×Niet ingelogd
Log je in of Maak een account aan om berichten te kunnen plaatsen op ons forum!
Malki89
Ik ben blij dat de club ambitie toont door Hurk en Paulissen te halen. Ook de trainers die genoemd worden klinken goed, jammer dat Penders niet mag en Janssen niet wil komen. Zet de club hoog in, is het weer niet goed. Sommigen hebben van zeiken echt hun hobby gemaakt. Alleen Janssen heeft afgezegd, en hier worden alweer allerlei conclusies getrokken. Wees blij dat dat de club omhoog wil ipv lopen te zaniken.
17 min geleden - 22 mei 2025 om 16:40 # 377076
DnWinkbuul
Haha

"Waarom duurt het zo lang eer Roda jc een nieuwe trainer heeft gevonden?"

Misschien omdat we fucking 12e zijn geworden in en enorm slechte KKD.

Journalistiek van de bovenste plank weer.
25 min geleden - 22 mei 2025 om 16:32 # 377075
DrHerjod
schrouffbelgie schreef:
Servais spreekt te veel en te snel...het is niet 5 weken maar een maand en 1 dag.. Zonder staff, en het programma zou al bereid zijn ? Maar, hij is aan het lachen voor de supporters en de spelers.... Ik heb steeds minder vertrouw voor die mens....
22 mei 2025 om 16:04


Dus nu is transparantie weer niet goed. 😂 Lachwekkend...
45 min geleden - 22 mei 2025 om 16:12 # 377074
DrHerjod
Nu alle kale mannen afvallen maakt een trainer uit Turkije ook weer kans. Want ja, die hebben allemaal haren op hun koppie.
46 min geleden - 22 mei 2025 om 16:11 # 377073
Wim
Jeweun schreef:
boris9 schreef:
@ Wim, Volledig eens, tactisch niet slim, als je te horen krijgt dat je eigenlijk 3e of 4e keus bent.
22 mei 2025 om 15:01
Onzin welkom in grote boze mensenwereld. Nr 1 wil niet dan schakel je gewoon door, het zijn allemaal voorbijgangers welke met een beetje geluk goed functioneren. Een nieuwe kandidaat gaat echt niet miepen waarom hij pas later werd benaderd.
22 mei 2025 om 15:19


De meeste nieuwe kandidaten zeggen meteen Nee.
Je kunt hoog inzetten maar ook “te hoog” inzetten en naast het potje piesen en dat is nu werkelijkheid. We lopen achter de feiten aan
,,
46 min geleden - 22 mei 2025 om 16:11 # 377072
schrouffbelgie
Servais spreekt te veel en te snel...het is niet 5 weken maar een maand en 1 dag..
Zonder staff, en het programma zou al bereid zijn ? Maar, hij is aan het lachen voor de supporters en de spelers....
Ik heb steeds minder vertrouw voor die mens....
53 min geleden - 22 mei 2025 om 16:04 # 377071
dragonmasternl
how, er is een stukje bijgekomen zie ik tegenover het stukje wat ik vanmiddag deelde
1 uur geleden - 22 mei 2025 om 15:47 # 377070
dragonmasternl
Kerkrade
Roda JC moet opnieuw doorschakelen in de zoektocht naar een nieuwe trainer. Johnny Jansen heeft de club donderdag laten weten niet verder in gesprek te gaan. Waarom duurt het zo lang voordat Roda een geschikte coach heeft gevonden?

Jansen was de belangrijkste kandidaat voor het hoofdtrainerschap in Kerkrade, nadat de komst van Rob Penders eerder was afgeketst. De voormalig PEC-coach genoot naast van Roda ook andere interesse, en lijkt daar dus de voorkeur aan te geven. „We zijn nog met andere trainers in gesprek, dat loopt nu door”, aldus technisch manager Rob Servais.

Twee maanden
Toch is de afzegging opnieuw een tegenvaller voor Roda in de zoektocht naar een opvolger voor Bas Sibum, die inmiddels al zeker zo’n twee maanden duurt. De vraag rijst: waarom duurt het zolang voordat Roda een nieuwe hoofdcoach heeft vastgelegd?


Begin april werd officieel bekend dat Sibum Roda zou gaan verruilen voor Heracles. Maar dat de coach na twee seizoenen in Kerkrade voor een vertrek stond, wisten ze binnen de club al veel langer. Hij had niet voor niets een clausule in zijn contract laten opnemen dat hij voor een gelimiteerde som mocht vertrekken naar een eredivisieclub.



Roda had zijn huiswerk gedaan, de lijstjes met kandidaten lagen klaar, vertelde technisch manager Rob Servais toen het vertrek van Sibum zich aandiende. „Vervolgens ga je rondbellen om een beter beeld te krijgen van de kandidaten. En pas daarna ga je kandidaten benaderen of ze bereid zijn om in gesprek te gaan. Dat is niet iets van vandaag op morgen, daar gaat de nodige tijd in zitten”, legt Servais nu uit.

Competitie
Een complicerende factor was volgens Servais dat de competitie nog liep toen de eerste lijntjes werden uitgegooid. „Je kan sowieso niet makkelijk in gesprek met trainers die nog bij een andere club werken. Die hebben ook gewoon werkzaamheden, daar moet je meetings omheen plannen. Dat is niet altijd makkelijk.”

De bal ligt nu eenmaal niet altijd bij ons.
Rob Servais
Technisch Manager Roda JC
Allereerst werden de pijlen op Rob Penders gericht. De assistent van FC Utrecht prijkte bovenaan het lijstje. Dat daar een streep doorheen kon, was een fikse tegenvaller. „We moesten in dit geval ook wachten op Utrecht. De bal ligt nu eenmaal niet altijd bij ons. Je kan in de tussentijd andere kandidaten spreken, maar we hadden gehoopt op Penders. Dat ging niet door en dan ben je zomaar tweeĂ«nhalve week verder.”


Nu, twee weken na het afketsten van Penders, is er met Jansen dus opnieuw een afzegging, en moet Roda wederom doorschakelen, is er weer vertraging. „Maar er is Ă©cht geen man overboord dat we nu nog geen trainer hebben. Als je midden in de competitie zit moet je snel handelen, nu is dat anders.”

Voorbereiding
Op 23 juni begint de voorbereiding op het nieuwe seizoen, het vastleggen van spelers is inmiddels in volle gang. „Dat is over vijf weken, waarom zouden we dan overhaaste beslissingen nemen? De plannen van de voorbereiding liggen al klaar. Je betrekt een coach graag in het technisch hart, maar ook het vastleggen van spelers loopt gewoon door.”

Servais kan niet aangeven wanneer hij verwacht een nieuwe coach te kunnen presenteren. „Dat is ondoenlijk. We kunnen binnen één week een trainer hebben, dat is het probleem niet. Er hebben zich zeker dertig kandidaten gemeld. Maar we gaan niet over één nacht ijs en geloof me, we hebben in de tussentijd Ă©cht geen tijd verspeeld.”
1 uur geleden - 22 mei 2025 om 15:47 # 377069
M
BRANKO schreef:
Van mij mogen ze Edwin Linssen halen als trainer!
22 mei 2025 om 14:45


Zou hem zeker een kans willen geven, buiten het punt dat hij en Sibum het niet met elkaar konden vinden, denk ik/heb ik het gevoel dat tactisch wel weet wat hij wil en hoe hij dat moet overbrengen, geen feit mijn gedachte.
Geef hem een 1 jr contract met optie aan club kant.


