Genheij schreef:
Wat is daar nu ophitsing aan? Volgens mij, en daar mag iedereen het mee oneens zijn, worden supporters al jarenlang vooral gebruikt voor het geld dat ze binnenbrengen en krijgen ze daar weinig voor terug. Eerste jaar Sibum was een uitzondering. Voor de rest is het vooral koop dit, koop dat marketing verkeer. Daar tegenover staan vaak matige selecties, dat het stadion niet meer normaal wordt onderhouden, en zelfs schoonmaak is niet meer vanzelfsprekend. Paulissen is op sentiment gehaald, dan blijven supporters wel tevreden, zonder dat er enige zekerheid is dat ie kkd nog aankan na zijn buitenland avontuur. Van den Hurk is een gokje, maar nog begrijpelijk. En voor de rest gaan we het zien. Neem aan dat we het eens zijn dat als het dit seizoen niet gebeurt het beter is om de club in de etalage te zetten.07 juni 2025 om 13:51
“ Hopelijk hoeven we in de winter niet te concluderen dat de buitenkansjes er niet waren en de play-offs wederom worden misgelopen omdat binnen de lijntjes van Phoenix kleuren belangrijker was dan het promotie verhaal waarmee seizoenskaarten worden verkocht.”
Is ophitsing. Alsof het doel van Roda is om supporters te frustreren met waardeloze selecties en dito voetbal.
Phoenix groep bestaat overigens al een tijdje niet meer, dat zijn gewoon sponsoren.
Nogmaals, want je wil het geloof ik niet begrijpen: Servais heeft gezegd dat ze niet meer streven om de selectie in de voorbereiding al COMPLEET te hebben, want aan het EINDE van deze periode kunnen er nog BUITENKANSJES komen. Een hele selectie samenstellen op het allerlaatste moment hopende op allemaal buitenkansjes is het domste wat ik ooit gehoord heb. Dat is pas riskant en onverantwoord.