FCTrade schreef:DrHerjod schreef:Ja en laat Jordens nu net de hoogste positie hebben. Trouwens Bermuda en wonen in een paleis in adam. Tja. Maar goed heb alweer te veel gezegd. Het is gewoon typerend voor de ondergang van Roda de laatste jaren. Flikker Nol, Vrede, Senden, en alles maar eruit. En nu Luijpers. Ook de sponsors die te dichtbij komen uit kerkrade ruzie mee maken. En dit is wat er nog over is. Nr 12 in kkd met erbarmerlijk voetbal. Een lege huls met een paar Limburgers die plichtmatig 1,5 milj storten vanuit hun paleis in adam of vanuit een exotisch eiland ergens. Trainer voor de groep die totaal niet het voetbal speelt dat 90% van de fans wil zien. Met balletjes terug en breed. Its a joke en dat is helaas gewoon de realiteit.FCTrade schreef:Servais is een Limburger. Kleuters is een Limburger. De Phoenix groep bestaat uit Limburgers. De top bestaat gewoon veelal uit mensen met Limburgs bloed. Alleen Jordens Peters niet. De club is alles behalve stuurloos. Keuzes maken die een gedeelte van de achterban niet kan pruimen, het hoort erbij.
Dat Luijpers wegmoet is natuurlijk belachelijk. Maar goed we zijn ook nog maar een carnavalsverein op het moment dus daar passen geen iconen bij. Zolang er nog maar een paar passanten zitten die niks met Limburg of Parkstad hebben. Dat past het beste bij ons stuurloos clubje op dit moment. 🤦♂️13 mei 2025 om 11:3013 mei 2025 om 11:3913 mei 2025 om 12:42
Goed, Peters is inderdaad niet Limburgs, maar buiten dat heb je ook inhoudelijke argumenten waarom hij zijn werk niet goed doet? Even, een algemeen directeur is voornamelijk verantwoordelijk voor financiën, commercie, supporterszaken, marketingcommunicatie, facilitair en veiligheid. Is dit alles top, nee zeker niet, maar volgens mij zit er wel in stijgende lijn in sinds zijn in veel van deze zaken. Tuurlijk is hij ook mede verantwoordelijk voor de samenstelling van het managementteam, waaronder de TD, maar ook hier zie ik een vooruitgang waar we van Streppel als TD en trainer naar Servais zijn gegaan. Maar goed, hij is geboren in Nijmegen en heeft vooral in Brabant gewoond en gevoetbald dus hij is maar een passant (zit er overigens bijna 4 jaar nu, en ook als voetballer was hij toch behoorlijk loyaal bij zijn 2! clubs).