1 uur geleden - 22 mei 2025 om 15:40 # 377068
RJCinBeeld
Zou iemand het artikel over afzeggen Johnny Janssen kunnen delen?
1 uur geleden - 22 mei 2025 om 15:40 # 377067
Roda7United
Rodahatz schreef:
Dat goede kandidaten niet instappen om bij Roda als trainer aan de slag te gaan, laat kennelijk zien dat de club nog steeds weinig te bieden heeft. Ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat het meer betreft dan het tegenvallende salaris. Bevalt de structuur of organisatie niet waarin gewerkt moet worden? Is er te weinig perspectief op sportief of financieel vlak? Staat men niet achter de visie of filosofie van de club of is die niet voorhanden? Voor de kandidaten die afhaken wellicht een weet, voor ons supporters een vraag.
22 mei 2025 om 15:18


Rare opmerking. Penders wilde dolgraag komen. Johnny Jansen inderdaad niet, maar is dat gek? Een trainer die zich in de Eredivisie prima staande hield. Vreemd en onnodig om dan gelijk zo pessimistisch te zijn en de ‘noodklok te luiden’. Je wilde toch transparantie? Dat krijgen we nu maar dan schiet men meteen weer in de stress.

Het is vrij normaal dat met meerdere kandidaten geen akkoord wordt bereikt. Alleen komt dat normaliter niet telkens in het nieuws. Roda heeft gewoon enorm hoog ingezet. En het geval met Penders heeft bewezen dat dit niet kansloos is maar dat Roda voor dit soort kandidaten nog steeds aantrekkelijk kan zijn.
1 uur geleden - 22 mei 2025 om 15:24 # 377066
Jeweun
boris9 schreef:
@ Wim, Volledig eens, tactisch niet slim, als je te horen krijgt dat je eigenlijk 3e of 4e keus bent.
22 mei 2025 om 15:01


Onzin welkom in grote boze mensenwereld.

Nr 1 wil niet dan schakel je gewoon door, het zijn allemaal voorbijgangers welke met een beetje geluk goed functioneren.

Een nieuwe kandidaat gaat echt niet miepen waarom hij pas later werd benaderd.
1 uur geleden - 22 mei 2025 om 15:19 # 377065
Rodahatz
Dat goede kandidaten niet instappen om bij Roda als trainer aan de slag te gaan, laat kennelijk zien dat de club nog steeds weinig te bieden heeft. Ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat het meer betreft dan het tegenvallende salaris. Bevalt de structuur of organisatie niet waarin gewerkt moet worden? Is er te weinig perspectief op sportief of financieel vlak? Staat men niet achter de visie of filosofie van de club of is die niet voorhanden? Voor de kandidaten die afhaken wellicht een weet, voor ons supporters een vraag.
1 uur geleden - 22 mei 2025 om 15:18 # 377064
rodafan123
ik gooi deze eens er in



zou stijn schaars geen optie zijn of de trainer van jong az
hoe zit met kevin van dessel heeft hij wel de papieren of niet.

bob peeters
kah
miss deze ook een optie
1 uur geleden - 22 mei 2025 om 15:01 # 377063
boris9
@ Wim, Volledig eens, tactisch niet slim, als je te horen krijgt dat je eigenlijk 3e of 4e keus bent.
1 uur geleden - 22 mei 2025 om 15:01 # 377062
PLS2000
Jan Vreman ?
2 uur geleden - 22 mei 2025 om 14:56 # 377061
Wim
Roda7United schreef:
Wim schreef:
Ik vind het lang duren alvorens de nieuwe trainer wordt gepresenteerd. In ieder geval minimaal de derde keus en een slechte start van het seizoen. Het zal wel een tussen jaartje worden en hopen dat we volgend jaar kunnen verrassen
.
22 mei 2025 om 13:50
Je had ook vanaf het begin laag kunnen inzetten, dan had je je eerste keus waarschijnlijk wel gehad. Rare beredenatie.
22 mei 2025 om 14:03


Dat er al een aantal kandidaten(waar ik overigens zeer tevreden mee zou zijn geweest) hebben afgezegd zou ik niet aan de grote klok hebben gehangen. Degene die het wel wordt zal dus nooit als de gewenste droomtrainer gezien worden. En dat vind ik jammer.
Er worden zaken gecommuniceerd waarvan ik zeg dat je beter had kunnen zwijgen, maar ook zaken die wel gecommuniceerd hadden moeten worden maar waarvan je niets hoort.
2 uur geleden - 22 mei 2025 om 14:55 # 377060
rodafan123
ik gooi deze eens er in



zou stijn schaars geen optie zijn of de trainer van jong az
hoe zit met kevin van dessel heeft hij wel de papieren of niet.

bob peeters
kah
miss deze ook een optie
2 uur geleden - 22 mei 2025 om 14:55 # 377059
Herman
volgende drie aub
2 uur geleden - 22 mei 2025 om 14:54 # 377058
Rjc1971
Ik gooi ook 3 nieuwe namen van trainers in de groep die een optie zouden kunnen zijn:
- Nicky Hofs (Vitesse). Nieuwe buitenlandse eigenaren willen nieuwe buitenlandse trainer. Waarschijnlijk is Hofs goed betaalbaar.
- Sunday Oliseh. Temperamentvolle oud trainer van Fortuna in seizoen 2017/2018 (promotiejaar). Temperament kan ook doorslaan.
- Wil Boessen. Betrouwbaar en degelijk en ruime ervaring als trainer.
2 uur geleden - 22 mei 2025 om 14:50 # 377057
BRANKO
Van mij mogen ze Edwin Linssen halen als trainer!
2 uur geleden - 22 mei 2025 om 14:45 # 377056
Landgraaf045
Koempel046

Als je eerste 3 keuzes niet willen of om een andere reden niet doorgaan, zul je sowieso compromissen moeten stellen wat betreft “eigenschappen” van een trainer.
2 uur geleden - 22 mei 2025 om 14:34 # 377055
kirchroa
Ruud Brood zou ik wel een goede trainer vinden. Maar die gaat aan de slag met Unitas.
2 uur geleden - 22 mei 2025 om 14:24 # 377054
Koempel046
Op basis waarvan is iedereen zo content met Fraser? Heeft laatste jaren nergens meer gepresteerd en RKC degradatie gebracht. Ken mensen daar en die waren zeer ontevreden, omdat ze van jonge aanvallend denkende trainers naar het betonvoetbal van Fraser zijn gegaan. Dit heeft geleid tot hun degradatie. Begrijp het sentiment en dat hij qua karakter bij de regio past, maar zou haaks staan op de eigenschappen die Servais reeds benoemde
2 uur geleden - 22 mei 2025 om 14:23 # 377053
Rodaforlife045
Wat het met Fraser is, hij zou graag ook een buitenlands avontuur willen. Alleen wilt zijn vrouw en hij ook wel graag terugkeren naar het zuiden.
2 uur geleden - 22 mei 2025 om 14:23 # 377052
Hutch
Bocheser5 schreef:
Hutch schreef:
Bocheser5 schreef:
[quote]377013[/quote] Arouna Koné - 1 Miljoen euro (excl salarislasten) Frederik Berglund- 2,2 Miljoen euro. (excl salarislasten) Annastasiou - 1 Miljoen euro (excl. salarislasten) En zoals jij benoemd Van Loen. Dat waren voor die tijd zeer behoorlijke transfersommen die Roda (Nol) betaalde. Nol smeet met miljoenen maar verdiende inderdaad nog meer miljoenen. Die tijden zijn helaas voorbij. Nu ben je een KKD clubje met een lege beurs daar moet je je scouting op aanpassen. Wel ben ik van mening dat we ambitieuzer moeten zijn dan scouten bij de amateurs. De nieuwe Vardy ga je op de Nederlandse velden helaas niet halen.
22 mei 2025 om 11:38
Ik wist wel dat deze voorbeelden zouden passeren, maar ze zijn weinig representatief. Nol was ruim 25 jaar aan Roda verbonden, was betrokken bij vele tientallen transfers en buiten Van Loen voor wie echt in '89 al een flink bedrag werd betaald, werd er vooral met weinig geld heel creatief gescout. Omdat dat winsten genereerde was er op een gegeven moment natuurlijk ook meer werkkapitaal. Maar de transfers die jij noemt vielen in de financiele en sportieve hoogtijdagen van de club, rond de eeuwwisseling: Er was een tweede bekerwinst, de verhuizing naar het PLS en met de transfers van Bob Peeters en Joos Valgaeren werd zo'n 20 miljoen opgehaald. In die paar jaar naar het einde van zijn bemoeienis met de club is er inderdaad even met grotere bedragen gegoocheld, maar dat was zeker niet de norm of representatief voor zijn werkwijze. Hij had gewoon een groot netwerk, oog voor talent en liet zich ook weinig gelegen liggen aan alle koempel-onzin: naar sjravelaars mocht de club zelf zoeken, hij zorgde ervoor dat er altijd VOETBALLEND wat te genieten viel. En leek daarbij te vissen in een veel grotere vijver. Overal kwamen ze vandaan. Maar heel opvallend - niet uit Aken, Gelsenkirchen of Aue. Ik heb niks tegen Duitse spelers an sich en vind de jongens die onder contract staan best bruikbaar, maar de blik hoeft niet WEER gericht te worden op dravers en tegenhouders uit de Regionalliga. We zijn voorzien, dankeschon. Ik hoor mensen alweer over CVs en controleurs, mijn broek zakt er van af. Als ze het in de verdediging met deze jongens blijven doen vind ik prima, er moet nu eindelijk ECHT explosiviteit, techniek en scorend vermogen bij. Tenminste nog twee pure voetballers; Paulissen (als ie al komt - we lopen op de zaken vooruit) alleen is niet genoeg.
22 mei 2025 om 12:19
In principe gaat het er ook vooral om dat wij toen altijd voor Europese tickets speelde. Heel leuk dat jij nu voetballend wilt genieten maar spelers die daar voor kunnen zorgen kunnen komen niet naar Roda. Niemand wordt warm van de streek, het aangeboden salaris en al helemaal niet van het niveau van de KKD, waardoor Roda voor een speler op de 4e of 5e plek komt. Zij kijken eerst of ze iets beters kunnen krijgen en anders wellicht maar genoegen nemen met Roda. Spelers uit alle windrichtingen halen heeft ons daarnaast de laatste keer de Badibanga's opgeleverd die nog niet eens wisten in welke stad ze ĂŒberhaupt speelde. Als het allemaal zo makkelijk was als 'even creatief scouten' zou de hele KKD dat wel doen, denk je niet?
22 mei 2025 om 13:11


