FCKip
Roda7United schreef:
FCKip schreef:
Rodafrenske schreef:
[quote]379509[/quote] Onzin, Korataev had het beste voor met de club. Heeft zelfs direct enkele miljoenen gegeven voor aankopen e.d. Dat de man daarna Onterecht is beschuldigd en vastgezet, kon hij ook niet weten. Caanen heeft de boel belazerd en de club aan de afgrond gebracht en daarna de La Vega!
12 juni 2025 om 09:44
Veel mensen vertrouwen de man nog omdat hij wel wat miljoenen erin heeft gestopt. Maar de mensen die iets verder durven te zoeken, wat hieronder ook al beschreven is, ziet dat Korotaev wel degelijk... Lees het volledige bericht hier
12 juni 2025 om 12:41
Heel veel aannames. Ik ben ook vóór de huidige weg, maar je eerste 2 alinea’s slaan echt helemaal nergens op. Iemand voor van alles en nog wat uitmaken gebaseerd op eigen aannames. Eigenlijk bijzonder sneu.
12 juni 2025 om 13:28


Mijn eerste alinea’s zijn gebaseerd op onderzoeken en artikelen die over hem te vinden zijn op internet, ik verwijs letterlijk naar wat hieronder al beschreven is over hem.

Dat kan je sneu vinden, maar als jij liever met iemand zaken doet die te pas en te onpas gelinkt wordt aan louche zaken, waarvan ook bewijs is, dan zegt dat iets over jou.

En een aanname als een bank openen in Djibouti om zodoende regels te ontlopen is wel een vrij sterke aanname. Jij loopt ook niet bij de wallen een kamertje naar binnen om daar te kijken naar het mooie behang daar. Maar dat is mijn sneue aanname.
do 12 juni 2025 om 14:37 - 12 juni 2025 om 14:37 # 379537
Voorspel de wedstrijd
Niet ingelogd
Log in of word lid om een voorspelling te kunnen plaatsen
vrijdag 17 juli 2026 om 00:00
Parkstad Limburg Stadion


Roda JC Kerkrade

Beerschot

Ik geef wijzijnrodajc.nl toestemming mijn emailadres te delen met Roda J.C. B.V. zodat Roda J.C. B.V. mij kan benaderen inzake de seizoenkaart campagne 2026/2027.

Ik wil een reminder ontvangen voorafgaan aan de wedstrijddag indien ik mijn voorspelling nog niet heb doorgegeven.

WZRJC Poule klassement