Nike01 schreef:Sjevemet schreef:Als ik me niet vergis heeft Seedorf zijn beste wedstrijden gespeeld op de linkerflank (Telstar, Jong Utrecht) met zijn actie naar binnen en zijn schot scoorde hij zo een aantal keren. Maar hoe dan ook ik denk wel dat er minimaal nog 1 het liefste 2 vleugelaanvallers gehaald moeten wordenNike01 schreef:Ik zou voor een linker vleugelaanvaller gaan. Daar hebben we er geen een van. Op rechts hebben we op moment Seedorf en Griffith.
Over precies 2 weken wordt het nieuwe seizoen afgetrapt. Ik weet niet hoe het met jullie is maar ik merk wel dat ik toch weer zin begin te krijgen in het nieuwe seizoen. Ik ben in ieder geval positief verrast door de eerste transfers die er gedaan zijn. Voor mij ligt de volgende prioriteit nu bij een linker centrale verdediger, een verdedigende middenvelder en een rechter vleugelaanvaller. Het zou mooi zijn als voor de eerste training de staf ook helemaal rond is.09 juni 2025 om 09:3809 juni 2025 om 10:4909 juni 2025 om 10:52
Dat zie je helemaal goed.
Los daarvan hebben we voor beide flanken nog iemand nodig, op links een vervanger van Seedorf en op rechts een straffe basisspeler.
We hebben het voordeel dat spelers als Breij en Paulissen ook op de flank uit de voeten kunnen maar dat zie ik dan als incidenteel als het nodig is of als je met Beerten op het middenveld wilt spelen want dan is er geen ruimte voor Pauli, Aussie EN Breij tenzij je voor 4-4-2 gaat.
Enfin genoeg mogelijkheden om te variëren en dat is fijn voor een coach.