Het is mij te makkelijk dat Bouchi en Walid de laatste echte voetballers zouden zijn die tot een verblijf in Kerkrade bereid waren.

Ze zijn er wel, bij Telstar vinden ze ook, maar je moet het wel de inschatting kunnen maken van wat er nodig is. En weten waar je moet zoeken. En daarbij heb ik inderdaad mijn twijfels.

2 uur geleden - 22 mei 2025 om 14:21 # 377051
Landgraaf045
Ben zelf wel gecharmeerd van Fraser, ondanks dat hij ook al op plekken ontslagen is. Maar hij heeft veel eigenschappen die ik bij Roda vindt passen. Hij kan een relaxte trainer zijn, maar ook hard zijn daar waar dat nodig is. Bovendien heeft hij de nodige ervaring. Zou persoonlijk heel tevreden zijn als Fraser de trainer wordt. Had ik samen met Penders bovenaan mijn lijstje staan.
2 uur geleden - 22 mei 2025 om 14:09 # 377050
Roda7United
Wim schreef:
Ik vind het lang duren alvorens de nieuwe trainer wordt gepresenteerd. In ieder geval minimaal de derde keus en een slechte start van het seizoen. Het zal wel een tussen jaartje worden en hopen dat we volgend jaar kunnen verrassen
.
22 mei 2025 om 13:50


Je had ook vanaf het begin laag kunnen inzetten, dan had je je eerste keus waarschijnlijk wel gehad. Rare beredenatie.
2 uur geleden - 22 mei 2025 om 14:03 # 377049
045J
Roda zal denk ik toch op een wat meer onervaren coach moeten gaan richten. De ex eredivisie trainers zien het blijkbaar niet zitten bij Roda.

Penders wilde overigens wel graag naar Roda dus het is niet zo dat Roda door hem is afgewezen. Meijer en Jansen vinden zichzelf waarschijnlijk net wat te groot voor Roda.
2 uur geleden - 22 mei 2025 om 13:59 # 377048
DelaVega
De nieuwe trainer is nu waarschijnlijk de 5e keus, gok op een KKD trainer.. Denk aan categorie v Dinteren, Nascimento, Santoni enz enz

Van de genoemde ''wandelgangen'' namen heeft Fraser voor mij de voorkeur.
3 uur geleden - 22 mei 2025 om 13:56 # 377047
viro
Ben van Dael is nog beschikbaar.
3 uur geleden - 22 mei 2025 om 13:54 # 377046
Wim
Ik vind het lang duren alvorens de nieuwe trainer wordt gepresenteerd. In ieder geval minimaal de derde keus en een slechte start van het seizoen. Het zal wel een tussen jaartje worden en hopen dat we volgend jaar kunnen verrassen
.
3 uur geleden - 22 mei 2025 om 13:50 # 377045
Dorpsgek
Henk Fraser zou ik top vinden, oud speler ook.
3 uur geleden - 22 mei 2025 om 13:49 # 377044
Rodaforlife045
Johnnie schreef:
Rodaforlife045 welke Simons?? Mag toch niet hopen Regilio? Want dan ligt de lat, naast “goeie” kandidaten ook bij totaal onzinnige. Zelf denk ik dat je gewoon uit gaat komen bij een Ramzi of van Dinteren. Maar dat moet wel binnen nu en twee weken gebeuren als je het mij vraagt. Anders heb je nog maar een week of twee voordat het seizoen begint. En ik neem aan dat jongens als zo’n El Meliani niet tot in den treuren blijven wachten of ze ajb een contractje bij Roda kunnen tekenen?
22 mei 2025 om 13:37


Regillo heeft zich zelf gemeld bij roda en gesprekje gehad alleen verwacht ik niet dat hij het gaat worden. Henk Fraser en Maduro hebben wel een serieus gesprek gehad. En indd El Meliani gaat niet bedelen voor een contract bij Roda die heeft ook genoeg anderen opties. Hij hoopt wel bij roda te kunnen blijven maar niet zonder contract.
3 uur geleden - 22 mei 2025 om 13:46 # 377043
dragonmasternl
Kerkrade
Roda JC moet opnieuw doorschakelen in de zoektocht naar een nieuwe trainer. Johnny Jansen heeft de club donderdag laten weten voor een andere uitdaging te kiezen.

Jansen was de belangrijkste kandidaat voor het hoofdtrainerschap in Kerkrade, nadat de komst van Rob Penders eerder was afgeketst. De voormalig PEC-coach genoot naast van Roda ook andere interesse, en heeft daar dus de voorkeur aan gegeven.

Tweede gesprek
Jansen was de afgelopen twee seizoenen hoofdcoach in Zwolle en eindigde met de Overijsselse club afgelopen seizoen op de tiende plaats. Donderdagochtend stond er een tweede gesprek met Jansen gepland, vertelt technisch manager Rob Servais van Roda, maar dat is dus niet doorgegaan. „We zijn ook nog met andere trainers in gesprek, dat loopt nu door”, aldus Servais.

Roda zoekt een opvolger voor Bas Sibum, die na twee jaar naar Heracles Almelo vertrekt.
3 uur geleden - 22 mei 2025 om 13:42 # 377042
Johnnie
Rodaforlife045 welke Simons?? Mag toch niet hopen Regilio? Want dan ligt de lat, naast “goeie” kandidaten ook bij totaal onzinnige.

Zelf denk ik dat je gewoon uit gaat komen bij een Ramzi of van Dinteren. Maar dat moet wel binnen nu en twee weken gebeuren als je het mij vraagt. Anders heb je nog maar een week of twee voordat het seizoen begint.

