NoahP schreef:
“Discussie” over Houben lijkt weinig discussie. Ik heb nog niemand zien schrijven dat die geen proefperiode verdient. Wel een logische vraag wat voor contract je hem geeft. Als eerste rechtsbuiten is het risicovol, dit zien de voorstanders ook. Als wissel is vooral de vraag of je dan Griffiths kwijtraakt, of dat je dalijk 3 rechtsbuitens met een contract hebt, waar ook Breij evt nog kan spelen. Past niet helemaal met idee van een kleine selectie, maar als hij genoegen neemt met een klein contract en de staf ziet er potentie in kun je het overwegen.29 juni 2025 om 12:13
Precies dat is 't nu juist.
Vind het prima als Houben op proef zou komen, maar waarvoor?
Op links is Seedorf nr 1 en als Marciano zijn spel kan doortrekken tegen fatsoenlijke tegenstanders, zal hij normaal gesproken nr 2 zijn.
Op rechts hebben we alleen een nr 2 (Grifits), maar nog geen nr 1. En Houben als nr 1 zie ik niet gebeuren. Een Grifits heeft gewoon nog een contract, dus die kun je niet "even" eruit zetten.