StefanRaets
rodafanWeert schreef:
Dit bericht is (tijdelijk) verwijderd. Met spelers moet je soms ook geluk hebben. Komen ze in hun vorm, raken ze niet geblesseerd, passen ze in het team. Vorig jaar vielen alle stukjes samen (behalve de laatste wedstrijden). Ik zeg... Lees het volledige bericht hier
27 februari 2025 om 15:47


Soms hangt het geluk aan je kont en dat hadden de Eagles ook, vooral in hun promotiejaar.
De Graafschap speelt het hele seizoen voor de 2e plek en heeft met nog 2 wedstrijden te gaan 1 overwinning nodig om de promotie veilig te stellen.
Vervolgens spelen ze gelijk tegen Jong Ajax (1-1) en gelijk tegen Helmond Sport (0-0), waardoor Eagles er met de buit vandoor gaat.
Die wonnen de laatste 2 wedstrijden namelijk en redden het daarmee op doelsaldo.

Kunt wel van beleid spreken en ze doen het fantastisch in de Eredivisie, maar die zijn gewoon per ongeluk gepromoveerd hoor.
Stonden halverwege de competitie nog 12e en met nog 3 wedstrijden te gaan hadden ze 6 punten achterstand op de Graafschap.
Soms heb je dom geluk nodig en dat hadden ze. Wij hadden dat niet door een debiel doelpunt in de 98e minuut in Velsen-Zuid.
do 27 februari 2025 om 16:29 - 27 februari 2025 om 16:29 # 367722
Voorspel de wedstrijd
Niet ingelogd
Log in of word lid om een voorspelling te kunnen plaatsen
vrijdag 7 augustus 2026 om 20:00
JENS Vesting


FC Emmen

Roda JC Kerkrade

Ik geef wijzijnrodajc.nl toestemming mijn emailadres te delen met Roda J.C. B.V. zodat Roda J.C. B.V. mij kan benaderen inzake de seizoenkaart campagne 2026/2027.

Ik wil een reminder ontvangen voorafgaan aan de wedstrijddag indien ik mijn voorspelling nog niet heb doorgegeven.

WZRJC Poule klassement