En ik neem aan dat jongens als zo’n El Meliani niet tot in den treuren blijven wachten of ze ajb een contractje bij Roda kunnen tekenen?
3 uur geleden - 22 mei 2025 om 13:37 # 377041
Dorpsgek
Kan iemand het artikel plaatsen?
3 uur geleden - 22 mei 2025 om 13:36 # 377040
Alli
Rodaforlife045

Lijkt me geen reden, waarom zou je anders het gesprek aangaan?
Of dacht hij dat "Kerklaar" in het midden des lands lag? 😂
3 uur geleden - 22 mei 2025 om 13:22 # 377038
Rodaforlife045
Alli schreef:
Zou mij niks verbazen als Janssen is afgehaakt. Vond het al knap dat hij het gesprek met Roda is aangegaan. Nadat zijn vertrek bij Zwolle bekend werd gemaakt had hij namelijk zelf kenbaar gemaakt dat hij zelf al twijfels had om te verlengen bij PEC. Redenen waren o.a. trainingsfaciliteiten, financiële mogelijkheden, onrust in de top van de club. Nu is dat laatste bij ons gelukkig niet (meer) van toepassing, maar de financiële mogelijkheden bij ons zullen nog veel minder zijn als bij PEC. Daarnaast trainen wij op de velden van de lokale amateurclub, dus ook hier zullen we niet beter scoren dan een PEC. Benieuwd wie dan "topkandidaat" gaat worden. Mooi hoe de media dat altijd verpakt. Eerst was Penders "topkandidaat", nu is Janssen de "topkandidaat". Wie volgt? Trainer die nog niet vrij is maar heel snel vrij kan komen; Danny Buijs. Allerminst zeker dat hij in Sittard blijft volgend seizoen. Wilt eerst een gesprek met de eigenaren, maar tot op heden geven die niet thuis. Als ik Servais was had ik al een lijntje uitgegooid bij hem. Niet geschoten is altijd mis. Liever de tijd nemen voor een geschikte trainer, dan dadelijk op de proppen komen met een 3e, 4e of zelfs 5e keuze trainer.
22 mei 2025 om 13:03


Johnny heeft ook laatst een huis gekocht ergens in het noorden, dus misschien had hij geen zin om te verhuizen naar Kerkrade etc.
3 uur geleden - 22 mei 2025 om 13:15 # 377037
Bocheser5
Hutch schreef:
Bocheser5 schreef:
Hutch schreef:
[quote]376993[/quote] Dat Nol met miljoenen scoutte is onzin: in de absolute hoogtijdagen werd voor Van Loen een dergelijke som betaald - maar dat was eerder uitzondering dan regel. En dan ging het ook om guldens. Andere tijden maar toch... Nol VERDIENDE vooral miljoenen. En de veranderende verhoudingen staan daar los van. Eric van der Luer en Erwin Vandenbroek (zijn oogappel) kwamen voor een fooi van MVV, Barry van Galen van Haarlem, Huiberts van Zwolle - toen ook aanmerkelijke kleinere clubs. Nol speelde dus niet zozeer grote meneer, hij haalde talent op waar het te vinden was. Van Alemannia had hij gewoon niet zo'n hoge pet op en dat snap ik dondersgoed, want dat heb ik ook niet. En al helemaal niet van spelers die daar tegen de basis aanschurken. Dat gaat allemaal a la Kother en Muller gezichtsloos meehobbelen. Voor MVV is Aken ongeveer met zo dichtbij, maar die halen deze zomer twee spelers uit Rijnsburg. En Telstar zoekt het ook in die contreien. Slim, want daar haal je meer voetbal voor je Euro dan bij Aken. Of laat ik het anders stellen, de kans is in ieder geval aanmerkelijk groter. Het is een bewuste keuzes van onze scouting om ons op de lagere divisies in Duitsland te storten. En blijkbaar niet op Luik en omstreken. Ofop de Topamateurs in de Randstad, met hun afgeteste Ajacieden en Feyenoorders. Het zal, maar ik had liever dat er eens wat lijntjes naar Zeeburgia liepen dan dat eeuwige Aken dat ik in mijn hele leven nooit een fatsoenlijke wedstrijd heb zien spelen.
22 mei 2025 om 11:07
Arouna Koné - 1 Miljoen euro (excl salarislasten) Frederik Berglund- 2,2 Miljoen euro. (excl salarislasten) Annastasiou - 1 Miljoen euro (excl. salarislasten) En zoals jij benoemd Van Loen. Dat waren voor die tijd zeer behoorlijke transfersommen die Roda (Nol) betaalde. Nol smeet met miljoenen maar verdiende inderdaad nog meer miljoenen. Die tijden zijn helaas voorbij. Nu ben je een KKD clubje met een lege beurs daar moet je je scouting op aanpassen. Wel ben ik van mening dat we ambitieuzer moeten zijn dan scouten bij de amateurs. De nieuwe Vardy ga je op de Nederlandse velden helaas niet halen.
22 mei 2025 om 11:38
Ik wist wel dat deze voorbeelden zouden passeren, maar ze zijn weinig representatief. Nol was ruim 25 jaar aan Roda verbonden, was betrokken bij vele tientallen transfers en buiten Van Loen voor wie echt in '89 al een flink bedrag werd betaald, werd er vooral met weinig geld heel creatief gescout. Omdat dat winsten genereerde was er op een gegeven moment natuurlijk ook meer werkkapitaal. Maar de transfers die jij noemt vielen in de financiele en sportieve hoogtijdagen van de club, rond de eeuwwisseling: Er was een tweede bekerwinst, de verhuizing naar het PLS en met de transfers van Bob Peeters en Joos Valgaeren werd zo'n 20 miljoen opgehaald. In die paar jaar naar het einde van zijn bemoeienis met de club is er inderdaad even met grotere bedragen gegoocheld, maar dat was zeker niet de norm of representatief voor zijn werkwijze. Hij had gewoon een groot netwerk, oog voor talent en liet zich ook weinig gelegen liggen aan alle koempel-onzin: naar sjravelaars mocht de club zelf zoeken, hij zorgde ervoor dat er altijd VOETBALLEND wat te genieten viel. En leek daarbij te vissen in een veel grotere vijver. Overal kwamen ze vandaan. Maar heel opvallend - niet uit Aken, Gelsenkirchen of Aue. Ik heb niks tegen Duitse spelers an sich en vind de jongens die onder contract staan best bruikbaar, maar de blik hoeft niet WEER gericht te worden op dravers en tegenhouders uit de Regionalliga. We zijn voorzien, dankeschon. Ik hoor mensen alweer over CVs en controleurs, mijn broek zakt er van af. Als ze het in de verdediging met deze jongens blijven doen vind ik prima, er moet nu eindelijk ECHT explosiviteit, techniek en scorend vermogen bij. Tenminste nog twee pure voetballers; Paulissen (als ie al komt - we lopen op de zaken vooruit) alleen is niet genoeg.
22 mei 2025 om 12:19


In principe gaat het er ook vooral om dat wij toen altijd voor Europese tickets speelde. Heel leuk dat jij nu voetballend wilt genieten maar spelers die daar voor kunnen zorgen kunnen komen niet naar Roda. Niemand wordt warm van de streek, het aangeboden salaris en al helemaal niet van het niveau van de KKD, waardoor Roda voor een speler op de 4e of 5e plek komt. Zij kijken eerst of ze iets beters kunnen krijgen en anders wellicht maar genoegen nemen met Roda.

Spelers uit alle windrichtingen halen heeft ons daarnaast de laatste keer de Badibanga's opgeleverd die nog niet eens wisten in welke stad ze ĂŒberhaupt speelde.

Als het allemaal zo makkelijk was als 'even creatief scouten' zou de hele KKD dat wel doen, denk je niet?
3 uur geleden - 22 mei 2025 om 13:11 # 377036
Alli
Johnnie schreef:
mijnstreek waar het om gaat, is dat alles wat naar ons komt per definitie van een “kloteniveau” lijkt te komen volgens meerdere. Echter is de realiteit dat wij dat niveau nauwelijks ontstegen zijn en we dus “passende” spelers halen
22 mei 2025 om 10:28


Valt toch wel mee? Vind de meerderheid juist positief reageren op de komst van VDH en evt Paulissen.

