Vrijdagavond schreef:JP schreef:Ja kut funders! Zonder die groep kon je nu naar groene ster kijken ipv Roda. Tsjongejonge man.
Hou toch op met Funders veren in de kont te duwen ! Waar gaat t over ? De verwarming staat uit op wedstrijddagen . De terrein knecht moet op vrijwillige basis werken en nog wel... Lees het volledige bericht hier22 januari 2025 om 13:5022 januari 2025 om 13:58
Nou, we doen net alsof de funders de enige zijn die ons uit de brand wilden helpen destijds. Niets is minder waar. The common group was er. Ook die rijke Belg (mediamagnaat). Dan speelde het dossier Korotaev nog en ook is er contact geweest met de city groep.
Ja, de funders hebben ons in leven gehouden. Maar met de huidige inleg komen we geen steek verder. Er moet extern geld bij, en als de funders in het clubbelang denken doen ze dit:
- Zelf
- Toestaan van buitenlands geld
Inloggen
Wachtwoord vergeten
Nieuw account maken
Word gratis lid

