×Niet ingelogd
Log je in of Maak een account aan om berichten te kunnen plaatsen op ons forum!
Wim
Met nog een echte top versterking in het centrum van de verdediging gaan we meedoen voor directe promotie.
21 min geleden - 22 juni 2025 om 00:15 # 380210
weloveyouroda
Limburgsepieter schreef:
Paulissen en breij hebben vandaag al samen getraint
21 juni 2025 om 23:51


waar zie je dit?
gisteren om 23:59 - 21 juni 2025 om 23:59 # 380209
Limburgsepieter
Paulissen en breij hebben vandaag al samen getraint
gisteren om 23:51 - 21 juni 2025 om 23:51 # 380208
cameleon
Als echte Roda-supporter doet het me goed om te zien welke kant de club momenteel opgaat. De aanstelling van Kevin van Dessel als hoofdtrainer voelt voor mij als een schot in de roos. Hij kent de club door en door – niet alleen als voormalig speler, maar ook als iemand die de Limburgse mentaliteit begrijpt en weet wat het betekent om voor Roda te spelen. Dat schept vertrouwen.

De spelers die tot nu toe zijn aangetrokken spreken me ook aan. Er zit energie, karakter en duidelijk een plan achter deze keuzes. En wat me als supporter écht raakt, is de terugkeer van Mitchell Paulissen. Een jongen van de regio, uit de eigen jeugd, met een Roda-hart. Dat soort spelers zorgen voor herkenning en binding. Hij weet wat het betekent om het geel-zwart te dragen, en dat voel je meteen.

Het lijkt alsof er eindelijk weer gebouwd wordt aan iets met een stevige basis. Spelers met passie, een trainer met clubgevoel en een herkenbare identiteit – dat is wat we in Kerkrade nodig hebben. Voor het eerst in jaren heb ik weer écht een goed gevoel over het nieuwe seizoen.

Laten we hopen dat we samen kunnen knokken voor mooie resultaten, met strijd en beleving. En dat het Parkstad Limburg Stadion weer een vesting wordt waar tegenstanders met knikkende knieën naartoe komen. Op naar een seizoen waar we trots op kunnen zijn .
Roda los mer joa
gisteren om 22:53 - 21 juni 2025 om 22:53 # 380207
Rodafan1996
Alli schreef:
Moet eerlijk bekennen dat ik positief verrast ben met de spelers die de O21 aangetrokken heeft. Ken ze uiteraard niet allemaal (2 spelers wel eens zien spelen, maar niet meer dan dat), maar de clubs waar zij vandaan komen zijn de minste niet. Toch wel verassend, zeker omdat de O21 in het najaar zal starten in divisie 4. Dan moet men bij Roda toch wel een verdomd goed verhaal hebben om z'n spelers over te halen om voor Roda te kiezen. In de podcast gaf Peters aan dat men vanaf komend seizoen een "gedegen plan van aanpak op maat" zal maken voor de zgn "transitie spelers", die pendelen tussen O21 en de selectie. Dit plan, in combinatie met het futureteam, en de kans op speelminuten in het 1e, kan natuurlijk erg aanlokkelijk zijn voor spelers. Een overzicht van de aangetrokken spelers bij de O21 tot nu toe; - Almeida - CV (21) - jeugdopleiding Barça - Ait Ali Ourhaj - CM (20) - Jong AZ - Aslachanov - linksback (19) - SV Eilendorf. Hiervoor bij Hannover 96 gespeeld - Mboyo - CV (19) - Köln - Imade rechtsbuiten (19) - ADO - Berkemer - links/rechtsbuiten (19) - Wolfsburg Verwacht m.n. van Almeida, Ourhaj en Imade veel. Deze 3 mogen dan ook in de voorbereiding meedraaien met de selectie. Ondanks dat Almeida de afgelopen jaren niet veel heeft laten zien, zal hij met zijn genoten jeugdopleiding bij Barcelona zonder twijfel over kwaliteiten beschikken die voor Roda normaliter niet haalbaar zijn. Had zelf gedacht (en ook wel gehoopt na de waslijst aan blessures afgelopen seizoen) dat men nog minimaal 1 CV voor de basis zou aantrekken, en 1 ervaren CV als backup. Maar als ik lees dat men interesse heeft in Engel, die afgelopen seizoen 31 wedstrijden bij jong AZ heeft meegespeeld, vraag ik mij of die 2e "ervaren" CV voor de basis er überhaupt nog gaat komen. Stel dat Engels inderdaad voor Roda zal kiezen... Kan mij haast niet voorstellen dat hij gehaald wordt voor de bank. Zitten genoeg clubs achter hem aan, dat zegt genoeg over zijn kwaliteiten. Dan heb je nog als CV's vanuit de jeugd: - Timmermans (afgelopen seizoen al overgeheveld vanuit de O21 naar de selectie) - Almeida (gezien zijn jeugdopleiding zal hij toch voldoende kwaliteit moeten bezitten om aan te sluiten bij de selectie) Betekent dus dat Tol de enige echte ervaren CV is.
21 juni 2025 om 21:18
zie jij in Beerten dan een 6 - middenvelder? Ik ben er nog steeds niet over uit..

gisteren om 22:11 - 21 juni 2025 om 22:11 # 380206
SchaesbergKoempel
viro Die krijgen weer een puntenstraf maar mogen gewoon beginnen aan het seizoen.

Lees overigens dat Seedorf meteen mee kan doen aan de voorbereiding, is dus hersteld van zijn blessure
gisteren om 21:38 - 21 juni 2025 om 21:38 # 380205
KoempelAnjovins
Nieuw artikel de Limburger:

Welke veranderingen hebben al plaatsgevonden?
Met Kevin van Dessel biedt Roda opnieuw een beginnend hoofdcoach de kans. De oud-middenvelder heeft als speler een rijk verleden in Kerkrade en wordt geassisteerd door Wim Dusseldorp en Maurice Verbunt, die eveneens eerder bij Roda werkten. De club kiest daarmee voor ‘regionalisering’ en ‘eigenaarschap’.
Dat was ook een reden om Mitchel Paulissen (32) terug te halen. De middenvelder is één van de vier nieuwkomers die al zijn gepresenteerd. Verder moet spits Anthony van den Hurk (32) een groot deel van de goals voor z’n rekening nemen en is Marco Tol (27) de beoogde leider van de defensie. De grootste verrassing was Joshua Nisbet (26), een Australisch international die overkomt vanuit Schotland.
Roda kiest hiermee doelbewust voor ervaring en bewezen kwaliteit als geraamte van het nieuwe elftal. Waar eerder vaak werd ingezet op potentieel, zijn dit juist spelers met een behoorlijk cv.
Welke posities hebben prioriteit?
Links centraal achterin is nog een gat. Roda is met een aantal kandidaten in gesprek om deze positie te bekleden. De naam van Misha Engel, voormalig speler van Jong AZ, wordt genoemd. Het liefst wil de club twee spelers voor deze plek aantrekken met verschillende profielen; is de één voetballend sterk, dan is de ander idealiter meer een type mandekker.
Aanvallend wordt naarstig gezocht naar vleugelspelers, bij voorkeur iemand die op beide flanken uit de voeten kan. Omdat Roda met de afgeronde transfers een sloot aan ervaring heeft binnengehaald, is dat geen noodzaak in de zoektocht naar nieuwe versterkingen.
Cain Seedorf keert terug na een zware knieblessure.
Cain Seedorf keert terug na een zware knieblessure. © Bas Quaedvlieg
Welke spelers gaan waarschijnlijk vertrekken?
De selectie moet ingedikt worden, maar op uitgaand vlak is het behoorlijk rustig. Er is momenteel geen concrete interesse voor spelers. De spelersgroep huist ook weinig jongens die serieuze transferwaarde vertegenwoordigen na een desastreus verlopen seizoen.
Cain Seedorf was één van de spaarzame uitblinkers, maar liep een zware knieblessure op. De vleugelaanvaller kan direct vanaf de start van de voorbereiding aansluiten. In de oefencampagne wordt het perspectief van spelers duidelijker, waardoor als vanzelf veranderingen gaan plaatsvinden in de selectie.
Maandag staan zeventien contractspelers op het veld, aangevuld met Reda El Meliani en Juul Timmermans, die op amateurbasis actief zijn, en vijf of zes jeugdspelers. Drie keepers uit de jeugd gaan uitmaken wie als derde doelman aangehaakt blijft, achter Justin Treichel en Ben Zich.
gisteren om 21:38 - 21 juni 2025 om 21:38 # 380204
viro
SchaesbergKoempel schreef:
Vitesse gaat nu ze gered zijn doodleuk met een spelersbudget van 2,7 miljoen aan de slag.
21 juni 2025 om 20:48