Bij Paulissen geven sommige (waaronder ik) wel aan dat de wens is om een sterke 6 te hebben indien Paulissen op 8 gaat spelen. Dit omdat Paulissen in zijn 1e Roda periode vaak bekritiseerd werd door het niet meeverdedigen. Ik hoop toch dat we dit soort meningen gewoon mogen benoemen, anders wordt het een saaie boel hier😉
3 uur geleden - 22 mei 2025 om 13:09 # 377035
Alli
Zou mij niks verbazen als Janssen is afgehaakt. Vond het al knap dat hij het gesprek met Roda is aangegaan. Nadat zijn vertrek bij Zwolle bekend werd gemaakt had hij namelijk zelf kenbaar gemaakt dat hij zelf al twijfels had om te verlengen bij PEC. Redenen waren o.a. trainingsfaciliteiten, financiële mogelijkheden, onrust in de top van de club.

Nu is dat laatste bij ons gelukkig niet (meer) van toepassing, maar de financiële mogelijkheden bij ons zullen nog veel minder zijn als bij PEC. Daarnaast trainen wij op de velden van de lokale amateurclub, dus ook hier zullen we niet beter scoren dan een PEC.

Benieuwd wie dan "topkandidaat" gaat worden. Mooi hoe de media dat altijd verpakt. Eerst was Penders "topkandidaat", nu is Janssen de "topkandidaat". Wie volgt? Trainer die nog niet vrij is maar heel snel vrij kan komen; Danny Buijs. Allerminst zeker dat hij in Sittard blijft volgend seizoen. Wilt eerst een gesprek met de eigenaren, maar tot op heden geven die niet thuis. Als ik Servais was had ik al een lijntje uitgegooid bij hem. Niet geschoten is altijd mis. Liever de tijd nemen voor een geschikte trainer, dan dadelijk op de proppen komen met een 3e, 4e of zelfs 5e keuze trainer.
3 uur geleden - 22 mei 2025 om 13:03 # 377034
Rodaforlife045
Roda heeft met heel veel mensen gesprekken gevoerd, maar niet alles komt naar buiten. 1e keus was Penders alles daaronder was geen 3,4,5 keus dat is onzin. Zo heeft Roda ook gesprekken gevoerd met o.a Henk Fraser en Simons.
3 uur geleden - 22 mei 2025 om 12:59 # 377033
joolisjool
KampfenundSiegen schreef:
Toch wel een beetje jammer dat je blijkbaar niet aantrekkelijk genoeg bent voor die eerste 4. Zet je wel even op je plaats...Frank123 schreef:
Aangezien de kans groot is, dat we voor de 5e keus gaan, hoop ik dat we veel goede keuzes hebben. Sibum kwam ook als noboby en dat merkte we vooral op de belsissende momenten, maar hij bracht wel een bepaalde visie en vibe mee! En daar zijn we ook heel ver mee gekomen. Hopelijk hebben we er snel weer een zodat de opstelling ook vorm kan krijgen
22 mei 2025 om 12:46
22 mei 2025 om 12:54


Voor Penders waren we wel aantrekkelijk genoeg, maar daarvan kennen we het verhaal
4 uur geleden - 22 mei 2025 om 12:57 # 377032
KampfenundSiegen
Toch wel een beetje jammer dat je blijkbaar niet aantrekkelijk genoeg bent voor die eerste 4. Zet je wel even op je plaats...Frank123 schreef:
Aangezien de kans groot is, dat we voor de 5e keus gaan, hoop ik dat we veel goede keuzes hebben. Sibum kwam ook als noboby en dat merkte we vooral op de belsissende momenten, maar hij bracht wel een bepaalde visie en vibe mee! En daar zijn we ook heel ver mee gekomen. Hopelijk hebben we er snel weer een zodat de opstelling ook vorm kan krijgen
22 mei 2025 om 12:46


4 uur geleden - 22 mei 2025 om 12:54 # 377031
Frank123
Aangezien de kans groot is, dat we voor de 5e keus gaan, hoop ik dat we veel goede keuzes hebben. Sibum kwam ook als noboby en dat merkte we vooral op de belsissende momenten, maar hij bracht wel een bepaalde visie en vibe mee! En daar zijn we ook heel ver mee gekomen. Hopelijk hebben we er snel weer een zodat de opstelling ook vorm kan krijgen
4 uur geleden - 22 mei 2025 om 12:46 # 377030
joolisjool
Mijnstreek schreef:
Voetbalalert meldt nu ook het afketsen van Jansen. Of Cas is de beheerder daarvan, of hij heeft toch een ingang bij Roda ;)
22 mei 2025 om 11:54


Voetbalalert meldt altijd nieuwtjes nadat ze hier zijn vermeld. Met andere woorden, dit prikbord is zijn bron
4 uur geleden - 22 mei 2025 om 12:26 # 377029
Hutch
Bocheser5 schreef:
Hutch schreef:
Bocheser5 schreef:
[quote]376989[/quote] 'Nol scoutte daar nooit.' No shit. Is ook een verschil of je met miljoenen shopt met de ambitie om voor een Europees ticket te strijden of je shopt met een lege beurs als middenmoot KKD clubje, dan kom je al snel bij clubs als Aken terecht. Daarnaast waren Pflucke, Bochouari en Didden gewoon toevallige voltreffers die ga je niet ieder seizoen aantrekken, daar komt wat geluk hebben bij kijken.
22 mei 2025 om 09:15
Dat Nol met miljoenen scoutte is onzin: in de absolute hoogtijdagen werd voor Van Loen een dergelijke som betaald - maar dat was eerder uitzondering dan regel. En dan ging het ook om guldens. Andere tijden maar toch... Nol VERDIENDE vooral miljoenen. En de veranderende verhoudingen staan daar los van. Eric van der Luer en Erwin Vandenbroek (zijn oogappel) kwamen voor een fooi van MVV, Barry van Galen van Haarlem, Huiberts van Zwolle - toen ook aanmerkelijke kleinere clubs. Nol speelde dus niet zozeer grote meneer, hij haalde talent op waar het te vinden was. Van Alemannia had hij gewoon niet zo'n hoge pet op en dat snap ik dondersgoed, want dat heb ik ook niet. En al helemaal niet van spelers die daar tegen de basis aanschurken. Dat gaat allemaal a la Kother en Muller gezichtsloos meehobbelen. Voor MVV is Aken ongeveer met zo dichtbij, maar die halen deze zomer twee spelers uit Rijnsburg. En Telstar zoekt het ook in die contreien. Slim, want daar haal je meer voetbal voor je Euro dan bij Aken. Of laat ik het anders stellen, de kans is in ieder geval aanmerkelijk groter. Het is een bewuste keuzes van onze scouting om ons op de lagere divisies in Duitsland te storten. En blijkbaar niet op Luik en omstreken. Ofop de Topamateurs in de Randstad, met hun afgeteste Ajacieden en Feyenoorders. Het zal, maar ik had liever dat er eens wat lijntjes naar Zeeburgia liepen dan dat eeuwige Aken dat ik in mijn hele leven nooit een fatsoenlijke wedstrijd heb zien spelen.
22 mei 2025 om 11:07
Arouna Koné - 1 Miljoen euro (excl salarislasten) Frederik Berglund- 2,2 Miljoen euro. (excl salarislasten) Annastasiou - 1 Miljoen euro (excl. salarislasten) En zoals jij benoemd Van Loen. Dat waren voor die tijd zeer behoorlijke transfersommen die Roda (Nol) betaalde. Nol smeet met miljoenen maar verdiende inderdaad nog meer miljoenen. Die tijden zijn helaas voorbij. Nu ben je een KKD clubje met een lege beurs daar moet je je scouting op aanpassen. Wel ben ik van mening dat we ambitieuzer moeten zijn dan scouten bij de amateurs. De nieuwe Vardy ga je op de Nederlandse velden helaas niet halen.
22 mei 2025 om 11:38


Ik wist wel dat deze voorbeelden zouden passeren, maar ze zijn weinig representatief. Nol was ruim 25 jaar aan Roda verbonden, was betrokken bij vele tientallen transfers en buiten Van Loen voor wie echt in '89 al een flink bedrag werd betaald, werd er vooral met weinig geld heel creatief gescout. Omdat dat winsten genereerde was er op een gegeven moment natuurlijk ook meer werkkapitaal. Maar de transfers die jij noemt vielen in de financiele en sportieve hoogtijdagen van de club, rond de eeuwwisseling: Er was een tweede bekerwinst, de verhuizing naar het PLS en met de transfers van Bob Peeters en Joos Valgaeren werd zo'n 20 miljoen opgehaald.

