Johnnie schreef:
alli zorgelijk zit hem in het groeiende aantal in Sittard en het afnemende aantal bij ons. Zaak dat we snel onze zaken op een rijtje krijgen. En alles bij elkaar zijn we nu, wat mij betreft, al te laat. Penders was mooi geweest. Maar we moeten, en rode evengoed, dat ook niet overdrijven. Doorschakelen en je laten overtuigen door een ander, ongeacht wat zijn naam is. Dan kun je ook door.19 mei 2025 om 09:08
Op zijn laatsts sinds Cambuur-thuis vorig seizoen maak ik mij geen zorgen over de toeschouwersaantallen in Kerkrade: alles valt te verklaren uit de prestaties - maar de betrokkenheid is er echt nog wel. Geef de mensen iets om over op de bankjes te klimmen en de hut loopt helemaal vol. Ook na bijna 8 jaar KKD.
Dat simpele gegeven maakt ook de technische keuzes van afgelopen seizoen zo treurig. Er was momentum, een groeiend spelersbudget, en ze hebben er helemaal niks mee gedaan.