Ze zijn nog niet gered. Ze hebben het afgelopen seizoen gewoon de licentiecommissie keihard voor gelogen. Eigenlijk is er maar een straf mogelijk. Benieuwd of ze die straf ook gaan krijgen.
gisteren om 21:36 - 21 juni 2025 om 21:36 # 380203
oost10
Volgens de Limburger ligt de prio nu bij twee linkercentrale verderdigers en een buitenspeler.
gisteren om 21:24 - 21 juni 2025 om 21:24 # 380202
Alli
Moet eerlijk bekennen dat ik positief verrast ben met de spelers die de O21 aangetrokken heeft. Ken ze uiteraard niet allemaal (2 spelers wel eens zien spelen, maar niet meer dan dat), maar de clubs waar zij vandaan komen zijn de minste niet. Toch wel verassend, zeker omdat de O21 in het najaar zal starten in divisie 4. Dan moet men bij Roda toch wel een verdomd goed verhaal hebben om z'n spelers over te halen om voor Roda te kiezen.
In de podcast gaf Peters aan dat men vanaf komend seizoen een "gedegen plan van aanpak op maat" zal maken voor de zgn "transitie spelers", die pendelen tussen O21 en de selectie. Dit plan, in combinatie met het futureteam, en de kans op speelminuten in het 1e, kan natuurlijk erg aanlokkelijk zijn voor spelers.

Een overzicht van de aangetrokken spelers bij de O21 tot nu toe;

- Almeida - CV (21) - jeugdopleiding Barça
- Ait Ali Ourhaj - CM (20) - Jong AZ
- Aslachanov - linksback (19) - SV Eilendorf. Hiervoor bij Hannover 96 gespeeld
- Mboyo - CV (19) - Köln
- Imade rechtsbuiten (19) - ADO
- Berkemer - links/rechtsbuiten (19) - Wolfsburg

Verwacht m.n. van Almeida, Ourhaj en Imade veel. Deze 3 mogen dan ook in de voorbereiding meedraaien met de selectie. Ondanks dat Almeida de afgelopen jaren niet veel heeft laten zien, zal hij met zijn genoten jeugdopleiding bij Barcelona zonder twijfel over kwaliteiten beschikken die voor Roda normaliter niet haalbaar zijn.

Had zelf gedacht (en ook wel gehoopt na de waslijst aan blessures afgelopen seizoen) dat men nog minimaal 1 CV voor de basis zou aantrekken, en 1 ervaren CV als backup. Maar als ik lees dat men interesse heeft in Engel, die afgelopen seizoen 31 wedstrijden bij jong AZ heeft meegespeeld, vraag ik mij of die 2e "ervaren" CV voor de basis er überhaupt nog gaat komen.

Stel dat Engels inderdaad voor Roda zal kiezen... Kan mij haast niet voorstellen dat hij gehaald wordt voor de bank. Zitten genoeg clubs achter hem aan, dat zegt genoeg over zijn kwaliteiten. Dan heb je nog als CV's vanuit de jeugd:

- Timmermans (afgelopen seizoen al overgeheveld vanuit de O21 naar de selectie)
- Almeida (gezien zijn jeugdopleiding zal hij toch voldoende kwaliteit moeten bezitten om aan te sluiten bij de selectie)

Betekent dus dat Tol de enige echte ervaren CV is.
gisteren om 21:18 - 21 juni 2025 om 21:18 # 380201
SchaesbergKoempel
Vitesse gaat nu ze gered zijn doodleuk met een spelersbudget van 2,7 miljoen aan de slag.
gisteren om 20:48 - 21 juni 2025 om 20:48 # 380200
Sonsane
Rodaforlife045 schreef:
Johnnie schreef:
We delen dus zeker contracten uit bij onder 21. Kan haast niet anders. Neem niet aan dat hij uit Spanje komt en zo’n berkemer uit bremen voor noppes. Kan niet, voor niets gaat de zon op
21 juni 2025 om 19:21
Roda deelt geen contracten uit aan jeugdspelers alleen als ze echt gaan presteren en overgaan naar het 1e. Deze jongens krijgen hun verblijf betaald door Roda Jc en af en toe reiskostenvergoeding. Maar ze krijgen geen contract hier op dit moment.
21 juni 2025 om 19:38


"Dit is zonder twijfel een van de hoogtepunten sinds mijn aanstelling," stelt Volkers. "Net als destijds met Benjamin Bouchouari laat dit zien wat er mogelijk is met een duidelijk en oprecht plan. We hebben (nog) geen budget voor huisvesting of reiskostenvergoedingen. Alles draait om overtuiging, warmte en de droom die we samen willen waarmaken."

Dit staat op de instagram van rodajc_academie over het aantrekken van Almeida.
gisteren om 19:51 - 21 juni 2025 om 19:51 # 380199
Rodaforlife045
Johnnie schreef:
We delen dus zeker contracten uit bij onder 21. Kan haast niet anders. Neem niet aan dat hij uit Spanje komt en zo’n berkemer uit bremen voor noppes. Kan niet, voor niets gaat de zon op
21 juni 2025 om 19:21


Roda deelt geen contracten uit aan jeugdspelers alleen als ze echt gaan presteren en overgaan naar het 1e. Deze jongens krijgen hun verblijf betaald door Roda Jc en af en toe reiskostenvergoeding. Maar ze krijgen geen contract hier op dit moment.
gisteren om 19:38 - 21 juni 2025 om 19:38 # 380198
Johnnie
We delen dus zeker contracten uit bij onder 21. Kan haast niet anders. Neem niet aan dat hij uit Spanje komt en zo’n berkemer uit bremen voor noppes. Kan niet, voor niets gaat de zon op
gisteren om 19:21 - 21 juni 2025 om 19:21 # 380197
045jc
KoempeltjeRick schreef:
🚨GESPOT 🚨 Kind van de club Jamiro Haanraets is gespot bij het PLS. Naar verluidt gaat hij een contract tekenen tot medio 2027. Hij gaat de dubbelfunctie van werken bij De Eetkamer en speler van Roda JC combineren. Welkom, Jamiro💛🖤
21 juni 2025 om 14:49


Met Jamiro als 6 zijn we in de winterstop gepromoveerd!
gisteren om 18:29 - 21 juni 2025 om 18:29 # 380196
Kaalheideroosje
Nu zien we de voordelen van een smalle eerste selectie.