In die paar jaar naar het einde van zijn bemoeienis met de club is er inderdaad even met grotere bedragen gegoocheld, maar dat was zeker niet de norm of representatief voor zijn werkwijze. Hij had gewoon een groot netwerk, oog voor talent en liet zich ook weinig gelegen liggen aan alle koempel-onzin: naar sjravelaars mocht de club zelf zoeken, hij zorgde ervoor dat er altijd VOETBALLEND wat te genieten viel. En leek daarbij te vissen in een veel grotere vijver. Overal kwamen ze vandaan. Maar heel opvallend - niet uit Aken, Gelsenkirchen of Aue.

Ik heb niks tegen Duitse spelers an sich en vind de jongens die onder contract staan best bruikbaar, maar de blik hoeft niet WEER gericht te worden op dravers en tegenhouders uit de Regionalliga. We zijn voorzien, dankeschon. Ik hoor mensen alweer over CVs en controleurs, mijn broek zakt er van af. Als ze het in de verdediging met deze jongens blijven doen vind ik prima, er moet nu eindelijk ECHT explosiviteit, techniek en scorend vermogen bij. Tenminste nog twee pure voetballers; Paulissen (als ie al komt - we lopen op de zaken vooruit) alleen is niet genoeg.
4 uur geleden - 22 mei 2025 om 12:19 # 377028
Backseater
Erich Uhlmann bedoel ik
4 uur geleden - 22 mei 2025 om 12:10 # 377027
Backseater
Wereldwonder schreef:
MaartenF schreef:
Seedorf vdHurk "Heinz" Paulissen Breij Beerten Janssen Kruiver "Beast" "Machine" Treichel Dan hebben we nog MĂŒller, Köther, Cukur, Schwirten, Leijten, Bangura, Timmermans, El meliani?, Steins In mijn optiek focus op twee kanonnen van een centrale verdedigers. En dan hoppa. Beerten de 6, indien mogelijk nog een goeie 6 erbij maar dan zal het geld wel op zijn Cukur Schwirten laten gaan.....
22 mei 2025 om 08:10
We hebben ook nog die jongen van FC Volendam bij de O21 rond rennen: Safouane Karim https://www.transfermarkt.nl/safouane-karim/profil/spieler/804776 Daarbij heeft de O21 nog potentieel een aantal aanwinsten voor het 1e: Mika Peters, Ties Kramer (Altijd een talent geweest) en Roni Klisurica. Bij de voorbereiding zullen deze jongens zeker de kansen krijgen.
22 mei 2025 om 10:43


Zie dat zijn contract vooralsnog niet verlengd wordt. Zou mooi zijn om zo iemand transfervrij op te pikken.
4 uur geleden - 22 mei 2025 om 12:09 # 377026
Materazzi
Rodaforlife045 schreef:
RJC96 schreef:
Maar in het voorseizoen mogen we ons dus verheugen op een tripje richting Londen? Birmingham een aantal jaar geleden was leuk, maar Londen is nog veel leuker natuurlijk :)
22 mei 2025 om 11:33
Waar heb je dat gelezen?
22 mei 2025 om 11:41


Dat schreef die Cas520 ook een paar dagen geleden. Voor wat ‘t waard is.
4 uur geleden - 22 mei 2025 om 12:09 # 377025
Mijnstreek
Voetbalalert meldt nu ook het afketsen van Jansen. Of Cas is de beheerder daarvan, of hij heeft toch een ingang bij Roda ;)
5 uur geleden - 22 mei 2025 om 11:54 # 377024
Rodaforlife045
RJC96 schreef:
Maar in het voorseizoen mogen we ons dus verheugen op een tripje richting Londen? Birmingham een aantal jaar geleden was leuk, maar Londen is nog veel leuker natuurlijk :)
22 mei 2025 om 11:33


Waar heb je dat gelezen?
5 uur geleden - 22 mei 2025 om 11:41 # 377023
Bocheser5
Hutch schreef:
Bocheser5 schreef:
Hutch schreef:
Van den Hurk, mogelijk Paulissen zijn prima spelers voor het playoff-niveau dat wordt nagestreefd. Je weet wat je van ze verwachten mag, en dat zullen ze gaan brengen ook. Voor Breij geldt hetzelfde. Het zijn daarmee veilige keuzes - een beetje van het type dat Jeffrey van As ook maakte. Vaak wat oudere jongens, met een hoop ervaring. Om een beslissend aantal plekken boven de begroting te kunnen presteren heb je echter ook een paar spelers nodig van wie je hoopt/verwacht dat ze uiteindelijk (veel) te goed blijken voor het niveau: de Bouchouari's, PflĂŒckes, Ould-Chiks en Diddens. Daar haal je je winst. En m.b.t. dat type is het verdacht stil. Er lijken wat jongens van Alemannia (zucht!) in beeld - ik houd mijn hart alweer vast. Nol scoutte daar nooit.
22 mei 2025 om 08:29
'Nol scoutte daar nooit.' No shit. Is ook een verschil of je met miljoenen shopt met de ambitie om voor een Europees ticket te strijden of je shopt met een lege beurs als middenmoot KKD clubje, dan kom je al snel bij clubs als Aken terecht. Daarnaast waren Pflucke, Bochouari en Didden gewoon toevallige voltreffers die ga je niet ieder seizoen aantrekken, daar komt wat geluk hebben bij kijken.
22 mei 2025 om 09:15
Dat Nol met miljoenen scoutte is onzin: in de absolute hoogtijdagen werd voor Van Loen een dergelijke som betaald - maar dat was eerder uitzondering dan regel. En dan ging het ook om guldens. Andere tijden maar toch... Nol VERDIENDE vooral miljoenen. En de veranderende verhoudingen staan daar los van. Eric van der Luer en Erwin Vandenbroek (zijn oogappel) kwamen voor een fooi van MVV, Barry van Galen van Haarlem, Huiberts van Zwolle - toen ook aanmerkelijke kleinere clubs. Nol speelde dus niet zozeer grote meneer, hij haalde talent op waar het te vinden was. Van Alemannia had hij gewoon niet zo'n hoge pet op en dat snap ik dondersgoed, want dat heb ik ook niet. En al helemaal niet van spelers die daar tegen de basis aanschurken. Dat gaat allemaal a la Kother en Muller gezichtsloos meehobbelen. Voor MVV is Aken ongeveer met zo dichtbij, maar die halen deze zomer twee spelers uit Rijnsburg. En Telstar zoekt het ook in die contreien. Slim, want daar haal je meer voetbal voor je Euro dan bij Aken. Of laat ik het anders stellen, de kans is in ieder geval aanmerkelijk groter. Het is een bewuste keuzes van onze scouting om ons op de lagere divisies in Duitsland te storten. En blijkbaar niet op Luik en omstreken. Ofop de Topamateurs in de Randstad, met hun afgeteste Ajacieden en Feyenoorders. Het zal, maar ik had liever dat er eens wat lijntjes naar Zeeburgia liepen dan dat eeuwige Aken dat ik in mijn hele leven nooit een fatsoenlijke wedstrijd heb zien spelen.
22 mei 2025 om 11:07


Arouna Koné - 1 Miljoen euro (excl salarislasten)
Frederik Berglund- 2,2 Miljoen euro. (excl salarislasten)
Annastasiou - 1 Miljoen euro (excl. salarislasten)
En zoals jij benoemd Van Loen.

