HensFischer
FCKip schreef:
Socio schreef:
FCKip schreef:
[quote]372233[/quote] Bullshit, Bangura is gewoon nog steeds geen basisspeler. Supersub, omdat hij gehyped wordt. Hij moet wel nog wat stappen zetten om echt aanspraak te doen op een basisplaats. Hij raakt gisteren met 2 haren... Lees het volledige bericht hier
12 april 2025 om 08:22
Tuurlijk is hij momenteel geen basisspeler dat beweer ik ook niet. Maar hij had minimaal 15 min moeten spelen!
12 april 2025 om 08:29
Waarom 15 minuten? Hij heeft toch precies gedaan waarvoor hij gebracht is geworden. Het is exact wat Sibum zegt in het interview, hem brengen zorgt dat er wat teweeg komt omdat hij publiekslieveling is in Kerkrade. Wat meen je wat dat doet met het zelfvertrouwen van Bangura, die geloof zelf dan ook dat hij Lukaku is. En dat is goed, echt super voor hem. Maar momenteel is dat juist zijn wapen, als supersub.
12 april 2025 om 08:33


Omdat hij voor deze wedstrijd bewezen heeft al veel eerder in de wedstrijd van waarde te zijn. Waarom zou je m dan niet eerder inzetten als je alternatieven Griffith en Schwirten zijn? Dat gelul over wat te weeg brengen bij t publiek. Waarom zou dat ? Waarschijnlijk omdat men aanvoelt dat de kans op een doelpunt dan een stuk groter wordt. Precies dit is de reden dat hij veel eerder moet spelen. Niet omdat het publiek dan gek wordt. Want als Bangura nog geen doelpunt had gemaakt. Was t enthousisame bij het publiek ook een stuk minder.
za 12 april 2025 om 08:48 - 12 april 2025 om 08:48 # 372245
Voorspel de wedstrijd
Niet ingelogd
Log in of word lid om een voorspelling te kunnen plaatsen
vrijdag 7 augustus 2026 om 20:00
JENS Vesting


FC Emmen

Roda JC Kerkrade

Ik geef wijzijnrodajc.nl toestemming mijn emailadres te delen met Roda J.C. B.V. zodat Roda J.C. B.V. mij kan benaderen inzake de seizoenkaart campagne 2026/2027.

Ik wil een reminder ontvangen voorafgaan aan de wedstrijddag indien ik mijn voorspelling nog niet heb doorgegeven.

WZRJC Poule klassement