Z12 Je kan nooit garanderen dat een speler een succes wordt, het gaat altijd om risico’s afwegen. Dat betekent niet dat je geen betere keuzes kan maken dan het halen van Sleegers.
Van het geld van Sleegers had je een jongere speler kunnen halen die misschien ook niet goed genoeg was gebleken, maar die kunnen zich tenminste nog verbeteren of zelfs verkocht worden.
Bij Sleegers wist je al dat je de speler kreeg die hij nu is. Hij wordt niet meer beter en gaat ook geen geld meer opleveren. In het beste geval zou hij iets van de vorm terugvinden van 5 seizoenen geleden.
Een club als Roda met beperkte financiële middelen moet alleen geld uitgeven aan oudere spelers als ze het niveau van de selectie aan de bovenkant verbeteren. Dat is bij Sleegers niet het geval en dat had je best van te voren kunnen inschatten.
Inloggen
Wachtwoord vergeten
Nieuw account maken
Word gratis lid