Je hebt meer geld waardoor je spelers kunt halen die echt iets toevoegen. Daarnaast heb je U21 spelers iets te bieden. namelijk rechtsreeks uitzicht op het eerste elftal. Dat is voor deze categorie super interessant.
Mislukt het dan is geen man overboord. Lukt het ben je spekkoper.

Veel beter dan vorig jaar waar we met kansloze spelers op het eerste liepen te ballen (Veendorp en consorten)
gisteren om 18:04 - 21 juni 2025 om 18:04 # 380195
Materazzi
DnWinkbuul schreef:
Je gaat me toch niet vertellen dat die Diego Almeida niet in het eerste meekan, maar bij de O-21 gaat ballen he?
21 juni 2025 om 17:13


Voor het eerste zoekt Roda naar spelers van een hoger niveau dan de jeugdopleiding van -pak ‘m beet - Barcelona…
gisteren om 17:40 - 21 juni 2025 om 17:40 # 380194
FCKip
Laten we niet aan het punt voorbij gaan dat Roda 900k voor Vente heeft ontvangen. Dat Hibernian hem nu verkoopt voor 1 miljoen zorgt ervoor dat het ze praktisch niks gekost heeft, maar Roda nog steeds winst op deze jongen gemaakt heeft. Die doorverkooppercentage is leuk, maar vooral als hij echt met veel winst verkocht wordt. Als je hier nog 20k aan overhoud dan heb je toch weer een speler een paar maanden betaald. Prima toch.
gisteren om 17:20 - 21 juni 2025 om 17:20 # 380193
DnWinkbuul
Je gaat me toch niet vertellen dat die Diego Almeida niet in het eerste meekan, maar bij de O-21 gaat ballen he?
gisteren om 17:13 - 21 juni 2025 om 17:13 # 380192
NoahP
StefanRaets schreef:
Herman schreef:
StefanRaets Dat is eenvoudig: Roda is géén partij meer in een eventuele verkoop van Vente door Heerenveen aan een derde partij. Geen doorverkooppercentage dus. Omdat Vente vóór zijn 23e al bij Roda was, kan Roda wel bij een internationale transfer een klein deel van de opleidingsvergoeding opstrijken.
21 juni 2025 om 16:40
Top - dankjewel! Jammer, maar wel een duidelijk verhaal dus.
21 juni 2025 om 16:48


Vind het wel een interessante kwestie eigenlijk nu je het zo zegt. Dit zou namelijk inhouden dat andere bonussen die de totale transfersom omhoog brengen ook niet meegenomen worden. Dit zou natuurlijk enorm gebruikt kunnen worden door de verkopende club. Want als een doorverkoop niet meetelt, wie zegt dat andere bonussen die later pas uitgekeerd worden dit wel doen.
Nu denk ik niet dat dit bij Vente veel uit gaat maken, maar kan me voorstellen dat dit bij andere clubs/spelers om hoge bedragen zou gaan.
gisteren om 16:53 - 21 juni 2025 om 16:53 # 380191
DeLimbo
Roda7United schreef:
Op 17 jarige leeftijd debuut gemaakt bij Ecuador. 3 jaar geleden nog basisspeler bij Barca op de Youth League. 3 jaar terug bij Colombus 2 op het 3e niveau van Amerika. Afgelopen 2 jaar niet gespeeld op het 3e en 4e niveau van Spanje. Waar is het misgegaan? Is dit alleen een stunt omdat die ooit bij Barca heeft gespeeld? Een speler die de laatste 3 jaren op die niveaus gespeeld heeft (of juist niet) vind ik niet echt een stunt. Spelers van dat niveau moeten normaliter gewoon haalbaar zijn voor Roda. Een stunt vind ik een Eredivisie basisspeler wegkapen of iets dergelijks. Iets waarvan je normaal zou denken dat het onmogelijk was.
21 juni 2025 om 14:39


Een jongen met zo'n opleiding en lang een van de grote talenten uit zijn lichting is ten alle tijde een stunt (vooral omdat we qua financiën vrijwel niks te bieden hebben).
Dat het in privésfeer dan misgaat kan ervoor zorgen dat je afzakt en niet meer aan spelen toe komt. Maar met een opleiding bij Barca / Spaanse jeugdelftallen kan je ervan uitgaan dat deze jongen aan de bal beter is dan de hele selectie en gewoon aan gaat sluiten bij 1.

Als je dit voor Roda geen stunt vind ben je de connectie met de realiteit kwijt, we zijn de nummer 13 van de KKD....
gisteren om 16:48 - 21 juni 2025 om 16:48 # 380190
StefanRaets
Herman schreef:
StefanRaets Dat is eenvoudig: Roda is géén partij meer in een eventuele verkoop van Vente door Heerenveen aan een derde partij. Geen doorverkooppercentage dus. Omdat Vente vóór zijn 23e al bij Roda was, kan Roda wel bij een internationale transfer een klein deel van de opleidingsvergoeding opstrijken.
21 juni 2025 om 16:40


Top - dankjewel!
Jammer, maar wel een duidelijk verhaal dus.
gisteren om 16:48 - 21 juni 2025 om 16:48 # 380189
StefanRaets
In vervolg op onderstaand verhaal is dat ook wel waar ik me qua winstgevendheid in deze Liga voor de komende 2 jaar druk om ga maken. De Benji’s, Sami’s, Dylan’s en Matisse-achtige spelers mis je komend seizoen.

Je zoekt spelers die uitzonderlijk talentvol en max 21 je. zijn voor KKD-begrippen of scorende spitsen en het lijkt erop dat je beide niet hebt komend jaar.
De groep echt jonge namen zijn Treichel, Griffith, Beerten, Leijten, Cukur en Schwirten. De enige die je daarvan echt gaat kunnen verkopen is Treichel en keepers leveren zelden top bedragen op.
Bij de rest van dat rijtje vraag ik me veelal serieus af of ze op voetballen of een andere sport zitten.

We halen nu flink wat ervaring in huis, maar wie gaan we na een goed individueel jaar zonder promotie verkopen?

