thebeast4000
" Oekraïne is, naast de VS, het enige land dat in de VN tegen een resolutie stemt die het verheerlijken van het nazisme veroordeelt.

Vooral in het Oosten van Oekraïne is er protest. In Donetsk en Loehansk ging men zich, met steun van Rusland, ook gewelddadig verzetten. De nieuwe regering op haar beurt investeert massaal in het leger, zet dat in tegen haar eigen bevolking en bombardeert zelfs ziekenhuizen van de eigen bevolking.

In 2014 is Oekraïne, naast de VS, het enige land dat in de VN tegen een resolutie stemt die het verheerlijken van het nazisme veroordeelt. In december 2021 zijn beide landen opnieuw de enige om tegen zo’n resolutie te stemmen. Ook opmerkelijk, de meeste Europese landen onthouden zich.

Het is moeilijk om dat stemgedrag los te zien van de steun die de regering tijdens de oorlog kreeg van verschillende extreemrechtse paramilitaire groepen zoals de Azov-brigade. Hun symbool: de wolfsangel, geleend van de SS-troepen in Nazi-Duitsland.

Volgens Andriy Biletsky, de voormalige leider van de brigade, is het de missie van de Oekraïense natie om “de witte rassen wereldwijd te leiden in een finale kruistocht tegen de Untermenschen.” De brigade mobiliseert neonazi’s uit heel Europa die de oorlog gebruiken als een soort trainingskamp. "
ma 2 mei 2022 om 16:01 - 2 mei 2022 om 16:01 # 254644
Voorspel de wedstrijd
Niet ingelogd
Log in of word lid om een voorspelling te kunnen plaatsen
vrijdag 28 augustus 2026 om 20:00
Parkstad Limburg Stadion


Roda JC Kerkrade

NAC Breda

Ik geef wijzijnrodajc.nl toestemming mijn emailadres te delen met Roda J.C. B.V. zodat Roda J.C. B.V. mij kan benaderen inzake de seizoenkaart campagne 2026/2027.

Ik wil een reminder ontvangen voorafgaan aan de wedstrijddag indien ik mijn voorspelling nog niet heb doorgegeven.

WZRJC Poule klassement