Alli
Natuurlijk heeft het technisch hart gefaald dit seizoen. Met name als het gaat om creativiteit. Men heeft geprobeerd om dat in de winter te repareren, maar dat is niet gelukt.

Maar om alles op het technisch hart, en dan specifiek Servais te gooien, gaat mij te ver. Natuurlijk zal Servais de handtekening gaan zetten, maar het hele technische hart (en dat is absoluut niet alleen Servais) bepaald of een speler wel/geen toegevoegde waarde is voor Roda JC.

In die context kun je het deze mensen niet verwijten dat ze spelers als Grifits en Markelo gecontacteerd hebben. Sterker nog; deze spelers vallen, gezien hun CV, misschien wel in de categorie "buitenkansjes".

Dat deze spelers niet gebracht hebben wat er verwacht wordt, is een ander verhaal. Daar is met name de trainer (lees: Sibum) verantwoordelijk voor.

Wat mij betreft verdient Servais en consorten dan ook nog een kans het komend seizoen. Zoals eerder geschreven dient er dan wel een trainer voor de groep te staan die juist dit soort spelers laat excelleren. En dat is iets wat Sibum dit seizoen allesbehalve gelukt is. Mede door de waslijst aan blessures, maar ook zeker door onbegrijpelijke keuzes in zijn keuze voor spelers en hun posities.

Als we op de woorden van Peters af moeten gaan, heeft men duidelijk in kaart welke fouten men dit seizoen gemaakt heeft. Taak en zaak om te deze woorden om te zetten in daden.
ma 21 april 2025 om 23:06 - 21 april 2025 om 23:06 # 373334
Voorspel de wedstrijd
Niet ingelogd
Log in of word lid om een voorspelling te kunnen plaatsen
vrijdag 24 juli 2026 om 00:00
Parkstad Limburg Stadion


Roda JC Kerkrade

Alemannia Aachen

Ik geef wijzijnrodajc.nl toestemming mijn emailadres te delen met Roda J.C. B.V. zodat Roda J.C. B.V. mij kan benaderen inzake de seizoenkaart campagne 2026/2027.

Ik wil een reminder ontvangen voorafgaan aan de wedstrijddag indien ik mijn voorspelling nog niet heb doorgegeven.

WZRJC Poule klassement