Roda7United schreef:Die Duitse toer was al wel aangekondigd. Pure vriendjespolitiek, die algemeen directeur daar is ook een Duitser en heeft waarschijnlijk alleen maar een netwerk dat land. De nieuwe trainer, Rudiger Rehm, schijnt ook op aanbeveling van oud Vitesse-trainer Thomas Letsch te komen en het beleid schijnt in te houden dat ze met jonge spelers de play-offs willen halen en daarvoor vooral Duitsers willen aantrekken. Kind van de rekening is Nicky Hofs, die onder het vorige bewind nog werd klaargestoomd om van den Brom op te volgen als hoofdtrainer.
Vitesse gaat ook op de Duitse toer. Nieuwe Duitse trainer en eerste aanwinst ook Duits. De trainer lijkt behoorlijk wisselvallig. Zijn klussen als hoofdcoach tot nu toe: 16/17 | halverwege het seizoen vertrokken bij Bielefeld na gemiddeld 0,73 (!) punt per wedstrijd. 16/17 tot 20/21 | Zat 5 seizoenen bij Wehen Wiesbaden. Eindigde telkens tussen plek 7 en 3 in 3e. Bundesliga. Promoveerde 1x (als 3e via de play offs), maar degradeerde ook direct weer. 21/22 | Degradeerde uit de 2e Bundesliga met Ingolstadt en vertrok halverwege dat seizoen daarna bij Ingolstadt (ontslag?) waarin ze als degradant 11e werden. 23/24 | na 26 wedstrijden vertrokken bij Waldhof Mannheim na een puntengemiddelde van 1,12. Zijn vervanger deed het met 1,42 een stuk beter wat zorgde voor handhaving op slechts 3 punten.26 juni 2025 om 00:11
De slag om Arnhem krijgt 81 jaar na dato een vervolg. Die herdenkingswedstrijd die ze ieder jaar spelen wordt komend seizoen wel heel bijzonder :)