Seedorf en Jansen hebben top potentie voor de KKD, maar hoe komt dat terug van langdurige knieblessures?
Nisbet heb ik nog geen seconde zien voetballen dus daar kan ik geen zinnig woord over zeggen. Kother, Muller, Breij en dergelijken zijn het type speler waar je a la Oude Kotte alleen nog een marginaal bedrag voor ontvangt als er een club uit Japan of de zandbak voorbij komt.
Als je dit seizoen niet promoveert maak ik me er in ieder geval echt zorgen om en gezien de arbeid van Almere (Burgenrode voor een half miljoen) en Willem 2 (Justin Hoogma voor onbekend bedrag) hoeven we ons geen illusies te maken.
gisteren om 16:47 - 21 juni 2025 om 16:47 # 380188
Herman
StefanRaets
Dat is eenvoudig: Roda is géén partij meer in een eventuele verkoop van Vente door Heerenveen aan een derde partij. Geen doorverkooppercentage dus.
Omdat Vente vóór zijn 23e al bij Roda was, kan Roda wel bij een internationale transfer een klein deel van de opleidingsvergoeding opstrijken.
gisteren om 16:40 - 21 juni 2025 om 16:40 # 380187
EenRodaFan1
StefanRaets schreef:
Kan iemand me vertellen hoe het zit met een eventuele doorverkoop vanaf dit punt? Ik zou dit moeten weten, maar heb geen flauw idee. Ik doe even alles fictief, dus schiet me niet lek op droomcijfers. Stel je hebt 20% op Vente bij Hibernian op winst bij doorverkoop en je verkocht hem voor 9 ton en hij gaat nu voor 1 miljoen, dan heb je het over 20K wat hierheen komt. Mocht Vente de Eredivisie helemaal aan gort schieten en een of andere club met diepe zakken legt er 10 miljoen voor neer, hoe gaat het dan in z’n werk? Zijn we dan afhankelijk van het percentage wat Hibernian met Heerenveen heeft afgesproken? Stel zij hebben ook 20% afgesproken en zij krijgen dan 2 miljoen, krijgen wij dan 4 ton van Hibernian? Het is immers pure winst op doorverkoop, maar weet niet hoe dat werkt in de praktijk. Allemaal fictief - hij gaat niet voor dat bedrag en de percentages zijn ook maar vraagtekens.
21 juni 2025 om 16:27


Ik kan me vergissen. Maar volgens mij ontvangen wij hier dan niks van. Volgens mij telt het doorverkooppercentage alleen bij een standaard transfer bedrag.
gisteren om 16:37 - 21 juni 2025 om 16:37 # 380186
SchaesbergKoempel
StefanRaets Zo ver ik weet gaat het bij een doorverkooppercentage óf om een percentage van het hele transferbedrag, óf om een percentage van de winst, afhankelijk van de afspraak die destijds is gemaakt. (Dat kan in jouw voorbeeld dus 20k zijn of 200k). Zo’n doorverkooppercentage geldt alleen voor de transfer vanuit de club waaraan je de speler verkoopt.

Ook wordt een percentage van de totale transfersom (ik meen 5%) naar rato verdeeld over de clubs waar de speler heeft getraind tussen de 12 en de 23. Bij een doorverkoop vanuit Heerenveen zouden wij alleen vanuit dit percentage een deel van het transfergeld krijgen.
gisteren om 16:36 - 21 juni 2025 om 16:36 # 380185
viro
stefanraets

Vente heeft het in Schotland niet laten zien. Logisch dat een club uit Engeland daar niet aan begint.
gisteren om 16:33 - 21 juni 2025 om 16:33 # 380184
StefanRaets
Kan iemand me vertellen hoe het zit met een eventuele doorverkoop vanaf dit punt? Ik zou dit moeten weten, maar heb geen flauw idee.

Ik doe even alles fictief, dus schiet me niet lek op droomcijfers.

Stel je hebt 20% op Vente bij Hibernian op winst bij doorverkoop en je verkocht hem voor 9 ton en hij gaat nu voor 1 miljoen, dan heb je het over 20K wat hierheen komt.

Mocht Vente de Eredivisie helemaal aan gort schieten en een of andere club met diepe zakken legt er 10 miljoen voor neer, hoe gaat het dan in z’n werk? Zijn we dan afhankelijk van het percentage wat Hibernian met Heerenveen heeft afgesproken?
Stel zij hebben ook 20% afgesproken en zij krijgen dan 2 miljoen, krijgen wij dan 4 ton van Hibernian? Het is immers pure winst op doorverkoop, maar weet niet hoe dat werkt in de praktijk.

Allemaal fictief - hij gaat niet voor dat bedrag en de percentages zijn ook maar vraagtekens.
gisteren om 16:27 - 21 juni 2025 om 16:27 # 380183
StefanRaets
Spijtig dat het Heerenveen is geworden maar vanuit Dylan’s perspectief snap ik het wel.
Had graag een Championship-ploeg of iets dergelijks voorbij zien komen. Die lappen gewoon net wat sneller 2 tot 2,5 miljoen en dan heb je er echt plezier van.

Hopelijk legt ie er komend seizoen 22 in bij Heerenveen, gun het hem van harte.
gisteren om 16:14 - 21 juni 2025 om 16:14 # 380182
Sneeuwwitje
SC Heerenveen presenteert Dylan Vente, Roda JC profiteert mee
Dylan Vente keert terug naar de Eredivisie. De 26-jarige spits verruilt het Schotse Hibernian voor SC Heerenveen, waar hij een vierjarig contract heeft getekend. Naar verluidt betalen de Friezen ongeveer één miljoen euro voor de voormalige Roda JC-topscorer.

Imposante cijfers bij Roda JC en PEC Zwolle
Vente werd opgeleid bij Feyenoord en speelde op huurbasis voor RKC Waalwijk, maar brak pas echt door in het shirt van Roda JC. In drie seizoenen in de Keuken Kampioen Divisie was hij goed voor 51 doelpunten en 16 assists in 98 wedstrijden. Zijn rendement leverde hem in 2023 een transfer op naar Hibernian, dat toen 900.000 euro betaalde. Vorige seizoen werd Vente door de Schotten uitgeleende aan PEC Zwolle. In 30 eredivisiewedstrijden scoorde Vente maarliefst 13 keer voor de Zwollenaren.

Roda JC profiteert opnieuw
Dankzij een eerder bedongen doorverkooppercentage kan Roda JC nu opnieuw verdienen aan Vente. Hoewel het exacte percentage onbekend is en het vermoedelijk niet om een hoog bedrag gaat, is elke euro welkom in Kerkrade.
gisteren om 15:32 - 21 juni 2025 om 15:32 # 380181
KoempeltjeRick
🚨GESPOT 🚨

Kind van de club Jamiro Haanraets is gespot bij het PLS. Naar verluidt gaat hij een contract tekenen tot medio 2027.

Hij gaat de dubbelfunctie van werken bij De Eetkamer en speler van Roda JC combineren.

Welkom, Jamiro💛🖤
gisteren om 14:49 - 21 juni 2025 om 14:49 # 380180
Roda7United
Op 17 jarige leeftijd debuut gemaakt bij Ecuador. 3 jaar geleden nog basisspeler bij Barca op de Youth League.

3 jaar terug bij Colombus 2 op het 3e niveau van Amerika. Afgelopen 2 jaar niet gespeeld op het 3e en 4e niveau van Spanje. Waar is het misgegaan?