Dat waren voor die tijd zeer behoorlijke transfersommen die Roda (Nol) betaalde. Nol smeet met miljoenen maar verdiende inderdaad nog meer miljoenen. Die tijden zijn helaas voorbij.

Nu ben je een KKD clubje met een lege beurs daar moet je je scouting op aanpassen. Wel ben ik van mening dat we ambitieuzer moeten zijn dan scouten bij de amateurs. De nieuwe Vardy ga je op de Nederlandse velden helaas niet halen.



5 uur geleden - 22 mei 2025 om 11:38 # 377022
Cas520
Roda7United schreef:
Cas520 schreef:
Roda7United schreef:
[quote]377006[/quote] Goede gok. Die kans is best groot dat hij niet gaat komen. Zeker niet nu het al dagen duurt en er meer interesse is. Onder andere van Bali United. Gisteren zeg je Çukur mag gratis vertrekken. Joh zou je denken? Mooie open deur. En Emmers was ook een gok, wat niet waar was.
22 mei 2025 om 11:00
Benoem alleen de feiten vriend. Helaas merk ik wel aan je reactie dat het zand nog niet van je poepertje is gehaald. Goh wat zul jij gezellig zijn bij feestjes!
22 mei 2025 om 11:26
Goh wat een volwassen reactie. Maar het is te verklaren dat iemand die net verkondigd een vriend te hebben over poepertjes begint.
22 mei 2025 om 11:31


Wanneer kom jij eens met feiten? Zie je eigenlijk alleen maar overal tegenaan schoppen. Gezellig ben je zeg!
5 uur geleden - 22 mei 2025 om 11:35 # 377021
RJC96
Maar in het voorseizoen mogen we ons dus verheugen op een tripje richting Londen? Birmingham een aantal jaar geleden was leuk, maar Londen is nog veel leuker natuurlijk :)
5 uur geleden - 22 mei 2025 om 11:33 # 377020
Roda7United
Cas520 schreef:
Roda7United schreef:
Cas520 schreef:
Ik hoor net dat jansen niet doorgaat.
22 mei 2025 om 10:36
Goede gok. Die kans is best groot dat hij niet gaat komen. Zeker niet nu het al dagen duurt en er meer interesse is. Onder andere van Bali United. Gisteren zeg je Çukur mag gratis vertrekken. Joh zou je denken? Mooie open deur. En Emmers was ook een gok, wat niet waar was.
22 mei 2025 om 11:00
Benoem alleen de feiten vriend. Helaas merk ik wel aan je reactie dat het zand nog niet van je poepertje is gehaald. Goh wat zul jij gezellig zijn bij feestjes!
22 mei 2025 om 11:26


Goh wat een volwassen reactie. Maar het is te verklaren dat iemand die net verkondigd een vriend te hebben over poepertjes begint.
5 uur geleden - 22 mei 2025 om 11:31 # 377019
Cas520
Klopp schreef:
Cas520 schreef:
Klopp schreef:
[quote]377006[/quote] Moet je ook altijd met je vrouw meekijken naar RTL-Boulevard?
22 mei 2025 om 11:16
Ik heb een vriend ;)
22 mei 2025 om 11:23
Die kwam dus uit de Cas.
22 mei 2025 om 11:28


Hoeft niet..
5 uur geleden - 22 mei 2025 om 11:29 # 377018
Klopp
Cas520 schreef:
Klopp schreef:
Cas520 schreef:
Ik hoor net dat jansen niet doorgaat.
22 mei 2025 om 10:36
Moet je ook altijd met je vrouw meekijken naar RTL-Boulevard?
22 mei 2025 om 11:16
Ik heb een vriend ;)
22 mei 2025 om 11:23


Die kwam dus uit de Cas.
5 uur geleden - 22 mei 2025 om 11:28 # 377017
Cas520
Roda7United schreef:
Cas520 schreef:
Ik hoor net dat jansen niet doorgaat.
22 mei 2025 om 10:36
Goede gok. Die kans is best groot dat hij niet gaat komen. Zeker niet nu het al dagen duurt en er meer interesse is. Onder andere van Bali United. Gisteren zeg je Çukur mag gratis vertrekken. Joh zou je denken? Mooie open deur. En Emmers was ook een gok, wat niet waar was.
22 mei 2025 om 11:00


Benoem alleen de feiten vriend. Helaas merk ik wel aan je reactie dat het zand nog niet van je poepertje is gehaald. Goh wat zul jij gezellig zijn bij feestjes!
5 uur geleden - 22 mei 2025 om 11:26 # 377016
Cas520
Klopp schreef:
Cas520 schreef:
Ik hoor net dat jansen niet doorgaat.
22 mei 2025 om 10:36
Moet je ook altijd met je vrouw meekijken naar RTL-Boulevard?
22 mei 2025 om 11:16


Ik heb een vriend ;)
5 uur geleden - 22 mei 2025 om 11:23 # 377015
Klopp
Cas520 schreef:
Ik hoor net dat jansen niet doorgaat.
22 mei 2025 om 10:36


Moet je ook altijd met je vrouw meekijken naar RTL-Boulevard?
5 uur geleden - 22 mei 2025 om 11:16 # 377014
Hutch
Bocheser5 schreef:
Hutch schreef:
Van den Hurk, mogelijk Paulissen zijn prima spelers voor het playoff-niveau dat wordt nagestreefd. Je weet wat je van ze verwachten mag, en dat zullen ze gaan brengen ook. Voor Breij geldt hetzelfde. Het zijn daarmee veilige keuzes - een beetje van het type dat Jeffrey van As ook maakte. Vaak wat oudere jongens, met een hoop ervaring. Om een beslissend aantal plekken boven de begroting te kunnen presteren heb je echter ook een paar spelers nodig van wie je hoopt/verwacht dat ze uiteindelijk (veel) te goed blijken voor het niveau: de Bouchouari's, PflĂŒckes, Ould-Chiks en Diddens. Daar haal je je winst. En m.b.t. dat type is het verdacht stil. Er lijken wat jongens van Alemannia (zucht!) in beeld - ik houd mijn hart alweer vast. Nol scoutte daar nooit.
22 mei 2025 om 08:29
'Nol scoutte daar nooit.' No shit. Is ook een verschil of je met miljoenen shopt met de ambitie om voor een Europees ticket te strijden of je shopt met een lege beurs als middenmoot KKD clubje, dan kom je al snel bij clubs als Aken terecht. Daarnaast waren Pflucke, Bochouari en Didden gewoon toevallige voltreffers die ga je niet ieder seizoen aantrekken, daar komt wat geluk hebben bij kijken.
22 mei 2025 om 09:15


Dat Nol met miljoenen scoutte is onzin: in de absolute hoogtijdagen werd voor Van Loen een dergelijke som betaald - maar dat was eerder uitzondering dan regel. En dan ging het ook om guldens. Andere tijden maar toch... Nol VERDIENDE vooral miljoenen.

En de veranderende verhoudingen staan daar los van. Eric van der Luer en Erwin Vandenbroek (zijn oogappel) kwamen voor een fooi van MVV, Barry van Galen van Haarlem, Huiberts van Zwolle - toen ook aanmerkelijke kleinere clubs. Nol speelde dus niet zozeer grote meneer, hij haalde talent op waar het te vinden was. Van Alemannia had hij gewoon niet zo'n hoge pet op en dat snap ik dondersgoed, want dat heb ik ook niet. En al helemaal niet van spelers die daar tegen de basis aanschurken. Dat gaat allemaal a la Kother en Muller gezichtsloos meehobbelen.

Voor MVV is Aken ongeveer met zo dichtbij, maar die halen deze zomer twee spelers uit Rijnsburg. En Telstar zoekt het ook in die contreien. Slim, want daar haal je meer voetbal voor je Euro dan bij Aken. Of laat ik het anders stellen, de kans is in ieder geval aanmerkelijk groter.

