Alli
Even het programma bekeken van onze "concurrentie" de komende 2 wedstrijden.

Huidige stand

6. De Graafschap. 43 pnt
7. Den Bosch. 43 pnt
8. Emmen. 41 pnt
11 Roda. 38 pnt

Plekken 5 tm 1 zijn al uit niet meer te halen voor ons.

Speelronde 28

Dordrecht - Emmen
Jong PSV - De Graafschap
ADO - Den Bosch
Excelsior - Roda

Speelronde 29

De Graafschap - Excelsior
Emmen - ADO
Den Bosch - Cambuur
Roda - PSV

We hebben het geluk dat onze "concurrentie" allemaal een zwaar programma hebben. Maar als wij zondag verliezen (en die kans acht ik groot) en de Graafschap wint van PSV, dan is plek 6 ook al uit zicht.
Laat staan als Den Bosch en/of Emmen ook nog eens kunnen verrassen.

Als wij de komende 2 wedstrijden geen resultaat halen, kan het seizoen voor ons in speelronde 30 wel eens vroegtijdig ten einde komen.

Of wij moeten excelleren de komende periode, maar gezien ons manke spel al het hele seizoen, geloof ik daar eerlijk gezegd niet in.

Zou echt een schandalige prestatie zijn als we ons niet weten te plaatsen voor de PO's. De KKD is kwalitatief het minste van de afgelopen 5 jaar. Als we ons dan niet weten te plaatsen, nadat we vorig seizoen op een haar na, promotie hebben gemist, zou dat echt een flater van jewelste zijn. Benieuwd wat men dan gaat doen, aangezien Sibum dan de uitgesproken doelstelling niet gehaald heeft.




di 25 februari 2025 om 02:40 - 25 februari 2025 om 02:40 # 367655
Voorspel de wedstrijd
Niet ingelogd
Log in of word lid om een voorspelling te kunnen plaatsen
vrijdag 7 augustus 2026 om 20:00
JENS Vesting


FC Emmen

Roda JC Kerkrade

Ik geef wijzijnrodajc.nl toestemming mijn emailadres te delen met Roda J.C. B.V. zodat Roda J.C. B.V. mij kan benaderen inzake de seizoenkaart campagne 2026/2027.

Ik wil een reminder ontvangen voorafgaan aan de wedstrijddag indien ik mijn voorspelling nog niet heb doorgegeven.

WZRJC Poule klassement