Is dit alleen een stunt omdat die ooit bij Barca heeft gespeeld? Een speler die de laatste 3 jaren op die niveaus gespeeld heeft (of juist niet) vind ik niet echt een stunt. Spelers van dat niveau moeten normaliter gewoon haalbaar zijn voor Roda. Een stunt vind ik een Eredivisie basisspeler wegkapen of iets dergelijks. Iets waarvan je normaal zou denken dat het onmogelijk was.
gisteren om 14:39 - 21 juni 2025 om 14:39 # 380179
Malki89
Klopt het dat we voor Vente amper centen krijgen? Dacht dat het meer zou zijn, paar ton?
gisteren om 14:36 - 21 juni 2025 om 14:36 # 380178
045jc

DerMister schreef:
Sjevemet schreef:
DerMister schreef:
[quote]380147[/quote] Nooit meer promoveren??? We zijn vorig jaar op een haar na gepromoveerd! In deze amateur liga ligt het niveau zo laag dat we vast wel weer een keer een uitschieter zullen hebben
21 juni 2025 om 09:56
Op een haar na niet direct gepromoveerd en vervolgens afgeschoten door NAC. Met dit budget is het heel lastig om uit de kkd te komen. Alle puzzelstukjes moet dan op de juiste plek vallen. En als je dan uiteindelijk promoveert moet je ook maar hopen dat het winstgevend is om in de eredivisie te spelen.
21 juni 2025 om 10:38
Winstgevend gaat Roda nooit worden, noch in de KKD, noch in de Eredivisie. Wij zullen altijd financieel afhankelijk blijven van weldoeners en van de gemeente Kerkrade.
21 juni 2025 om 11:01


Erg ironisch om te zeggen dat Roda nooit winstgevend zal worden wanneer Roda in 2024 voor het eerst sinds de steentijd weer zwarte cijfers had behaald

Wanneer het goed draait met de club kunnen ze absoluut winstgevend worden, hoe snel/makkelijk dat gebeurt is dan weer een ander verhaal.
gisteren om 14:27 - 21 juni 2025 om 14:27 # 380177
Sjevemet
rodafanWeert schreef:
DerMister schreef:
Sjevemet schreef:
[quote]380148[/quote] Op een haar na niet direct gepromoveerd en vervolgens afgeschoten door NAC. Met dit budget is het heel lastig om uit de kkd te komen. Alle puzzelstukjes moet dan op de juiste plek vallen. En als je dan uiteindelijk promoveert moet je ook maar hopen dat het winstgevend is om in de eredivisie te spelen.
21 juni 2025 om 10:38
Winstgevend gaat Roda nooit worden, noch in de KKD, noch in de Eredivisie. Wij zullen altijd financieel afhankelijk blijven van weldoeners en van de gemeente Kerkrade.
21 juni 2025 om 11:01
Knap dat jij dat al weet voor de toekomst.
21 juni 2025 om 12:09


Ik weet het niet zeker maar volgens mij schrijft Roda dankzij een paar goede verkopen al een aantal seizoenen groene cijfers. Er is vast iemand hier die het kan bevestigen. Nu is natuurlijk wel de vraag is dit afgelopen seizoen ook gelukt.
gisteren om 13:55 - 21 juni 2025 om 13:55 # 380176
PLS2000
Roda jc haalt voormalig FC Barcelona verdediger binnen voor de u21. De 21 jarige Diego Almeida liep hier een week stage en viel direct op met zijn kwaliteiten. De verwachting is ook dat Almeida snel zou aansluiten bij het eerste. #Rodajc #Barcelona
045
gisteren om 13:54 - 21 juni 2025 om 13:54 # 380175
Dino
Op social media meldt de Roda JC Voetbal Academie dat zestunten met de komst van voormalig Barcelona-talent en voormalig jeugdinternational van Spanje, Diego Almeida voor de O21, die tussen 2011 en 2023 de volledige jeugdopleiding van FC Barcelona doorliep, kennelijk gold hij jarenlang als een van de grootste defensieve talenten van zijn lichting.

Opvallend nieuws!
gisteren om 13:52 - 21 juni 2025 om 13:52 # 380174
Bartjanknaap
https://zo-nws.nl/roda-start-met-voorbereiding-op-nieuwe-seizoen

KP:
Treichel, Ben Zich

VD
Kruijver, Beerten, Tol, Timmermans, Kother, Muller, Jansen, El Meliani

MV
Paulissen, Nisbet, Leijten, Schwirten

AV
Breij, Cukur, Seedorf, vd Hurk, Griffith

Dit lijkt het huidige team bij de start te zijn, mijns inziens moet het volgende nog erbij komen:
- 1-2 CV's
- 1 CVM
- 1 buitenspeler
- Hopelijk nog Bangura

Verder kijken of je Leijten, Schwirten & Cukur kunt slijten voor buitenkansjes / goede jonge talenten
gisteren om 13:41 - 21 juni 2025 om 13:41 # 380173
Sjunsteopderwelt
SchaesbergKoempel schreef:
Ben wel benieuwd waar het bij die jongen mis is gegaan, van jeugdinterlands bij barca en Ecuador naar het 5e niveau van Spanje.
21 juni 2025 om 13:21


Problemen in de familiesfeer. Let maar op die gaat weinig wedstrijden spelen voor jong. Die speelt zo mee op 1.

Speler is best wel technisch in combinatie met een harde spelwijze.
gisteren om 13:38 - 21 juni 2025 om 13:38 # 380172
SchaesbergKoempel
Ben wel benieuwd waar het bij die jongen mis is gegaan, van jeugdinterlands bij barca en Ecuador naar het 5e niveau van Spanje.
gisteren om 13:21 - 21 juni 2025 om 13:21 # 380171
Nike01
Koempel045rjc schreef:
EZP10 schreef:
Roda JC U21 stunt met komst voormalig Barça-talent Diego Almeida
21 juni 2025 om 12:59
Als die zo goed is sloot die wel meteen bij 1 aan als je op je 21 ste in nog geen kkd niveau hebt gaat het ook niet meer komen
21 juni 2025 om 13:12


Het zou mij niet verbazen als deze speler maar ook enkele andere nieuwe aangetrokken spelers voor de O21 de voorbereiding meedoen met het 1e. Zo is het bij bouchouari destijds ook gegaan
gisteren om 13:16 - 21 juni 2025 om 13:16 # 380170
Koempel045rjc
EZP10 schreef:
Roda JC U21 stunt met komst voormalig Barça-talent Diego Almeida
21 juni 2025 om 12:59


Als die zo goed is sloot die wel meteen bij 1 aan als je op je 21 ste in nog geen kkd niveau hebt gaat het ook niet meer komen
gisteren om 13:12 - 21 juni 2025 om 13:12 # 380169
SchaesbergKoempel
045J schreef:
Klinkt gek maar als wij top 5 spelen ben ik al tevreden. Na dit seizoen kan je sowieso geen te hoge verwachtingen hebben. Tuurlijk hoop ik op directe promotie maar met de uitgesproken ambities heb ik daar een hard hoofd in.
21 juni 2025 om 12:17


Hoezo klinkt dat gek, als je de top 5 haalt heb je gewoon goed gepresteerd met de middelen die je hebt.
gisteren om 13:11 - 21 juni 2025 om 13:11 # 380168
EZP10
Roda JC U21 stunt met komst voormalig Barça-talent Diego Almeida
gisteren om 12:59 - 21 juni 2025 om 12:59 # 380167
045J
Klinkt gek maar als wij top 5 spelen ben ik al tevreden. Na dit seizoen kan je sowieso geen te hoge verwachtingen hebben. Tuurlijk hoop ik op directe promotie maar met de uitgesproken ambities heb ik daar een hard hoofd in.
gisteren om 12:17 - 21 juni 2025 om 12:17 # 380166
DnWinkbuul
Johnnie schreef:
En dat ADO gaat hun centen weer uitgeven aan Verheijdt. 33 jaar, komend uit Turkije en in zijn vorige periode al ruim 5 ton trekken in Den Haag. Die leren het toch ook nooit 🤣
21 juni 2025 om 10:53


