Toch is het allemaal best verklaarbaar peppie .
Roda heeft er jarenlang een financiële zooi van gemaakt. Toen de funders kwamen is het roer volledig omgegaan. Met dank aan de gemeente werden onder voorwaarden de grote huurschulden kwijtgescholden. Een van die voorwaarden was om de financiën op orde te krijgen en iets terug te doen voor de gemeenschap. Ondanks het kwijtschelden van de schulden bleef roda een negatief eigen vermogen houden. Door de mooie transfersommen die opgehaald zijn de laatste paar jaar is het de club gelukt om het negatieve eigen vermogen stap voor stap weg te werken en nu voor het eerst in decennia om te buigen naar een positief eigen vermogen. Daarbij heeft men flink geinvesteerd in de organisatie omdat deze bij het aantreden van de funders bij lange na niet op orde was. Zo is de club op een geleidelijke manier gegroeid.
De situatie is dus op het gebied van financiën en organisatie sterk verbeterd. De volgende stap is dan ook dat geld wat gegenereerd wordt ook daadwerkelijk in de selectie geinvesteerd kan worden.
Hopelijk kan die stap het komende jaar gezet worden. Tot die tijd moeten we vooral hopen dat we dit seizoen op het juiste moment kunnen pieken. Hier moet je ook een beetje geluk mee hebben.
Als supporter en dat gebeurt mij soms ook denken we te vaak alleen aan de korte sportieve termijn. Maar als je een beetje uitzoomt en naar het totale plaatje kijkt ziet het er allemaal best zonnig uit.
Inloggen
Wachtwoord vergeten
Nieuw account maken
Word gratis lid

