Wat een speculaties weer. En heel typisch - ook weer bijzonder weinig optimistisch.
Zo kennen we de club natuurlijk ook een beetje.
Het PLS tot dusver amper uitverkocht is geweest is heel begrijpelijk: niet alleen is er de achterliggende 25 jaar heel veel slecht voetbal te zien geweest, ook kampten met een gigantisch imagoprobleem. Ja we speelden Eredivisie, maar de club was eigenlijk alleen maar negatief in het nieuws. Het nodigde allemaal niet uit.
Er is amper aandacht voor, maar de funders hebben ons weer iets van onze waardigheid teruggegeven. De club komt zijn financiele verplichtingen netjes en tijdig na en zet ook in op grotere doelen dan voetbal alleen. Dat 'Gezond in Mijnstreek' is hartstikke prima en het weren van gokbedrijven als sponsor ook. Dat heet investeren in je MERK, en is belangrijker dan een paar ton extra lappen voor een spits.
Het voetbal kan en moet veel beter, maar er voltrekt zich een revolutie in Kerkrade: we zijn echt bezig een andere, in mijn ogen fraaiere en betere voetbalclub te worden. Over wat dat betekent voor de toeschouwersaantallen als we in de Eredivisie terugkeren valt geen zinnig woord te zeggen.
Inloggen
Wachtwoord vergeten
Nieuw account maken
Word gratis lid