Die schiet er dit jaar doodleuk weer 12+ in met zijn fysieke speelstijl. Kan Cukur nog wat van leren.
gisteren om 12:15 - 21 juni 2025 om 12:15 # 380165
rodafanWeert
DerMister schreef:
Sjevemet schreef:
DerMister schreef:
[quote]380147[/quote] Nooit meer promoveren??? We zijn vorig jaar op een haar na gepromoveerd! In deze amateur liga ligt het niveau zo laag dat we vast wel weer een keer een uitschieter zullen hebben
21 juni 2025 om 09:56
Op een haar na niet direct gepromoveerd en vervolgens afgeschoten door NAC. Met dit budget is het heel lastig om uit de kkd te komen. Alle puzzelstukjes moet dan op de juiste plek vallen. En als je dan uiteindelijk promoveert moet je ook maar hopen dat het winstgevend is om in de eredivisie te spelen.
21 juni 2025 om 10:38
Winstgevend gaat Roda nooit worden, noch in de KKD, noch in de Eredivisie. Wij zullen altijd financieel afhankelijk blijven van weldoeners en van de gemeente Kerkrade.
21 juni 2025 om 11:01


Knap dat jij dat al weet voor de toekomst.
gisteren om 12:09 - 21 juni 2025 om 12:09 # 380164
Limburgsepieter
NoahP schreef:
lammi schreef:
045J schreef:
Ach jongens. Als ik iets geleerd heb geleerd in die TE lange periode in de KKD is dat veel geld uitgeven aan spelers niet altijd de manier is om te promoveren. Al moet ik toegeven dat het komend seizoen wel pittig gaat worden.
21 juni 2025 om 10:10
jawel de laatste jaren zijn die clubs rechtstreeks gepromoveerd die daar ook de financiële mogelijkheden voor hadden. Afgelopen seizoen waren dat Volendam en Excelsior, het jaar ervoor Groningen en Willem ll. Wel heb je altijd wel een verassing erbij zoals afgelopen seizoen met Telstar. Dit seizoen zijn dat voor mij Willem ll en Almere met als outsider cambuur en misschien rkc maar weet niet wat die voor begroting hebben. Wij gaan helaas geen rol spelen dit seizoen voor die bovenste plaatsen. Dit heeft niks met negatief te maken maar met realisme. Playoffs zijn wel haalbaar, zeker wel.ik weet dat ik me niet populair maak nu maar ik zeg wat ik denk.
21 juni 2025 om 10:41
Dat Willem2 veruit de favoriet is ben ik het mee eens, Almere verwacht ik dat heel erg tegen gaat vallen dit seizoen. Hebben vooral op papier leuke spelers, maar zo een ferdy druijf heeft 7 jaar geleden zijn laatste goede seizoen gehad, en ook die Burgering van Den Bosch moet nog maar eens laten zien dat hij dit nog een seizoen kan. Zou zeker kunnen dat ze gewoon top 2 gaan spelen, maar wel van die spelers als die Ado ook al jaren haalt waarbij het de vraag is of het echt een team wordt of dat je 2/3 spelers krijgt die 10+ goals maken maar het geen geheel is. Kan dit verder ook niet onderbouwen, meer een gevoel. Ado zie ik dit jaar wel promoveren, ook al heb ik hier ook geen realistische onderbouwing voor aangezien vrijwel alle sterkhouders vertrekken. Verder snap ik zeker je punt dat we geen rol gaan spelen voor de bovenste plekken, maar ik denk dat we nog wel eens zouden kunnen verrassen. Na vorig jaar zijn er weinig verachtingen maar toch ook op papier best leuke versterkingen. Vorig seizoen was alles drama en deed je toch nog lang mee voor PO. Verder is het dan vooral de vraag of cambuur, de graafschap, dordt, en rkc inderdaad écht kunnen versterken. Is dit niet zo geef ik ons een prima kans als outsider.
21 juni 2025 om 11:16


Eens!
Maar toch geef ik dit seizoen niet op en heb ik er zeker een goed gevoel over.
gisteren om 12:05 - 21 juni 2025 om 12:05 # 380163
NoahP
lammi schreef:
045J schreef:
Ach jongens. Als ik iets geleerd heb geleerd in die TE lange periode in de KKD is dat veel geld uitgeven aan spelers niet altijd de manier is om te promoveren. Al moet ik toegeven dat het komend seizoen wel pittig gaat worden.
21 juni 2025 om 10:10
jawel de laatste jaren zijn die clubs rechtstreeks gepromoveerd die daar ook de financiële mogelijkheden voor hadden. Afgelopen seizoen waren dat Volendam en Excelsior, het jaar ervoor Groningen en Willem ll. Wel heb je altijd wel een verassing erbij zoals afgelopen seizoen met Telstar. Dit seizoen zijn dat voor mij Willem ll en Almere met als outsider cambuur en misschien rkc maar weet niet wat die voor begroting hebben. Wij gaan helaas geen rol spelen dit seizoen voor die bovenste plaatsen. Dit heeft niks met negatief te maken maar met realisme. Playoffs zijn wel haalbaar, zeker wel.ik weet dat ik me niet populair maak nu maar ik zeg wat ik denk.
21 juni 2025 om 10:41


Dat Willem2 veruit de favoriet is ben ik het mee eens, Almere verwacht ik dat heel erg tegen gaat vallen dit seizoen. Hebben vooral op papier leuke spelers, maar zo een ferdy druijf heeft 7 jaar geleden zijn laatste goede seizoen gehad, en ook die Burgering van Den Bosch moet nog maar eens laten zien dat hij dit nog een seizoen kan. Zou zeker kunnen dat ze gewoon top 2 gaan spelen, maar wel van die spelers als die Ado ook al jaren haalt waarbij het de vraag is of het echt een team wordt of dat je 2/3 spelers krijgt die 10+ goals maken maar het geen geheel is. Kan dit verder ook niet onderbouwen, meer een gevoel.
Ado zie ik dit jaar wel promoveren, ook al heb ik hier ook geen realistische onderbouwing voor aangezien vrijwel alle sterkhouders vertrekken.
Verder snap ik zeker je punt dat we geen rol gaan spelen voor de bovenste plekken, maar ik denk dat we nog wel eens zouden kunnen verrassen. Na vorig jaar zijn er weinig verachtingen maar toch ook op papier best leuke versterkingen. Vorig seizoen was alles drama en deed je toch nog lang mee voor PO. Verder is het dan vooral de vraag of cambuur, de graafschap, dordt, en rkc inderdaad écht kunnen versterken. Is dit niet zo geef ik ons een prima kans als outsider.
gisteren om 11:16 - 21 juni 2025 om 11:16 # 380162
DerMister
Sjevemet schreef:
DerMister schreef:
Roda1979 schreef:
[quote]380146[/quote] Willem II haalt Schuurman - Hoogma… begroting 15.000.000…. We moeten realistisch zijn. Met dit budget zal Roda nooit meer promoveren. Is dat erg? Dat is de vraag…
21 juni 2025 om 09:54
Nooit meer promoveren??? We zijn vorig jaar op een haar na gepromoveerd! In deze amateur liga ligt het niveau zo laag dat we vast wel weer een keer een uitschieter zullen hebben
21 juni 2025 om 09:56
Op een haar na niet direct gepromoveerd en vervolgens afgeschoten door NAC. Met dit budget is het heel lastig om uit de kkd te komen. Alle puzzelstukjes moet dan op de juiste plek vallen. En als je dan uiteindelijk promoveert moet je ook maar hopen dat het winstgevend is om in de eredivisie te spelen.
21 juni 2025 om 10:38


