend zit het wel redelijk goed maar aanvallend zal Penders toch wat moeten gaan bedenken. v/d Hurk had beter kunnen stoppen na vorig seizoen en Schenten en Sleegers overtuigen mij niet. De enige aanvaller die wat laat zien is Seedorf.

Van de andere kant, als we op deze manier nog 30 x winnen zijn we er ook.
viro
[quote]423802[/quote]

Maak je toch niet druk om een voorspelling. Dat moet je toch nooit serieus nemen.

Stel ik heb gelijk met 5-1 dan hebben we wel een mooie middag gehad.
viro
[quote]423781[/quote]

Fijn dat je terug bent, hopelijk mag je nu eens wat langer blijven.
viro
@Hutch

Ik vind Dorenbosch-Nisbet defensief sterker als Paulissen-Deom waardoor de backs minder hoeven mee te verdedigen en hoger op het veld kunnen staan.

Dat de backs tegen Nac en Mvv er niet uit kwamen heeft niks ermee te maken dat hun ook zo gingen spelen ( want dan is het systeem van Penders als niks meer waard ) maar omdat we snelheid en loopvermogen misten.


Maar dat is mijn mening
viro
Bij winst vandaag staan we er goed bij, bij verlies haken we voorlopig af.

Verwacht zelf een 5-1 overwinning vandaag. We spelen in de sterkste opsteliing met Nisbet en Dorenbosch naast elkaar waardoor ook de backs veel aanvallender kunnen spelen. Met Paulissen en Deom werkt dat gewoon niet.
viro
Dat het stadion wel goed gevuld zit met volle bak wedstrijden zegt dat niet gewoon dat mensen wel willen maar de entree prijzen gewoon niet meer kunnen betalen ?
viro
[quote]423555[/quote]

Hij had ook met Kruiver-Tol-Beerten als cv kunnen spelen. Als linksbuiten / aanvallende middenvelder had hij ook Paulissen kunnen opstellen.

Daarbij heb ik zelf niet het idee dat we echt met een linksbuiten en rechtsbuiten spelen. Zou dat wel zo zijn is de spoeling erg dun op die plaatsen.

Denk dat iedereen het anders invult maar de keuze om Dorenbosch-Nisbet niet naast elkaar te zetten begrijp ik persoonlijk niet.
viro
[quote]423553[/quote]

Dorenbosch-Nisbet zijn er al bij vanaf het begin. Is een keuze geweest om Dorenbosch naar achter te zetten en Nisbet naar voor.
viro
[quote]423551[/quote]

Dit systeem kan aanvallend zijn maar dan moet Penders andere keuze s gaan maken. Ik debk dat als je met Dorenbosch-Nisbet speelt de backs al veel aanvallender kunnen gaan staan en dat is al moeilijker te verdedigen voor de tegenstander.
viro
Is het trouwens waar dat er een rookbom door Roda supporters in de buurt of op de familie tribune van Mvv was gegooid gisteren ?