Roda JC heeft Rayan Khoums zijn eerste profcontract aangeboden. De jonge aanvaller uit de eigen jeugdopleiding tekent een contract tot en met 30 juni 2028, met een optie voor nog een jaar.
Khoums kreeg tijdens de afgelopen interlandperiode de kans om mee te trainen met de eerste selectie. Daar wist hij in korte tijd een positieve indruk achter te laten.
Technisch manager Rob Servais is blij met zijn ontwikkeling: “Rayan staat binnen onze opleiding bekend als een talentvolle aanvaller. Tijdens de interlandperiode heeft hij laten zien zich snel aan te kunnen passen aan het niveau van de eerste ploeg. Hij beschikt over specifieke aanvallende kwaliteiten en we zien veel potentie in zijn verdere ontwikkeling. We zijn blij dat we opnieuw een jongen uit de regio aan onze selectie kunnen toevoegen!”
Inloggen
Wachtwoord vergeten
Nieuw account maken
Word gratis lid