Winstgevend gaat Roda nooit worden, noch in de KKD, noch in de Eredivisie. Wij zullen altijd financieel afhankelijk blijven van weldoeners en van de gemeente Kerkrade.
gisteren om 11:01 - 21 juni 2025 om 11:01 # 380161
Rodafan1996
Johnnie schreef:
Rodafan1996 normaal gesproken krijg je een percentage over de winst. Dat zou in dit geval misschien een 15.000 euro zijn als dit bij Vente ook zo is afgesproken
21 juni 2025 om 10:54
auwkut wat een flop

gisteren om 11:00 - 21 juni 2025 om 11:00 # 380160
Johnnie
Rodafan1996 normaal gesproken krijg je een percentage over de winst. Dat zou in dit geval misschien een 15.000 euro zijn als dit bij Vente ook zo is afgesproken
gisteren om 10:54 - 21 juni 2025 om 10:54 # 380159
Johnnie
En dat ADO gaat hun centen weer uitgeven aan Verheijdt. 33 jaar, komend uit Turkije en in zijn vorige periode al ruim 5 ton trekken in Den Haag. Die leren het toch ook nooit 🤣
gisteren om 10:53 - 21 juni 2025 om 10:53 # 380158
Rodafan1996
Wat krijgen we nu voor Vente nadat die voor 1 miljoen is verkocht?
Is het doorverkooppercentage nu echt alleen maar voor de winst? Dat zou echt klote zijn
gisteren om 10:48 - 21 juni 2025 om 10:48 # 380157
lammi
045J schreef:
Ach jongens. Als ik iets geleerd heb geleerd in die TE lange periode in de KKD is dat veel geld uitgeven aan spelers niet altijd de manier is om te promoveren. Al moet ik toegeven dat het komend seizoen wel pittig gaat worden.
21 juni 2025 om 10:10
jawel de laatste jaren zijn die clubs rechtstreeks gepromoveerd die daar ook de financiële mogelijkheden voor hadden. Afgelopen seizoen waren dat Volendam en Excelsior, het jaar ervoor Groningen en Willem ll. Wel heb je altijd wel een verassing erbij zoals afgelopen seizoen met Telstar. Dit seizoen zijn dat voor mij Willem ll en Almere met als outsider cambuur en misschien rkc maar weet niet wat die voor begroting hebben. Wij gaan helaas geen rol spelen dit seizoen voor die bovenste plaatsen. Dit heeft niks met negatief te maken maar met realisme. Playoffs zijn wel haalbaar, zeker wel.ik weet dat ik me niet populair maak nu maar ik zeg wat ik denk.

gisteren om 10:41 - 21 juni 2025 om 10:41 # 380156
045J
Over tenues gesproken. Ik zie veel mooie uitshirts voorbij komen met een meegekleurd logo. Bijna elke club heeft dat tegenwoordig. Ik hoop dit jaar ook op zo’n mooi uitshirt als in 2018/2019.
gisteren om 10:40 - 21 juni 2025 om 10:40 # 380155
Sjevemet
DerMister schreef:
Roda1979 schreef:
Sjunsteopderwelt schreef:
Almere City haalt Burgering op bij Den Bosch voor zo’n 500.000€. Weet iemand met wat voor een budget Almere werkt?
21 juni 2025 om 09:44
Willem II haalt Schuurman - Hoogma… begroting 15.000.000…. We moeten realistisch zijn. Met dit budget zal Roda nooit meer promoveren. Is dat erg? Dat is de vraag…
21 juni 2025 om 09:54
Nooit meer promoveren??? We zijn vorig jaar op een haar na gepromoveerd! In deze amateur liga ligt het niveau zo laag dat we vast wel weer een keer een uitschieter zullen hebben
21 juni 2025 om 09:56


Op een haar na niet direct gepromoveerd en vervolgens afgeschoten door NAC. Met dit budget is het heel lastig om uit de kkd te komen. Alle puzzelstukjes moet dan op de juiste plek vallen. En als je dan uiteindelijk promoveert moet je ook maar hopen dat het winstgevend is om in de eredivisie te spelen.
gisteren om 10:38 - 21 juni 2025 om 10:38 # 380154
TheBaser87
De concurrentie wordt inderdaad stevig maar dat kon Telstar afgelopen seizoen natuurlijk ook zeggen.
gisteren om 10:31 - 21 juni 2025 om 10:31 # 380153
SchaesbergKoempel
Een hoger budget is geen voordeel als het wordt gecombineerd met bestuurlijke competentie (zie de geschiedenis van Roda JC Kerkrade (~2010 - 2020))
gisteren om 10:28 - 21 juni 2025 om 10:28 # 380152
Sjunsteopderwelt
Roda1979 schreef:
Sjunsteopderwelt schreef:
Almere City haalt Burgering op bij Den Bosch voor zo’n 500.000€. Weet iemand met wat voor een budget Almere werkt?
21 juni 2025 om 09:44
Willem II haalt Schuurman - Hoogma… begroting 15.000.000…. We moeten realistisch zijn. Met dit budget zal Roda nooit meer promoveren. Is dat erg? Dat is de vraag…
21 juni 2025 om 09:54


gelukkig voor Telstar hebben zij wel een begroting van 15 miljoen dan….
gisteren om 10:13 - 21 juni 2025 om 10:13 # 380151
045J
Ach jongens. Als ik iets geleerd heb geleerd in die TE lange periode in de KKD is dat veel geld uitgeven aan spelers niet altijd de manier is om te promoveren.

Al moet ik toegeven dat het komend seizoen wel pittig gaat worden.
gisteren om 10:10 - 21 juni 2025 om 10:10 # 380150
SchaesbergKoempel
Sjunsteopderwelt schreef:
Almere City haalt Burgering op bij Den Bosch voor zo’n 500.000€. Weet iemand met wat voor een budget Almere werkt?
21 juni 2025 om 09:44


In ieder geval een groot budget, hadden ze al altijd vóór promotie. Geldschieter staat in de top 10 rijkste mensen van Nederland.

