NoahP
Herman schreef:
Velen dus hier, die tevreden/gelukkig zouden zijn met Michael Breij als "10". Vraagje: is hij te vergelijken met Walid Ould Chikh en/of Sami Ouaissa? Hoe mijn antwoord op die vraag zou zijn zal ik maar niet posten.
10 januari 2025 om 11:21


Is inderdaad totaal niet vergelijkbaar met Sami. Sami is een ongelofelijk talent, met een dribbel en onbevangenheid die Breij niet zal hebben. Echter zorgde die onbevangenheid en jeugdige wisselvalligheid er ook voor dat hij niet als 10 gebruikt werd, maar meer als halve rechtsbuiten omdat hij daar toch dat stukje effectiviteit en body nog niet had/heeft.
Ould chikh vind ik al een stuk vergelijkbaarder. Inderdaad schat ik hem nog iets creatiever in, maar een vergelijkbare doelgerichtheid en volwassenheid als een speler als Breij. Wat Breij misschien minder heeft in creativiteit, kon hij bij Cambuur wel goedmaken met degelijkheid en effectiviteit.

Dan even naar de cijfers van vorig seizoen:

Ouaissa: 29 wedstrijden, 4 goals, 7 assists.
Ould chikh: 37 wedstrijden, 12 goals, 8 assists.
Breij: 29 wedstrijden, 9 goals, 10 assists.

Met 8 wedstrijden minder, 1 g/a minder dan Ould Chikh, en in dezelfde wedstrijden 8 g/a meer dan ouaissa. En dat bij een cambuur dat dat seizoen 13e werd.
Nee je kunt er nooit zeker van zijn dat dit goed uitpakt, en het zal geen 1-op-1 vervanging zijn. Maar als je hier al ontevreden mee bent dan zou ik de komende weken maar niet meer het transfernieuws volgen want beter dan dit gaat het niet worden vrees ik.
vr 10 januari 2025 om 11:41 - 10 januari 2025 om 11:41 # 359614
Voorspel de wedstrijd
Niet ingelogd
Log in of word lid om een voorspelling te kunnen plaatsen
vrijdag 7 augustus 2026 om 20:00
JENS Vesting


FC Emmen

Roda JC Kerkrade

Ik geef wijzijnrodajc.nl toestemming mijn emailadres te delen met Roda J.C. B.V. zodat Roda J.C. B.V. mij kan benaderen inzake de seizoenkaart campagne 2026/2027.

Ik wil een reminder ontvangen voorafgaan aan de wedstrijddag indien ik mijn voorspelling nog niet heb doorgegeven.

WZRJC Poule klassement