Het is een bewuste keuzes van onze scouting om ons op de lagere divisies in Duitsland te storten. En blijkbaar niet op Luik en omstreken. Ofop de Topamateurs in de Randstad, met hun afgeteste Ajacieden en Feyenoorders. Het zal, maar ik had liever dat er eens wat lijntjes naar Zeeburgia liepen dan dat eeuwige Aken dat ik in mijn hele leven nooit een fatsoenlijke wedstrijd heb zien spelen.

5 uur geleden - 22 mei 2025 om 11:07 # 377013
Wereldwonder
Transfer tip voor Roda, kijk eens na deze jongen:

https://www.transfermarkt.nl/eric-uhlmann/profil/spieler/675870

Verdediger uit de 3e Liga veel belovende statistieken met maar liefst 8 goals en hele jeugd Leipzig.

Moet niet al te duur zijn verwacht ik, maar zn jongen moet je gewoon halen!
5 uur geleden - 22 mei 2025 om 11:05 # 377012
Roda7United
Cas520 schreef:
Ik hoor net dat jansen niet doorgaat.
22 mei 2025 om 10:36


Goede gok. Die kans is best groot dat hij niet gaat komen. Zeker niet nu het al dagen duurt en er meer interesse is. Onder andere van Bali United.

Gisteren zeg je Çukur mag gratis vertrekken. Joh zou je denken? Mooie open deur.

En Emmers was ook een gok, wat niet waar was.
5 uur geleden - 22 mei 2025 om 11:00 # 377011
Rodaforlife045
Wereldwonder schreef:
MaartenF schreef:
Seedorf vdHurk "Heinz" Paulissen Breij Beerten Janssen Kruiver "Beast" "Machine" Treichel Dan hebben we nog MĂŒller, Köther, Cukur, Schwirten, Leijten, Bangura, Timmermans, El meliani?, Steins In mijn optiek focus op twee kanonnen van een centrale verdedigers. En dan hoppa. Beerten de 6, indien mogelijk nog een goeie 6 erbij maar dan zal het geld wel op zijn Cukur Schwirten laten gaan.....
22 mei 2025 om 08:10
We hebben ook nog die jongen van FC Volendam bij de O21 rond rennen: Safouane Karim https://www.transfermarkt.nl/safouane-karim/profil/spieler/804776 Daarbij heeft de O21 nog potentieel een aantal aanwinsten voor het 1e: Mika Peters, Ties Kramer (Altijd een talent geweest) en Roni Klisurica. Bij de voorbereiding zullen deze jongens zeker de kansen krijgen.
22 mei 2025 om 10:43


Er zullen zeker een aantal meedoen. Je vergeet er n paar Boby Bossu en Maiorano die al met 1 meegetraind en gespeeld hebben.
6 uur geleden - 22 mei 2025 om 10:49 # 377010
Materazzi
Cas520 schreef:
Ik hoor net dat jansen niet doorgaat.
22 mei 2025 om 10:36


Dadelijk blijft alleen Hofland over...
6 uur geleden - 22 mei 2025 om 10:49 # 377009
Wereldwonder
MaartenF schreef:
Seedorf vdHurk "Heinz" Paulissen Breij Beerten Janssen Kruiver "Beast" "Machine" Treichel Dan hebben we nog MĂŒller, Köther, Cukur, Schwirten, Leijten, Bangura, Timmermans, El meliani?, Steins In mijn optiek focus op twee kanonnen van een centrale verdedigers. En dan hoppa. Beerten de 6, indien mogelijk nog een goeie 6 erbij maar dan zal het geld wel op zijn Cukur Schwirten laten gaan.....
22 mei 2025 om 08:10


We hebben ook nog die jongen van FC Volendam bij de O21 rond rennen:

Safouane Karim

https://www.transfermarkt.nl/safouane-karim/profil/spieler/804776

Daarbij heeft de O21 nog potentieel een aantal aanwinsten voor het 1e:

Mika Peters, Ties Kramer (Altijd een talent geweest) en Roni Klisurica.

Bij de voorbereiding zullen deze jongens zeker de kansen krijgen.
6 uur geleden - 22 mei 2025 om 10:43 # 377008
W18
Cas520 schreef:
Ik hoor net dat jansen niet doorgaat.
22 mei 2025 om 10:36


Hoe staat het met Emmers? Volgens jou was Roda met hem in gesprek.
6 uur geleden - 22 mei 2025 om 10:38 # 377007
Cas520
Ik hoor net dat jansen niet doorgaat.
6 uur geleden - 22 mei 2025 om 10:36 # 377006
Nike01
Laten we eens dromen. Als je komend seizoen zou kunnen spelen met een aanvallend blok waarmee je met 2 tienen gaat spelen.

Seedorf. Vd Hurk. RB (Heinz)

Paulissen. Breij

Als je dit afzet tegen het aanvallende blok van dit seizoen dan is Roda goed op weg.

Kanttekening is wel dat als je zo zou gaan spelen is een goede verdedigende middenvelder vereist is om Breij en Paulissen optimaal te laten renderen
6 uur geleden - 22 mei 2025 om 10:33 # 377005
Johnnie
mijnstreek waar het om gaat, is dat alles wat naar ons komt per definitie van een “kloteniveau” lijkt te komen volgens meerdere. Echter is de realiteit dat wij dat niveau nauwelijks ontstegen zijn en we dus “passende” spelers halen
6 uur geleden - 22 mei 2025 om 10:28 # 377004
Mijnstreek
Johnnie schreef:
Iedereen zeiken over te weinig voetbal op ons middenveld. Haal je, naar alle waarschijnlijkheid, Paulissen voor op 8. Is het weer niet goed. Dan gaat het over loopvermogen, leeftijd, mentaliteit en niveau etc. En wat roept men dan? Hij speelt in hongkong. Zal inderdaad een niveau van lik m’n reet zijn, die competitie. Maar je kunt ook zeggen dat hij kampioen werd en dus bij de beste ploeg, alles, speelde. In de ACL speelde en sinds kort papa is en dus wellicht een ander leven leidt inmiddels. Ik zie in Paulissen een van de weinige oud-spelers die je WEL moet willen. Juist omdat hij zo grillig en onstuimig was, haal je naar alle waarschijnlijkheid op oudere leeftijd een speler terug die dat onzekere randje wat is verloren. Tevens is de kkd een en hetzelfde niveau als de competitie van Hongkong, niveau lik m’n reet. Dus onszelf in niveau groter maken dan we zijn slaat ook nergens op.
22 mei 2025 om 10:03


Vind wel dat je de KKD hiermee iets tekort doet hoor. Tuurlijk het niveau is niet geweldig, maar er loopt echt wel talent rond, veel meer dan in Hongkong denk ik zo. Zijn genoeg spelers die via de KKD nu bij mooie clubs en in mooie competities spelen.
6 uur geleden - 22 mei 2025 om 10:06 # 377003
Johnnie
Iedereen zeiken over te weinig voetbal op ons middenveld. Haal je, naar alle waarschijnlijkheid, Paulissen voor op 8. Is het weer niet goed. Dan gaat het over loopvermogen, leeftijd, mentaliteit en niveau etc. En wat roept men dan? Hij speelt in hongkong. Zal inderdaad een niveau van lik m’n reet zijn, die competitie. Maar je kunt ook zeggen dat hij kampioen werd en dus bij de beste ploeg, alles, speelde. In de ACL speelde en sinds kort papa is en dus wellicht een ander leven leidt inmiddels.

Ik zie in Paulissen een van de weinige oud-spelers die je WEL moet willen. Juist omdat hij zo grillig en onstuimig was, haal je naar alle waarschijnlijkheid op oudere leeftijd een speler terug die dat onzekere randje wat is verloren.

Tevens is de kkd een en hetzelfde niveau als de competitie van Hongkong, niveau lik m’n reet. Dus onszelf in niveau groter maken dan we zijn slaat ook nergens op.
6 uur geleden - 22 mei 2025 om 10:03 # 377002

Voorspel de wedstrijd
Geen wedstrijden
Er zijn geen wedstrijden gevonden.