Stevige concurrentie volgend seizoen. Almere heeft een hoog budget, nog aardig wat spelers onder contract en een prima hoofdtrainer. ADO gaat waarschijnlijk met vd Brom in zee, dus die hebben voor het eerst in jaren ook een goede trainer naast hun grote spelersbudget. Willem 2 is op technisch vlak behoorlijk aan het stuntelen, maar die hebben ook behoorlijk wat financiële slagkracht en dan heb je nog Cambuur en de Graafschap die twee bewezen goede trainers hebben.

gisteren om 10:04 - 21 juni 2025 om 10:04 # 380149
DerMister
Roda1979 schreef:
Sjunsteopderwelt schreef:
Almere City haalt Burgering op bij Den Bosch voor zo’n 500.000€. Weet iemand met wat voor een budget Almere werkt?
21 juni 2025 om 09:44
Willem II haalt Schuurman - Hoogma… begroting 15.000.000…. We moeten realistisch zijn. Met dit budget zal Roda nooit meer promoveren. Is dat erg? Dat is de vraag…
21 juni 2025 om 09:54


Nooit meer promoveren??? We zijn vorig jaar op een haar na gepromoveerd! In deze amateur liga ligt het niveau zo laag dat we vast wel weer een keer een uitschieter zullen hebben
gisteren om 09:56 - 21 juni 2025 om 09:56 # 380148
Roda1979
Sjunsteopderwelt schreef:
Almere City haalt Burgering op bij Den Bosch voor zo’n 500.000€. Weet iemand met wat voor een budget Almere werkt?
21 juni 2025 om 09:44


Willem II haalt Schuurman - Hoogma… begroting 15.000.000….

We moeten realistisch zijn. Met dit budget zal Roda nooit meer promoveren.
Is dat erg? Dat is de vraag…
gisteren om 09:54 - 21 juni 2025 om 09:54 # 380147
Sjunsteopderwelt
Almere City haalt Burgering op bij Den Bosch voor zo’n 500.000€. Weet iemand met wat voor een budget Almere werkt?
gisteren om 09:44 - 21 juni 2025 om 09:44 # 380146
Rjc14
𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝘄𝗲𝗱𝘀𝘁𝗿𝗶𝗷𝗱 𝘁𝗲𝗴𝗲𝗻 𝗥𝗼𝗱𝗮 𝗝𝗖 𝘇𝗶𝗷𝗻 𝘁𝗲 𝗸𝗼𝗼𝗽!

Via de onderstaande link is het mogelijk om tickets te kopen voor de wedstrijd SV Hulsberg - Roda JC Kerkrade ⬇️
https://ticketl.ink/Pg7fR

➡️Het is ook mogelijk om tijdens de avond zelf een ticket te kopen aan de entree. Kosten hiervan zijn €5,00.

#SVHulsbergRodaJC
#SVHulsbergDatZeenVeerAllemaol
gisteren om 08:35 - 21 juni 2025 om 08:35 # 380145
AllesKumpWeerGood
Ze hebben al relatief snel gehandeld door het binnen halen van:

Paulissen, Nisbet, Tol, Zich, Van Der Hurk

Gerucht ging van dat Roda interesse had in die Engel van Jong Az.

gisteren om 01:00 - 21 juni 2025 om 01:00 # 380144
DerMister
RJCinBeeld schreef:
Wat is het maar rustig rondom inkomende en uitgaande transfers.. iemand nog geruchten gehoord? De selectie is nog wat smal en kwalitatief nog niet goed genoeg zo.. weet iemand wat we nog kunnen gaan verwachten op korte termijn?
20 juni 2025 om 23:40


Dat is de stilte voor de storm. Ik heb het idee dat er nog heel wat moois voor ons aan zit te komen!
gisteren om 00:15 - 21 juni 2025 om 00:15 # 380143
RJCinBeeld
Wat is het maar rustig rondom inkomende en uitgaande transfers.. iemand nog geruchten gehoord? De selectie is nog wat smal en kwalitatief nog niet goed genoeg zo.. weet iemand wat we nog kunnen gaan verwachten op korte termijn?
vr 20 juni 2025 om 23:40 - 20 juni 2025 om 23:40 # 380142
DerMister
Ik merk dat ik er steeds meer vertrouwen in krijg dat wij komend seizoen mee gaan doen voor de bovenste plekken. Heb er zin an!
vr 20 juni 2025 om 22:42 - 20 juni 2025 om 22:42 # 380141
DelaVega
Jammer dat ze niet tegen Groene ster oefenen.. enige amateurclub hier in de regio die geen gegarandeerd 8 of 9-0 wordt.
vr 20 juni 2025 om 21:46 - 20 juni 2025 om 21:46 # 380140
Cheick18
EZP10 schreef:
Waarom gaat Roda gewoon niet in zee met Tijjani Babangida voor de talanten van Nigeria, kost wel geld maar heb je tenminste wel iets
20 juni 2025 om 17:44


Gast sorry dat ik het zeg, maar onder welke steen leef jij? Roda kan al jaren geen niet Europeaanse spelers meer halen vanwege het feit dat ze minstens 5 ton per jaar moeten verdienen….


Oh zie nu pas hoeveel mensen al hetzelfde hebben gereageerd hahaha
vr 20 juni 2025 om 20:25 - 20 juni 2025 om 20:25 # 380139
DrHerjod
Johnnie schreef:
ezp10 buiten eu salaris
20 juni 2025 om 17:46


Niet wanneer één van de ouders van binnen de EU is. En anders zorg je dat ze er eentje hebben. 😂
vr 20 juni 2025 om 19:38 - 20 juni 2025 om 19:38 # 380138
Sjevemet
Dorpsgek schreef:
Zaterdag 28 juni zal Roda JC een wedstrijd spelen tegen LHC 1. De wedstrijd begint om 14.00 uur op ons complex aan de Anselderlaan. Kaarten voor de wedstrijd zijn te verkrijgen bij het LHC Sportcafé. Kaarten kosten in de reguliere verkoop € 5,- Voor leden kosten de kaarten in de voorverkoop € 2,50. (1 kaart per deksel) Openingstijden LHC Sportcafe: Deze week 16 t/m 20 juni 2025: Dinsdag t/m donderdag van 18.00 uur tot 23.00 uur. Volgende week 23 - 27 juni 2025 Dinsdag t/m vrijdag van 18.00 uur tot 23.00 uur.
20 juni 2025 om 17:56


1 kaart per deksel?
vr 20 juni 2025 om 18:57 - 20 juni 2025 om 18:57 # 380137
Dorpsgek
Zaterdag 28 juni zal Roda JC een wedstrijd spelen tegen LHC 1.
De wedstrijd begint om 14.00 uur op ons complex aan de Anselderlaan.
Kaarten voor de wedstrijd zijn te verkrijgen bij het LHC Sportcafé.

Kaarten kosten in de reguliere verkoop € 5,-
Voor leden kosten de kaarten in de voorverkoop € 2,50. (1 kaart per deksel)

Openingstijden LHC Sportcafe:
Deze week 16 t/m 20 juni 2025:
Dinsdag t/m donderdag van 18.00 uur tot 23.00 uur.
Volgende week 23 - 27 juni 2025
Dinsdag t/m vrijdag van 18.00 uur tot 23.00 uur.
vr 20 juni 2025 om 17:56 - 20 juni 2025 om 17:56 # 380136

Voorspel de wedstrijd
Niet ingelogd
Log in of word lid om een voorspelling te kunnen plaatsen
woensdag 25 juni 2025 om 19:00



Hulsberg


Roda JC Kerkrade

Ik geef wijzijnrodajc.nl toestemming mijn emailadres te delen met Roda J.C. B.V. zodat Roda J.C. B.V. mij kan benaderen inzake de seizoenkaart campagne 2025/2026.

Ik wil een reminder ontvangen voorafgaan aan de wedstrijddag indien ik mijn voorspelling nog niet heb doorgegeven.

WZRJC Poule klassement